برگزیده های پرشین تولز

دوستان وبمستر خواهشا محتوا تولید کنید

hdsd

Registered User
لایک‌ها
321
دوست عزیز درسته که زبان اینگلیسی زبان علم دنیاس ولی دلیل براین نمیشه که زبان مادری خودمون ترک کنیم و خودمون رو بچسبونیم به زبان های علمی اگه شما یه سری به تاریخ گذشته ما بندازین 11 قرن پیش زبان علم جهان به فارسی نوشته شده بوده وخارجی ها برای تامین اطلاعات خود مجبور بودن عربی یا فارسی یاد بگیرن که بتونن نیاز های علمی خودشون رو برطرف کنن

دوم اینکه دوست عزیز همه چیز بر می گرده به خود ادم اگه ما ایرانیا بخوایم می تونیم مجدد زبان فارسی رو به زبان علم روز دنیا تبدیل کنیم ما ایرانیا فقط دنبال کار های راحت اسون می گردیم به قول دوستمون اگه ما بتونیم خودمون محتوا تولید کنیم ما دیگه مجبور نیستم برای کسب اطلاعات به سایت های خارجی یا مجله های خارجی مراجعه کنیم پس اونا برای کسب علم مجبور می شن زبون مارو یاد بگیرن
سلام
بله میفرمایید 11 قرن پیش
اما الان زبان فارسی شده پر از لغات عربی کو فارسی دیگه؟!
زبان مادری و... که میفرمایید اینا صحبتهایی بود که برای بنده و خیلی های دیگه یک عرق حساب میشه اما همونطور که در پست قبلی عرض کردم یک واقعیت تلخیست که باید پذیرفت
3-4 سال نیست شبکه های اجتماعی در ایران باب شده ولی مردم دارند نصفه نیمه فارسی صحبت میکنند و مطمئن باشید تا 10-15 سال دیگه کم کم همه به زبون اینترناشیونال رو میارن بهرحال داریم وارد عصری میشیم که مکان های جغرافیایی از بین میرند و همه در عین واحد میتونند با هم ارتباط داشته باشند
+ دانشمند های قرون 4 به بعد ما کتابهاشونو عربی نوشتن...! یعنی اونا هم بر اساس اون زمان عمل کردن

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
سلام
بله میفرمایید 11 قرن پیش
اما الان زبان فارسی شده پر از لغات عربی کو فارسی دیگه؟!
زبان مادری و... که میفرمایید اینا صحبتهایی بود که برای بنده و خیلی های دیگه یک عرق حساب میشه اما همونطور که در پست قبلی عرض کردم یک واقعیت تلخیست که باید پذیرفت
3-4 سال نیست شبکه های اجتماعی در ایران باب شده ولی مردم دارند نصفه نیمه فارسی صحبت میکنند و مطمئن باشید تا 10-15 سال دیگه کم کم همه به زبون اینترناشیونال رو میارن بهرحال داریم وارد عصری میشیم که مکان های جغرافیایی از بین میرند و همه در عین واحد میتونند با هم ارتباط داشته باشند
+ دانشمند های قرون 4 به بعد ما کتابهاشونو عربی نوشتن...! یعنی اونا هم بر اساس اون زمان عمل کردن
از بعد علمی شاید وارد دوران بزرگی میشیم اما بشر اروزی داره اتفاقا پسرفت می کنه و جغرافیا داره بیشتر خودشو نشون میده و همه جا ی اون کشورای پیشرفته قومیت گرایی هم داره باب میشه متاسفانه اما نکته دیگه که فرمودین شبکه های اجتماعی مردم دارن نصفه و نیمه حرف می زنن هم فکر نکنم با کلاس گذاشتن دوتا جیگول که می خوان مثلا انگلیسی حرف بزنن و به فکر خودشون جلو باشن یه زبان از بین بره زبان چیز پیچیده ای هست و تا مردمانش هستن به سختی از بین میره مهم نیست بشر تا عمق کهکشان رو هم تسخیر کنه همیشه این در ذات بشر بوده که خودش رو متعلق به بسته های جمعیتی خاص بدونه که براش خوش آیندتر بوده و یکی از ابزار های به وجود اومدن این گروه های جمعیتی هم زبان هست

world15

Registered User
لایک‌ها
837
تو ایران ک همه سایتا بنوعی کپی است مثلا همین گت اندروید مطالبش کپی و ترجمه از گوگل پلی.. البته بعضی قسمتاشو خلاصه تر و بعضی هم بهتر توضیح داده .. منکه هنوز حتی یک سایت خوب برای دانلود برنامه پیدا نکردم.. اکثر با اینکه رمز دانلود اسم سایتشون رو میذارن ولی لینک بعد از دانلود باز نمیشه

sadraromexs

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واقعا نمیشه متاسفانه
مثلا سایت من نکس لود مطالبش اختصاصیه ولی وقت نمیکنم همشو برسم و بنویسم

sorushazi

Registered User
لایک‌ها
129
اکثر سایتایی که درامد بسیار بالایی دارند از همون اول به فکر تولید محتوا بودند

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
انگاری گوگل داره بیشتر به وب فارسی اهمیت میده و کپی کننده هارو بیشتر جریمه میکنه..

یادی کنیم از کپی کننده بزرگ سایت باشگاه خبرنگاران جوان :| مخصوصا بخش دریچه فناوریش

onlinemlmir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
سلام دوستان

از این روزهای خودم شروع می کنم (دوران دانشجویی)
اکثر اوقات که نیاز دارم در رابطه با یک مبحث تخصصی مرتبط با رشته ام بیشتر بدونم وقتی فارسی سرچ میکردم یا با سایت اسپم روبرو می شوم یا حتی همان سایت هایی هم که اسپم نیستن محتوا مورد نیاز مرا ارائه نمی دهند بلکه تقریبا محتوا با موضوعی که سرچ کرده ام پرت است

از طرفی وقتی انگلیسی سرچ می کنم خیلی راحت به جوابم میرسم و با انجمن هایی روبرو میشم که افراد بدون هیچ انتظاری خیلی راحت به سوالات پاسخ می دهند و در حد امکان راهنمایی می کنند

خواهشی که از دوستان وبمستر دارم اینه که محتوا تولید کنید و به فکر کپی کردن یا ارسال پست بدون محتوا نباشید
مطمئن باشید کیفیت بهتر از کمیت است

ممنون
صحبت شما کاملا صحیح هست. ولی توصیه میکنم هر کسی از خودش شروع کنه. ماها همه ایراد میگیریم ولی موقع بهبود کاری نمیکنیم.

shbgem

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
خودتون دارید میگید فرروشنده ؛ شما از کسی که خودش داره از این راه کسب درآمد میکنه میخای که بهت آموزش بده؟
اگه قرار باشه که این روشو به هرکی که میپرسه یاد بده که باید فروشندگیشو تعطیل کنه و بره دنبال یه کار دیگه
درمورد ممبر فیک یکی از دوستان 50تا بات میسازه و به عنوان مدیر در کانلش اد میکنه و به همین راحتی 50 ممبر اظافه میکنه

بالا