برگزیده های پرشین تولز

دوربين ديجيتالي Fujifilm S7000

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
سلام . من s7000 دارم انصافا خيلي كارش درسته اما مشكل اينه كه من عكاسي بلد نيستم :)
راستي بگم هديه بوده :D واسه همين قيمت ندارم :blush:
كسي هست بياد همه گزينه هاي اين دوربين هاي ديجيتال رو توضيح بده ؟ :D
ممنونتون مي شم

s022

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزيز تا باشه از اين هديه ها :D
قيمت اين دوربين الان حدود 530 هزار تومان هست
اما در مورد عكاسي شب بايد بگم كه كلي سوژه تو شب هست كه با نور دهي بالا ميشه ازشون عكس هاي معركه گرفت
ولي تا جاييكه من مي دونم رو دوربين هاي كنون و نيكون سرعت شاتر محدوده مثلا حدود 30 ثانيه
اما براي يه عكاسي ساده از يه صورت فلكي حداقل نيم ساعت نور دهي لازمه
پوريا ي عزيز بگو ببينم دوربين هاي فوجي اين قابليت رو داره يا نه؟
ضمنا به نظر من هم توي دوربين هاي ديجيتال فوجي بعد از كنون نيكون سوني قرار ميگيره

atana

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر شما اين دوربين چطوره Konica Minolta DiMAGE A2

ehsankhan

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوست عزيز .من به شدت همون انتخابي كه اول كردي و بهت پيشنهادميدم.
من S5500 دارم اگه پولم ميرسيد 7000 ميخريدم.ببين هرچي از اين فوجي خوشگلو خوشدست بگم بازم كمه.اول از همه بحث رقابتي قيمتش هست.كه واقعا هيچ دوربيني تو رده هاي دورو برش نميتونن باهاش رقابت كنن.چيزي نيست كه بخوايي و نداشته باش.رزولوشن قابل قبول .واز فرمت RAW پشتيباني ميكنه.دو مدل كارت مموري بهش ميخوره.CF و XD.باطريش 4تا قلمي ساده است.كه اگه يه جا كارت گير كرد و شارژ نداشتي ميتوني 4تا باطري آلكالين بخري بندازي روش.سي سي ديش SUPER CCD هست با يه سطع مقطع 8گوش كه فوق العاده است .حالتهاي سرعت مقدم بر ديافراگم.دياف مقدم بر سرعت.حالت منوال كاملا دستي.پروگرم.3 حالت فوكوس .يكي دستي.2تا آتو هوشمند.حسگر فللش.و بر عكس نظر دوستان فلش بسيار قوي.وزن فوق العاده كم نسبت به هم رده هاش.از زومش هم كه چيزي نميگم چون اس7000 به زومش معروفه.
adaptor ring تبديل لنزهاي تله و وايد توي پك جعبش.ارزون بودن نسبي لنزهاي تله و وايدش.
عكسهاش هم واقعا زنده و طبيعي.و ساخت ژاپن هست.
اينا چيزايي بود خيلي كلي در رابطه باهاش كه همين طوري به ذهنم اومد.در ضمن من 2 ماه فقط كارم چك كردن و بررسي انواع دوربين هاي مختلف بود.كه به اين نتيجه رسيدم.نميگم بهترين دوربين هست.اما با توجه به قيمتش واقعا شاهكاره.و بعدم اين كه تو ايران كسي دنبال ريسك نيست.يعني افراد بيشتر ترجيح ميدن چيزي و بخرن و يا پيشنهاد بدن كه از يه مارك خيلي پرفروش باشه و قبلا خيلي ها باهاش كار كرده باشن.و به قول معروف امتحانشو پس داده باشه.اما هميشه اين تئوري بهترين انتخابو نصيب نميكنه.يه نمونش فروم سايت عكاسي هست.برو اونجا بگو دوربين خوب چيه بخرم.ميگن كنون.بگو بهترين دوربين روي زمين چي هست ؟ميگن كنون.حتي سزي آ كنون رو به همه دوربين ها ترجيح ميدن.
خب خيلي گفتم
اگه سوالي بو در اين مورد در خدمتم.
موفق باشيد

daydad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من با احسان در مورد FujiFilm موافقم! به خاطر اينكه درسته كه ماركهاي بسيار خوبي وجود داره .. ولی از اینا با قیمت واقعی عرضه نمی شن! خیلی هاشونم اصلا عرضه نمی شن ... مثلا اگه Pentax و بعضی مارکهای اینجوری عرضه می شد اونم با قیمت های پایینی که اینا دارن و کیفیت محشری که دارن دیگه لازم نبود دوربین هایی مثل سونی گران و کم کیفیت بخریم . :f34r:

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
خوب دوست عزيز بايد ديد كه دوربينهايي مثل اين چيزهايي كه مد نظر شما هست چقدر طرفدار داره.
اصولا بايد در هر جا همه نوع محصولي باشه كه خريدار هم دستش براي خريد انواع محصول باز باشه !! اما اينجا ايران هست و هر چيزي كه براي فروشنده (و زير دست ها) به صرفه باشه, وارد ميشه.

Niaz

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
16

Niaz

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
16
به نقل از SherlockHolmes :
متشكرم دوست من!
ميتوني راهنمايي كني چطوري ميتونم توشب از ستاره ها عكس بگيرم
با 1 دوربين معمولي ديجيتال
شرلوك جان چيزي كه شما دنبالش هستي اسمش Bulb هستش يعني نوردهي به CCD يا فيلم به مدت زمان طولاني (دلخواه) معمولا اكثر دوربين هاي نيكون داراي اين خاصيت هستن

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
اتفاقا همين فوجي اس 7000 هم اين امكان رو داره . خيلي باحاله . :D

ehsankhan

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوست عزيز .من به شدت همون انتخابي كه اول كردي و بهت پيشنهادميدم.
من S5500 دارم اگه پولم ميرسيد 7000 ميخريدم.ببين هرچي از اين فوجي خوشگلو خوشدست بگم بازم كمه.اول از همه بحث رقابتي قيمتش هست.كه واقعا هيچ دوربيني تو رده هاي دورو برش نميتونن باهاش رقابت كنن.چيزي نيست كه بخوايي و نداشته باش.رزولوشن قابل قبول .واز فرمت RAW پشتيباني ميكنه.دو مدل كارت مموري بهش ميخوره.CF و XD.باطريش 4تا قلمي ساده است.كه اگه يه جا كارت گير كرد و شارژ نداشتي ميتوني 4تا باطري آلكالين بخري بندازي روش.سي سي ديش SUPER CCD هست با يه سطع مقطع 8گوش كه فوق العاده است .حالتهاي سرعت مقدم بر ديافراگم.دياف مقدم بر سرعت.حالت منوال كاملا دستي.پروگرم.3 حالت فوكوس .يكي دستي.2تا آتو هوشمند.حسگر فللش.و بر عكس نظر دوستان فلش بسيار قوي.وزن فوق العاده كم نسبت به هم رده هاش.از زومش هم كه چيزي نميگم چون اس7000 به زومش معروفه.
adaptor ring تبديل لنزهاي تله و وايد توي پك جعبش.ارزون بودن نسبي لنزهاي تله و وايدش.
عكسهاش هم واقعا زنده و طبيعي.و ساخت ژاپن هست.
اينا چيزايي بود خيلي كلي در رابطه باهاش كه همين طوري به ذهنم اومد.در ضمن من 2 ماه فقط كارم چك كردن و بررسي انواع دوربين هاي مختلف بود.كه به اين نتيجه رسيدم.نميگم بهترين دوربين هست.اما با توجه به قيمتش واقعا شاهكاره.و بعدم اين كه تو ايران كسي دنبال ريسك نيست.يعني افراد بيشتر ترجيح ميدن چيزي و بخرن و يا پيشنهاد بدن كه از يه مارك خيلي پرفروش باشه و قبلا خيلي ها باهاش كار كرده باشن.و به قول معروف امتحانشو پس داده باشه.اما هميشه اين تئوري بهترين انتخابو نصيب نميكنه.يه نمونش فروم سايت عكاسي هست.برو اونجا بگو دوربين خوب چيه بخرم.ميگن كنون.بگو بهترين دوربين روي زمين چي هست ؟ميگن كنون.حتي سزي آ كنون رو به همه دوربين ها ترجيح ميدن.
خب خيلي گفتم
اگه سوالي بو در اين مورد در خدمتم.
موفق باشيد

atana

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
احسان خان ممنون خيلي باحالي
در عكاسي در طبيعت چطوره اين دوربين كه شما ميگين

بالا