• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دزد جدید فروم را معرفی میکنم کاربر World_life (( گیرت میارم دزد کثیف!!!))

وضعیت
موضوع بسته شده است.

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
اینا همش وقت هدر دادنه
هم مال باخته ها و هم اون کاربر که ایدیشون هک شده برن فتا شکایت کنند بهتره چون اونا میدونند چیکار کنم
احتمالا به اون حسابهای که پول واریز شده در مرحله اول قرار داره و خیلی زود میتونند نتیجه رو بگیرند

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
اینا همش وقت هدر دادنه
هم مال باخته ها و هم اون کاربر که ایدیشون هک شده برن فتا شکایت کنند بهتره چون اونا میدونند چیکار کنم
احتمالا به اون حسابهای که پول واریز شده در مرحله اول قرار داره و خیلی زود میتونند نتیجه رو بگیرند

ما الان پنجشنبه شب هستیم ! امروز از ظهر به بعد ( 12 به بعد ) فتا تعطیل بود و دوستان دیر اقدام کردن.
فردا هم که جمعس و تعطیل ...
خب ، فقط می مونه اسپم بدیم و منتظر باشیم تا شنبه نتیجه معلوم بشه دیگه :)

panda2

Registered User
لایک‌ها
332
شما اگه اطلاع دارید چرا این حرفا رو میزنید؟
شما میدونید دوربین عابربانک ها چند مگاپیکسله؟ شما میدونید که دوربینش دید در شب خیلی فاجعه ای داره؟ شما میدونید که طرف میتونه یه کلاه لبه دار بذاره بره پول برداره؟ شما میدونید که میتونه دستش رو روی دوربین عابر بانک بذاره و دید دوربین رو مختل کنه؟ شما میدونید که میتونه به یه آدم بیکار و الاف یکم پول بده و کارت عابر بانکش رو بخره؟؟؟
اینجا از بانک ملی مرکزی یه شبه کلی سندومدرک و پول بردند با اینکه چهره طرف تو کل دوربین ها بود هنوزم نتونستن بعد از 2 سال گیرش بیارن!
خیلی دلتون خوشه بابا
اینو هم ببینید بلکه بتونید پیداش کنید:
http://isna.ir/fa/news/92011905425/انتشار-تصاویر-مرد-شیاد-از-دوربین-عابربانک
خلاصه اینا رو گفتم که بدونید همچین حساب کتابی هم در کار نیست
دوست عزیز این طوری هم که شما میگین نیست!من ساده ترین راهش رو گفتم؛اگر به هر دلیلی چه می دونم نقاب داشت؛دوربین جیز بود!چه می دونم عابر بانک رو اصلا خریده بود به قول شما و و و و.... بازم راه های دیگه هم هست!اگر چه به احتمال زیاد با همین چیزایی که گفتم طرف گیر میوفته اما اگر نشد؛از روی آی پی!شاید بگین آی پیشو طرف عوض کرده و از این داستانا!که اینم باز کلی راه حا داره؛پلیس فتا دستش بازه؛از روی کش مرورگر؛اووووووووووه بخوام بگم یه طومار میشه؛البته اکثر این راه ها فقط تو ایران جواب میده؛ولی در هر صورت 100 درصد گیر میفته!مطمئن باشید

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
ما الان پنجشنبه شب هستیم ! امروز از ظهر به بعد ( 12 به بعد ) فتا تعطیل بود و دوستان دیر اقدام کردن.
فردا هم که جمعس و تعطیل ...
خب ، فقط می مونه اسپم بدیم و منتظر باشیم تا شنبه نتیجه معلوم بشه دیگه :)
اره میدونم گفتم باید هر چه زودتر برید که بهتره
نه اینکه حی تایپ کنید اقا فلان شد این شده اون نشده من نیستم تو هستی
زود پیگیر شید
امیدوارم که مشکل حل بشه و همه به حقشون برسن و حقی خورده نشه و ضایع نشه

king_artur

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
131
بنده هستم که 1 میلیون تومان
کاربر
stryk3r فکر کنم 105تومان
و فکر کنم یه چند نفر دیگر بنده به همون کاربر word_ life حرف زدم که میگن کار من نبوده و بهشون گفتم شبنه اول وقت از طریق پلیس جرائم اینترنتی یا همون پلیس فتا شکایت خواهم کرد و همه مدارک مورد نیاز رو هم خواهم برد حالا میخواد کار ایشون باشه یا نباشه الان اگر اطلاعات از اون کسی که کلاه برداری کرده مشخص چه بشه چه نشه چه ایشون کاره ای باشه یا نباشه مضنون اول این ماجرا ایشون هستش دیگه بقیشو میسپارم به قانون تا اونجایی هم که میتونم تلاش میکنم تا اینو ثابت کنم ببینم کی پشت این قضیه هستش حالا اگر شده 1 تومنم خرج کنم میکنم تا اینو بفهمم.
داداش یعنی متوجه نشدی عکسی که گذاشته پوستره نه جعبه؟پول بی ربونو دادی به یه بی همه چیز

mohsen5730

Registered User
لایک‌ها
66
اره عکسی که گذاشته برای فروش اصلا شبیه جعبه نیست، با فتوشاپ درست کرده نامرد کلاه بردار
http://upload7.ir/imgs/2014-04/22116462235091791422.jpg

حالا این مجتبی عبدولی کیه، به کارت بانکی که فرستادی، ان بانک اطلاعاتشو داره، البته بعید میدونم بهت بده، باید حکم قضایی باشه

samanrahimi

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
2,383
دوستان من یه راهی رو میشناسم که میتونم تقریبا ثابت کنم این کاربر یوزرشون هک شده یا نه
اقایworld_life اگه میتونی همین الان با من تماس بگیر
09337974227 رحیمی

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
دوستان من یه راهی رو میشناسم که میتونم تقریبا ثابت کنم این کاربر یوزرشون هک شده یا نه
اقایworld_life اگه میتونی همین الان با من تماس بگیر
09337974227 رحیمی

خب ، همینجا اعلام کن مام بفهمیم. اگه نمیشه پ.خ کن ... :p

word_life

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
213
آقا من دربست در خدمتم تا همه جي ثابت بشه.بفرمايين آقاي رحيمي

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,176
دوست عزیز این طوری هم که شما میگین نیست!من ساده ترین راهش رو گفتم؛اگر به هر دلیلی چه می دونم نقاب داشت؛دوربین جیز بود!چه می دونم عابر بانک رو اصلا خریده بود به قول شما و و و و.... بازم راه های دیگه هم هست!اگر چه به احتمال زیاد با همین چیزایی که گفتم طرف گیر میوفته اما اگر نشد؛از روی آی پی!شاید بگین آی پیشو طرف عوض کرده و از این داستانا!که اینم باز کلی راه حا داره؛پلیس فتا دستش بازه؛از روی کش مرورگر؛اووووووووووه بخوام بگم یه طومار میشه؛البته اکثر این راه ها فقط تو ایران جواب میده؛ولی در هر صورت 100 درصد گیر میفته!مطمئن باشید
فقط امضاتو عشقه

xbox360 slim

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
341

هر چقدر که من به 30 میلیونم رسیدم شما هم میرسی.
بی خود خودت ر واذیت نکن. به هیچ جا نمیرسی.
امکان داره هم که طرف ها با هم باشند.

xbox360 slim

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
341
22116462235091791422.jpg

دوستان این عکس رو میبینید که هکر گذاشته ؟
اگه دقت کنید به جای world نوشته word
میدونید چرا ؟
چون شخصی که این دست نوشته رو گذاشته زیاد به زبان انگلیسی و از همه مهمتر کلمه world اشنایی نداشته . از دستخطشون هم مشخصه .
حالا دلیلی این اشتباه املایی که در حقیقت سوتی هکر هست چیه ؟
ببینید مشخصا هکر کسی بوده که تا حدودی به کامپیوتر اشنایی داشته ولی در کل یه زبان تسلط نداشته . و فرق کلمه های word و world رو نمیدونسته . همونطوری که تو کامپیوتر همیشه میشنوه word، موقع نوشتن این دست خط هم مطمینا نگاهی دقیق به ایدی کاربر اصلی نداشته . برای این مورد توجیه علمی تو زمینه زبان شناسی وجود داره . ایشون همونطوری که فکر میکرده نوشته چون چشمش همیشه این کلمه رو word میدیده نه world. و به اطمینان 100 در صد هم خدمتتون عرض میکنم که ایشون با اینکه کلمه world رو میدیده از اونجایی که چشم و گوشش به کلمه word عادت داشته اینطوری استباه نوشته و بدون شک، دو باره میگم بدون شک هم در تلفظ این کلمه رو word میخونده چون هیچوقت اصلا متوجه وجود اون حرف L در میان کلمه نشده .
من چند دقیقه پیش قبل گذاشتن این پست برای امتحان به کاربر world_life که ادعا دارن اکانتشون هک شده زنگ زدم و ازشون خواستم اسم اکانتشون رو به من بگن بدون اینکه بدونن واسه چی میپرسم . ازشون پرسیدم اسم اکانتتون چیه و گفتن worLd LIFE.
ایشون دقیقا دو بار که ازشون پرسیدم هر دوبار حرف L رو کاملا واضح تلفظ کردن .
و این نشون میده که این دست خط در حالت عادی امکان نداره نوشته ایشون باشه . چون اگر ادم خودش هم بخواد چنین کاری کنه اونقدر وسواس برای تمیز و عالی از اب در اومدن کارش به خرج میده که هرگز همچنین اشتباهی نمیکنه . که اسم رو اشتباه بنویسه . این اشتباه مطمینا دلیلش همون چیزی بود که خدمتتون عرض کردم
البته دوستان توروخدا نیاید این پست رو نقد و بررسی نکنید . من فقط طبق چیزایی که میدونستم و خونده بودم اومدم یه انالیز ساده انجام دادم . تو دادگاه ها هم تو موارد خاص همیشه یه متخصص زبان شناسی حضور داره برای مقایسه حتی لحن حرف زدن متهم با موارد ثبت شده . از لحاظ قانونی هم این میتونه مشخص کننده روند تحقیقات باشه و فک نکنین همش یه فرضیس. چون واقعا الان متخصصین زبان شناسی به عنوان کارشناسان جرم شناسی تو همه دادگاه ها فعال هستن . و این نظریه کاملا اثبات شده

فکر کنم منظورت دادگاه های خارج از کشور باشه. ماشاالله دادگاه های ما خیلیب فعالان و تمام دزدان رو گرفتن.
از بس که پرونده ریخته سرشون.

samanrahimi

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
2,383
فکر کنم منظورت دادگاه های خارج از کشور باشه. ماشاالله دادگاه های ما خیلیب فعالان و تمام دزدان رو گرفتن.
از بس که پرونده ریخته سرشون.
خیر جناب
همین حالا 2 تا از هم دوره های من که الان کارشناس ارشد زبان شناسی هستن تو قوه قضاییه مشغول به کار هستن

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
22116462235091791422.jpg

دوستان این عکس رو میبینید که هکر گذاشته ؟
اگه دقت کنید به جای world نوشته word
میدونید چرا ؟
چون شخصی که این دست نوشته رو گذاشته زیاد به زبان انگلیسی و از همه مهمتر کلمه world اشنایی نداشته . از دستخطشون هم مشخصه .
حالا دلیلی این اشتباه املایی که در حقیقت سوتی هکر هست چیه ؟
ببینید مشخصا هکر کسی بوده که تا حدودی به کامپیوتر اشنایی داشته ولی در کل یه زبان تسلط نداشته . و فرق کلمه های word و world رو نمیدونسته . همونطوری که تو کامپیوتر همیشه میشنوه word، موقع نوشتن این دست خط هم مطمینا نگاهی دقیق به ایدی کاربر اصلی نداشته . برای این مورد توجیه علمی تو زمینه زبان شناسی وجود داره . ایشون همونطوری که فکر میکرده نوشته چون چشمش همیشه این کلمه رو word میدیده نه world. و به اطمینان 100 در صد هم خدمتتون عرض میکنم که ایشون با اینکه کلمه world رو میدیده از اونجایی که چشم و گوشش به کلمه word عادت داشته اینطوری استباه نوشته و بدون شک، دو باره میگم بدون شک هم در تلفظ این کلمه رو word میخونده چون هیچوقت اصلا متوجه وجود اون حرف L در میان کلمه نشده .
من چند دقیقه پیش قبل گذاشتن این پست برای امتحان به کاربر world_life که ادعا دارن اکانتشون هک شده زنگ زدم و ازشون خواستم اسم اکانتشون رو به من بگن بدون اینکه بدونن واسه چی میپرسم . ازشون پرسیدم اسم اکانتتون چیه و گفتن worLd LIFE.
ایشون دقیقا دو بار که ازشون پرسیدم هر دوبار حرف L رو کاملا واضح تلفظ کردن .
و این نشون میده که این دست خط در حالت عادی امکان نداره نوشته ایشون باشه . چون اگر ادم خودش هم بخواد چنین کاری کنه اونقدر وسواس برای تمیز و عالی از اب در اومدن کارش به خرج میده که هرگز همچنین اشتباهی نمیکنه . که اسم رو اشتباه بنویسه . این اشتباه مطمینا دلیلش همون چیزی بود که خدمتتون عرض کردم
البته دوستان توروخدا نیاید این پست رو نقد و بررسی نکنید . من فقط طبق چیزایی که میدونستم و خونده بودم اومدم یه انالیز ساده انجام دادم . تو دادگاه ها هم تو موارد خاص همیشه یه متخصص زبان شناسی حضور داره برای مقایسه حتی لحن حرف زدن متهم با موارد ثبت شده . از لحاظ قانونی هم این میتونه مشخص کننده روند تحقیقات باشه و فک نکنین همش یه فرضیس. چون واقعا الان متخصصین زبان شناسی به عنوان کارشناسان جرم شناسی تو همه دادگاه ها فعال هستن . و این نظریه کاملا اثبات شده

به نکته بسیار جالبی اشاره کردی ! اما اینکه نام کاربریش word هست ! نه world :D

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
هر چقدر که من به 30 میلیونم رسیدم شما هم میرسی.
بی خود خودت ر واذیت نکن. به هیچ جا نمیرسی.
امکان داره هم که طرف ها با هم باشند.
دااداش ۳۰ میلیون؟
چه جوری مگه؟

Sent from my HTC One X using Tapatalk

panda2

Registered User
لایک‌ها
332
به نکته بسیار جالبی اشاره کردی ! اما اینکه نام کاربریش word هست ! نه world :D
خخخخخخخخخخخخخ آره راس میگی:),عجب سوتی تاپی بود!جالبه که ایشون میگه زنگ زدم بهش هر دوبار L رو خوب تلفظ کرده گویا!خخخخخخ

samanrahimi

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
2,383
خخخخخخخخخخخخخ آره راس میگی:),عجب سوتی تاپی بود!
اره درست میگید . من خودم انقدر این روزا درگیرم و سرم شلوغه که تقریبا به قول دوستان رد دادم :)
از مهظر همه عذر میخوام. پست حذف شد به سرعت. بخندید تا دنیا به روتون به خنده . حتی به ما :)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا