برگزیده های پرشین تولز

در حال حاضر از چه گوشي اي استفاده ميكنيد؟

گوشي مورد استفاده

• گوشي هاي موتورولا، پاناسونيک، ساژم

Votes: 0 0.0%

• Total voters
    107

Behnamix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
اين همه آقاياون اينجا طرفداره تي 610 بودند .و اظهار فضل مي كردند پس چي شد؟!
دعوا سر تي610 تا وقوع جنگ جهاني سوم هم پيشرفته بود و صاحب هاي اين گوشي نفس كش طلب مي كردند.
وليي ظواهر اينطور نشون مي ده كه اساتيد گوشي هاي زيمنس و سامسونگ رو تو دستشون تي 610 مي بينند. :thumbsdow:

pay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9

davar

Registered User
لایک‌ها
1
من از s55 استفاده ميكنم اگه ملودي جديد دارين برام ارسال كنيد

_arash_

Registered User
لایک‌ها
9
عرض كنم من چندين مدل گوشي داشتم
اولين گوشي من نوكيا 5110
دوومي سامسونگ G600
سوومي سامسونگ 2400
چهارمي و تا الان كه فكر كنم از 2 سال بيشتره سامسونگ N100
اما داداش كوچيكم چند وقتي ميشه T610 گرفته
من خودم يه مدت كوتاهي سوني Z5 و جديدا P900 هم داشتم كه به نظر من از اين دو گوشي بهتر هنوز گوشي ساخته نشده
از گوشي هاي زيمنس هم اصلا خوشم نمياد يه جور هايي شبيه اسباب بازي هستند
نتيجه اينكه اونهايي كه پول دار هستند در خريد P900 درنگ نكنند و اونهايي كه دنبال خوش دست ترين گوشي هستند Z5 كه نميدونم الان آيا تو بازار هست يا نه
داخل پرانتز :اين نظرات شخصيه نه كارشناسي

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
Z5 که از نظر من واقعاً مزخرف هست....
نه آنتن خوب ميده نه اينکه با منو هاش ور رفتن آسون هست.....اما خوب p900 خوب چيزيه اما يه نمه گرون....
در ضمن اصلاً z5 به قيمتش نميآرزه..

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
من شاخ غول رو شكستم و گوشيمو عوض كردم !:) يه سوتني اريكسون z600 حالام پشيمونم چرا 6820 نگرفتم!(گول كيفيت ال سي دي اينو خوردم1

mori

Registered User
لایک‌ها
14
ما هي داد ميزنيم نوكيا بگيريد الكي نيست كه تازه lcd 6820 چه بدي داره!!!

Persia

Registered User
لایک‌ها
20
به نقل از hadi52 :
به حق چيزهاي نشنيده !! :blink: گوشي موبايل ديگه نشنيده بوديم دخترونه پسرونه داشته باشه. البته ممکنه رنگهای مختلف را بشه دختر پسرشان کرد (!) ولی خود یک گوشی . . . چی بگم !!
چند مدل گوشي هست كه خود كمپاني سازنده گفته زنونه هستند. مثي ايژيو سامسونگ يا يه مدل زيمنس كه تاشو است.(مدلش يادم نيست)
تبليغ سامسونگ ايژيو رو حتما تو روزنامه ها ديدين.(حدود 1 سال پيش)

Lara7856

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من از نوكيا 3650 استفاده مي كنم. :happy:
ولي متاسفانه هنوز نتونستم Video Recorder اونو راه بندازم. :wacko:

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
حيف اون شاخ غول كه تو شكستي اش!!
آخه من چي بگم ... هر چي فكر مي كنم نمي فهمم كه چه جوري يه نفر مي تونه Z600 رو با 6820 مقايسه كنه. بالاخره بايد يه فرقي بين يه ماشين تايپ با يه گوشي موبايل باشه ديگه....

اين نوكيا هم كه ديگه شورش رو درآورده، قیافه رو فدای کارایی و راحتی user كرده. آخه اين كه ديگه گفتن نداره كه آدم بايد بين گوشي پشت ويترين و گوشي توي دستش يه تفاوتي قايل بشه. بالاخره مي خواي با گوشي كار كني ، نمی خوای که بذاریش لبه طاقچه نیگاش کنی. به نظر من یکی از بزرگترین نقاط ضعف گوشیای نوکیا ارگونومی بسیار ضعیف اوناس. برعکس، SonyEricsson با T610 و T230 نشون داد كه به ارگونومي و راحتي user اهميت خيلي زيادي مي ده و اون رو بر ظاهر مقدم مي دونه.

در مورد واسط نرم افزاري هم به نظر من 6820 تفاوت چنداني به سري 6610 و 6100 نداره و نتونسته بهره مناسب رو از Joystick ببره.
ضمنا قابل توجه بعضيا كه صفحه نمايش 6280 هیچ تفاوتی با 6610 و 6100 نداره و فقط 4096 رنگ رو ساپورت ميكنه، پس حتما يه فرقي بايد با صفحه نمايش 16 بيتي 65000 رنگ داشته باشه.

به هرحال به نظر من علي آقا بهتره Z600 رو تا بيشتر از قيمتش نيفتاده هرچه زودتر بفروشه و بره يدونه از همون كيبردها بخره.

mori

Registered User
لایک‌ها
14
من كه شديدا با قيافه 6820 حال ميكنم
اشتباه شما اين هست كه سليقه خودت رو ميخواي تحميل كني
تازي خيلي ها هستن كارشون با sms و wap هستش كه اين گوشي واقعا عاليه
در ضمن ميشه بگي z600 جز يه قيافه سامسونگي و يه صفحه 65000 رنگ چي داره؟

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
اشتباه شما هم اينه كه بين تحميل سليقه و ابراز عقيده يه جورايي تفاوت نمي ذاري.

اما در مورد مقايسه:
به نظر من امروزه ديگه تفاوت گوشي هاي موجود توي يك كلاس خيلي كمتر شده. الآن ديگه تقريبا تمام گوشي ها Wapو irDA و Bluetooth و Voice رو دارن (بماند كه سامسونگ و ال جي هنوز دارن گيج مي زنن) پس تفاوتها به كيفيت و كارايي و ظاهر محدود مي شن.

از لحاظ ظاهر هميشه نمي شه گوشيها رو با هم مقايسه كرد، چون به هر حال هر كسي يه سليقه اي داره ( البته فكر كنم همه در مورد P800 اتفاق نظر دارن!). منم باهات موافقم كه ظاهر 6820 قشنگه ، نوكيا از لحاظ خلاقيت در طراحي جزو بهترين هاست ولي به نظر من ظاهر گوشي (اگه خيلي جواد نباشه) از لحاظ اهميت بعد از كيفيت و كارايي قرار داره.

وقتي به كارايي مي رسيم تفاوتها كم كم خودشونو نشون ميدن. تركيب قرار گرفتن كليدها خيلي مهمه. در دسترس بودن و عدم امکان فشردن اشتباهی کلید دو فاکتور اصلی اند. كار كردن با بعضي گوشي ها ( مثل 6600 و SX1 ) واقعا عذاب آوره. در در مورد GUI هم بعضيا واقعا عقب اند. مثلا الآن ديگه به نظر من كسي شك نداره كه سيستم آيكوني از سيستم ستوني راحت تره، ولی هنوز بعضیا نمی خوان خودشون وفق بدن. در مورد سنکرون هم می شه گفت که بعضیا خیلی محدود عمل می کنن. درسته که این گوشیا اکثرا از یک سیستم عامل استفاده می کنن ولی بعضیا روی واسط گرافیکی زیاد سرمایه گذاری نمی کنن.

ولی در مورد کیفیت: کیفیت صدا، كيفيت برقراري ارتباط، کیفیت تصویر، کیفیت و بلندی صدای زنگ، کیفیت و عمر باطری و کیفیت Material بكار رفته ، باز هم به نظر من چیزاییه که خیلی راحت می شه در موردش قضاوت کرد. به نظر من غیر از دو مورد آخر، گوشیای کره ای توی این زمینه پیشتازن و SonyEricsson نزديك ترين رقيب اوناست. تجهيزات جانبي و كيفيتشون هم پارامتر بعديه. كه توي اين مورد به نظر من فقط دو تا رقيب وجود دارن.

در ضمن من هر چي Z600 رو نيگا كردم نفهميدم از كدوم ور قيافه اش سامسونگيه؟! ;)

mori

Registered User
لایک‌ها
14
در مورد WAP & SMS برا اين گفتم راحت تره كه كيبورد داره والا معلومه كه اكثرا دارن
در مورد Z600 هم كه از قيافه اش كه بد نميگم ميگم غير اون چي داره؟؟؟
1.5 MB حافظه كافيه؟
امكان فيلم و MP3 هم كه نداره؟

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
از نظر كيفيت صدا و صداي زنگ سوتي اريكسون به نوكيا نميرسه ! در ظمن من 6800 ي كه داشتم خيي راحت بودم ! وخصوصا براي اس ام اس بعدش يكي ديگه از دلايلي كه 6820 رو نگرفتم غير از ال سي دي همين بلو توث بود ! كه نوكيا در اين نقطه ضعف داره !
در كل از اينم راضيم بد نيست !

mori

Registered User
لایک‌ها
14
6820 بلوتوث داره علي جان ولي 6800 نداره
بعد ميدوني قيمت 6820 چنده؟

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
اون موقعي كه من z600 رو خريدم 295 این 6820 قیمتش 305 تومن بود ! الانو نمی دونم !

لایک‌ها
0
بابا ملت اهل حال دادن به گوشي هستند و به گوشيشون مي رسند. من سالي يك گوشي عوض مي كنم و چون اصلا درست نگه داري نمي كنم بايد يك چيز ارزون بگيرم هر سال :wacko: اين شكل گوشي من هست يك هفته پس از استفاده.

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
اول اينكه بحث، بحث مقايسه Z600 با 6820 بود. هيچ كدوم mp3 و Memory Stick ندارن. پس 2 مگابايت به نظر من براي يه گوشيه بدون MP3 كافيه.

دوم اينكه به زعم من يكي از بهترين نكات Z600 طراحي ظاهري (از لحاظ كارايي) و UI بسيار كارامد و زيباي اونه. مثلا اگه دقت كني مي بيني كه زاويه باز شدن اون با بقيه گوشياي تاشو فرق مي كنه و همين باعث مي شه كه (بر خلاف تمام گوشيايي كه من تا حالا ديدم) صورتت با صفحه نمايش تماس نداشته باشه كه اين خودش باعث ماندگاري شفافيت طلق روي صفحه ميشه. يا مثلا بدون اينكه روي گوشي جاي انگشت باشه مي توني اونو خيلي راحت با يه دست باز كني.
قاب قابل تعويض هم براي گوشياي باز شو خيلي نادره كه توي اين گوشي به بهترين نحو از اون استفاه شده. چون گوشي دو تا قاب داره ( پشت و رو ) وقتي كه قاب رو عوض مي كني تغييري كه احساس مي كني فراتر از يه تغيير رنگ معموليه. نكته ديگه تركيب و سايز كليدهاست كه با سايز مناسب و چيدمان عالي استفاده رو خيلي راحت كرده. UI اش هم كه واقعا حرف نداره. User Friendly تر از اين من تاحالا نديم.

منم دوست دارم كه يه گوشي مالتي مديا داشته باشم ولي موارد بالا رو كه روزي چندين ساعت باهاش سر و كار دارم، به mp3 و Video Player ترجيح ميدم.

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
به شما چه من از چه گوشي استفاده ميكنم
گوش ام خيلي ه خوب ه
2 تا ام گوش دارام :D
(پارازيت)

بالا