برگزیده های پرشین تولز

دسترسي به اينترنت بدون يوزرنيم و پسوورد و فقط با يك شماره

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
چیز جالبیه! اما یه چیز مسخره دارن! هم افرا هم سپنتا!!! همیشه باید یه گند کاری داشته باشن تو کارشون!!
به عنوان مثال اگه بیشتر از 3-4 بار دی سی بشه ادم دیگه نمیتونه وصل بشه!! یه چیزی میگه تو مایه های شما امروز دیگه خیلی استفاده کردید!!! انگار از پول زیاد خوششون نمیاد!!

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از faridbahal :
چیز جالبیه! اما یه چیز مسخره دارن! هم افرا هم سپنتا!!! همیشه باید یه گند کاری داشته باشن تو کارشون!!
به عنوان مثال اگه بیشتر از 3-4 بار دی سی بشه ادم دیگه نمیتونه وصل بشه!! یه چیزی میگه تو مایه های شما امروز دیگه خیلی استفاده کردید!!! انگار از پول زیاد خوششون نمیاد!!
24.gif

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
من با سپنتاش انلاین میشم خیلی خوبه انگار از اینترنت معمولی سپنتا داری استفاده میکنی قیمتشم هم قیمت اینترت سپنتاست ساعتی 300 تومن

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
از اين دو تا شماره اي كه داده كه يكيش براي من اصلا تا حالا كار نكرده، اون يكيشم فقط يه دفعه صبح موفق به كانكت شدن شدم كه سرعتش خوب بود ولي از ساعت 3 به بعد هرچي خواستم امتحانش كنم هي Line is Busy داد و منم حوصلم سر رفت رفتم سراغ كارت داتك عزيز سوپرفيلتردارم!! مثل اينكه كشته مرده هاي اين سرويس جديد خيلي زيادن كه هي اشغال ميزد!! سپنتا هم اگه 3000 تومن منو كه خورده پس بده حاضرم امتحانش كنم :hmm:

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
این سرویس دقیقه ای 5 تومن هست و همونجور که خودتون هم متوجه شدید به درد مواقع ضروری میخوره و هزینه رو قبض تلفن میاد و جدای از هزینه خود اشغالی تلفن هست !

Neda: 909230 3131
Armaghan: 909230 3839
Sepanta: 909230 3200

به علاوه 2 شماره ای که دوستمون گفت، سرعت هم معمولی هست ، همون سرعت اینترنتی هست که کارت هاشون داره!

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
اينا رو نميدونم ولي اون 3 تا شماره قبلياي مال افرا و سپنتاي دربدر تو اين يه هفته فقط جواب ميداده که " مشترک گرامي، تعداد دفعات مجاز استفاده از اين شماره پر شده است، از تماس شما با شبکه هوشمند استان تهران سپاسگذاريم"! همين!!
33.gif

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از Persiana :
اينا رو نميدونم ولي اون 3 تا شماره قبلياي مال افرا و سپنتاي دربدر تو اين يه هفته فقط جواب ميداده که " مشترک گرامي، تعداد دفعات مجاز استفاده از اين شماره پر شده است، از تماس شما با شبکه هوشمند استان تهران سپاسگذاريم"! همين!!
33.gif
24.gif

morvaredonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در کل کار جالبی حسابشو بکن وقتی شدیدا به اینترنت احتیاج داری و کارت هم دم دست نیست:happy:

meli

Registered User
لایک‌ها
23
ببخشید که این تاپیکو آوردم بالا!!
شماره هوشمند برای شهرستانها هم هست یا نه؟!؟!

nsh

Registered User
لایک‌ها
4
شایان جان دستت برای راهنمایی درد نکنه
امتحانش میکنم مخصوصا قسمت دومش بیشتر حال میده

بالا