برگزیده های پرشین تولز

[درخواست] - راهنمایی برای انتخاب بهترین هاستینگ های حال حاضر کشور(آمار واقعی نه کاذب و تبلیغاتی)

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
بله اخبار پردیس را مشاهده کردم و این مورد یه مقدار ترسناک هست و برای سایت های متوسط و بزرگ فاجعه هست برای همین فکر میکنم هاست های داخل کشور در حال حاضر با این شرایط مناسب تر باشه حداقل میشه تا یه جاهایی پیگیری کرد ولو اینکه به نتیجه ای هم نرسه :) لااقل میشه رفت جلوی در شرکت هاستینگ البته فکر میکنم یکی از سرورهای پردیس به این مشکل خورده درسته؟ یا اینکه تمام سرورهاشون بوده؟اگر اینطور باشه که قطعا از گزینه های انتخابی حذف میشن

هاست دی ال که برای از ما بهترونه برای سایت های کوچک اصلا به صرفه نیست و محاله قبول کنن چون شرایط خاصی داره
نت افراز هم خیلی تعریفش رو شنیدم ولی مطمئن نیستم
پارس پک که فعلا در صدر هست خیلی جالبه ولی سیستم محاسبه منابع عجیب و غریبی دارن و کمی نا آشنا کلا مشخص نیست چقدر هزینه باید کرد و برای چه شرایطی و... یه مقدار گنگ هست اما خیلی تعریف کردن و خیلی از سایت های بزرگ هم از این هاستینگ استفاده میکنن در کل ای کاش یه مقدار ساده تر توضیح میدادن و مثل سایر هاستینگ ها پنل ها رو معرفی میکردن و...
منظور از ناچار به ارتقا چی هست؟میشه بیشتر توضیح بدید؟
ایران هاست و سایر هاستینگ های هم ردیف ایران هاست چطور؟
الان هاست دانلود سایت 800 ایران من روی هواس..ضرر و زیان من رو کی میخواد بده؟ یه اطلاعیه زدن و گفتن مارو درک کنید و... / شما که سرورتون مصادره میشه چرا اصلا از اون دیتاسنتر گرفتین.اگه هارد میسوخت خب میگفتین مشکل سخت افزاری بوده..ولی الکی که نمیان مصادره کنن..حتما یه اقدام ضد قوانین روی سرور با اجازه اینا انجام شده/
دیگه پشت دستمو داغ کردم غیر پارس پک و نت افراز و هاست دی ال جایی دیگه نرم!

نت افراز واقعا خوبه/پشتیبانی کامل انجام میشه و همه چی رو شفاف بهت توضیح میده..البته الان تو گیر و دار تحریم رسلو ممکنه سرشون شلوغ باشه واسه انتقال دامنه ها به این شرکت که آنلاین نیک هستش

پارس پک هم عالیه..منها منابعی که انتخاب میکنی ممکنه کم بیاد و شما هر روز باید ارتقا بدید..هی پیام میاد منابع محدود شده ارتقا بده و .../درکل پول بیشتر بدی خوبه

Morteza_SOS

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
296
راستش فکر میکنم برای سایت هایی که زیاد مهم نیستند یا زیاد هزینه نشدن و طراحی اختصاصی یا...ندارن و در شروع راه هستند نت افراز مناسب باشه ولی با این تفاصیل میشه در حال حاضر بهترین گزینه برای استارت آپ ها ، سایت های متوسط و بزرگ و سایت هایی که هزینه طراحی و برنامه نویسی شده اند و امنیت سرقت نرفتن قالب و کدهای سمت سرورشون مهمه همین پارس پک باشه مگر اینکه خلافش ثابت بشه که تا به اینجا اکثریت کاربران همین سایت و سایر انجمن ها تاییدش کردید مورد دیگری هم که مهمه اینه که شرکتی باشه که حداقل یه چند نفری پرسنل داشته باشه و یه چندتایی مشتری خوب داشته باشه که بشه امید داشت 2 روز بعد جمع نکنن یا سرورهاشون از بین نره و... :)
بازم ببینیم نظر سایر دوستان چی هست میتونه مرجعی عالی برای سایر دوستان باشه و شدیدا هم استقبال میشه از این دست تاپیک ها;)
چون منابع خارج از این انجمن خیلی قدیمی هستند در صورتی که یه هاستینگ یا یه شرکت ممکنه بسیار تغییرات گسترده ای داشته باشه در این بازه زمانی

البته قطعا میدونیم که مثلا افرا نت و آسیا تک (که گویا سرورهای هاست دی ال هم در این دیتا سنتر هستند) ایران هاست و امثال این دیتاسنترها عالی و شاید عالی تر از این قبیل هاستینگ ها باشن (مخصوصا با حجم مشتریانی که دارن و بزرگترین کسب و کارها و سازمان و شرکت ها هم در این سایت ها هستند) ولی هزینه هم خیلی مهمه که فعلا پارس پک در میانه هست و اگر بشه گزینه ای با شرایط یکسان و قیمتی بهتر پیدا کرد عالی میشه

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
الان هاست دانلود سایت 800 ایران من روی هواس..ضرر و زیان من رو کی میخواد بده؟ یه اطلاعیه زدن و گفتن مارو درک کنید و... / شما که سرورتون مصادره میشه چرا اصلا از اون دیتاسنتر گرفتین.اگه هارد میسوخت خب میگفتین مشکل سخت افزاری بوده..ولی الکی که نمیان مصادره کنن..حتما یه اقدام ضد قوانین روی سرور با اجازه اینا انجام شده/

نت افراز واقعا خوبه/پشتیبانی کامل انجام میشه و همه چی رو شفاف بهت توضیح میده..البته الان تو گیر و دار تحریم رسلو ممکنه سرشون شلوغ باشه واسه انتقال دامنه ها به این شرکت که آنلاین نیک هستش

پارس پک هم عالیه..منها منابعی که انتخاب میکنی ممکنه کم بیاد و شما هر روز باید ارتقا بدید..هی پیام میاد منابع محدود شده ارتقا بده و .../درکل پول بیشتر بدی خوبه
درسته من خودم رو نت افراز هستم و خیلی هم ازش راضیم ولی همین مشکل مصادره شدن هارد سرور فکر کنم دو سه سال پیش برای نت افراز هم پیش اومد دقیقا در هتزنر آلمان. و اینجا هم کلی بحثش بود. این مشکلات به نظر من ناگزیر هست و ممکنه پیش بیاد. کاربر باید همیشه از اطلاعاتش بکاپ داشته باشه. هاست دانلود رو هم که معمولا تمام هاستینگها تو قوانینشون هست که بکاپ نمیگیرند. تازه هارد سروری که از نت افراز مصادره شده بود برای هاست دانلود نبود و یه سری سایت به گاج رفته بودند. قبول کنید که مقصر اصلی کاربر هست که بکاپ نداره. خب مصادره نشه شاید بسوزه شاید منفجر بشه و ... بالاخره تضمین 100 درصدی نیست که رو وسایل الکترونیکی که همیشه بی عیب و نقص کار کنند. شما که دیگه خودتون استادین

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209

واقعا خیلی بده درکتون میکنم .برای من هم یک مورد پیش اومده بود که اطلاعات هاست دانلود ب...گا رفته بود.خلاصه از اون روز حواسمو جمع کردم.یه سرور مجازی گرفتم ب عنوان هاست دانلود استفاده میکنم.کنارش یک هاست بک آپ هم گرفتم هر شب ساعت 12 شب یه بک آپ از هاست دانلودم میگیرم.
واقعا کسی که سایتی داره و داخلش فایل هست حتما باید حواسش باشه یکم هزینه بیشتر کنه بک آپ رو داشته باشه اینجوری خیالت هم تخت هست.

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
اگه اطلاعات و آپ بودن سایتتون براتون مهم نیست و اشکالی نداره شب بخوابین و صبح ببینین خبری از سایتتون نیست می تونین برین سراغ پردیس هاستینگ!
اگه هم سایت و آپتایمتون مهمه بهتره برین سراغ هاست های خارجی. هزینه اش بیشتره ولی معنی پشتیبانی و آپتایم و بک آپ گرفتن رو فقط اونجا می فهمید!
پردیس هاستینگ که سروراشون توسط دادستانی آلمان مصادره شده و دست مارو گذاشتن تو پوست گردو!!! تو اطلاعیه هاشون هم میگن تقصیر ما نیست و... / خب حتما تقصیر ماست دیگه؟

پردیس هاستینگ هر چند وقت یه بار از این اتفاقا براش پیش میاد و معمولا مشتری هاش به کفششم نیست! یادمه دو سال پیش درست روز اول عید دو تا از سرورهای اصلیش قطع شده بودن عین خیالش نبود که الان همه مشتریاش به خاک سیاه نشستن! حالا یه کم مؤدبتر شده، اونروزا میومد می گفت بعضیا دارن برجی ده تومن میدن فکر می کنن کل شرکت رو با کارمنداش خریدن! با وجودی که کل عید سایت های روی سروراش قطع بودن قبول نمی کرد آپتایمش از 99.9% کمتر شده و باید پول مردم رو پس بده! می گفت ملاک ما آپ بودن سرور اصلی هست!
یه بارم رفته بود از یکی از کلاهبردارای انجمن wht سرور آلمان خریده بود، سرورش پریده بود و بازم عین خیالش نبود!
یه بار دیگه سرورش هک شده بود و شل توی سرورش آپلود کرده بودن. بعد از کلی قطعی و پریدن بک آپ هاش، تونست بک آپ های یه هفته قبلش رو ریستور کنه. به یه ساعت نکشید که دوباره شل توی دو تا سرورش اجرا شد و همون بک آپ هم پرید که هیچ، اطلاعات کاربرای یه سرور دیگه اش هم به فنا رفت! خودش می گفت همکارا می خواستن برای آزمایش اون شل رو روی یه سرور دیگه اجرا کنن و این سروره به این یکی سرور وصل بوده و آلوده اش کرده!
قبلا یه انجمن گفتگو برای پشتیبانی داشت که این اتفاقات اونجا گزارش میشد، حالا دیدم کلا اون انجمن رو هم پاک کرده!
همه هم گول سابقه و گارانتی آپتایمش رو می خورن

سيد عليرضا ..

Registered User
لایک‌ها
761
اگه اطلاعات و آپ بودن سایتتون براتون مهم نیست و اشکالی نداره شب بخوابین و صبح ببینین خبری از سایتتون نیست می تونین برین سراغ پردیس هاستینگ!
اگه هم سایت و آپتایمتون مهمه بهتره برین سراغ هاست های خارجی. هزینه اش بیشتره ولی معنی پشتیبانی و آپتایم و بک آپ گرفتن رو فقط اونجا می فهمید!

پردیس هاستینگ هر چند وقت یه بار از این اتفاقا براش پیش میاد و معمولا مشتری هاش به کفششم نیست! یادمه دو سال پیش درست روز اول عید دو تا از سرورهای اصلیش قطع شده بودن عین خیالش نبود که الان همه مشتریاش به خاک سیاه نشستن! حالا یه کم مؤدبتر شده، اونروزا میومد می گفت بعضیا دارن برجی ده تومن میدن فکر می کنن کل شرکت رو با کارمنداش خریدن! با وجودی که کل عید سایت های روی سروراش قطع بودن قبول نمی کرد آپتایمش از 99.9% کمتر شده و باید پول مردم رو پس بده! می گفت ملاک ما آپ بودن سرور اصلی هست!
یه بارم رفته بود از یکی از کلاهبردارای انجمن wht سرور آلمان خریده بود، سرورش پریده بود و بازم عین خیالش نبود!
یه بار دیگه سرورش هک شده بود و شل توی سرورش آپلود کرده بودن. بعد از کلی قطعی و پریدن بک آپ هاش، تونست بک آپ های یه هفته قبلش رو ریستور کنه. به یه ساعت نکشید که دوباره شل توی دو تا سرورش اجرا شد و همون بک آپ هم پرید که هیچ، اطلاعات کاربرای یه سرور دیگه اش هم به فنا رفت! خودش می گفت همکارا می خواستن برای آزمایش اون شل رو روی یه سرور دیگه اجرا کنن و این سروره به این یکی سرور وصل بوده و آلوده اش کرده!
قبلا یه انجمن گفتگو برای پشتیبانی داشت که این اتفاقات اونجا گزارش میشد، حالا دیدم کلا اون انجمن رو هم پاک کرده!
همه هم گول سابقه و گارانتی آپتایمش رو می خورن

همه این مشکلات که دقیقا بنده توی پردیس تجربه کردم، یکی دیگه از مشکلاتی که داره که کافینگ سرورهاش خیلی مزخرفِ چه از نظر امنیتی چه از نظر دسترسی هایی که به مشتری میدن، چون راه درست تامین امنیت رو بلد نیستند امکانات کاربر و محدود می کنند شاید شما بخوایید اسکریپت های مختلف رو روی هاست هاش تست کنید به انواع اقسام مشکلات می خورید، مشکلاتی که روی هاست دیگه مثلا نت افراز و هاست دی ال باهاش به هیچ وجه رو به رو نیستید.

p30p30

Registered User
لایک‌ها
41
هرررر کاری که می کنید سراغ پردیس نرین!! به معنی واقعی کلمه افتضاحه. من بدترین تجربه امو با پردیس داشتم.
به همه چی گند می زنن و بعدش هم میگن تقصیر ما نیست!
من 2 تا هاست ازشون داشتم، یکی از هاست ها رو گند زدن و و من مجبور شدم به نت افراز نقل مکان کنم. در عین ناباوری به خاطر اینکه یک هاستمو منتقل کردم، هاست دوم رو تعطیل کردن!! به من گفتن اگر میخوای استفاده کنی باید سرویس دیگه اتو هم بیاری (باورتون میشه؟؟؟)
من یک پرونده ی گنده براشون درست کردم قبل عید و میخواستم به پلیس فتا شکایت کنم ولی وقت نداشتم متاسفانه. اگر کسی موافقه، می تونیم بریم با هم شکایت کنیم. این هاستینگ حتی درگاه نداره! نماد هم نداره.
باید تعطیل بشن ...

Morteza_SOS

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
296
هرررر کاری که می کنید سراغ پردیس نرین!! به معنی واقعی کلمه افتضاحه. من بدترین تجربه امو با پردیس داشتم.
به همه چی گند می زنن و بعدش هم میگن تقصیر ما نیست!
من 2 تا هاست ازشون داشتم، یکی از هاست ها رو گند زدن و و من مجبور شدم به نت افراز نقل مکان کنم. در عین ناباوری به خاطر اینکه یک هاستمو منتقل کردم، هاست دوم رو تعطیل کردن!! به من گفتن اگر میخوای استفاده کنی باید سرویس دیگه اتو هم بیاری (باورتون میشه؟؟؟)
من یک پرونده ی گنده براشون درست کردم قبل عید و میخواستم به پلیس فتا شکایت کنم ولی وقت نداشتم متاسفانه. اگر کسی موافقه، می تونیم بریم با هم شکایت کنیم. این هاستینگ حتی درگاه نداره! نماد هم نداره.
باید تعطیل بشن ...
خیلی ممنون از دوستان که نظراتشون به اشتراک میزارن
اولین نکته ای هم که بهش برخورد کردم در بازدید از سایت پردیس عدم داشتن نماد بود!! برای یه سایت ارائه هاستینگ یه مقدار عجیبه و نداشتن آدرس درست و حسابی یا شماره تماس های درست
بدترین هاستینگ از نظر بنده هاستینگی هست که به جای آدرس مثلا میگه تهران پلاک فلان و شماره تماس هم خط های اعتباری میده واقعا به شعور کاربرانش عجیب بی احترامی میکنه
دوستان نت افزار هم میگن کمی افزایش بازدید داشته باشید به مشکل میخوره آیا واقعا اینطور هست؟پنلش Cpanel هست؟
دوستان دیگر اگر از هاست خوب و خوش قیمتی استفاده میکنن و خودشون یا اطرافیانشون از اون هاستینگ استفاده میکنن و راضی هستن لطفا اطلاع بدن به همراه آدرس سایت و الکی هم تبلیغ هاست های بیخودی را نکنین چون این انجمن کاربران زیادی داره و قطعا شناخت کاملی از تمام زوایای یه هاستینگ دارن فقط در صورتی که استفاده کردین نظر بدید با تشکر

Morteza_SOS

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
296
دوستان نظرتون راجع به این میزبان هایی که بیشترین میزبانی را داشته اند چی هست؟
البته اینکه چطور و چگونه به این آمار دست یافتن مهم نیست صرفا کیفیت کارشون مهمه که شماها باید نظر بدید و تعداد مشتری هاشونم مهم نیست
Mihan Web Host
Serverpars Webhosting
Pars Data
Green Web Samaneh Novin Network
abtinweb
webramz
eicra
Negah Roshan Pars - Parsdev Iran Network

آبتین وب چطوره؟کسی استفاده کرده راضی هست؟
وب رمز چطور؟
میهن وب هاست چی؟
البته توی چند انجمن این هاستینگ را کوبیده بودن ولی قدیمی بوده شاید درست شده باشه یا نظرات کاذب بوده باشن
یا سایر موارد بالا

سيد عليرضا ..

Registered User
لایک‌ها
761
دوستان نظرتون راجع به این میزبان هایی که بیشترین میزبانی را داشته اند چی هست؟
البته اینکه چطور و چگونه به این آمار دست یافتن مهم نیست صرفا کیفیت کارشون مهمه که شماها باید نظر بدید و تعداد مشتری هاشونم مهم نیست
Mihan Web Host
Serverpars Webhosting
Pars Data
Green Web Samaneh Novin Network
abtinweb
webramz
eicra
Negah Roshan Pars - Parsdev Iran Network

آبتین وب چطوره؟کسی استفاده کرده راضی هست؟
وب رمز چطور؟
میهن وب هاست چی؟
البته توی چند انجمن این هاستینگ را کوبیده بودن ولی قدیمی بوده شاید درست شده باشه یا نظرات کاذب بوده باشن
یا سایر موارد بالا

میهن وب هاست جدید یا قدیم نداره، روند بهتر شدنی من ندیدم توش، شما فرض کن یه کارمند که فقط کار با کامپیوتر و بلده یه سری جواب های آماده داره تا چند وقت پیش پشتیبانی هاشون بودن. الان و نمیدونم بدرد سایت های بدرد بخور نمیخوره !

Morteza_SOS

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
296
دوستان نظرشونو در رابطه با سرور پارس هم بگن عالیه البته تو لیست پست قبلی ام بود
https://pars.host/customers
مشتری های شاخصی داره کسی ازشون سرویس گرفته؟

omidsmart

Registered User
لایک‌ها
887
منم همین مشکل انتخاب هاست دارم اما تجربه نشون میده یه چیزایی توی بکگراند این هاستینگا هست که از دید ما مخفیه به نظرم گل رو تو گلدونم میشه کاشت تو باغچه هم میشه کاشت از همون اول باید یه هاست بزرگ انتخاب کرد مثل هاست دی ال من با هیچکدوم دیگه نتونستم سایتی رو قوی بیارم بالا حتی نت افزار ( یک مورد میهن وب هاست بود که به سرعت بست!!) ولی در مجموع من فکر میکنم مسئله های دیگه هم این بین هست
سرور کانادای هاست دی ال هیچوقت شانس من جا نداشتته وگرنه از همون روز اول که اسکریپتمو نصب میکنم میرم روش!
بازم نظر بقیه دوستان رو دارم میخونم قیمت بقیه سرورها خیلی بالاس
میخام طلا هاست یا Host97.net رو امتحان کنم دارم روشون کار میکنم ببینم کدوم بهتره و سایت هایی با رتبه و بازدید خوب دارن یا نه

Morteza_SOS

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
296
دوستان نظرشون راجع به
webdade.com
چیه کسی سرویس گرفته؟ دفتر تهران هم دارن یا فقط اصفهان هستند؟

omidsmart

Registered User
لایک‌ها
887
طلا هاست چطوره؟
میخام از سرورای ایران نت افزار برم روش

p30p30

Registered User
لایک‌ها
41
خیلی ممنون از دوستان که نظراتشون به اشتراک میزارن
اولین نکته ای هم که بهش برخورد کردم در بازدید از سایت پردیس عدم داشتن نماد بود!! برای یه سایت ارائه هاستینگ یه مقدار عجیبه و نداشتن آدرس درست و حسابی یا شماره تماس های درست
بدترین هاستینگ از نظر بنده هاستینگی هست که به جای آدرس مثلا میگه تهران پلاک فلان و شماره تماس هم خط های اعتباری میده واقعا به شعور کاربرانش عجیب بی احترامی میکنه
دوستان نت افزار هم میگن کمی افزایش بازدید داشته باشید به مشکل میخوره آیا واقعا اینطور هست؟پنلش Cpanel هست؟
دوستان دیگر اگر از هاست خوب و خوش قیمتی استفاده میکنن و خودشون یا اطرافیانشون از اون هاستینگ استفاده میکنن و راضی هستن لطفا اطلاع بدن به همراه آدرس سایت و الکی هم تبلیغ هاست های بیخودی را نکنین چون این انجمن کاربران زیادی داره و قطعا شناخت کاملی از تمام زوایای یه هاستینگ دارن فقط در صورتی که استفاده کردین نظر بدید با تشکر

جالبه که وقتی بهشون گفتم، گفتن ما از اول نداشتیم نماد! میخواست نخرین !!

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
نت افراز خیلی خوبه من سایتم روش بود راضی بودم

Morteza_SOS

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
296
جالبه که وقتی بهشون گفتم، گفتن ما از اول نداشتیم نماد! میخواست نخرین !!
دیگه این مدلش را ندیده بودیم که خدا را شکر دیدیم :)
قطعا از انتخاب ها به طور کامل حذف گردید
نت افراز خیلی خوبه من سایتم روش بود راضی بودم
نت افراز هم بله خوب هست منتها چند تا عیب عمده داره یکی اینکه Cpanel نیست
دوم اینکه محدودیت بازدید داره که قطعا اگر بخوایم این موارد را درج کنیم پارس پک چند سر و گردن بالاتر هست هم اینکه معتبر تر و شرکت اسم و رسم دارتری هست هم اینکه سابقه ی خوب و مشتری های بسیار بزرگتری نسبت به نت افراز داره که قطعا امکان کوتاهی در خدمت رسانی ها را با توجه به حضور این مشتری ها نداره یا حداقل بخاطر این دست از مشتری هاش نمیتونه پشتیبانی ضعیفی ارائه بده یا چند مورد دیگر
امیدوارم بالاخره یه هاستینگ خوب با قیمت مناسب و مشتری های بزرگ و نامدار پیدا بشه که حداقل به واسطه حضور برندهای معتبر کیفیت هاستینگشون قابل قبول باشه و قابلیت های خوبی هم داشته باشه

hamidjanbozorgi

Registered User
لایک‌ها
146
من از پارس پک و نت افراز سرویس داشتم جفتشون واقعا عالیه

اگر بازدیدتون کمه بنظر من نت افراز مناسبتونه
و اگر قیمت براتون مهم نیست میتونید برید سراغ پارس پک که سرویس های خوبی دارن هر دو

بنده سایتم روی نت افراز بود الان نیاز به سرویس پربازدید دارم، حداقل 300 هزار بازدید در روز کسی معرفی کنه ممنون میشم

بالا