برگزیده های پرشین تولز

[درخواست] - راهنمایی برای انتخاب بهترین هاستینگ های حال حاضر کشور(آمار واقعی نه کاذب و تبلیغاتی)

twitfa

Registered User
لایک‌ها
117
دروو به همه
من تجربه شخصی میگم :
پارس پک ( پشتیبانی عالی ، فقط مشکل منابع هستش که هی باید منابع بالا ببری )
سرور پارس ( روی سایت های معمولی خوبه اما سایت های بزرگ فکر نمی کنم جالب باشه ما مجبور به جابه جایی شدیم )
هاست دی ال ( بهترین هاستینگ کشور ، یعنی فوق العادست ، هیچ ایرادی نمیبینید ، فقط گاهی دسترسی به جاهای خاص سرور مثل htaccess رو براتون میبنده که زیاد جالب نیست )
من طی ده سال گذشته با هاستینگ های زیادی کار کردم و بهترین تجربم همیشه با هاست دی ال بوده ، به هیچ عنوان مشکل منابع نمی خورید ، پشتیبانی فوق العاده خوبی هم داره که واقعا وظیفه شناس هستند فقط من نمی فهمم چرا فینگلیش تایپ میکنند بعضی از پشتیبان هاشون خخخ

samavati87

Registered User
لایک‌ها
52
هیچ کدوم بدرد نمیخورن

omidsmart

Registered User
لایک‌ها
887
دروو به همه
من تجربه شخصی میگم :
پارس پک ( پشتیبانی عالی ، فقط مشکل منابع هستش که هی باید منابع بالا ببری )
سرور پارس ( روی سایت های معمولی خوبه اما سایت های بزرگ فکر نمی کنم جالب باشه ما مجبور به جابه جایی شدیم )
هاست دی ال ( بهترین هاستینگ کشور ، یعنی فوق العادست ، هیچ ایرادی نمیبینید ، فقط گاهی دسترسی به جاهای خاص سرور مثل htaccess رو براتون میبنده که زیاد جالب نیست )
من طی ده سال گذشته با هاستینگ های زیادی کار کردم و بهترین تجربم همیشه با هاست دی ال بوده ، به هیچ عنوان مشکل منابع نمی خورید ، پشتیبانی فوق العاده خوبی هم داره که واقعا وظیفه شناس هستند فقط من نمی فهمم چرا فینگلیش تایپ میکنند بعضی از پشتیبان هاشون خخخ

فقط Hamed Etesamifar فینگیلیش مینیوسه یکمم بی اعصابه ولی جواب میده:D
من سه ساله منتظرم کاناداشون جاش بازشه برم روشون یعنی فقط میخام بگیرم خالی بندازم بمونه یک روز لازم میشه ولی اصلا جا ندارن هیجوقت:general208:

twitfa

Registered User
لایک‌ها
117
فقط Hamed Etesamifar فینگیلیش مینیوسه یکمم بی اعصابه ولی جواب میده:D
من سه ساله منتظرم کاناداشون جاش بازشه برم روشون یعنی فقط میخام بگیرم خالی بندازم بمونه یک روز لازم میشه ولی اصلا جا ندارن هیجوقت:general208:
من برای همین هاستشون هفته ای دوبار تیکت زدم تا اخر اولین جا خالی رو گرفتم ، یعنی باید یه بخش صف انتظار هم باز کنه خخخ

Morteza_SOS

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
296
بله قطعا هاست دی ال بهترین ایران هست منتها قیمتش برای شروع کار زیاد مناسب نیست :( و ارائه هاست هم گزینشی هست!
پارس پک هم خیلی تعریف شنیدم منتها توی توضیحات سرویس هاشون هیچگونه شفاف سازی ای ندارن و مشخص نیست چقدر مبلغ برای چه منابعی پرداخت میکنید که این اصلا خوب نیست!

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
بله قطعا هاست دی ال بهترین ایران هست منتها قیمتش برای شروع کار زیاد مناسب نیست :( و ارائه هاست هم گزینشی هست!
پارس پک هم خیلی تعریف شنیدم منتها توی توضیحات سرویس هاشون هیچگونه شفاف سازی ای ندارن و مشخص نیست چقدر مبلغ برای چه منابعی پرداخت میکنید که این اصلا خوب نیست!

من از پارس پک سرویس داشتم.کیفیتش خوبه
فقط بدیش اینه که منابع و پهنای باند و اینا رو دوبله سوبل میندازه/نمیدونم دلیلش چیه/
هاست دانلود گرفته بودم..توش 30 مگ فایل بود...بعد هر روز 4 گیگ ترافیک مصرف میکرد

Morteza_SOS

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
296
من از پارس پک سرویس داشتم.کیفیتش خوبه
فقط بدیش اینه که منابع و پهنای باند و اینا رو دوبله سوبل میندازه/نمیدونم دلیلش چیه/
هاست دانلود گرفته بودم..توش 30 مگ فایل بود...بعد هر روز 4 گیگ ترافیک مصرف میکرد
بله متاسفانه مشکل عمده این هاستینگ همین مورد هست اگر این مورد و صداقت در ارائه سرویس را رعایت میکردن قطعا جزو بهترین های هاستینگ سطح متوسط بودن

omidsmart

Registered User
لایک‌ها
887
من برای همین هاستشون هفته ای دوبار تیکت زدم تا اخر اولین جا خالی رو گرفتم ، یعنی باید یه بخش صف انتظار هم باز کنه خخخ
پس الکی میگن که اول ماه میلادی خبر بگیریم باید گیر بدیم بهشون
البته سایت مالی ندارم بخام انقدر هزینه کنم اما کلا خیلی حس خوبی داره وقتی سایت روی هاست دی ال هست!!:D

Morteza_SOS

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
296
دوستان لطفا اگر از هاستینگ های با کیفیت و قیمت مناسبی استفاده میکنید به دیگران هم توصیه کنید
نظرتون راجع به این میزبان هایی که بیشترین میزبانی را داشته اند چی هست؟
البته اینکه چطور و چگونه به این آمار دست یافتن مهم نیست صرفا کیفیت کارشون مهمه که شماها باید نظر بدید و تعداد مشتری هاشونم مهم نیست
Mihan Web Host
Serverpars Webhosting
Pars Data
Green Web Samaneh Novin Network
abtinweb
webramz
eicra
Negah Roshan Pars - Parsdev Iran Network

آبتین وب چطوره؟کسی استفاده کرده راضی هست؟
وب داده چطور؟
وب رمز چطور؟

یا سایر موارد بالا

Last edited:

parsteam

Registered User
لایک‌ها
97
هاست دی ال و نت افراز پیشنهاد میشن
با وب داده و میهن وب هاست بدترین تجربه رو داشتیم ضررهای زیادی بهمون زدن پاسخگو هم نبودند عین خیالشون نبود

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
من تا چن روز پیش پارس پک بودم با 9 هسته اکثرا سی پی یو بین 80 تا 100 درصد میچسبوند.پهنای باند هم روزی 7 گیگ مصرف میکرد
چن روزه بلاخره موفق شدم و اومدم هاست دی ال مصرف سی پی یو شده بین 2 الی 4 درصد:D و پهنای باند هم روزانه نهایت 3 گیگ

asresalamati

Registered User
لایک‌ها
206
به خاطر یه تیکت من رو پرت کردن بیرون ! قلبم شکست:cool::p:D:general707:
حامد و موسی لعنت خدای عامون بر شما :general404::general404::general404::general304::general304::general304:
11111.jpg

hidaj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
41

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,995
دوستان لطفا راهنمایی کنید فوری نیاز دارم
قیمت پارس پک چرا اینطوریه؟ سرور ایران و اروپا یه قیمت داره!! برای شما هم همینطوریه یا خرابه؟
آذرآنلاین زندگیم را نابود کرد! بجز نت افراز دو تا گزینه پیش رو دارم, میهن وب هاست, پارس پک . کدوم یکی را انتخاب کنم؟

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
دوستان لطفا راهنمایی کنید فوری نیاز دارم
قیمت پارس پک چرا اینطوریه؟ سرور ایران و اروپا یه قیمت داره!! برای شما هم همینطوریه یا خرابه؟
آذرآنلاین زندگیم را نابود کرد! بجز نت افراز دو تا گزینه پیش رو دارم, میهن وب هاست, پارس پک . کدوم یکی را انتخاب کنم؟
بله هم سرور ایران و هم اروپا یه قیمت هست.
بستگی به خودت و نیازت داره که اروپا انتخاب کنی یا ایران
توی پنل کاربریت هم هر موقع خواستی میتونی بین سرر خارج و ایران سوییچ کنی.

از نظر من بین پارس پک و میهن وب هاست ، پارس پک رو انتخاب کن هم پشتیبانی عالی دارن هم کیفیت سرورشون عالیه

بالا