برگزیده های پرشین تولز

دزدي يا كلاهبرداري ؟! نظر شما چيست؟

sheyton

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
متاسفانه اکثر تجار ایرانی اعم از موبایل فروش و بقالی و میوه فروش در کلاه برداری و کلک زدن مثل و مانند ندارن در دنیا !

ولی نمیشه تعمیم کرد و ادمهای خوبی هم تک و توک توشون پیدا میشه !

بله پيدا ميشه مثله سوزن تو انبار كاه !

Last edited:

meyysam

Registered User
لایک‌ها
1
Hقا من يه e65 ديروز از علائدين خريدم. با قيمت 250 تومن!!!!!!!!شايد بگيد گرون خريدم ولي .قيمت گوشي 205 تومن!!! بود . وقتي تصميم به خريد گرفتم .فروشنده با احتساب 35 تومن كه frimwere‌ ، wlan و چرت پرت هايي كه پشت سر هم بلغور ميكرد .به قيمت اصلي اضافه كرد .البته به اضافه 10 تومن گارانتي اتصالات.
حالا اين قضيه چي هست خدا عالمه .يعني خود سازنده اين كارهاي نرم افزاري رو نميكنه .كه فروشنده هاي با انصاف ما اين كار 2 دقيقه اي رو 35 تومن با ما حساب نكنن.
اين گوشي اينجوري هست. يا فروشنده 45 هزار تومن كرد تو پاچمون!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
همون 45 تومن رو باهاتون زیاد حساب کرده...بابا چه انصافی دارن...خود نوکیا رو گوشی اینقدر سود نمیکنه والله...

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
Hقا من يه e65 ديروز از علائدين خريدم. با قيمت 250 تومن!!!!!!!!شايد بگيد گرون خريدم ولي .قيمت گوشي 205 تومن!!! بود . وقتي تصميم به خريد گرفتم .فروشنده با احتساب 35 تومن كه frimwere‌ ، wlan و چرت پرت هايي كه پشت سر هم بلغور ميكرد .به قيمت اصلي اضافه كرد .البته به اضافه 10 تومن گارانتي اتصالات.
حالا اين قضيه چي هست خدا عالمه .يعني خود سازنده اين كارهاي نرم افزاري رو نميكنه .كه فروشنده هاي با انصاف ما اين كار 2 دقيقه اي رو 35 تومن با ما حساب نكنن.
اين گوشي اينجوري هست. يا فروشنده 45 هزار تومن كرد تو پاچمون!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برای wlan که مسلما هیچ کاری نکرده! چون کاری نمیتونه بکنه. firmware هم فقط adsl میخواست که تو خونه انجام بدی. کلا 35 پول زور گرفته ازت.

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
اسم فروشگاه رو هم بگو تا آبروی طرف بره ، فقط با این راه میتونیم تو روی این حروم خورها وایستیم.

تاپیک واسه این کار شدیدا" توصیه میشه!

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
تایید میشه.

shama

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بهتره قضیع رو به مطبوعات بکشی
یکی از دلائلی که باعث کلاهبرداری موبایل فروش ها و سو استفاده از حجس جوانی جوانان در مورد موبایل وجود داره باید جلوی شیادان رو گرفت
بهترین کار اینکه با دوربین اخبار شبکه 2 ساعت 30/8 با دوربین مخفی برین سراغشون
و فیلم بگیرن از معامله خرید موبایل بعدش توی تلویزیون پخش کنند
چه حالی میده قیافه فروشنده رو نشون بدن بعدش دیگه هیچ کدومشون جرات این کار رو ندارند

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
اسم فروشگاه رو هم بگو تا آبروی طرف بره ، فقط با این راه میتونیم تو روی این حروم خورها وایستیم.

تاپیک واسه این کار شدیدا" توصیه میشه!

پویا قرار بود استارتش رو بزنی ، الان هم دیر نیست :دی

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
البته تقصیر ملت ساده لوح هم هست که اینقدر راحت گول میخورند!!! که البته شاید ناشی از نداشتن دانش کافی باشه.

shama

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من اگر جیا شما خریدار محترم بودم
در جواب به فروشنده میگفتم عیبی نداهر همون قفل شده و بدون رمز و برنامه رو میخوام
میخواستم بدونم اصلا میفروشه یانه

من سرم درد میکنه واسه گیر انداختن شیادان
یادمه زمانیکه میخواستم موبایل بخرم اینطوری موبایل فروش واقعی رو کشف میکردم
خودمو میزدم به نفهمی
بطوری که فروشنده فکر میکرد من هیچ اطلاعاتی ندارم
اینطوری فروشنده راتسگو رو پیدا میکردم

شما هم کافیه یکبار تست کنید
خیلی دوست دارم یکبار از شیراز بیام علادین اینارو سرکار بذارم

ذوق میکنم

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
اسم فروشگاه رو هم بگو تا آبروی طرف بره ، فقط با این راه میتونیم تو روی این حروم خورها وایستیم

متاسفانه اکثر فروشنده ها ( و مخصوصا علاءالدین ) اینطور شدند
قبلا هم یه صحبتی اینجا شد :

دزدي يا كلاهبرداري ؟! نظر شما چيست؟

در کل پدیده (!) ای که خریداران رو درگیر خودش کرده
یکی - دو فروشگاه هم نیست که بشه با خبررسانی جلوش رو گرفت

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
همشون همینن بابا گوشی که میگیری میگی نرم افزار فلان چی چی فارسی شم میخوای انقدرم هزینشه ، کیف بند جلد شیلد سالاد ماست نوشابه ، خوب نباید خرید اگه الزامی نیست وگرنه سودی که ممکنه از اینا بکنه از گوشی بیشتر باشه

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
بدترین قسمتش اینجاست که برای خریدار حق انتخاب نمیذارن!این قضیه بیشتر مربوط به تهران و خصوصا علی بابا!!!(علائدین سابق)میشه. وگرنه شهرستانها کمتر به چشم اومده که یه جنسی رو بالاجبار با نرم افزاربفروشن..

shama

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
علیرضا جان من قصد توهین ندارم ولی دوستان گوش کنند

ما شهرستانی ها گول نمیخوریم
چون پدرمان به ما یاد دادند بابت پولی که بدست میارم همون قدر در مورد خرید جنس حساس باشیم

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
همشون همینن بابا گوشی که میگیری میگی نرم افزار فلان چی چی فارسی شم میخوای انقدرم هزینشه ، کیف بند جلد شیلد سالاد ماست نوشابه ، خوب نباید خرید اگه الزامی نیست وگرنه سودی که ممکنه از اینا بکنه از گوشی بیشتر باشه

مشکل همینجاست که 80% ( یکی نیست بگه آمار روی هوا چرا میدی! ) از خریداران بدون اطلاع میرن. وقتی هم صحبت از ویروس ( حالا اگر W302 جاوابیس هم باشه ) و خرابی میشه پیش خودشون میگن ما که اومدیم خرید بذار این 25.000 تومان رو هم بدیم و خیال خودمون رو راحت کنیم. بی خبر از اینکه دارن مبلغی اضافی پرداخت می کنند .

-
دو تاپیک رو Merge کردم

meyysam

Registered User
لایک‌ها
1
بابا شما هم مارو ساده شمردين. نه داداش ما ايجوري نيستيم .من تمام طبقات رو زير و رو كردم .از قيمت 195 تا 220 قيمت دادن . هر كسي يه جور ميخواست قالب كنه . من تا ته توي يه چيزي رو در نيارم هيچي نميخرم .همين عكس دوربيني كه توي عكس يوزرم گذاشتم 4 ماه تحقيق كردم .از سايت هاي خارجي گرفته تا ايراني و تمام خيابان جمهوري.
گوشي قبليم هم 6120 بود كه الان دسته داداشم هست . از خريدم هم اصلا پشيمون نيستم .هر دو شون رو 2،3 سال دارم
و در پاسخ به شما (shama) فكر كردي تو تهرون پول در اوردن مثل اون شهرستان راحته. من 6 ماه كم كم جمع كردم و از چيزاي ديگه زدم تا تونستم اين بخرم. ما پولامون رو راحت در نمياريم كه به اين راحتي از دست بديم.
شايد بگيد چرا پس براحتي گذاشتم به اين راحتي يه بچه قرطي سرم كلاه بزاره . اين از همون مواقعي بود كه آدم نمي فهمه داره چكار ميكنه .
e65 رو از طبقه همكف پلاك 43 گرفتم. فكر ميكنيد بتونم ازش شكايت كنم و پولم رو بگيرم.

Last edited:

shama

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا شما هم مارو ساده شمردين. نه داداش ما ايجوري نيستيم .من تمام طبقات رو زير و رو كردم .از قيمت 195 تا 220 قيمت دادن . هر كسي يه جور ميخواست قالب كنه . من تا ته توي يه چيزي رو در نيارم هيچي نميخرم .همين عكس دوربيني كه توي عكس يوزرم گذاشتم 4 ماه تحقيق كردم .از سايت هاي خارجي گرفته تا ايراني و تمام خيابان جمهوري.
گوشي قبليم هم 6120 بود كه الان دسته داداشم هست . از خريدم هم اصلا پشيمون نيستم .هر دو شون رو 2،3 سال دارم
و در پاسخ به شما (shama) فكر كردي تو تهرون پول در اوردن مثل اون شهرستان راحته. من 6 ماه كم كم جمع كردم و از چيزاي ديگه زدم تا تونستم اين بخرم. ما پولامون رو راحت در نمياريم كه به اين راحتي از دست بديم.
شايد بگيد چرا پس براحتي گذاشتم به اين راحتي يه بچه قرطي سرم كلاه بزاره . اين از همون مواقعي بود كه آدم نمي فهمه داره چكار ميكنه .
e65 رو از طبقه همكف پلاك 43 گرفتم. فكر ميكنيد بتونم ازش شكايت كنم و پولم رو بگيرم.

دوست عزیز ادم هرجا میره چه سر یک ریال باشه چه 25000 تومن باید حقشو بگیره
برات مثال میزنم تو شیراز بخاطر اینکه ییک راننده در دادن 25 تومن پول اشتباه کرده بود توسط مسافر چاقو خورد
تو هم باید مثل اون مسافره باشی

ضمنا من اگر جات بودم بنزین میبردم جلوی خودش میگفتم یا پولو بده یا مغازتو به آتیش میکشم
باید این طوری باشی

قارچ خور

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز ادم هرجا میره چه سر یک ریال باشه چه 25000 تومن باید حقشو بگیره
برات مثال میزنم تو شیراز بخاطر اینکه ییک راننده در دادن 25 تومن پول اشتباه کرده بود توسط مسافر چاقو خورد
تو هم باید مثل اون مسافره باشی

ضمنا من اگر جات بودم بنزین میبردم جلوی خودش میگفتم یا پولو بده یا مغازتو به آتیش میکشم
باید این طوری باشی

بحث در مورد یک چیز دیگر است

بالا