برگزیده های پرشین تولز

دزدي يا كلاهبرداري ؟! نظر شما چيست؟

ataamini

Registered User
لایک‌ها
8
فعلا که بعضیا تو بازاره موبایل خوب دارم سره ملتو کلاه میزارن و پول در میارن!

مثلا همین تعمیراتیا.

یه گوشی داشتم ال سی دیش بعضی وقتا کاملا رنگی میشد و تا خاموش و روشن نمیکردی خوب نمیشد.

چند جا بردم 1000 تا فلسفه برام چیدن که فلان و بلان و اله و وله یکی گفت 20 تومن خرجشه یکی گفت بنداز دور دیگه فایده نداره بیا خودم بهت یه گوشی خوب میدم!

آخرشم یکی برام سره 10 دقیقه یه سرویسش کرد و پولم ازم نگرفت.

منظورم این بود که اگه ساده باشی بد جور میندازن بهت

meyysam

Registered User
لایک‌ها
1
حالا جدا از اينها فكر ميكنين الان بتونم ازشون شكايت كنم يا نه؟
فردا ميرم سراغشون
در ضمن از مدير انجمن هم عذر خواهي ميكنم

ataamini

Registered User
لایک‌ها
8
حالا جدا از اينها فكر ميكنين الان بتونم ازشون شكايت كنم يا نه؟

فکر نمیکنم. چی رو میخوایی ثابت کنی؟ طرف میگه من آپدیت کردم! حالا تو هی بگو نکردی!

meyysam

Registered User
لایک‌ها
1
سلام من امروز رفتم سراغ يكي از دوستان كه تو كار تعميرات گوشي بود و موضوع رو بهش گفتم. اون هم تعب كرد كه چطور اونها ميتونن همچين هرفي بزنن.
به اتفاق با هم رفتيم الاعدين. قبلا از اين كه بريم سراغ فروشنده مورد نظر رفتيم سراغ چند فروشنده ديگه. تمام طبقات رفتيم و از 7،8 نفر پرسيديم. با كمال تعجب تمام آنها كامل توضيح دادن كه " بعضي از گوشي هايي كه خود شركت توليد ميكنه خام تحويل بازار ميده و تمام برنامه ها و نرم افرار هايي كه گوشي لازم داره رو بصورت بسته جدا عرضه ميكنه كه از جمله: آپديت فريم ور ، اكتيو كردن گوشي به نام خريدار و... با گارانتي هاي متفاوت .كه با 3 قيمت مختلف عرضه ميشن . يعني يه گوشه به قيمت 200 تومن موقع تحويل تا 240 تومن هم ميرسه ."
در اين جا بود كه " من به فروشنده گفتم كه من هيچ كدوم از اين هارو نميخوام همون گوشي خام رو به من بده . كه فروشنده گفت كه نمي تواند اين كار را بكند .چون خود شركت اعلام كرده بدون كارهاي مربوطه گوشي را نفروشند."
و در ضمن گوشي اي كه 205 تومن قيمت داشت از همان مغازه كه من گرفتم دوباره قيمت گرفتيم( البته من داخل مغازه نرفتم ،بلكه به دوستم گفتم كه او بره بپرسه ) قيمتي برابر با 195 تومن شده بود .كه رفيقم پرسيده بود :كه يكي از دوستام با قيمت 205 خريده ، كه فروشنده گفته بود ارزون شده . كه با احتساب همون 45 تومن كه اضافه ميشه 240 تومن ميرسه .
در واقع ما ديگه دستمون جايي بند نبود و برگشتيم.

shama

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فروشنده به شما دروغ گفته
چون گوشی هایی که توی علادین هست بصورت قاچاق وارد میشن و اصلا شرکت های تولید کننده گوشی با ایران رابطه ای ندارند و گوشی ها از دوبی میاد

شما میتونید این موضوع رو گزارش کنید ؟
جرا فقط باید در تهران چنین موضوعی مشاهده بشه چرا در شیراز از این موضوع خبری نیست
من جای شما بودم همین چیزایی که الان بهت گفتم رو بهش میگفتم
فروشنده داره دروغ بدتر از گناه میگه

meyysam

Registered User
لایک‌ها
1
من ميگم همه فروشنده ها اين رو گفتن.
اگه هم اين موضوع دروغ باشه بين خودشون تباني كردن. چون هيچ واهمه اي از شكايت اين حرفا نداشتن.
بهتر بقيه دوستاني كه تو تهران هستن .يه سر به علائدين بزنن ببينن چه خبر!!!!!!!

shama

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بهتره به بازرسی کل کشور گزارش بدی
چون فقط آپدیت یک گوشی موبایل با سرعت 512 40 دقیقه طول میکشه

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
بهترین کار میدونی چیه؟ شماره و ادرس مغازه ای که ازت پول زور گرفته رو پرچم کنی اینجا 5 نفر هم از اون نخرن براش کافیه!

(پرچم و خوب امدم نه؟:دی)

meyysam

Registered User
لایک‌ها
1
بهترین کار میدونی چیه؟ شماره و ادرس مغازه ای که ازت پول زور گرفته رو پرچم کنی اینجا 5 نفر هم از اون نخرن براش کافیه!

(پرچم و خوب امدم نه؟:دی)

من چند پست تا پست قبل نوشتم. ولي بازم مينويسم.
علائدين طبقه همكف پلاك 43 ،موبايل پاسارگاد 4

ataamini

Registered User
لایک‌ها
8
آگه خواستی شکایت کنی شاهد یادت نره

بالا