برگزیده های پرشین تولز

در آمد میلیونی از اینترنت

MAHDIGHADIMI

Registered User
لایک‌ها
385
سلام به همگی دوستان امروز می خوام یه راهی بهتون یاد بدم که خیلی راحت با صرف روزانه 1 ساعت بعد از 4 تا 5 ماه می تونید در آمد بسیار بالایی کسب کنید
روش کار هم بسیار ساده است
روش کار: شما در چند سایت ptc یا سایت های buxy یا سایت های کلیکی ثبت نام می کنی چند ماه کار می کنید به محض این که تونستید یک زیر مجموعه اجاره بکنید این کار رو بکنید تمام پولی رو که در می آرید رو زیر مجموعه اجاره کنید این جوریمی بینید که خیلی سریع و آسان می تونید در آمد چند میلیونی از اینترنت داشته باشی
تضیحات بیشتر در
http://www.odlar.ir/p/7/کسب-درآمد-سریع/

salehinia

Registered User
لایک‌ها
180
چه راه عجیب و جدیدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :eek:

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
عه
دستت درد نکنه عجب روش خوبی
یعنی منم پولدار میشم؟!!!

MAHDIGHADIMI

Registered User
لایک‌ها
385
عه
دستت درد نکنه عجب روش خوبی
یعنی منم پولدار میشم؟!!!
اگه پشت کار داشته باشی صد در صد من که از موقعی که اینو شنیدم دارم روش کار می کنم ان شاء الله هممون پول دار بشیم

MAHDIGHADIMI

Registered User
لایک‌ها
385
دوستان لطفا هرکی سایت کلیکی معتبر بلده این جا معرفی کنه

djdaramad

Registered User
لایک‌ها
71
من که از موقعی که اینو شنیدم دارم روش کار می کنم ان شاء الله هممون پول دار بشیم

فکر کنم یه خورده خیلی دیر اینو شنیدی ( از این راه هیچ کسی پولدار نشده !!! نمیشه!!! نخواهد شد !!!

sonux

Registered User
لایک‌ها
69
منم قبول دارم وقت تلف کردنه.البته قصد توهین ندارما ولی نظر من اینه

AbolTheRocker

Registered User
لایک‌ها
4,807
اگه بخوای توی سایت های کلیکی فعالیت کنی،فوقش از هر سایت 5 سنت گیرت میاد،که اون هم تا بیای برسی به حداقل برداشت سایته تعطیل شده،اما می تونید به جای سایت های PTC توی این سایت فعالیت کنید که 10 ساله فعالیت می کنه و تا الان به مشکلی بر نخورده و اگه براش وقت بذاری می تونی تا روزی یک دلار هم درآمد داشته باشی: http://forum.persiantools.com/threads/کسب-درآمد-از-سایتی-با-بیش-از-10-سال-سابقه.501570/
ممکنه بعضی ها بیان بگن مینی جاب بهتره و...ولی این سایت طوریه که اولا ف. شکن نمی خواد،دوما تخصص خاصی نمی خواد،فقط باید روی تصویر تکراری کلیک کنی :)

MAHDIGHADIMI

Registered User
لایک‌ها
385
اگه بخوای توی سایت های کلیکی فعالیت کنی،فوقش از هر سایت 5 سنت گیرت میاد،که اون هم تا بیای برسی به حداقل برداشت سایته تعطیل شده،اما می تونید به جای سایت های PTC توی این سایت فعالیت کنید که 10 ساله فعالیت می کنه و تا الان به مشکلی بر نخورده و اگه براش وقت بذاری می تونی تا روزی یک دلار هم درآمد داشته باشی: http://forum.persiantools.com/threads/کسب-درآمد-از-سایتی-با-بیش-از-10-سال-سابقه.501570/
ممکنه بعضی ها بیان بگن مینی جاب بهتره و...ولی این سایت طوریه که اولا ف. شکن نمی خواد،دوما تخصص خاصی نمی خواد،فقط باید روی تصویر تکراری کلیک کنی :)
دوست عزیز شما باید زیر مجموعه ی اجاره ای بگیری

MAHDIGHADIMI

Registered User
لایک‌ها
385
دوستان سایت های کلیکی ایرانی رو میگم

MAHDIGHADIMI

Registered User
لایک‌ها
385
دوستان سایت در سایت زیر هم آگهی کلیکی هست هم آگهی سورف

iman35

Registered User
لایک‌ها
36
سایتهای ایرانی که درآمد نمیشه داشت که...
الان چندتا سایت بهتون معرفی میکنم عالین پرسود و مطمئن به پرفکت مانی پرداختی دارن:

اوجوو کلیکز از بهترینا وپر سود ترین سایتهای کلیکی

کوییک باکس پرسود و پر طرفدار
banner.gif

کلیکرجت هم پرسوده و پرداختی داره به پرفکت مانی

banner-anim.gif

اگه شما میخواید که از راه کلیک کردن پول دربیاری مطمئن باش میتونی چون خیلیا تونستن و به من ثابت کردن...

به تاپیک زیر برید یه اموزش برای 10 برابر کردن سرعت مشاهده ی آگهی های سایتهای کلیکی خارجی هست

برای رفتن به این تاپیک کلیک کنید

ali_sum

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
82
الان چندتا سایت بهتون معرفی میکنم عالین پرسود و مطمئن به پرفکت مانی پرداختی دارن:

banner.gif

banner-anim.gif

اگه شما میخواید که از راه کلیک کردن پول دربیاری مطمئن باش میتونی چون خیلیا تونستن و به من ثابت کردن...

به تاپیک زیر برید یه اموزش برای 10 برابر کردن سرعت مشاهده ی آگهی های سایتهای کلیکی خارجی هست

کویک باکس رو شخصا امتحان کردم پرداختی نداره شما چطور تبلبغش میکنی!

MAHDIGHADIMI

Registered User
لایک‌ها
385

banner.gif

banner-anim.gif

ای بابا سایتای ایرانی نسبت به سایت های خارجی خیلی بهترن حد اقلش اینه که کلاه برداری خیلی کمتره و در آمدش هم خیلی بیشتره

iman35

Registered User
لایک‌ها
36
کویک باکس رو شخصا امتحان کردم پرداختی نداره شما چطور تبلبغش میکنی!
سلام پرداختی داره چون تعداد در خواست ها زیاده بعضی پرداخت ها انجام نمیشه شما باید از طریق پشتیبانی تیکت بزنی و به گوش مدیر برسونی تا بلا فاصله مبلغو به حسابت بریزه و یا میتونی در انجمن اعلام کنی اینطوری:

اگر در سایت کوئیک باکس درخواست برداشت شما طول کشیده همین حالا وارد حسابتون بشید و بعد اینکه وارد حساب شدید روی Support کلیک کنید ، در اینجا با کلیک روی کلید Open A New Ticket کلیک کنید ، سپس در فرم باز شده از منوی انتخابی گزینه Payments Support رو انتخاب کنید، در بخش عنوان هم عبارت : not payed ! رو تایپ کنید و سپس در قسمت توضیحات متن انگلیسی زیر رو کپی کنید و فرم رو ارسال کنید.

———–شروع متن————

hello admin

i have request payment in Jan 2 2014 03:08:41 PM

but it not payd for me! what happened?

please help me

very thanks

————پایان متن———-

در متن فوق زمان درخواست برداشت را طبق درخواست خود تغییر دهید - زمان درخواست در Whitrow History پنل کاربری ثبت شده . عکس زیر رو برای راهنمایی وضعیت و زمان درخواست برداشتها ببینید.

بعد از ارسال متن فوق یک شماره تیکت به ایمیلتان ارسال میشود که جهت پیگیری درخواست خود شما میتوانید با وارد کردن آن شماره در بخش Support از وضعیت پاسخ مطلع شوید. در ضمن پشتیبانی کوئیک باکس در کمتر از 6 ساعت پاسخ شمارو خواهد داد.

iman35

Registered User
لایک‌ها
36
عزیزم
ای بابا سایتای ایرانی نسبت به سایت های خارجی خیلی بهترن حد اقلش اینه که کلاه برداری خیلی کمتره و در آمدش هم خیلی بیشتره

عزیزم کی گفته که سایتهای خارجی سود کمی دارند و کلاهبردارن احتمالا شما در سایتهایی فعالیت کردید که هیچ کی توش به موفقیت نرسیده شما باید دنبال سایتهای خوب بگردی سایت نئوباکس اگه انگلیسیت خوبه توش ثبت نام کن و مینی جاب ها رو انجام بده البته وی پی ان میخواداااا پرداخت آنی داره

بازم بهت میگم تا از سایتی مطمئن نشدی توش فعالیت نکن مخصوصا سایتهای ایرانی این وبلاگمه بیا بهترین سایتهای خارجی هستند
poolsaznet.mihanblog.com

MAHDIGHADIMI

Registered User
لایک‌ها
385
عزیزم

عزیزم کی گفته که سایتهای خارجی سود کمی دارند و کلاهبردارن احتمالا شما در سایتهایی فعالیت کردید که هیچ کی توش به موفقیت نرسیده شما باید دنبال سایتهای خوب بگردی سایت نئوباکس اگه انگلیسیت خوبه توش ثبت نام کن و مینی جاب ها رو انجام بده البته وی پی ان میخواداااا پرداخت آنی داره

بازم بهت میگم تا از سایتی مطمئن نشدی توش فعالیت نکن مخصوصا سایتهای ایرانی این وبلاگمه بیا بهترین سایتهای خارجی هستند
poolsaznet.mihanblog.com
دوست عزیز دوتا سوال فنی ذهن منو مشغول کرده اصلا فرض می کنیم سایت روزی 1 میلیون در آمد داره و واقعی هم هست چه طوری می ریزه به حسابتون معمولا اکثر سایت ها به paypal وpayza می ریزن که اون هام ایرانو تحریم کردند و دومیش اینه که تو سایت های خارجی هم می شه مثل سایت های ایرانی زیر مجموعه ی اجاره ای گرفت

iman35

Registered User
لایک‌ها
36
الان 90درصد سایتای جدید پرداخت به پرفکت مانی و اوکی پی هم دارنکه با ایران مشکل ندارن
که من بهت پیشنهاد میکنم از پرفکت مانی استفاده کنی
زیر مجموعه ی اجاره ای هم میتونی بخری در سایتهای خارجی از بخش رنت رفرال یا rent referral

اینم یه سایت جدید که اسکم نشده و به پرفکت مانی پرداخت میکنه

بالا