برگزیده های پرشین تولز

دروغی به نام تبلتهای چینی

dragonhb

Registered User
لایک‌ها
72
به نظرم کیفیت پیر کاردین بهتره،
باز شده هر دو تاشون رو دیدم پیر کاردین سرهم بندیش تمیزتر به نظر میرسید
نرم افزارش (رام و ...) جالب نیست

بله ولی تو تبلتهای چینی پشتیبانی بخصوص نرم افزاری مهمه چون خیلی زود زود هنگ و.... و اگر رامهاش گیر نیان تنها بدرد این میخورن بزارید باد درو نبنده :)

dragonhb

Registered User
لایک‌ها
72
سلام دوستان من یه تبلت q73 با برند سامسونگ سفارش دادم میخوام بدونم یعنی دوربین جلوش تو نرم افزار اسکایپ که رو اکثر تبلت ها نصبه هم کار نمیکنه واسه چت تصویری؟ و میخوام بدونم اگه با gprs ایرانسل بری اینترنت چند ساعت باطریشون دوم میاره؟ممنون

اگر منظورت کیو 73 وینتاچه که گاهی چتش دوربینش کار میکنه گاهی هم نه کلا عشقیه
بجز اسکایپم برنامه های دیگه نمیشناسنش
باطریش با جی پی آر اس حدود 4 5 ساعت وب گردی رو ساپورت میکنه

a_m_i_r_b_o_y

Registered User
لایک‌ها
119
اگر منظورت کیو 73 وینتاچه که گاهی چتش دوربینش کار میکنه گاهی هم نه کلا عشقیه
بجز اسکایپم برنامه های دیگه نمیشناسنش
باطریش با جی پی آر اس حدود 4 5 ساعت وب گردی رو ساپورت میکنه
ممنون مرسی ار اطلاعاتتون
همون اسکایپ هم کار کنه خودش خوبه ولی به نظرتون با gprs ایرانسل اسکایپ کار میکنه یا باید حتما با وایرلس استفاده کرد؟ در کل نرم افزاری رو میشناسین که با gprs ایرانسل بشه از طریق نت صحبت کرد اگه تصویری هم باشه که خیلی خوب میشه:)

dragonhb

Registered User
لایک‌ها
72
ممنون مرسی ار اطلاعاتتون
همون اسکایپ هم کار کنه خودش خوبه ولی به نظرتون با gprs ایرانسل اسکایپ کار میکنه یا باید حتما با وایرلس استفاده کرد؟ در کل نرم افزاری رو میشناسین که با gprs ایرانسل بشه از طریق نت صحبت کرد اگه تصویری هم باشه که خیلی خوب میشه:)

تست کردم و کار میکنه نیاز به وابرلس نیست اما خوب کیفیت تصویرش اینجور افتضاحه گیر داره و شطرنجی اونم بخاطر سرعت پایین اینترنت جی پی آر اس هست

werty12

Registered User
لایک‌ها
278
سلام داداش - بهتره همه مارک ها رو با هم مقایسه نکنی !! مثلا شما میگی خودروی ایرانی بدرد نمیخوره ! ولی شما چون پراید داری میگی بدرد نمیخوره ولی کسی که سمند داره هیچوقت حرف شما رو تایید نمیکنه !! همین شرکت های چینی محصولاتی میزنن که هیچ شرکت معتبر (اعتبار به برندش هست البته فقط توو ایران !) نمیتونه با اون کیفیت و قیمت بزنه !! نمونش همین شرکت هایر !
من خودم هم گوشی مدل 718 رو داشتم و الان هم 910 رو دارم و واقعا (یعنی واقعا!!) با کیفیت هست و حتی 1 سر سوزن با مشخصاتش فرقی نمیکنه !
الان هم بنده در پی خرید این تبلت از برند معتبر Ainol هستم !
Ainol Novo Google Android Tablet PC News - Ainol Novo 7 Nymy AX1 3G Review
لینکی که دادم مال ریویو خود شرکت هست و تبلت رو کاملا باز کرده و توضیح داده ! شما که از الکترونیک سر در میاری خودت نگاه کن و واقعا کیفیت ساخت رو ببین ! با این مشخصات بخوای یه تبلت برند برداری دقیقا 2/3 پول رو پای اون مارک و اسم روو دستگاه میدی و 1/3 پولت رو واسه خود دستگاه و سخت افزارش میدی !!

خودت نگاه کن و نظرت رو بگو

HOSSEIN9531

Registered User
لایک‌ها
6
دوست عزيز شايد درباره وينتاچ درست بگيد اما بايد به چند نكته دقت كنيد بنده دو سال قبل تبلت پير گاردين 7558 رو از دبي خريدم الان هم مثل بنز داره برام كار ميكنه هم دوربين جلوش براي مكالمه تصويري با اسكايپ و اووو عاليه و راحت جواب ميده هم به راحتي تا رم 32 ساپورت مي كنه بدون هيچ مشكلي و هنگي تاچ فوق العاده روون داره اندرويدش 4.1 كه البته به نظر من تنها ضعف اين دستگاه نسبت به قيمتش نداشتن سايت پشتيباني رسمي و ارتقا اندرويدشه البته من وقتي گرفتم هنوز ايرا نيومده بود و قيمتش مفت حدود 150 تومن خريدمش البته من هدفم دفاع از محصولات چيني نيست اما بايد دقت كنيد هرچقدر پول بديد همونقدر هم آش ميخوريد برادر!!! در باره پشتيباني برندهاي معتبر هم به هيچ عنوان حف شما رو قبول ندارم بدون شك كارايي تبلتهايي مثل ايسوز و سامسونگ و آي پد قابل مقايسه با تبلتهاي درجه دو سه چيني نيست اما يادتون باشه ما توي ايراني زندگي مي كنيم كه تا همين چند وقت پيش سامسونگ بخاطر تحريمها اپ استور خودش رو بروي ايران بلوك كرده بود چه برسته به پشتيباني سخت افزاري متاسفانه شركتهاي گارانتي و پشتيباني ما رو بذاريد رك بگم بايد در همشون رو گل بگيري چون بارها و بارها صابونشون به تن من و امثال من خورده ديگه از مايكروتل گنده تر مگه داريم كافيه بريد ببينيد چقدر مراجعه كننده ناراضي داره

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
برادر وینتاچ رو که کلا بیخیال والی چین کلی برند تاپ و قدرتمند داره که چه کیفیت و چه سخت افزاری یکن
هیوندا-پیپو-اینول-اوندا و چند برند مطرح دیگر که امتحانشونو پس دادن و دارن به چه قیمتهایی بیرون میفروشن
چین جنس درجه 1تا3داره هرچقدر پول بدی همونقدر اش میخوره ادم

Reza_994

Registered User
لایک‌ها
40
La Facultad de Lenguas Extranjeras de la Universid
بله دوست عزیز نمیگم همش ولی خودت بوردشو باز کنی منظورمو میگیری که چرا ارزونه و وقتی به آیسی هاش نگاه کنی میبینی حتی حافظه داخلیش از ارزونترین نوع آیسی حافظست و سرعت ارسال دریافت پایینی به نسبت دارن غیر از اینا باشه قیمت تموم شدش براشون بالا در میاد .
عاشق چشم و ابرو ما هم نیستن ارزون بدن
دوستانیم که میگن این برند چینی جنسش خوبه باید عرض کنم وارد کننده نگاه نمیکنه چی خوبه چی بده فقط براش مهمه بیشتر سود ببره میگرده دنبال چیز بنجل ولی کارا و بچشم بیا از این جهت برندهای درجه یک چینی بندرت توی ایران پیدا میشه . با یه سرچ به زبان انگلیسی براحتی میتونید به جواب برسید . با تشکر .
توی دنیای اطلاعات هیچ چیزی مخفی نیست ...

آپ پستی :D

تایید میشه

ali724

Registered User
لایک‌ها
30
چینی خوب نیس

ghoo

Registered User
لایک‌ها
157
یه نکته دیگه در مورد این تبلتها اینکه نه تنها مشخصات سخت افزاریشون اونی نیست که روش نوشته حتی سیستم عامل اندرویید شون هم متفرقه و فیک هست
یه بنده خدایی یه تبلت c idea برای کودک خرید هر چی خواست بازی یا اپلیکیشنهای جدید روش بریزه نشد، آخر کاشف به عمل اومد که اندروییش 4.4 هست که قدیمی محسوب میشه در حالی که خود تبلت نسخه اندروییدش رو 6.1 نشون میده !

بالا