برگزیده های پرشین تولز

دستگاه های تولید لیوان یکبار مصرف کاغذی و درآمدش خوبه؟

ritaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دستگاه های تولید لیوان یکبار مصرف کاغذی و درآمدش خوبه؟؟؟و با 50 میلیون میشه شروع کرد؟ تو شهر ما یکنفر داره و جوابگو نیست برای مصرف کننده ها... میشه راهنماییم کنین لطفا

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,236
مواد اولیه اش چیه ؟

ritaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
ورقهای کاغدیی لیوان. چطور؟؟

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,236
یه مدت روی پلیمر های گیاهی تحقیق میکردم خواستم بدونم تولید داخله این ورق ها ؟
میدونی که از نشاسته تولید میشه بعلاوه یه سری چیزای دیگه

ritaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
من زیاد اطلاعات در مورد موادش ندارم اگر اطلاعات داشتی به منم بگو که پلیمرهای گیاهی چیه؟؟؟؟

miim

Registered User
لایک‌ها
451
برادر یکی از رفقا تو مشهد راه انداخت بعد یه مدت راضی نبود جمع کرد.لیوان کاغذی تولید میکرد.مهم ترین بخشش اینه که بتونی بازاریابی کنی.در انتخاب دساگاهم خیلی دقت کن بعضیاش ناجوره تند تند خراب میشه

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
یه مدت روی پلیمر های گیاهی تحقیق میکردم خواستم بدونم تولید داخله این ورق ها ؟
میدونی که از نشاسته تولید میشه بعلاوه یه سری چیزای دیگه
بله تو ایران ورقش تولید میشه .یک بار تو تلویزیون نشون داد
نشاسته و مواد دیگه را می ریخت تو دستگاه و بعد ورق میشد و بعد هم ظروف مختلف

ritaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
خواهش میکنم یکی راهنماییم کنه ؟؟؟؟؟ :(

meysam_2012

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
443
اگه خواستي دستگاه بخري من مي تونم واست جور كنم ولي اطلاعات ندارم در مورد وضعيت كارش

Sent from my iPad using Tapatalk

mimmeslemadar

Registered User
لایک‌ها
161
شما اول مشتری هاتو پیدا کن بعد برو شروع به کار کن که خریدار و یا مشتری داشته باشی که بعدا ورشکست نشی :)
مسلما کیفیت خوب و قیمت پایین تر براتون مشتری میسازه .

ritaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
مشتری رو داریم یعنی چون پخش کننده لوازم یکبار مصرفیم و اکثرا همه لوازم یکبار کمبود لیوان کاغذی یکبار مصرف دارن. به فکرم این رسیده که اگر دستگاهش رو بیارم موفق میشم!!!

♣ACE

Registered User
لایک‌ها
1,385
من با تولید کننده های این دستگاه در ارتباطم .. تجهیزات میخرن از من
دقیقا در چه زمینه ای اطلاعات میخاین ؟ قیمتش ؟؟! مواد اولیه ؟؟ محصولات ؟؟ چی ؟؟

ritaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
همه چی بخصوص اینکه سود داره یا نه ؟ تولید لیوان کاغذی یکبار مصرف؟مواد اولیه؟قیمت؟ و کلا یه راهنمایی کنین. ممنون میشم

kiavash661

Registered User
لایک‌ها
534
منم مدتی پیگیر این کار بودم . ممنون میشم راهنمایی کنید

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
همه چی بخصوص اینکه سود داره یا نه ؟ تولید لیوان کاغذی یکبار مصرف؟مواد اولیه؟قیمت؟ و کلا یه راهنمایی کنین. ممنون میشم
شما که بازارشو دارید .سود داشتنش هم قطعا داره اگر سود نداشت طرف مغز .....که نخورده داره تولید میکنه قطعا براش سود داره که در حال تولیده

♣ACE

Registered User
لایک‌ها
1,385
منم مدتی پیگیر این کار بودم . ممنون میشم راهنمایی کنید

سود که خوب قطعن داره
ببینید دستگاهی که شما میخرید .. بسته به کارایی و نوع قالبی که استفاده میکنید قیمتش متغییره .. شما برای یه دستگاه لیوان زن و یه قالب ساده لیوان در کمترین حالت تا 20 میلیون باید هزینه کنید .. حالا میتونید با هزینه بیشتر قالب هارو افزایش بدید .. علاوه بر لیوان بشقاب لیوان کوچیک و کاسه هم بزنید ( فقط از نوع کاغذی .. آلومنیوم فرق میکنه )
کارگر ماهر هم نیاز ندارید که این خودش یه امتیاز بزرگه
مواد اولیه کاغذ چاپ خوردس که از چاپخونه میاد .. حالا این چاپ میتونه لوگو شرکت .. طرح کارتونی - یا حسین - یا نقی - عید شما مبارک یا هر چیز دیگه ای که سفارش میگیرید باشه .. عموما کسی این لیوانا رو فله تولید نمیکنه .. تولید کننده ها سفارش میگیرن طرح خاص یا قرار دادی تولید میکنن که بصرفه .. تا جایی که من میدونم تولید فله ای صرف نداره.. اگر هم دستگاه چایی پر کن بگیرید که چه بهتر (( ته لیوان چایی هست .. که فقط با ریختن آبجوش چایی میشه )) کار با کلاس تری هست
سود هر لیوان هم بیشتر از 40 % هست براتون که با توجه به قیمت دستگاه + کارگر+ مواد اولیه + اجاره کارگاه تولیدی و سایر هزینه ها .. کاملن ارتباط مستقیم با تعداد مشتری و تولید شما داره
درباره کار تولیدی چون من خودم سابقه دارم خدمتتون عرض کنم با توجه به شرایط فعلی بازار کمترین لغزشی در محاسبات هزینه ها و درآمد خالص داشته باشید .. مث آب خوردن کارگاه تولیدی که بر فرض 50 میلیون از سرمایه شما رو بلعیده به راحتی ماهیانه 20 % ضرر از ارزش افزوده اولیه تقدیم حضورتون میکنه
دیگه ؟؟؟؟؟؟

ritaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
Ace : خیلی ممنونم از راهنماییتون یعنی شما میگین این کار موفقیت و سود داره و باید حساب کتاب و محاسبات درست انجام شه کار خوب پیش خواهد رفت؟؟؟؟

♣ACE

Registered User
لایک‌ها
1,385
Ace : خیلی ممنونم از راهنماییتون یعنی شما میگین این کار موفقیت و سود داره و باید حساب کتاب و محاسبات درست انجام شه کار خوب پیش خواهد رفت؟؟؟؟
حتمن همین طوره .. هر کاری منطقی و درس حسابی و با محاسبات واقع بینانه بهش پرداخته بشه قطعن سود داره

pouyajabbarisani

Registered User
لایک‌ها
58
پسر عمه ام 3 سال پیش حدودا بود که خرید 17 میلیون 2 سال کار کرد و دید سود نداره پارسال 25 تومن دستگاهش رو فروخت اگه شهرتون کوچیک است اون یه بحث دیگه است که نیاز هست و... ولی تو تبریز دست زیاده تو این کار.

ritaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
من شهرم ارومیه هست و تا اونجایی که شنیدم یک نفر داره و چون نمیرسه از تبریز خریداری میکنن.

بالا