• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دو کلمه حرف حساب با جویندگان کسب درآمد از اینترنت

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
نکته خوبیو اشاره کردی، طرف میره محصولی میکاره که مازاد تولید داره و همه اون محصولو میکارن، بعد انتظار داره فصل برداشت دلالا بریزن سرش و با قیمت بالا بخرن ازش.(ما هم نمونه هایی سراغ داریم که سیب زمینیشو کیلویی 50 تا تک تومنی خریدن و شده ضررش)...
این در حالیه که محصول چغندر جزو محصولات "خرید تضمینی" هست و قیمت خرید ثابت داره.و از طرفی توسط دولت هم خدمات گارانتی و پس از فروش داره! (مثل گندم و جو و همین چغندر و غیره)
پس هرکاری علاوه بر سرمایه
نیاز به دانش و آگاهی داره
هرکاری زیر و بم های خاص خودشو داره
وگرنه طرف که زد توی کار سیب زمینی مشکل سرمایه و پول نداشت
سرمایه و پول لازمه اما کافی نیست

qaqazan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
من بعد از سالها تلاش و آزمون و خطا کردن (چه در فضای مجازی و چه واقعی)، بالاخره به این نتیجه رسیدم که هر ایده ای (ولو تکراری) باید با سرمایه زیاد پشتیبانی بشه وگرنه شکست میخوره.
بزارین یه مثال بزنم. رفیق هم دوره ایه دانشگاه من، پس از پایان تحصیلاتش اومد توی مجتمع بازار موبایل کرمانشاه مغازه زد ولی بجای اینکه همه پولشو بده و گوشی بریزه توی مغازش، اومد یه تدبیری به خرج داد و با مراجعه به یک "کلینیک معماری" با پرداخت هزینه ی چند میلیون تومانی، مغازشو با تزیینات مرتبط با موبایل تزیین کرد و کلی پول بابت ام دی اف و شیشه کاری و غیره پرداخت....الانه اگه بری توی مغازش جای سوزن انداختن نیست.به این دلیل که اصولی و پر و پیمان کارشو شروع کرده بود و از هزینه کردن واسه دکوراسیون مغازش چیزی دریغ نکرده بود.(این در حالیه که مغازه کنار دستش با وجود بزرگتر بودن و بیشتر بودن محصولاتش، به اندازه رفیق من مشتری جذب نمیکنه!!!)
آره قبول دارم تو هر کاری باید پر قدرت وارد شد، پر قدرت از نظر دانش ، تجربه ، پول و حتی شریک یا تیم قوی، این موضوع هم در مورد فضای مجازی و هم در جامعه صدق میکنه.

bitcoinha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
49
پس هرکاری علاوه بر سرمایه
نیاز به دانش و آگاهی داره
هرکاری زیر و بم های خاص خودشو داره
وگرنه طرف که زد توی کار سیب زمینی مشکل سرمایه و پول نداشت
سرمایه و پول لازمه اما کافی نیست

آره قبول دارم تو هر کاری باید پر قدرت وارد شد، پر قدرت از نظر دانش ، تجربه ، پول و حتی شریک یا تیم قوی، این موضوع هم در مورد فضای مجازی و هم در جامعه صدق میکنه.
فقط من نگران بچه های صفر کیلومتری هستم که میخوان تازه قدم در راه کسب درآمد بزارن و کسی نیست که اونها را راهنمایی کنه و ممکنه چند سال بگذره و تازه به اینجایی برسن که من و شما رسیدیم و یهو سر بلند بکنن و ببینن 30 سالشونه و سالهاست که وقت خودشونو پای اشتباهات تلف کردن.در صورتیکه اگر یه آدم پرتجربه بیاد و اونها را راهنمایی کنه، هم ثواب کرده و هم به یک همنوع کمک کرده مسیر زندگیشو درست انتخاب کنه.
کاشکی منم 10 سال پیش اقلا توی پرشین تولز میومدم و موضوعات مختلفو به مشورت میذاشتم با پرتجربه ترها، ولی افسوس که عمرمو با خودسری و یکه تازی به هدر دادم.
هنوزم هستن کسانیکه با سن کم دارن هر روزه قدم در راه کسب درآمد از اینترنت میذارن، بدون اینکه راهی که میخوان برنو با کسیکه قبلا تجربه اون کارو داشته در میون بزارن.ولی حیف که خوخواهی و جهالت بشر هیچ انتهایی نداره.

کاشکی این قدرتو داشتم که میتونستم همه افرادی که میخوان تازه شروع کننو پیدا کنم و تک تک راهنمایی کنم.ولی حیف که چنین چیزی امکان پذیر نیست.

mojtaba29

Registered User
لایک‌ها
49
حتی راهنمایی شما هم جواب نمیده شما برو تو یکی از همین تایپیکهایی که مثلا سایت کلیکی معرفی شده نصیحت کن که وقتتو تلف نکن یا یک تایپیک هایپ باور کن خیلیا میریزن سرت حتی بهت فحش و ناسزا میدن حتی تو پیغام خصوصی غافل از اینکه بدونند نیت شما خیره نه خراب کردن بازار اونا یا اسپم زدن این راهی است که خیلیا خودشون باید برن تا برسن بهش چون همگان گوش نصیحت و راهنمایی ندارن و حرف خودشونو قبول دارن

بالا