برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای کار و زندگی در اروپا

abraham_1366

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
زبان غیر انگلیسی فقط استانبولی بلدم راستش از ترکیه زاید خوشم نمیاد!

آلمانی اد بگیرم میشه تو آلمان یا اتریش درس خوند یا همه پولی هستن؟
آلمان اتریش فرانسه هلند سوید فنلاند و مجارستان و جمهوری چک و لهستان و غیره... اگر به زبان خودشون درس بخونی مجانی هستن .
فکر نمیکنی اگر فرانسوی بخونی و به جاش بری فرانسه یا سویس بهتر باشه ؟ تا اینکه بری المان یا اتریش.
در ضمن فرانسوی توی کانادا هم خیلی رایج هست . یه زمانی زبان اول دنیا بود .
به هر حال من نمیدونم . من که از اتریش بدم میاد .
یک مدت زیاد میخوایی وقت بذاری که یک زبون رو یاد بگیری . قبلش حسابی تحقیق کن که چه زبونی بهتره .
راستی این رو هم شنیدم که پذیرش و ویزا گرفتن از آلمان کار راحتی نیست .
داشتن معافی هم شرط اصلی میباشد . ان شالله که داری .

abraham_1366

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
زبان غیر انگلیسی فقط استانبولی بلدم راستش از ترکیه زاید خوشم نمیاد!

آلمانی اد بگیرم میشه تو آلمان یا اتریش درس خوند یا همه پولی هستن؟
راستی دیدم نوشته بودی که میخوایی پاره وقت کار کنی و خرجت رو خودت بدی .
ببین دوست عزیز
من همکلاسیهای ایرانی داشتم که به امید کار امده بودن اینجا . و نتونستن کار پیدا کنن برگشتن ایران .
موضوع اینه که اصلا وقت نمیکنی که کار کنی. یا باید درس بخونی یا کار . تجربه ی من رو بپذیر و خودت رو حیرون نکن .
توی این مملکت غریب کسی به داد کسی نمیرسه .
حداقل خانوادت باید ماهی 600 تومن بفرستن . و بقیش رو خودت در بیاری بذاری روش تا بتونی با سختی یه جوری زندگی بگذرونی .
سال اول هم خرجت خیلی بالا خواهد بود به دلیل کمبود تجربه

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
نه دیگه مگه درآمد خاواده من چقدره که بخوان 600 تومنشو ماهانه به من بدن! در اینصورت باید این رویا ها رو از سرم بندازم و تو این مملکت...

حالا بخوام برم ارشد بخونم نمیشه از دانشگاه بورسیه گرفت؟ حداقل خرج دانشگاه و کتاب دفتر رو بدن باقی موارد رو میشه بخور نمیر طی کرد.

مگه زبان سوییس آلمانی نیست که میگی فرانسه بلد باشم میشه سویس تحصیل کرد؟!

حالا خودت کجایی؟ هلند؟ درس میخونی؟ چی؟ مخارج ماهیانت چقدره؟

خوشبختانه همین یه قلم معافیت تا سال بعد حل میشه ;)

abraham_1366

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
نه دیگه مگه درآمد خاواده من چقدره که بخوان 600 تومنشو ماهانه به من بدن! در اینصورت باید این رویا ها رو از سرم بندازم و تو این مملکت...

حالا بخوام برم ارشد بخونم نمیشه از دانشگاه بورسیه گرفت؟ حداقل خرج دانشگاه و کتاب دفتر رو بدن باقی موارد رو میشه بخور نمیر طی کرد.

مگه زبان سوییس آلمانی نیست که میگی فرانسه بلد باشم میشه سویس تحصیل کرد؟!

حالا خودت کجایی؟ هلند؟ درس میخونی؟ چی؟ مخارج ماهیانت چقدره؟

خوشبختانه همین یه قلم معافیت تا سال بعد حل میشه ;)

نه نمیخوام ناامیدت کنم . هرچیزی راهی داره . بخوای بری میتونی بری اما خوب واقعا گرونه . بذار یک حساب سرانگشتی برات بکنم .
هزینه ی صبحانه اونجا برات روزی 2000 تومن میشه
ناهار (یا شام ). ارزونترین چیز که ساندویچ هست رو بخوری میشه وعده ای 8 هزار تومن . ناهار با شام میشه 16هزارتومن . آخر هفته بخوایی بری تفریح مثلا دیسکو . ورودیش حداقل 6 هزار تومن هست .
از خرج دفتر و قلم و ... بگذریم.
همین خودش میشه ماهی 600 یا بیشتر .
و اصل کاری! هزینه ی مسکن یا خوابگاه یا جایی که باید زندگی کنی . این یکی از همه چی گرونتر هست . مثل ایران . که قیمت بستگی داره کدوم شهر یا کشور زندگی کنی.
به هر حال اگر نخوایی اروپا بری و ارزونتر بشه میتونی در مورد مالزی یا دوبی تحقیق کنی .

ارشد خیلی خوبه . خیلی از کشورها ارشد فقط یک سال هست . فقط هزینه ی یک سال رو باید بدی . کار درست همینه که ارشد اونجا بری . معدلت بالای 16 باشه بورس هم میتونی بشی .

من هلند . عمران میخونم(به زبان انگلیسی). سالی 9 تومن شهریه میدن . و سالی 10تومن هزینه زندگیم میشه . کلا میشه 19 .

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
تو اینهمه مدت کجا بودی بابا :دی

معدل لیسانسم بالای 16 ـه فکر میکنم ..میتونم برای ارشد بورسیه بگیرم؟ خود دانشگاه پانسیون یا خوابگاه نمیده؟

راستش از مالزی و دبی و هند خوشم نمیاد چون تو فکرش هستم اقامت اروپایی بگیرم بعدا" واسه همین فکر میکنم بهتره یه مدتی تو یه کشور اروپایی باشم تا عادت کنم

تو همین هلند ، میشه ارشد رو رایگان خوند؟

abraham_1366

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
تو اینهمه مدت کجا بودی بابا :دی

معدل لیسانسم بالای 16 ـه فکر میکنم ..میتونم برای ارشد بورسیه بگیرم؟ خود دانشگاه پانسیون یا خوابگاه نمیده؟

راستش از مالزی و دبی و هند خوشم نمیاد چون تو فکرش هستم اقامت اروپایی بگیرم بعدا" واسه همین فکر میکنم بهتره یه مدتی تو یه کشور اروپایی باشم تا عادت کنم

تو همین هلند ، میشه ارشد رو رایگان خوند؟
فکر کنم بتونی بورس بشی .
دانشگاه خوابگاه میده اما ماهی 400 یا 300 هزارتومن میگیره ازت. که باز بستگی داره کدوم کشور و شهر باشی .
اگر هلندی یاد بگیری ارشد مجانی هست(تا جایی که من میدونم) . اما خرج زندگی جداست . سالی 10 تومن .
به هر حال بهتره آلمانی یا فرانسوی یاد بگیری تا هلندی

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
مرسی خیلی این اطلاعات برام مفیده

سایت یه چندتا دانشگاه اروپایی یا هلندی داری ببینم دانشگاهشون چجوریاس؟ برای Apply باید چیکار کرد؟ یا استاد مکاتبه کرد یا از داشنگاه اپلای گرفت؟

abraham_1366

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3

k9k9

Registered User
لایک‌ها
0
نه نمیخوام ناامیدت کنم . هرچیزی راهی داره . بخوای بری میتونی بری اما خوب واقعا گرونه . بذار یک حساب سرانگشتی برات بکنم .
هزینه ی صبحانه اونجا برات روزی 2000 تومن میشه
ناهار (یا شام ). ارزونترین چیز که ساندویچ هست رو بخوری میشه وعده ای 8 هزار تومن . ناهار با شام میشه 16هزارتومن . آخر هفته بخوایی بری تفریح مثلا دیسکو . ورودیش حداقل 6 هزار تومن هست .
از خرج دفتر و قلم و ... بگذریم.
همین خودش میشه ماهی 600 یا بیشتر .
و اصل کاری! هزینه ی مسکن یا خوابگاه یا جایی که باید زندگی کنی . این یکی از همه چی گرونتر هست . مثل ایران . که قیمت بستگی داره کدوم شهر یا کشور زندگی کنی.
به هر حال اگر نخوایی اروپا بری و ارزونتر بشه میتونی در مورد مالزی یا دوبی تحقیق کنی .

ارشد خیلی خوبه . خیلی از کشورها ارشد فقط یک سال هست . فقط هزینه ی یک سال رو باید بدی . کار درست همینه که ارشد اونجا بری . معدلت بالای 16 باشه بورس هم میتونی بشی .

من هلند . عمران میخونم(به زبان انگلیسی). سالی 9 تومن شهریه میدن . و سالی 10تومن هزینه زندگیم میشه . کلا میشه 19 .

شما کدوم دانشگاه ومقطعی میخونید ؟ بورس هستید؟؟

k9k9

Registered User
لایک‌ها
0
هزینه ارشد تو دانشگاه دلفت همراه به هزینه زندگی حدودا سالی چنددر میاید(رشته مهندسی برق)؟

abraham_1366

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
هزینه ارشد تو دانشگاه دلفت همراه به هزینه زندگی حدودا سالی چنددر میاید(رشته مهندسی برق)؟
delf دانشگاه خوبی هست
هزینه شهریه هاش رو توی خود سایتش میتونی ببینی .
هزینه زندگی هم سالی 10 تومن حساب کن .

اما یک سوال
مطمءنی که این دانشگاه به زبان انگلیسی فوق رو داره ؟ من زیاد راجب به این دانشگاه نمیدونم.

shahyad_m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با عرض سلام خدمت تمام دوستان عزیز
اومدم تو این سایت اتفاقی دیدم این بحس اقامت و مهاجرت که شما دارین می گین خیلی کامل نیست برای دوستان که به این کامنت مراجعه می کنن.
من می خوام بیشتر راهنمایتون کنم واسه کسانی که می خوان به اروپا برن و اقامت اونجا رو بگیرن.
من خودم دفتر مهاجرتی دارم و کار اخذ اقامت اروپا انجام می دم برای کشورهای جمهوری چک جمهوری اسلواکی مجارستان و لهستان...
هر 4 کشور جز شنگن و اتحادیه اروپا هستن و شما به راحتی می تونین به کشورهای عضو شنگن هم سفر کنین و حتی اونجا زندگی کنین و کار کنین.
ما اقامت هر کدوم از این کشورهارو که بخواین توی 4 ماه می گیریم و از طریق ثبت یک شرکت تجاری در یکی از این کشورهاست و نکته : این کشورها نه نیازی به مدرک زبان نه سابقه کاری داران.
هزینه این تا دریافت اقامت 10000 یورو هستش که طی 3 قسط از شما دریافت میشه قسط اول بعد از استعلام پاسپورت قسط دوم بعد از ارسال مدارک اصلی شرکت برای ارائه به سفارت و قسط سوم هم بعد از اخذ ویزا..
تضمین پولتونم ما یک قرارداد با شما تنضیم می کنیم و توی این قرارداد همه چیز زکر شده.
این واسه کسانی که اقامت می خوان بگیرن بود.
حالا کسانی که ویزا می خوان بگیرن فقط ما واسه اونا دوعتنامه معتبر می فرستیم برای ارائه به سفارت و مبلغ هر دعوتنامه 1000 دلار هستش و (((( تمام این 1000 دلار رو ما بعد از اخذ ویزا از شما می گیریم و اگر سفارت به شما ویزا نداد هیچ هزینهای از شما نمی گیریم))))

امیدوارم شرکت ما بتونه به هموتنانمون خدمات خوبی ارائه بده.
شماره تماس برای اطلاعات بیشتر 09364349494 و 09169139909
موفق باشن:)

abraham_1366

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اومدم تو این سایت اتفاقی دیدم این بحس اقامت و مهاجرت که شما دارین می گین خیلی کامل نیست برای دوستان که به این کامنت مراجعه می کنن.
من می خوام بیشتر راهنمایتون کنم واسه کسانی که می خوان به اروپا برن و اقامت اونجا رو بگیرن.
من خودم دفتر مهاجرتی دارم و کار اخذ اقامت اروپا انجام می دم برای کشورهای جمهوری چک جمهوری اسلواکی مجارستان و لهستان...
هر 4 کشور جز شنگن و اتحادیه اروپا هستن و شما به راحتی می تونین به کشورهای عضو شنگن هم سفر کنین و حتی اونجا زندگی کنین و کار کنین.
ما اقامت هر کدوم از این کشورهارو که بخواین توی 4 ماه می گیریم و از طریق ثبت یک شرکت تجاری در یکی از این کشورهاست و نکته : این کشورها نه نیازی به مدرک زبان نه سابقه کاری داران.
هزینه این تا دریافت اقامت 10000 یورو هستش که طی 3 قسط از شما دریافت میشه قسط اول بعد از استعلام پاسپورت قسط دوم بعد از ارسال مدارک اصلی شرکت برای ارائه به سفارت و قسط سوم هم بعد از اخذ ویزا..
تضمین پولتونم ما یک قرارداد با شما تنضیم می کنیم و توی این قرارداد همه چیز زکر شده.
حالا کسانی که ویزا می خوان بگیرن فقط ما واسه اونا دوعتنامه معتبر می فرستیم برای ارائه به سفارت و مبلغ هر دعوتنامه 1000 دلار هستش و (((( تمام این 1000 دلار رو ما بعد از اخذ ویزا از شما می گیریم و اگر سفارت به شما ویزا نداد هیچ هزینهای از شما نمی گیریم))))

موفق باشن:)
شما دعوتنامه امریکا هم میتونید بفرستید یا فقط اروپا ؟

pany

Registered User
لایک‌ها
19
شما دعوتنامه امریکا هم میتونید بفرستید یا فقط اروپا ؟

امریکا طبق گفته خوذتون در مقابل کشورهای اروپایی یک کشور عقب افتادست و مردمانی کثیف و متخصصینی احمق داره .

بنابراین بهتره درباره یک کشور عقب افتاده و مردمانی کثیف فکر نکنین .

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
دوستان من فرصت ندارم تمام پست هارو بخونم. فقط خواستم بگم مراقب بحران مالی باشید
من یک ماهه انگلیس هستم حتی کار توی رستوران گیر نیاوردم هنوز !
موفق باشید

samanjan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اقامت اروپا

به نظر شما کلاهبرداری است

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
دوستان من فرصت ندارم تمام پست هارو بخونم. فقط خواستم بگم مراقب بحران مالی باشید
من یک ماهه انگلیس هستم حتی کار توی رستوران گیر نیاوردم هنوز !
موفق باشید

خیلی ممنون موضوع مهمی رو گوشزد کردید.

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

من با چندتا استادام مشورت کردم نیوزلند رو هم پیشنهاد دادند. موضوع خیلی مهم اینه که زبانشون انگلیسیه و طبعا" تحصیلات آکادمیک به صورت انگلیسی برگزار میشه و مثل کشورهای اروپایی مزیت حساب نمیشه که طبعا" شهریه هم بالا بره.

اینجا از دوستان راجع به هزینه های تحصیل و زندگی در نیوزلند باخبرند؟ میشه بورسیه گرفت؟

abraham_1366

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خیلی ممنون موضوع مهمی رو گوشزد کردید.

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

من با چندتا استادام مشورت کردم نیوزلند رو هم پیشنهاد دادند. موضوع خیلی مهم اینه که زبانشون انگلیسیه و طبعا" تحصیلات آکادمیک به صورت انگلیسی برگزار میشه و مثل کشورهای اروپایی مزیت حساب نمیشه که طبعا" شهریه هم بالا بره.

اینجا از دوستان راجع به هزینه های تحصیل و زندگی در نیوزلند باخبرند؟ میشه بورسیه گرفت؟
نیوزلند خداست .
من تعریفش رو زیاد شنیدم .
خودم هم خیلی دوست دارم برم اما هزینه هاش خیلی بالاست
سالی 16 میلیون میانگین شهریه ی دانشگاه فقط هست . سالی 10 میلیون هم هزینه ی زندگی میشه سالی 26
کشوری مهاجرپذیر که اگز کسی واردش بشه کار و اقامت و citizen رو میگیره

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
نیوزلند خداست .
من تعریفش رو زیاد شنیدم .
خودم هم خیلی دوست دارم برم اما هزینه هاش خیلی بالاست
سالی 16 میلیون میانگین شهریه ی دانشگاه فقط هست . سالی 10 میلیون هم هزینه ی زندگی میشه سالی 26
کشوری مهاجرپذیر که اگز کسی واردش بشه کار و اقامت و citizen رو میگیره
درسته که اگه نمره IELTS ات بالای 7.5 باشه بهت بورسه میده دانشگاه؟

بالا