برگزیده های پرشین تولز

دوربين ديجيتالي Fujifilm S7000

atana

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
لطفا دوستان هم در مورد اين سايت تحقيق كنن كه سايت مطمئني هست يا نه ؟http://www.royalcamera.com

pouryapicture

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از atana :
برا عكاسي از طبيعت چه نوع دوربيني خوبه ؟؟؟؟/

"هر چي بيشتر پول بدي بيشتر آش ميخوري" اين يه ضرب المثل قديميه،بگذار يه چيزي بگم:در رده ي دوربيناي
حرفه اي حرف اول رو "كانن"و"نيكون" ميزنند حال گاهي يكي جلوتره،مساله ى اصلي در دوربين "لنز"شه؛ حالا امكانات
يك دوربين به جاي خود ولي يه عكس فوق العاده با كيفيت رو يه "لنز" با كيفيت ميگيره(توجه كن كه ميگم "باكيفيت"
چون يه عكس خوب به افكار عكاسش بستگي داره،پس ما در اينجا حرفمون "كيفيته") حالا ميريم سر بحث دوربين خوب
همونطور كه گفتم دو شركت بالا پيشرو هستند، چون لنز هاي فوق العاده اي دارند؛بعد از اينا شركت فوجيه.
شما بايد دقت كنين كه اگه يه دوربين ميگيرين بعدش مجبور نشين واسه گرفتن يه لنز (به دليل قيمت بالا) از لنزاي
شركتاي ديگه واسه دوربينتون كه مثلا "كاننه" استفاده كنين چون در اون صورت شما فقط دارين از امكانات دوربين
"كانن" استفاده ميكنين،ولي حالا كه شما ميگيد تاجر فرش هستين و حتما ميتونين مبلغ قابل توجهي هزينه كنين
وبا توجه به اين نكات كه:منبع دوربيناي ارزون رو گير آوردين(البته من هنوزم برام باور گردني نيست) واز طريق اخويتون هم ميتونيد يكيشونو تهيه كنين ؛بهترين دوربين واسه شما canonEOS-10D هستش البته اينم بگم كه اين دوربين
معمولا به صورت تكي عرضه ميشه ويا با لنز 18-55 كه لنز خيلي خوبيه واسه عكاسي از طبيعت؛غير از اين شما
يه لنز نرمال-ماكرو احتياج دارين(البته اگه به عكاسي ماكرو تو طبيعت علاقه داشته باشين)ويه لنز 70-300كه شايد
زياد به كارتون نياد مگه اينكه كم تحرك باشيد.يه كارت حافظه ي 256مگابايتي ،يه سه پايه،باطري وشارژر(البته حتما
يادتون نره كه باطري دو سري).
اميدوارم موفق باشيد ومن حتما منتظر نتيجه ي خريدتون هستم.در ضمن آدرس سايتتون رو هم اگه لطف كنين
بديد من از ديدن فرشاي ايروني لذت ميبرم.

آدرس سايت من هم: http://www.pouryacam.com (البته به آرشيو ماهانه بريد)

atana

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون دوست عزيز از بابت همه چي . فقط يه چيز برام معلوم نشد اونم اينه كه اين سايت . سايت مطمئني هست يا نه ؟ www.royalcamera.com

atana

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يه سوال ديگه اونم اين .. canon eos 10d خوبه يا nikon d70 بر من و كار من؟؟؟؟؟

pouryapicture

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از atana :
www.royalcamera.com ايا سايت مطمئني هست برا خريد دوربين؟
آتنا خانوم من اصولا طلبه كانن هستم رو اين حساب ميگم نه ولي در واقع چندان تفاوتي نميكنه.
در مورد سايتي هم كه معرفي كردين من اطلاعاتي ندارم.
سايت خودتونم معرفي نكردين؟

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
به نظر من كنون G5 عاليه!!
من توي يه فتوبلاگ عكساش رو ديدم واقعا كف كردم!!
قيمتشم من 1 جا سراغ دارم 550 تومن (همين حدودا دقيقا يادم نيست!!)
اگه كسي ميدونه قيمتش چنده بگه!!
در مورده فوجي هم من عكساشو دوست ندارم نميدونم چرا!!!؟
توي عكسهاشم معمولا 1 لايه رنگ magenta اضافه داره!

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
براي عكاسي از طبيعت(در آفتاب) همه دوربينها خوبن !حتي دوربينهايي كه افغانيها دارن :D :D
اما براي عكسهاي سايه روشن و عكاسي در شب مسلما كنن چون 1:فلاش قوي داره 2:اصالت داره 3:رنگ اضافه نداره!

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
به نقل از atana :
http://www.royalcamera.com/eos10d.html خواهشن اين سايت و ببينيد و نظرتونو بفرماييد اينجا فكر كنم
ارزونه . حتما ببينيد و نظرتونو بگيد . چون من مي خواهم بخرم از اون سايت
اينا رو فكر نكنم از ايران بشه خريد!! دفترش تو آتلانتاس

pouryapicture

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جناب كاراگاه عزيز:اولا بايد بگم كه عكسي كه با فلاش بخواي بگيري اصلا جالب نميشه چون رنگا كاملا عوض ميشن بعدشم
منظورتون رو از رنگ اضافه نفهميدم شايد منظورتون كاغذ فوجيه كه base سبز داره در هر صورت با نرم افزاراي ويرايش تصويري
مثل فتوشاپ شما فقط احتياج به گرفتن يه عكس شارپ از يه موضوع تاپ دارين والسلام.

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از SherlockHolmes :
به نظر من كنون G5 عاليه!!
من توي يه فتوبلاگ عكساش رو ديدم واقعا كف كردم!!
قيمتشم من 1 جا سراغ دارم 550 تومن (همين حدودا دقيقا يادم نيست!!)
اگه كسي ميدونه قيمتش چنده بگه!!
در مورده فوجي هم من عكساشو دوست ندارم نميدونم چرا!!!؟
توي عكسهاشم معمولا 1 لايه رنگ magenta اضافه داره!

اگه قيمت G5 اين چيزي كه شما ميگين باشه كه به نظرم به صرفه نيست براي يه همچين دوربيني اينقدر پول بده .

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
جناب كاراگاه عزيز:اولا بايد بگم كه عكسي كه با فلاش بخواي بگيري اصلا جالب نميشه چون رنگا كاملا عوض ميشن بعدشم
منظورتون رو از رنگ اضافه نفهميدم شايد منظورتون كاغذ فوجيه كه base سبز داره در هر صورت با نرم افزاراي ويرايش تصويري
مثل فتوشاپ شما فقط احتياج به گرفتن يه عكس شارپ از يه موضوع تاپ دارين والسلام.
دوست من
دقيقا متوجه نميشم كه يعني چي مسلما جايي كه نور كمه بدون فلاش نميشه عكس گرفت!! وگزينه ديگهاي هم وجود نداره!! و مسلما عكسهاي توي آفتاي از لحاظ شارپ بودن واقعا حرف ندارند
در مورد دوم هم در سته مثل همون ولي فرض كن عكسات همش به قرمز بد رنگ بزنند!!به نظر من دوربينهاي فوجي حداقل براي
كسايي كه عكاسي رو دوست دارند غير قابل تحمله
اگه قيمت G5 اين چيزي كه شما ميگين باشه كه به نظرم به صرفه نيست براي يه همچين دوربيني اينقدر پول بده .
چرا؟ من نمونه عكسهاش رو ديدم واقعا عالي بود به مراتب از Olympus E20 بهتر عكش ميندازه

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
من شخصا Olympus رو اصلا جزو دوربين ها حساب نميكنم ... :( توصيه ميكنم اصلا سراغش نريد .

pouryapicture

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزيز معلومه كه با مفاهيم عكاسي آشنايي نداريد ؛ببينيد در عكاسي آيتمهايي هست كه تكنيك كارو ميسازه

(ما اينجا با ديد خوب وعكس تاثير گذار و غيره كاري نداريم) شاتر،سرعت واندازه ي ديافراگم آيتمهايي هستند كه

ميتونيد با اونها خيلي كارا بكنيد،يكي اينكه در نور كم شما با افزايش مدت نوردهي ميتونيد كمبود نور موجود رو جبران

كنيد مثلا شما ميتونيد تا چندين ساعت دريچه ي ديافراگم رو باز بگذاريد تا در يك شب تاريك كه اتفاقا شهاب بارون هم

هست فيلم ويا سي سي دي شما نور ببينه واگه درست نورسنجي كرده باشين عكسي ايده آل از نظر نوري بدست

بيارين فلاش براي عكسهاي خوانوادگي ويا در مجالس(البته عموما) كاربرد داره. عموما گفتم چون گاها واسه گرفتن

عكساي خوب هم ازش استفاده ميشه اتفاقا از باغ ارم شيراز عكسي گرفتم كه تا يكي دو روز آينده تو سايتم

ميذارمش آدرسشو اينجا ميذارم اون عكسم بعدا نيگا كن:

http://www.pouryacam.com

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
متشكرم دوست من!
ميتوني راهنمايي كني چطوري ميتونم توشب از ستاره ها عكس بگيرم
با 1 دوربين معمولي ديجيتال

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
جدا؟ چرا؟
و تو اون رنج قيمت چه دوربيني رو توصيه ميكني؟

pouryapicture

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اول جناب كاراگاه بگو ببينم دوربينت چيه؟ كنترلهاى دستي داره يا اتوماتيكه؟

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
ممنون عزيز
طبق گفته شما سرعت رو به پايين ترين حد رسوندم وعكس فوق الاده اي در شب گرفتم(البته بدون فلاش)
ولي قبول كن كه براي سوژه هاي ثابت خوبه!!
دوربين من هم كنن آ60 كه تنظيم دستي هم داره
خوشحال ميشم از راهنماييت استفاد كنم
ممنون دوست من!
:)

pouryapicture

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منظور من هم دقيقا" همين بود (عكسهاي هنري) در غير اين صورت براي سوژه هاي متحرك-البته بعضي هاشون-

فلاش لازمه ولي يه عكاس هيچ وقت از سوژه هاي متحرك عكس نميگيره (در شب) مگه چيزاي خاص مثلا رعد وبرق

كه با همين روشي كه بهت گفتم عكساي فوق العاده اي ميشه گرفت.

در هر صورت دوربين خوبي داري اگه واسه عكسات هم كمكي خواستي آدرس سايتمو كه داري پيغام بده در حد توان

كمكت ميكنم.

موفق باشي

atana

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
كسي از قيمت fuji s7000 خبر داره؟؟؟

بالا