برگزیده های پرشین تولز

راز موفقیت بیتوته چیه؟

farbodpoles

Registered User
لایک‌ها
481
ماشاله به شما که حالیتون میشه ... سایت موزیک هر کسی بزنه هیچ چیزی هم بلد نباشه کله ورودی گوگل رو میگره ... کار شاخی نکردی دوست من ... سایت فیلم و آهنگ 80 درصد تو گوگل سرچ میشن چه سئو باشه چه نباشه ورودی خوب میگرن ...

تونستی سایت تفریحی و چیزه دیگه رو تو همه چی اول کنی ... میگم کار بلدی ;) موفق باشی

من هیچ ادعایی تو سئو ندارم.
میشه یه نمونه نشون بدی که فقط تو 50% مطالب رتبه یک باشه و ورودیش بالا باشه

Ho3ein_B

Registered User
لایک‌ها
434
من هیچ ادعایی تو سئو ندارم.
میشه یه نمونه نشون بدی که فقط تو 50% مطالب رتبه یک باشه و ورودیش بالا باشه
http://www.ahangfa70.com
http://asramusic44.com
http://www.downloadnewsong.ir
http://bir3da.ir

و ... سایت های موزیک زیادن که ورودی خوبی دارن تازه اینا هر چندروز یکبار فیلتر میشن ... شما که فیلتر نبودی مسلما بهتر از اینا ورودی داشتی ... سایت موزیک و فیلم رو خیلی راحت میشه کشید بالا ولی ساماندهی نمیزاره ... مشکل کار اینجاست ...

با 5 تا بک لینک قوی و بهینه سازی قالب راحت میتونی تا 20 ایرانم بیاری سایت موزیک و فیلم رو ولی همه ما میدونیم نمیشه

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
عزیز همش بک لینک نیست نوشته های قبلی من رو بخونید ... رو کدنویسی و برنامه نویسیشم هم خیلی تاکید کردم ... بعد رو بک لینک و کلمات کلیدی هم کار کردند ... اینا با هم مخلوط شده تا به موفقیت رسیده ... بعدم ما رو این چیزایی که اینا میزارن بیاییم بالا سه سوت فیلتر میشیم ... شانس داشتیم اینجا نبودیم :دی

ما قبلا کار کردیم رو عکس بازیگران و دانلود اهنگ خوبم ورودی میگرفتیم ولی اخطار اومد نزدیک 3 هزارتا پست پاک کردیم که یه مدت از نظر ورودی گوگل نابود شدیم ... بعدم رو گروپ یاهو کار کردیم ... الانم اصلا وقت رسیدگی به سایت رو ندارم ... ما شغل اصلیمون تو بیرونه ... رو سایت اینجور چیزا زیاد نمیشه حساب کرد ... اگه ساماندهی هم میزاشتیم ما پیش میرفتیم الان دست کمی از بیتوته و ... نداشتیم ;)
ممنون از اینکه جواب میدید.
الته بیتوته توی کلماتی مثل قیمت دلار و سکه و.... این چیزا که ورودی زیادی دارن هم بالاست که توی رتبه اش تاثیر داره،
یه سوال:
بالا بودن توی کلمات این چنینی آیا مفیده؟ چه از نظر فروش چه بازدید و... مظنورم اینه ارزشی داره؟

farbodpoles

Registered User
لایک‌ها
481
http://www.ahangfa70.com
http://asramusic44.com
http://www.downloadnewsong.ir
http://bir3da.ir

و ... سایت های موزیک زیادن که ورودی خوبی دارن تازه اینا هر چندروز یکبار فیلتر میشن ... شما که فیلتر نبودی مسلما بهتر از اینا ورودی داشتی ... سایت موزیک و فیلم رو خیلی راحت میشه کشید بالا ولی ساماندهی نمیزاره ... مشکل کار اینجاست ...

با 5 تا بک لینک قوی و بهینه سازی قالب راحت میتونی تا 20 ایرانم بیاری سایت موزیک و فیلم رو ولی همه ما میدونیم نمیشه

یدونه فقط اولین سایتی که گفتید ورودیش خوبه که اونم یه سئو کار داره روش کار میکنه و هزینه میگیره فک کنم تو همین انجمن هم باشه(پس به همین سادگی که میگید بالا نیومده و خرج داشته برای مدیر سایت)
با 5 تا بک لینک قوی به راحتی گوگل نابودت میکنه البته برای سایت های بالا براشون مهم نیست بعد پیلتر با ادرس جدید میان بالا ولی برای ما که فقط یک ادرس داشتیم مهم بود.

Ho3ein_B

Registered User
لایک‌ها
434
ممنون از اینکه جواب میدید.
الته بیتوته توی کلماتی مثل قیمت دلار و سکه و.... این چیزا که ورودی زیادی دارن هم بالاست که توی رتبه اش تاثیر داره،
یه سوال:
بالا بودن توی کلمات این چنینی آیا مفیده؟ چه از نظر فروش چه بازدید و... مظنورم اینه ارزشی داره؟

اره دیگه دادا تو بالا هم گفتم ... بیتوته تو همه کلمات کلیدی که پربازدید که سرچ هر کدوم از این کلمات در روز بالای 5 هزارتاس اوله ... و رو یه کلمه خاص تکیه نکرده بلکه همه کلمات پربازدید کشیده بالا ... و من میدونم چقدر هزینه کرده تا به اینجا رسیده و نوش جونش ...

100 درصد ارزشمنده ... هم تو فروش تاثیر داره و هم اینکه سایت پربازدید میشه کلی از تبلیغاتش در میاد ...

Ho3ein_B

Registered User
لایک‌ها
434
یدونه فقط اولین سایتی که گفتید ورودیش خوبه که اونم یه سئو کار داره روش کار میکنه و هزینه میگیره فک کنم تو همین انجمن هم باشه(پس به همین سادگی که میگید بالا نیومده و خرج داشته برای مدیر سایت)
با 5 تا بک لینک قوی به راحتی گوگل نابودت میکنه البته برای سایت های بالا براشون مهم نیست بعد پیلتر با ادرس جدید میان بالا ولی برای ما که فقط یک ادرس داشتیم مهم بود.

اولی قدمیه ... دومیه م که همینطور ورودی خیلی خوبی داره ... بقیه هم که دادم تازه کارن و ورودی خوبی دارن ... گفتم بک لینک گرفتم هم بلدی میخواد ... درست روش تمرکز کن با 5 تاشم میتونی بکشی بالا خودت ... ولی نا بلد باشه 100 تا هم بگیری هیچی نمیشی ...

دادا هر سایتی رو که درست براش خرچ کنی و زحمت بکشی نتیجه بیشتری هم گیرش میاد ... هر چی پول بدی اش میخوری ... ولی همه قبول دارن سایت های موزیک و فیلم بیشترین ورودی گوگل رو دارن تا سایت های دیگه ... با این که این همه مطالب اختصاصی میدیم و میدن ولی ورودی خاصی نداره ...

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
یه نکته که میخواستم بگم
دوستانی که میگن مطالب نو و جدید و اصولی !
خب برترین ها که واقعا مطالبش جذاب و خوندنیه ! تعداد مطالبش هم زیاده ! چرا پس این سایت نمی تونه با بیتوته رقابت کنه؟
بیتوته رتبه اش رو از ورودی گوگلش داره ولی برترین ها فقط با میل !

twitfa

Registered User
لایک‌ها
117
البته سایتی که احتمال فیلتر داره بدون سئو هم خیلی زود رشد می کنه :happy:

برای دوستانی که پ خ دادن

بهترین افزونه ی سئو در وردپرس : WordPress SEO by Yoast

عزیز من ما به خاطر این فییلتر شدیم که صورت مدل های مانتو که گذاشتیم معلوم بود خیلی خنده داره ولی به این خاطر بدون اخطار فییلتر شدیم ، سایت رو از فییلتر دراوردیم اما فعلا به حالت slient گذاشتیم تا دوباره شروع کنیم

hitup

Registered User
لایک‌ها
3,271
عزیز من ما به خاطر این فییلتر شدیم که صورت مدل های مانتو که گذاشتیم معلوم بود خیلی خنده داره ولی به این خاطر بدون اخطار فییلتر شدیم ، سایت رو از فییلتر دراوردیم اما فعلا به حالت slient گذاشتیم تا دوباره شروع کنیم

ایشالله موفق باشید ولی خوب روی لباس خیلی حساسن ورودی خوبی هم داره
یه وبلاگ داشتم خودم در مورد مدل و لباس با رنک 4 و بازدید خیلی بالا فیلتر شد:(

ahangha89

Registered User
لایک‌ها
399
خب شما بیتوته رو نگاه کن ، به نظرتون کپی نیست؟
بنده عرض نکردم کپی نباشه صرفاً کپی نباشه رو گفتم یعنی مطلب اختصاصی باشه و مطالب کپی رو هم به طریقی ویرایش کنید که نیمه اختصاصی بشن
ضمن اینکه قدمت سایت هم مهم هست

maysamkhosravi

Registered User
لایک‌ها
315

me22

Registered User
لایک‌ها
574
بیتوته فوق العادست

اطلاعاتی که دوستان دادن هم خیلی مفید بود
ممنون از همتون

yas_hfb

Registered User
لایک‌ها
42
اطلاعات معتبری راجب سایت بیتوته دارم که از ابتدای شروع به کار سایتش، چندین ماه نزدیک 800 دلار هزینه برای سایتشون کردن که بکلینکی که جناب Ho3ein_B فرمودن جز این هزینه ها بوده همین الان هم ماهانه 400-500 دلار برای این مسائل هزینه میکنن که اکثر کلمات کلیدیشون توی گوگل رتبه اول رو دارن

میکرو

Registered User
لایک‌ها
119
اطلاعات معتبری راجب سایت بیتوته دارم که از ابتدای شروع به کار سایتش، چندین ماه نزدیک 800 دلار هزینه برای سایتشون کردن که بکلینکی که جناب Ho3ein_B فرمودن جز این هزینه ها بوده همین الان هم ماهانه 400-500 دلار برای این مسائل هزینه میکنن که اکثر کلمات کلیدیشون توی گوگل رتبه اول رو دارن

هاشمی رفسنجانی با بیان اینکه اگر بخواهد شرایطی بوجود بیاید که بین من و ***** حالت نزاع و اختلاف بوجود بیاید همه ما ضرر خواهیم کرد گفت: برای آمدن به صحنه انتخابات ریاست جمهوری در حال ارزیابی شرایط هستم من بدون موافقت ایشان وارد عرصه خواهم شد چون اگر ایشان موافق نباشند نتیجه ای که به بار می آید معکوس خواهد بود.

الان این خبر رو یک سایت عادی بزاره فیلتر اش میکنند

فقط لینک نیست . پارتی هم داره که فیلتر نمیشه ...

این جور سایت های خبری کار هر کسی نیست ...

procecor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام
مطالب جالبی بود . تا حدودی استفاده کردم.:)

در کل پست تقریبا اختصاصی - متفاوت - جالب - با منبع -بروز کردن لحظه ای - نوشته های تاریخی قبل از وقوع و ... میتونه کارساز باشه . :D

Microsoft Corporation

Registered User
لایک‌ها
310
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Registrant :
saeed ebrahimi [email protected] +983114720840
None Organ
No 448,15 khordad St,Kaveh Ave,Esfahan
Toronto NA CA 8149773884 Domain Name: BEYTOOTE.COM {beytoote.com }
Registration Date : 2009-5-29
Expiration Date : 2014-5-29
Last update :2013-04-13 06:25:36

Domain Name Server:
ns1.hannoverit.com
ns2.hannoverit.com

Administrator:
None Organ
Toronto NA CA 8149773884
Technical Contact:
None Organ
Toronto NA CA 8149773884
Billing Contact:
None Organ
Toronto NA CA 8149773884
[/FONT]

yas_hfb

Registered User
لایک‌ها
42
هاشمی رفسنجانی با بیان اینکه اگر بخواهد شرایطی بوجود بیاید که بین من و ***** حالت نزاع و اختلاف بوجود بیاید همه ما ضرر خواهیم کرد گفت: برای آمدن به صحنه انتخابات ریاست جمهوری در حال ارزیابی شرایط هستم من بدون موافقت ایشان وارد عرصه خواهم شد چون اگر ایشان موافق نباشند نتیجه ای که به بار می آید معکوس خواهد بود.

الان این خبر رو یک سایت عادی بزاره فیلتر اش میکنند

فقط لینک نیست . پارتی هم داره که فیلتر نمیشه ...

این جور سایت های خبری کار هر کسی نیست ...

حرفتون درسته ، منم سایتی داشته باشم که ماهانه چندین میلیون درآمد سایت باشه هیچکس هیچ غلطی نمیتونه بکنه چه برسه به فلتیرینگ! الان تو کشور ما با پول هرکاری میشه کرد!
ولی بحث تایپیک سر یه موضوع دیگه است چون ببینید این مطلبی رو که مثال زدید سایت بیتوته درصد خیلی کمی از بازدیدهاش از همچین خبرها و پست هایی هستش، چون اینجور مطالب اگه بازدید داشته باشه معمولا از کاربرهای ثابت سایت بازدید میگیرن ف چون همچین چیزایی خیلی کم پیش میاد که از طریق گوگل ورودی داده بشه! ورودی های بیشتر بیتوته از گوگل ، از طریق کلمات کلیک خور هستن که تو اکثر این کلمات کلیک خور رتبه های اول رو تو گوگل داره!

abdolrahim1

Registered User
لایک‌ها
326
من صد در صد به این معتقدم اگر مطلب با سئوی بالا ارسال بشه ورودی رو می گیره خیلی هم ربطی به تعداد مطالب نداره
آموزش خاصی نمی خواد به نویسنده هاش بده
یکی که اینکاره باشه یه مطلب با پدر و مادر جلوش ارسال کنی همه چیزو خودش می گیره :happy:

راستی یه چیزه دیگه چگالی بیش از حد هم سایت رو اسپم می کنه
یعنی گوگل سایت شما رو بعنوان اسپم می شناسه باید حواست باشه

خدا نگه داره افزونه های سئو رو :

02ef8389f6d4.png

در مورد این عکس توضیح میدی چیه؟

deltasina

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
49
من منکر بک لینک نیستم و تمام حرف های شما رو تایید می کنم
اما سایت اس ام اس می شناسم با قدمت دو سال اندازه من بازدید نگرفته بود
نسبت به عمر سایتم و تعداد مطالب و موضوعاتم جایگاه بدی ندارم
روی کلماتی که کار کردم بدون بک تو جستجوها بالا هستم : ترول های جدید - ترول های خنده دار - ترول ( صفحه دوم ) - ترول جدید - ترول خنده دار - جوک تصویری - عکس های خنده دار و ...
عمر سایت من به بیتوته برسه مطمئنم اون زمان کمتر از بیتوته نیست

دوست من یعنی چطور روی کلمات کار کردی؟
توضیح بیشتری بده
ممنونم

بالا