برگزیده های پرشین تولز

دريافت wampp

MoZa

Registered User
لایک‌ها
8
اون نسخه كوچكتر كه اگه اشتباه نكنم حدود 12 مگ هست mini perl داره و حتي اگه strict.pm رو هم كپي كني باز هم يك تعداد از libray هاي مهم perl براي اجراي MT رو نداره. به خصوص كه برنامه‌نويس‌هاي MT از اونها استفاده زيادي كرده‌اند. اگه نسخه كامل WAMPP رو نصب كني دچار اين مشكل نمي‌شي.

من البته سعي كردم يك نسخه جمع و جور آپاچي با MT نصب شده رو تهيه كنم ولي به هر حال حجمش باز هم زياد ميشه و آپ‌لود كردنش با دايال آپ تقريباً غير ممكنه.

در ضمن من واقعاً نميتونم به همه ايميل‌ها به موقع جواب بدم. اگه توي فوروم ها بنويسيد مطمئناً زودتر به جواب مي‌رسين.
همونطور كه ممكنه بدونيد دينگه Wammp بطور رسمي روي سايتش قرار نداره بلكه يك پكيج ديگه درست كردن و به نام xammp زدند كه 24 مگ حجمشه. من اون رو هم دانلود كردم ولي مثل اينكه اين ورژن هم فايلهاي پرلش ناقصه چونكه بازم كار نكرد. خيلي حالم گرفته شد. ولي به هر حال اين چند روزه كه با ام تي ور رفتم كلي چيز ياد گرفتم.
فقط خواستم اينو بگم كه بنده خدايي مثل من (آخيش حيوني دلم سوخت) نياد يك پكيج 24 مگي رو دانلود كنه بعد ببينه كه بازم كار نميكنه.در ضمن از اقا رضا كلي ممنونم. اون پكيجي كه من دانلود كردم اسمش minixampp-win32-0.9.zip بود. ميخواستم بدونم ميشه خود پرل رو جدا گرفت روي اون ريخت يا نه؟
بچه ها سلامت باشييييين.

rezavalinezhad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اين پكيجي كه صحبتش بود آماده شده. فايل tgz اش حدود 13 مگ شده. اگه يك فضايي كه امكان resume بده جور بشه آپ لودش ميكنم. احسان كه يك قولهايي داده بود ;)

MoZa

Registered User
لایک‌ها
8
اين آقا رضا خيلي دارن كمك ميكنن ها.
بازم ازشون متشكرم.

MoZa

Registered User
لایک‌ها
8
راستي من اكتيو پرل رو گرفتم روي اين پكيج minixampp نصب كردم درست شد ولي بازم هنگام لود شدن ام تي ميگه كه درايور اون رو ندارم.
[code:1]

Unsupported driver MT::ObjectDriver::DBI::mysql: Can't locate DBI.pm in @INC (@INC contains: C:/minixampp/cgi-bin/mt/extlib C:/minixampp/cgi-bin/mt/lib C:/minixampp/perl/lib C:/minixampp/perl/site/lib .) at C:/minixampp/cgi-bin/mt/lib/MT/ObjectDriver/DBI.pm line 9.

BEGIN failed--compilation aborted at C:/minixampp/cgi-bin/mt/lib/MT/ObjectDriver/DBI.pm line 9.

Compilation failed in require at C:/minixampp/cgi-bin/mt/lib/MT/ObjectDriver/DBI/mysql.pm line 9.

BEGIN failed--compilation aborted at C:/minixampp/cgi-bin/mt/lib/MT/ObjectDriver/DBI/mysql.pm line 9.

Compilation failed in require at (eval 3) line 1.

BEGIN failed--compilation aborted at (eval 3) line 1.[/code:1]
البته بيخودي ميگه چون من هم ماي اسكيو ال رو اجرا دارم و هم ديتا بيس ها رو دارم
مسيري رو هم كه نشون ميده ميگه اونجا نيست چك كردم همه فايلها سرجاش بود.
اگه چيزي به نظرتون رسيد بگين
متشكرم

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
من اومدم.... شرمنده يه چند روزي مرده بودم از گرفتاري... حالا هنوز هم اون برنامه رو ميخواد؟! آخه وقتي كار نكنه ديگه آپلود كردن من چه سودي داره!؟

rezavalinezhad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
مثل اينكه احسان تو باغ نيست :D

جريان اينه كه من يك پكيج درست كردم كه كافيه كپي بشه تو درايو :C تا بشه MT رو اجرا كرد. الان جاي خوبي براي آپلود كردنش ندارم به خاطر اينكه resume نداره و ممكنه به مشكل bandwidth هم بخورم. دارم يك جايي دست و پا ميكنم ولي فعلاً اگه كسي سراغ داره به من بگه تا آپلودش كنم.

yehnafar

Registered User
لایک‌ها
0
من اومدم.... شرمنده يه چند روزي مرده بودم از گرفتاري...

گرفتاري يهو اين همه پيرت كرده؟( اون اوانتر رو يه نگاهي بياندازيد...)

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
مثل اينكه احسان تو باغ نيست :D

جريان اينه كه من يك پكيج درست كردم كه كافيه كپي بشه تو درايو :C تا بشه MT رو اجرا كرد. الان جاي خوبي براي آپلود كردنش ندارم به خاطر اينكه resume نداره و ممكنه به مشكل bandwidth هم بخورم. دارم يك جايي دست و پا ميكنم ولي فعلاً اگه كسي سراغ داره به من بگه تا آپلودش كنم.
شرمنده!
حالا يه سوالي خودت چجوري ميخواي آپلودش كني؟

rezavalinezhad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
خوب شايد بتونم روي هارد اضافه اي كه دارم ببرم كافي نت دوستم. اگه هم نشد با dial-up حدود 70 دقيقه طول ميكشه كه قابل انجامه. به شرط اينكه FTP امكان resume داشته باشه كه اگه قطع شد مجبور نباشم از اول شروع كنم.

بالا