برگزیده های پرشین تولز

دنیای مخفی تورنت

Rasool_Khatar

Registered User
لایک‌ها
2
من دقیقا نظر شما رو دارم...

اصلا من میگم که تورنت یعنی سید و لیچر!

اگه یه سایتی مخفی باشه...نمیدونم دعوت نامش 1000 دلارم باشه! به خاطر اینه که سرعت شما یهو 2 برابر نسبت به پهنای باند اینترنتت میشه؟

من اینو نمیتونم باور کنم!
واقعا مشتاق شدم بدونم این سایت چی داره که اعضا 1000 دلار بابت عضویتش میدن ؟
البته من یه چیزی هم خدمت شما عرض کنم اون هم این که وقتی سرعت شما خیلی بالا باشه حتی با یکی دو تا سیدر و لیچر هم میتونید فایل مورد نظر رو دانلود کنید ، این سید و لیچر زیاد برای ما ایرانی ها خیلی مهمه که سرعت فوق افتضاحی داریم
تفاوت این مسیله رو کاملا میشه در دانلود روزانه و شبانه دید ، برای مثال من وقتی روز روشن فیلمی رو از ایزوهانت برمیدارم خیلی وقتها اصلا مهم نیست ک اون فایل چند تا سید و لیچ داره چون سرعتم مسلما از 80 پایینتر نمیاد اما شب ها و در هنگام دانلود شبانه سرعتم از متوسط 40 بالاتر نمیره

Last edited:

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
نه 1000 دلار رو مثال زدم....

من اینو میگم که فرض میکنیم نهایت سرعت اینترنت شما مثلا 80 هست خب؟

چه در تورنت چه در لینک مستقیم!

isp تون هم طوری نیست که مثلا در پاره ای اوقات سرعت شما رو تا مثلا 100 بره!( در ساعات خلوت!

نهایت سرعت شما 80 هست..خب؟

به فرض!

حالا سوال من اینه اصلا مگه میشه مثلا در یه سایت مخفی تورنت که عضویتش دعوت نامه ای ..پولی یا هر چیز دیگه ای هست!

سرعت شما بره رو 150؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
آهان .. از این نظر که مشخصه شما بیش از پهنای باند اختصاص داده شده بهتون نمیتونید استفاده کنید (‌از سمت isp ) هیچ فرقی نداره seeder های تورنت تا چه سرعتی دارن سید میکنن . من داشتم که با ۲۰-۲۵ مگ سید میکردم اما لیچر ها همه زیر ۱ مگ بودن !‌

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
اگر آیتم مورد نظر شما تو هردوش باشه ... بهتره از یه ترکر پابلیک بگیرید .
اما خوب تو ترکر های پابلیک تورنت های فیک ( fake ) خیلی زیاده . مثلا یه موقعی برای ironman میومدن فیلم های ۱۸+ میزاشتن به اسم ironman اما تو ترکر های خصوصی خبری نبود تا وقتی که نسخه هاش ریلیز شد و گیر اومد .
ضمن این که خیلی وقتا چیزهای خاصی تو ترکر های خصوصی پیدا میشه که تو ترکر های عمومی عمرا گیر نمیاد . مثل ابتدای ورود ps3 به بازار که اکثر ترکرهای عمومی هیچ بازی از ps3 نداشتن اما ۱-۲ تا از خصوصی ها تعداد کمی بازی ps3 برای دانلود داشتن .

ولی به طور کل اگه اونقدرا کیفیت و یا خاص بودن یه موضوع براتون مهم نیست و معمولا مهم ترین چیز مثلا فتوشاپ نسخه جدید یا آلبوم جدید مدونا 'ست ..حتی با demonoid و mininova هم راضی میشید .

Torrenter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من با 195 تا هم دانلود کردم!!! چیزی که خودم دیدم! بالاترش رفته باشه رو نمیدونم!
اینکه isp اجازه نمیده یه مسئله جداست!! چرا شما همه چی رو با هم قاطی می کنین!! بعدشم وقتی تو یه ترکر تورنتا روی seedbox هستند فرقی بین شب و روز نمیکنه!!
بعدشم کی گفته demonoid خصوصیه؟!!! بهش میگن semi-private!!
من لینک سایت رو برا شما فرستادم، ایمیلتو پاک کن! و اسم این سایت رو هیچ جا ذکر نکن!!

برا اینکه یه ذره آشنا تر بشین یه snapshot میذارم: (البته باید با *یلتر شکن ببنید!)

http://i43.tinypic.com/25ph2li.jpg

سرعت *یلتر شکن پایینه وگرنه چندتا می ذاشتم!!

Last edited:

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
این یه مساله قدیمیه . قبلا میگفتن با این accelerator ها سرعت ۱۰ برابر میشه . اما این یه حقیقت انکارنشدنی هست . که محدوده سرعت شما دقیقا منطبق با چیزی هست که بهتون اعلام شده و به هیچ عنوان بالاتر از اون نمیتونید استفاده کنید . مگر سرعت لحظه ای که امکان محاسبه دقیقش نیست .

بله دمونوید خصوصیه نیست . من هم نگفتم خصوصیه . بلکه گفتم پابلیکه . یعنی به نظر من پابلیکه چون ثبت نام و اینوایتش خیلی خیلی راحته .

و در مورد سیدباکس هم همینطور هست که میفرمایید .

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
البته همیشه سرعت در تورنت پایینتر از سرعت ماکزیمم خط میشه. این به این خاطره که اولا تعداد سید ها معمولا کمه دوما پورت باید روی روتر باز کرد.

Rasool_Khatar

Registered User
لایک‌ها
2
بعدشم وقتی تو یه ترکر تورنتا روی seedbox هستند فرقی بین شب و روز نمیکنه!!
من متاسفانه متوجه این قسمت از حرفهاتون نشدم ، پس این تفاوت سرعت دانلود در شب و روز برای یک فایل از کجا ناشی میشه؟

Torrenter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من متاسفانه متوجه این قسمت از حرفهاتون نشدم ، پس این تفاوت سرعت دانلود در شب و روز برای یک فایل از کجا ناشی میشه؟

چون حتی توی بهترین ترکرها همه تورنت ها روی seedbox نیستند.

R3B

Registered User
لایک‌ها
161
چون حتی توی بهترین ترکرها همه تورنت ها روی seedbox نیستند.

فكر كنم مسير تاپيكتون كاملا منحرف شده و اون منظوري كه از اول داشتيد كاملا تحت الشعاع سوالات قرار گرفت

Rasool_Khatar

Registered User
لایک‌ها
2
یک سوال داشتم از دوستانی که اکثرا از تورنت دانلود میکنن ، میخواستم بدونم هنگام دانلود آیا سرعت محدودیت ارسال رو روی حداقل قرار میدن یا اون رو به طور پیشفرض خودش یعنی روی "نامحدود" رها میکنن.

Torrenter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یک سوال داشتم از دوستانی که اکثرا از تورنت دانلود میکنن ، میخواستم بدونم هنگام دانلود آیا سرعت محدودیت ارسال رو روی حداقل قرار میدن یا اون رو به طور پیشفرض خودش یعنی روی "نامحدود" رها میکنن.

اگه بذاری روی 1KB سرعت دانلود یکم بیشتر میشه

Torrenter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فكر كنم مسير تاپيكتون كاملا منحرف شده و اون منظوري كه از اول داشتيد كاملا تحت الشعاع سوالات قرار گرفت

خوب تا کسی سوال نپرسه من نمی فهمم که چه جوری بنویسم و باید برحسب نیاز افراد بنویسم

Torrenter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
انگار ثبت نام Demonoid بازه. پس بجنبید :)

silverboy.ir

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
479
Tehran - Tehranpars Hossein Rezazadeh ------
سایته خیلی خوبیه
فیک نداره ، چون کنترل روش زیاده
اگه چیز قدیمی بخوای که سید نداشته باشه یه درخواست بدی به احتمال زیاد چند نفر سید میشن دانلود کنی
چون نسبت دانلود به آپلود رو شمارش می کنه ، ( البته من ندیدم در نظر بگیره ) همیشه سیدش از تورنت های عمومی بالاتره

Torrenter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من ثبت نام كردم براي روز نياز
ميشه بگي اين سايت چطوريه؟

از نظر تعدا تورنت بیشترین تعداد رو داره ولی خوب سرعتش نسبت به بقیه پایین تره. برای اینکه سرعت دانلودت بیشتر بشه چندتا با هم بذار دانلود

mahdyonline

Registered User
لایک‌ها
92
از نظر تعدا تورنت بیشترین تعداد رو داره ولی خوب سرعتش نسبت به بقیه پایین تره. برای اینکه سرعت دانلودت بیشتر بشه چندتا با هم بذار دانلود

الان كه فري عضو شديم محدوديتهاش چقدره؟

Torrenter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
الان كه فري عضو شديم محدوديتهاش چقدره؟

هیچ محدودیتی نداره!
هر چقدر میخوای دانلود کن.
ضمنا free و غیر free نداره هر جوری عضو شی فرق نداره بعدشم هیچ سایت تورنتی پولی نیست!

بالا