برگزیده های پرشین تولز

دکترا و ارشد همزمان!

prn

Registered User
لایک‌ها
2,740
سلام وقتتون بخیر .
دوستان میشه کسیکه ارشد داره . دکتراشو بخونه از اونور هم یه ارشد دیگه بگیره همزمان تو دانشگاه آزاد .

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
توی این 7 سال دوران دانشجوییم تابحال بهش فکر نکرده بودم:general609:

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,684

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
ولی یکسری موانع و مشکلات میتونه ایجاد بشه.
به عنوان مثال تداخل زمان کلاس ها
یا تداخل ساعت امتحان

ولی اون زمان که کارشناسی میخوندم میگفتن نمیشه در دو رشته همزمان تحصیل کرد و وزارت علوم و سازمان های مربوطه جلوشو میگیرن. چون خیلی ها کاردانی بودن و هنوز فارغ التحصیل نشده اومده بودن کارشناسی.

البته اگه شما بخوای Phd بخونی باید مدرک ارشد را تحویل دانشگاه بدی:general505: نمیدونم واسه اون یکی دیگه مدرک چی میخوای ببری؟:D

اون زمون که رفتم دانشگاه ثبت نام کنم. همون اول پسرا رو میفرستادن بخش **** وظیفه. طرف میگفت خب آقای فلانی مدرک واسمون چی داری؟:general710:
سر کارشناسی ارشد خیلی اذیتم کردن:general208::general208: دانشگاه کارشناسی میگفت فلان تاریخ تسویه حساب باید کنید. ولی ترم مهر ارشد شروع شده بود. منم واسه ثبت نام رفته بودم **** وظیفه یه آدم بی شعور تشریف داشت که میگفت من نمیدونم باید برگه لغو معافیت تحصیلتو بیاری تا ثبت نامت کنیم:general502: جالبه از دانشگاه کارشناسی یه نامه داشتم که توش ذکر شده بود نامبرده تا تاریخ فلان از این دانشگاه فارغ التحصیل خواهد شد ولی این بابا اصلا حالیش نبود و میگفت حتما باید برگه معافیت بیاری:general710:
منم رفتم دانشگاه کارشناسیم گفتم آقا تو رو خدا منو فارغ التحصیل کنید ثبت نامم نمیکنن:general511: گفت نامه بنویس واسه رییس دانشگاه:):) اقا نامه رو نوشتیم خود رییس اومد گفت خب دوست عزیز امکانش نیست فعلا و شما دانشگاه آزاد قبول شدی که با مامور میان در خونت و میبرنت سر کلاس نگران نباش. بعدش دست نوشته ی منو هم پرت کرد. جالبه فامیلیش هم رییسی بود:general502::general502: (از اون روز بود که فهمیدم اولین شرط مدیر شدن تو ایران گستاخی و پر رویی و ریا هست) این کثافت حتی فکر نکنم لیسانس هم خودش گرفته باشه که آورده بودنش ریاست دانشگاه:general502:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
توبه کردی به یوزرنیمش گیر ندی؟
این چند روز طرح امنیت اخلاقی توی پاتوق استارت خورده :D:p که به موجب آن پرویز، بیزی و دبوی به جزیره منتقل شدن:general304::general304::general304:

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,684
این چند روز طرح امنیت اخلاقی توی پاتوق استارت خورده :D:p که به موجب آن پرویز، بیزی و دبوی به جزیره منتقل شدن:general304::general304::general304:
بلو بلو بلو رو هم باید ببرن بهشون ساندویچ با کیوکامبر شور بده :D

سرندی پیتی

Registered User
لایک‌ها
4,732

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,684

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660

سرندی پیتی

Registered User
لایک‌ها
4,732

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
این یعنی چی؟:eek:با مامور ؟
منظورش این بود که الان دانشگاه آزاد با 1000 تا منت کشی میان دنبالت و میبرنت سر کلاس.
واسه خودش ضرب المثل درست کرده بود.
توی صحبت های :general502:ر بارش هم به همه دانشجویان میگفت.

یعنی دانشگاه آزاد منت آدم رو میکشه و با مامور میان دم خونت دستبندت میزنن و میبرنت سر کلاسشون:D
----
یکی از هم دانشگاهیام که باهم توی اینستاگرام آشنا شدیم هم با داور پایان نامه ش به مشکل برخورده:general509::general509:

این دوستمون نوشته جناب دکتر فلانی جسارتا امکانش هست کارتابل را تایید کنید واسه دفاع
آقای محترم :general502: هم نوشته: خانوم صبر داشته باشید. نانوایی که نیومدید. باید نگاه کنم کارتونو
خب این آقا مدرک دکتری داره و خودشو دکتر میدونه. ولی از نظر شعور و شخصیت در سطح پایینی هست:general502:

Engel

Registered User
لایک‌ها
7,763
این دوستمون نوشته جناب دکتر فلانی جسارتا امکانش هست کارتابل را تایید کنید واسه دفاع
آقای محترم :general502: هم نوشته: خانوم صبر داشته باشید. نانوایی که نیومدید. باید نگاه کنم کارتونو
خب این آقا مدرک دکتری داره و خودشو دکتر میدونه. ولی از نظر شعور و شخصیت در سطح پایینی هست:general502:
حب راست گفته دیگه. تو نونوایی نون درمیارن میدن دست ملت؛ ولی تو دانشگاه آزاد فقط بلدن ...ـیرشونو دربیارن بدن دست ملت :D

Engel

Registered User
لایک‌ها
7,763
راستی یه چیزی رو دقت کردید تا حالا؟

فارغ التحصیلان دانشگاه های خارج از کشور، استادان دانشگاه های سراسری هستند.
فارغ التحصیلان دانشگاه های سراسری، استادان دانشگاه های آزاد هستند.
فارغ التحصیلان دانشگاه های آزاد، استادان کدام دانشگاه ها هستند؟ :D

پیدا کنید پرتقال فروش را :rolleyes:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
راستی یه چیزی رو دقت کردید تا حالا؟

فارغ التحصیلان دانشگاه های خارج از کشور، استادان دانشگاه های سراسری هستند.
فارغ التحصیلان دانشگاه های سراسری، استادان دانشگاه های آزاد هستند.
فارغ التحصیلان دانشگاه های آزاد، استادان کدام دانشگاه ها هستند؟ :D

پیدا کنید پرتقال فروش را :rolleyes:
چیزی ک به شخصه دیدم. دانشگاه آزاد توی انتخاب استاد حساسیت بیشتری به خرج میده و سعی میکنه بهترین را بیاره. (البته توی استاد ها سفارشی و سهمیه ای هم زیاد هست که حقیقتا کاریش نمیشه کرد) و اینکه استاد بدبخت زیاد نمیتونه با دانشجو های سطح پایینش مانور میده و مجبوره سطح کلاس بیاره پایین و آخر هم بیشترشونو پاس کنه. چون این کارو نکنه اخراج میشه
دانشگاه دولتی هم بودم ولی کیفیت استاد ها زیاد جالب نبود. اکثرا همشون سفارشی و مذهبی و سهمیه ای بودن. با این وجود استاد دارای بارعلمی خوب هم داشتیم ولی کم.

یه استاد تخصصی رشته‌ی عمران داشتیم که علوم دینی هم خونده بود. بهمون میگفت نمره ی هر دانشجو الهی هست و از طرف خدا میاد و نباید در اون دست برد و کم و زیادش کرد:D:D:p شوخی شوخی 60% کلاس رو 11.99 داد و بقیه رو با 12 و 14 پاس کرد.فقط یه نفر 20 گرفت که اونم خیلی الکترسیته ی مالشی بود:general108::general108: منم امتحان ندادم اون درس رو:general703:

Engel

Registered User
لایک‌ها
7,763
چیزی ک به شخصه دیدم. دانشگاه آزاد توی انتخاب استاد حساسیت بیشتری به خرج میده و سعی میکنه بهترین را بیاره. (البته توی استاد ها سفارشی و سهمیه ای هم زیاد هست که حقیقتا کاریش نمیشه کرد) و اینکه استاد بدبخت زیاد نمیتونه با دانشجو های سطح پایینش مانور میده و مجبوره سطح کلاس بیاره پایین و آخر هم بیشترشونو پاس کنه. چون این کارو نکنه اخراج میشه
دانشگاه دولتی هم بودم ولی کیفیت استاد ها زیاد جالب نبود. اکثرا همشون سفارشی و مذهبی و سهمیه ای بودن. با این وجود استاد دارای بارعلمی خوب هم داشتیم ولی کم.
والا چیزی که من دیدم، اساتید دانشگاه آزاد به هیچ عنوان اهل نمره دادن نبودند و به نظر می رسید این سیاست خود دانشگاهه که بیشتر دانشجوها طی دوران تحصیلشون دستکم چند تا درس رو یکبار بیفتن تا مجبور بشن دوباره ورشون دارن و درنتیجه دانشگاه هزینه ی انتخاب دوباره ی اون واحدها و بعدش هم ترم های اضافی رو که به سنوات تحصیلیشون اضافه میشه، از دانشجوی بینوا بگیره. اساتید دانشگاه های سراسری هم که به خاطر کل کل سطح علمی با همدیگه، ...ـون دانشجو رو پاره می کردن :general306:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
والا چیزی که من دیدم، اساتید دانشگاه آزاد به هیچ عنوان اهل نمره دادن نبودند و به نظر می رسید این سیاست خود دانشگاهه که بیشتر دانشجوها طی دوران تحصیلشون دستکم چند تا درس رو یکبار بیفتن تا مجبور بشن دوباره ورشون دارن و درنتیجه دانشگاه هزینه ی انتخاب دوباره ی اون واحدها و بعدش هم ترم های اضافی رو که به سنوات تحصیلیشون اضافه میشه، از دانشجوی بینوا بگیره. اساتید دانشگاه های سراسری هم که به خاطر کل کل سطح علمی با همدیگه، ...ـون دانشجو رو پاره می کردن :general306:
همیشه سه چهار تا استاد بد توی هر گروه درسی هست:D:D

Engel

Registered User
لایک‌ها
7,763
همیشه سه چهار تا استاد بد توی هر گروه درسی هست:D:D
برا ما که تفریبا همه شون بد بودن. تو هر گروه شاید حداکثر فقط یکی از استادا نمره بِده درمیومد که دانشگاه به اونا هم در طول هفته یه ساعت بیشتر کلاس نمی داد؛ و همون یه کلاسشون هم موقع انتخاب واحد، ظرف فقط چند ثانیه بعد از باز شدن سایت پُر میشد و دیگه نمیشد باهاشون درس برداشت.

بالا