• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دوجین | قطب فروش اینترنتی در دست ساخت...

ali_rayx

Registered User
لایک‌ها
5
با سلام
پروژه دوجین از سال 1390 کلید خورد.
پس از مدت ها رایزنی و گفت و گو با صاحب نظران در حوزه ی نت و تجارت الکترونیک و طراحان سر انجام پروژه وارد مرحله ی کد نویسی شد.
فعلا شرکاء این اجازه رو ندادند که اطلاعات بیشتر درج بشه.
شما می توانید با مراجعه به سایت و درج شماره یا ایمیل خود در سایت عضو شده و از اخبار افتتاح سایت آگاه شوید.
امید است بتوانیم گامی در جهت خدمت و افزایش سطح و کیفیت خرید الکترونیکی برداریم.
دوستانی که تمایل به همکاری در زمینه های مختلف اعم از شریک تجاری،تامین کننده،تولید کننده،طراح،منشی،تایپیست و... دارند،درخواست خود را به همراه یک رزومه ی مختصر برای بنده ارسال نمایند.
اطلاعات بعدی بزودی منتشر خواهد شد...

ali_rayx

Registered User
لایک‌ها
5
صرفا جهت اطلاع رسانی به اعضای جدید

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,175
کسی نظری نداره؟!
وقتی "شرکاء این اجازه رو ندادند که اطلاعات بیشتر درج بشه" انتظار داری کسی نظر هم داشته باشه؟
در مورد فونت های قلبمه و درشت و بیریختی که توی صفحه ی آغازینِ سایتتون هست نظر بدیم؟ یا در مورد اون لوگوی بچه گانه

ali_rayx

Registered User
لایک‌ها
5
با سلام و عرض ادب
کاربر گرامی،خواهشمندم هرگونه انتقادی که دارید صریح و کامل بگویید و فقط هدف کوبش تایپیک را دنبال نکنید
بااحترام

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,175
با سلام و عرض ادب
کاربر گرامی،خواهشمندم هرگونه انتقادی که دارید صریح و کامل بگویید و فقط هدف کوبش تایپیک را دنبال نکنید
بااحترام
پس دنبال این بودی که همه تعریف و تمجید کنن. اگه انتقاد پذیر بودی و واقعاً دوس داشتی سایتت پیشرفت کنه از همون پست من میفهمیدی چی به چیه
باشه. صریح تر میگم
در مورد ایده و کار سایت که شرکا اجازه ندادن ما بفهمیم داستان چیه. پس نمیشه نظر بدیم
بریم سراغ ظاهر کار
collapse_40b_collapsed.png

bwk.jpg

تازه این ایرادات همین صفحه ی اول بود. وای به حال وقتی که راه بیفته

saeid450

Registered User
لایک‌ها
65
وقتی "شرکاء این اجازه رو ندادند که اطلاعات بیشتر درج بشه" انتظار داری کسی نظر هم داشته باشه؟
در مورد فونت های قلبمه و درشت و بیریختی که توی صفحه ی آغازینِ سایتتون هست نظر بدیم؟ یا در مورد اون لوگوی بچه گانه

والا.......

ali_rayx

Registered User
لایک‌ها
5
دوست خوب و به ظاهر حرفه ای،یا صفحه با مرورگر شما سازگار نیست یا شما از دایال آپ استفاده می کنی!
شما مرورگرت رو عوض کن و با آخرین نسخش بیا ببین اینطوری باید باشه...!
Untitled-1.jpg

ali_rayx

Registered User
لایک‌ها
5
در ضمن اون لوگو طرح سبد فروشگاهی هست و اون قسمتی هم که زده بیرون به عنوان دسته ی سبد می باشد
همیشه در باره ی حرفی که می زنید فکر کنید و بدون دلیل حرف نزنید

powvex

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
283
انصافا لوگو اصلا طراحی حرفه ای نیست، و نماد چیزی که شما گفتید هم نیست. نقاط اتصال دسته به داخل اشکال داره، نقاط چسبیده شدن نقاط پایین سمت چپ مشکل دارند و رنجه شدن، در بدنه فانت مثل "ج"، ضخامت بصورت ابتدایی کم و زیاد شدن و ...

ali_rayx

Registered User
لایک‌ها
5
انصافا لوگو اصلا طراحی حرفه ای نیست، و نماد چیزی که شما گفتید هم نیست. نقاط اتصال دسته به داخل اشکال داره، نقاط چسبیده شدن نقاط پایین سمت چپ مشکل دارند و رنجه شدن، در بدنه فانت مثل "ج"، ضخامت بصورت ابتدایی کم و زیاد شدن و ...
با سلام
بله اصل لوگو مشکلی نداره،ولی در طراحی چند جا مشکل داره و من نمیگم بی مشکله
کم و زیاد شدن هم به این دلیله که طرح روی کاغذ زده شده و بعد وارد فتوشاپ شده
میدم دوستان لوگو رو اصلاح کنن،شما با خود سایت که مشکلی ندارین؟

all4sell

Registered User
لایک‌ها
436
دوست خوب و به ظاهر حرفه ای،یا صفحه با مرورگر شما سازگار نیست یا شما از دایال آپ استفاده می کنی!
مشاهده پیوست 259817

باید سایت طوری طراحی بشه که با هر چیزی میری استایل و غیره حفظ شه (سایتتونم همکاری در فروش هست )

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,175
مشاهده پیوست 259817
پس بگو واسه خودت سایت زدی. نه واسه کاربرا. حیفِ اون وقتی که برای نظر دادن گذاشتم. نمیدونستم چنین شخصیتِ خود شیفته ای داری

هر چند به تو ربطی نداره ولی من از مرورگر گوگل کروم و ADSL 256 استفاده میکنم و سایتِ شما باید جوری باشه که با هر مرورگری سازگار باشه

اگر ضعف و اشکالت رو پذیرفته بودی و نمیگفتی مرورگرتو عوض کن درست میشه دلیل اینکه فونتهات درست نمایش داده نمیشه رو بهت میگفتم. ولی متاسفانه بعضیها ارزش وقت گذاشتن و بهتر شدن رو ندارن

سایتت آخرشه. آخرتِ طراحی و دیزاینه. ینی یه یکیه که دومی نداره. موفق باشی

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
سایت خوبیه . ظاهرش بدک نیست . ولی من هیچوقت شماره و ایمیلم رو وارد نمی کنم . چرا ؟ چون بعدا شما میخوای ایمیل و شماره 600000000 اییمل و شماره کاملا و صد درصد فعال ما رو بفروشی یا اینکه هر روز باید نعل و نفرینت کنیم که چرا هی اس ام اس می فرستی و اییمل .

خلاصه موفق باشید ولی کوووووووووو تا بشه 100%.

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
موفق باشی

ali_rayx

Registered User
لایک‌ها
5
سایت خوبیه . ظاهرش بدک نیست . ولی من هیچوقت شماره و ایمیلم رو وارد نمی کنم . چرا ؟ چون بعدا شما میخوای ایمیل و شماره 600000000 اییمل و شماره کاملا و صد درصد فعال ما رو بفروشی یا اینکه هر روز باید نعل و نفرینت کنیم که چرا هی اس ام اس می فرستی و اییمل .

خلاصه موفق باشید ولی کوووووووووو تا بشه 100%.
خب هرکسی نظری داره و ما هم انتظار نداریم 100درصد کاربرها بیان و شماره و ایمیلشون رو بدند
بله شماره ها وارد بانک اطلاعاتی میشه ولی تضمین می کنم فروخته نمیشه و فقط جهت اطلاع رسانی همین فروشگاه استفاده می شه

ali_rayx

Registered User
لایک‌ها
5
پس بگو واسه خودت سایت زدی. نه واسه کاربرا. حیفِ اون وقتی که برای نظر دادن گذاشتم. نمیدونستم چنین شخصیتِ خود شیفته ای داری

هر چند به تو ربطی نداره ولی من از مرورگر گوگل کروم و ADSL 256 استفاده میکنم و سایتِ شما باید جوری باشه که با هر مرورگری سازگار باشه

اگر ضعف و اشکالت رو پذیرفته بودی و نمیگفتی مرورگرتو عوض کن درست میشه دلیل اینکه فونتهات درست نمایش داده نمیشه رو بهت میگفتم. ولی متاسفانه بعضیها ارزش وقت گذاشتن و بهتر شدن رو ندارن

سایتت آخرشه. آخرتِ طراحی و دیزاینه. ینی یه یکیه که دومی نداره. موفق باشی
من شک دارم از adsl 256و مرورگر کروم استفاده کنین؟!
چون سایت تقریبا بهینه بوده و از تکنیکهای css3برای نمایش فونت ها استفاده می شود.
پیشنهاد می کنم بروزبودن مرورگر خودتون رو باز هم چک کنید
سعی می کنم مشکل سایت با مرورگر کروم رو برطرف کنم

ali_rayx

Registered User
لایک‌ها
5
باید سایت طوری طراحی بشه که با هر چیزی میری استایل و غیره حفظ شه (سایتتونم همکاری در فروش هست )
سلام
چشم من سازگاری با سایر مرورگر ها رو اوکی می کنم
خیر همکاری در فروش نیست،عرضه مستقیم می باشد

SasyMankan6-9

Registered User
لایک‌ها
155
همه انتقاد کردن ، ما یه دلگرمی میدیم به استارترِ عزیز. امیدوارم زودتر راه بیفته و ایدتون هم برای شما و شرکاء سودهی راضی کننده ای داشته باشه. یا علی

بالا