برگزیده های پرشین تولز

در حال حاضر از چه گوشي اي استفاده ميكنيد؟

گوشي مورد استفاده

• گوشي هاي موتورولا، پاناسونيک، ساژم

Votes: 0 0.0%

• Total voters
    107

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
'گوشي هاي منم بترتيب البته اگه درست يادم باشه :D :
1 اريكسون T28 زمان خودش خيلي كولاك بود و گرون آنتن دهي خيلي عالي ولي مشكلش اين بود كه فوق العاده امواجش رو بدن اثر داشت مثلا 1 ربع صحبت ميكردم نصف سرم واقعا داغ ميكرد :lol: اينو جدي ميگم :rolleyes:
2 نوكيا 8210 گوشي خوبي بود ازش راضي بودم تا اينكه نمي دونم چي شد آنتنش ميخوابيد چند بار خودم دست كاريش كردم رديف شد ولي باز اذيت كرد آخر سر بردم ايراتل تعميرش كردن و رديف شد بعد فروختم به يه بنده خدائي كه اونم بعدا گفت دستت درد نكنه گوشي سوخت :blink: :D :D حسابي شرمنده شدم .( البته گفته بودم تعميريه )
3 نوكيا 1100 گوشي خيلي خوبي بود و اصلا برام مسئله ايجاد نكرد آخر سر هم اينقدر گوشي سگ جوني بود ردش كردم تا چشمم به چشمش نخوره آخه بعضي اوقات پرتش هم ميكردم كه چيزيش بشه ولي انگار نه انگار آخه ميدونين بعضي اوقات خوب بودن هم خودش ايراد بزرگيه :D
4 نوكيا 6230 يه گوشي فوق العاده و تمام عيار الانم دست برادرمه و اونم فوق العاده راضيه واقعا ميگم براي دوست داران نوكيا يه گوشي ماه و عالي همه چيش خوبه و اصلا نمي شه بهش ايراد گرفت يه ساخته تميز خيلي ازش راضي بودم ولي تلاقشو دادم رفت :lol: چون برادرم گوشيشو گذاشته بود تو جيب عقبش و نشست روش كه باعث شد صفحه ال سي ديش خورد بشه ودر بازار هم پيدا نمي شد براي همين منم از موقعيت استفاده كردم و گوشيمو فروختم بهش ;)
5 موتورولا V3 چيزيه كه الانم دارم خيلي گوشيه توپيه احتياج به صحبت نيست چون يه تاپيك براش اختصاص دادم كه ميتونيد بريد بخونيد از اون گوشيها ئييه كه واقعا ازش راضي هستم و اصلا از خريدش پشيمون نيستم .واقعا يه چيز ديگست اين موتورولا ;)

در كل تمام اين گوشي هائي كه معرفي كردم خوب و عالي بودن و كاملا ازشون راضي بودم و هستم ;)

6 يادم رفت يه الكاتل هم داشتم كه خيلي خوب بود مدلش يادم نيست ولي چيز يكي بود

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
سلام
منم قبلا n100 داشتم گوشی خیلی خوبی بود. بعدشم رفتم k700i خریدم.:D

بالا