• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دزد جدید فروم را معرفی میکنم کاربر World_life (( گیرت میارم دزد کثیف!!!))

وضعیت
موضوع بسته شده است.

word_life

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
213
ازشون برسيدم كفتن از تابيكهام شمارمو برداشتن،اين مرتيكه نداده

word_life

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
213
من از اونايي نيستم كه كدايي امتياز بكنم.امتياز دهندهارو ببينين اكثرا افراد باسابقه بي تي هستن

mohsen5730

Registered User
لایک‌ها
66
عجیبه.کسی که بخواد با آی دی شما دزدی کنه که نباید شماره شما رو بده به مشتری. فقط امیدوارم این مشکل زودتر حل بشه.
فکر کنم منظورش این باشه که
بعد از چند روز که انلاین نبوده، یکی از دوستان قبلی که تو این سایت باهاش معامله داشته و شماره تماس ایشون رو قبلا داشته، دیده تو سایت اگهی داده، مستقیم به خودش اس داده باشه، البته من حدس میزنم،
والا حق با شماست ان دزده که شماره این بابا رو از کجا داشته که تو اگهی داده که هارد 3 ترا می فروشه، البته شاید تو نوشته های قبلی خونده باشه، عجب دزد کثیفی بوده خداییش

saeid.kh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5,967
اگر هم با اسم ایشون تاپیکی زده شده باشه در جهت فروش هارد، آدرس تاپیک رو درج کنید و کاربرای بیشتری رو در جریان بذاریم تا بالاخره بشه سوتیی چیزی از این طرف پیدا کرد.
دزده باید شماره ی خودش رو بده نه ایشون رو!
دزد اینقدر خنگ هم نوبره بخدا !!!
میخوای دزدی هم بکنی، مرد باش و مردونه دزدی کن، نه با آی دی شخص دیگه و بردن آبروی اون بنده خدا. خدا آبروت رو بد میریزه دزد نامرد.

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
چرا شاکیان یوهو از تاپیک گم شدند ؟

بهترین کار اینه که شاکیان تا شنبه ، این عزیز مضنون ( مظنون ، مزنون ) رو تحت نظر داشته باشن تا روز شنبه و اول صبح این موضوع از طرف طرفین پیگیری بشه. اگه هم دوست آذربایجانی بتونه بره تهران روز شنبه ؛ عالی میشه ! خیلی سریع با شاکیان قرار می گذاره پلیس فتا و شاید اگر خدا بخواد بدون دادگاه و فقط با پیگیری پلیس فتا حل بشه.

حداقل اینطوری شهادت ها یک طرفه نمی شه و هر دو طرف می توانند رو در رو بگن که قضیه چی بوده. شما بری شهر خودت بگی ، اونام برم شهر خودشون ؛ بدبختی داره ، شما حرف خودتو میزنی ؛ شاکی ها حرف خودشون رو می زنن ؛ دو تا پرونده مسخره ایجاد می شه ... .

پس بهترین راه صبر تا شنبه هست و پیگیری در صبح شنبه توسط طرفین. همانطور که گفتم رو در رویی هم در پلیس فتا خیلی تاثیر داره ( هم از نظر پیگیری و هم از نظر صحت ).

ایشاالله که موضوع ختم به خیر بشه.

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
خدایا شکرت منم میخواستم از این اقا کنسول بخرم
چند دفعه ام ز زدم یا جواب نمیداد یا در دسترس نبود

Sent from my HTC One X using Tapatalk

saeid.kh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5,967
خدایا شکرت منم میخواستم از این اقا کنسول بخرم
چند دفعه ام ز زدم یا جواب نمیداد یا در دسترس نبود

Sent from my HTC One X using Tapatalk
به چه شماره ای زنگ میزدید؟ دوستان، اطلاعات رو جمع کنید تا با دست پر برید سراغ پلیس فتا. هرچه شماره تلفن و اطلاعات بیشتر باشه، اون نامرد زودتر پیدا میشه.

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
الان این شماره موبایل شماره موبایل خود یوزر WORD-LIFE هست ؟

panda2

Registered User
لایک‌ها
332
Be khoda man kollan playsatation nemidunam chie.ye tapiki zade,dast khatesho ba tapikaye man mogayese konin
دوست عزیز اصلا گیریم که تمامی حرفهای شما درست و این دزدی و کلاهبرداری هم کار شما نبوده و اکانتتون هک شده!درست ما هم قبول کردیم و باور کردیم!ولی چون از اکانت شما استفاده شده پس چ.ن شما صاحب اصلی این اکانت هستی مسئول هستی!و در صورت شکابت کاربرا کسی که مقصر هست شما هستی؛حتی در صورتی که اکانت شما هک شده باشه!از بعد حقوقیش گفتم!ناراحت نشین از دستم

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
آقای word_life توی هیچ تاپیکی مستقیما شمارشون رو ندادن ؛ جز یک تاپیک :

http://forum.persiantools.com/threads/فروش-یک-سری-وسایل.407072/

در تاپیک بالا شماره خودشون رو 0914 اعلام کردن که با توجه به آذربایجانی بودنشون جور میاد. ( 0914 برای آذربایجان شرقی هست ).
اما باید منصف بود و این امکان هم داد که یک سال پیش تاپیک زده شده و ممکنه ایشون شماره جدید خریداری کرده باشند. ( باید احتمالات هم بررسی کرد ).

word_life.jpg

panda2

Registered User
لایک‌ها
332
حتما بخوانید
در کل دوستانی که به هر دلیلی ازشون کلاهبرداری شده اصلا نگران نباشند چون براحتی به پولشون میرسن؛این آقای محترم میگه آی پی اونی که به قول خودش اکانتشو هک کرده رو با آی پی اصلی خودش مقایسه کنید بلکه بی گناهی ایشون از این راه اثبات بشه!یکی نیست بگه خب با یک برنامه تغییر آی پی راحت میشه آی پی رو عوض کرد!این که نشد دلیل؛اما برای دوستانی که متضرر شدن عرض کنم که نگران نباشید و اصلا با این آقای محترم هم کاری نداشته باشید چون که این جر وبحث ها بی فایدست؛این یه معادله خیلی سادست که قول بهتون میدم یکی دو روزه حل میشه و دزد رو پیدا میکنید؛و اما را حل اینه که به پلیس فتا مراجه می کنید و اطلاعات لازمه رو در اختیارشون قرار میدین؛اونا هم با این آقا کار ندارن فعلا!با صاحب شماره حساب هایی که بهشون پول واریز شده کار دارن!البته در قدم اول باز با صاحب حساب هم کار ندارن؛با یه بررسی ساده مشخص میشه که طرف از کدوم عابر بانک پول گرفته و همین طور از طریق دوربین ها چهره خبیثش مشخص میشه و عین آب خوردن گیر میفته؛پس بحث الکی نکنید و بیخودی حرص نخورین؛100 درصد دزد رو گیر میارین و به پولتون میرسین؛همین طور اون ملعون رو به چند سال آب خنک وا میدارین:)

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
پاندا جان ؛

این قضیه عابربانک و ضبط و تشخیص چهره و اینا ... دیگه برای این موضوع کمی غلو نبود ؟ :general705:

panda2

Registered User
لایک‌ها
332
پاندا جان ؛

این قضیه عابربانک و ضبط و تشخیص چهره و اینا ... دیگه برای این موضوع کمی غلو نبود ؟ :general705:
دوست عزیزم!حتما یه چیزی می دونم که این راهنمایی رو برای مالباخته ها گفتم!.....

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244

منم سوال پرسیدم ؛ آخه یه ذره عجیبه واسه همچین موضوعی دوربین چک کنن و ، چهره نگاری کنن و ، پیدا کنن و ، ... .
اما اگه شما میفرمایید اینطوریه ، صد در صد اینطوریه و اطلاعاتتون بیشتر از ماست در این زمینه.

آخه ما فقط به این فکر می کنیم که : اینجا ایرانه :general702:

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,176
شما اگه اطلاع دارید چرا این حرفا رو میزنید؟
شما میدونید دوربین عابربانک ها چند مگاپیکسله؟ شما میدونید که دوربینش دید در شب خیلی فاجعه ای داره؟ شما میدونید که طرف میتونه یه کلاه لبه دار بذاره بره پول برداره؟ شما میدونید که میتونه دستش رو روی دوربین عابر بانک بذاره و دید دوربین رو مختل کنه؟ شما میدونید که میتونه به یه آدم بیکار و الاف یکم پول بده و کارت عابر بانکش رو بخره؟؟؟
اینجا از بانک ملی مرکزی یه شبه کلی سندومدرک و پول بردند با اینکه چهره طرف تو کل دوربین ها بود هنوزم نتونستن بعد از 2 سال گیرش بیارن!
خیلی دلتون خوشه بابا
اینو هم ببینید بلکه بتونید پیداش کنید:
http://isna.ir/fa/news/92011905425/انتشار-تصاویر-مرد-شیاد-از-دوربین-عابربانک
خلاصه اینا رو گفتم که بدونید همچین حساب کتابی هم در کار نیست

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
اااا ! اون دوربینه ؟! من همیشه فکر می کردم آیینس موهامو باهاش درست می کردم :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا