برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی در مورد انتخاب مسیر

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
واینکه شما تو این زمینه ها تجربه دارید؟
چون اطلاعات دقیقی دارید
برق خودرو خوبه مثل مکانیکی هم سنگین نیست
موبایل هم ب قول شما اشباع شده ... اما یه جا شنیدم ماهی 30 تا 40 م درامد دارند درسته؟
پکیج خوبه بعد میتونی گسترش بدی
من در زمینه موبایل یا برق ماشین تجربه ندارم اما تعمیرات عمومی الکترونیک و دستگاه جوش انجام دادم .یک زمانی هم میخواستم تعمیر موبایل یاد بگیرم که بعد از تحقیق متوجه شدم به درد من نمیخوره .یکی از دلایلش هم این بود حال سر کله زدن با افرادی که هیچی از موبایل بلد نیستند و میخواهند با 50 هزار تومن موبایل 1100را با امکانات آیفون تحویل بگیرند ندارم.مثلا دستگاه جوش یا جوش میده یا نمیده دیگه بحث اضافه نداره

محمدرضاپ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من در زمینه موبایل یا برق ماشین تجربه ندارم اما تعمیرات عمومی الکترونیک و دستگاه جوش انجام دادم .یک زمانی هم میخواستم تعمیر موبایل یاد بگیرم که بعد از تحقیق متوجه شدم به درد من نمیخوره .یکی از دلایلش هم این بود حال سر کله زدن با افرادی که هیچی از موبایل بلد نیستند و میخواهند با 50 هزار تومن موبایل 1100را با امکانات آیفون تحویل بگیرند ندارم.مثلا دستگاه جوش یا جوش میده یا نمیده دیگه بحث اضافه نداره
دقیقا
بله پس بیشتر روی خودرو و پکیج تمرکز میکنم
والا مهندس مکانیک هم پارتی داشته باشی با 10 سال سابقه نهایت 20 تومن بدن

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
دقیقا
بله پس بیشتر روی خودرو و پکیج تمرکز میکنم
والا مهندس مکانیک هم پارتی داشته باشی با 10 سال سابقه نهایت 20 تومن بدن
اما حساب اینم بکنید اولا بخواهید مهاجرت کنید با تخصص علمی خیلی راحت تر میشه مهاجرت کرد و اون موقع ماهی 20هزار دلار درآمد دارید اما با تعمیرکاری پکیج و...نمیشه مهاجرت کرد یا فرضا مهاجرت کنید درآمد بالا ندارید

دوما یک مهندس مکانیک خبره بعد مثلا 10 سال خودش شرکت میزنه و بالای سر کار می ایسته و کارمندش براش برجی 200میلیون درآمد میسازند اما تعمیرکار پکیج و....نهایت چندتا شاگرد می گیرند اون شاگردم تا کار یاد گرفت خودش میره بالاتر مغازه میزنه .به صورت کلی گسترش کار در شغلهای تعمیراتی سخت تر از شغلهای علمی تخصصی هست .چون طرف تو یکسال می تونه تعمیرکار پیکج بشه اما کسی نمی تونه تو یکسال متخصص طراحی چیلر بشه

محمدرضاپ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اما حساب اینم بکنید اولا بخواهید مهاجرت کنید با تخصص علمی خیلی راحت تر میشه مهاجرت کرد و اون موقع ماهی 20هزار دلار درآمد دارید اما با تعمیرکاری پکیج و...نمیشه مهاجرت کرد یا فرضا مهاجرت کنید درآمد بالا ندارید

دوما یک مهندس مکانیک خبره بعد مثلا 10 سال خودش شرکت میزنه و بالای سر کار می ایسته و کارمندش براش برجی 200میلیون درآمد میسازند اما تعمیرکار پکیج و....نهایت چندتا شاگرد می گیرند اون شاگردم تا کار یاد گرفت خودش میره بالاتر مغازه میزنه .به صورت کلی گسترش کار در شغلهای تعمیراتی سخت تر از شغلهای علمی تخصصی هست .چون طرف تو یکسال می تونه تعمیرکار پیکج بشه اما کسی نمی تونه تو یکسال متخصص طراحی چیلر بشه
با پکیج که نمیشه یا نهایت با تاسیسات میشه اما با تخصص خودرو میشه مهاجرت کرد اتفاقا درامد خوبی داره
اما از اون طرف حرف شما کاملا درسته اما قبول بفرمایید تو ایران بدون پارتی کار سختی هست سرمایه زیادی میخواد

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,247
سلام ، من هم با نظر برخی دوستان موافقم.

در کل یه مقدار صریح مینویسم ، کمی هم جاهل معابانه :دی :

1-سمت تعمیرات موبایل نرید ( شروع تعمیر ِ یک تلفن همراه ، یعنی زنا کردن و بچه ای که حاصل از زنا باشه و تا مدت ها بیخ ریش شماست )
2-سمت کار های ایسیو و دیاگ و اینا هم نرید ، مختونو حروم ِ ایرانخودرو/سایپا میکنید و سر و کله زدن با مردم !
3-توصیه ی خودم به شما ، اول از همه پکیج و رادیاتور و کولرگازیه و انتخاب دوم ، برقکاری ساختمان ( میتونید از خورده کاری شروع کنید)

موفق باشید
ویرایش...

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
با پکیج که نمیشه یا نهایت با تاسیسات میشه اما با تخصص خودرو میشه مهاجرت کرد اتفاقا درامد خوبی داره
اما از اون طرف حرف شما کاملا درسته اما قبول بفرمایید تو ایران بدون پارتی کار سختی هست سرمایه زیادی میخواد
خوبشو بخواهید کلا ایران دیگه جای زندگی نیست .شما هیچ تخصصی هم نداشته باشید میشه مهاجرت کرد اما با چه سرمایه ای و چه کشوری و با چه سختی این مهمه .قطعا شما تخصص علمی بالا مثلا در زمینه همین طراحی مکانیک داشته باشید شرایط مهاجرت خیلی راحت تره تا تخصص های فنی وتعمیراتی

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
واقعا من تعجب میکنم چطور بعضی ها برای کارهای تاسیساتی خونه .. سرویس کولر آبی.. برقکاری خونه.. و .. آدم میارن؟
یه بنده خدایی گوشی آیفون خونش از کار افتاد ..میخواست بره یکی دیگه بخره.. گفتم بذار بازش کنم..
یه فیوز شیشه یی توش بود..سوخته بود.. موقتی براش مستقیمش کردم.. (البته کار اصولی هم نبود) روشن شد براش..
باور نمیکرد که چقدر ساده میخواست کلی هزینه مجدد بکنه..
شما فنی هستید دلیل داره همه کارهای فنی بلد باشند؟؟؟!!! همون طور که من نمی تونم حتی در حد بچه دبستانی نقاشی بکشم یکی هم نمی تونه حتی پریز برق خراب خونه اش را عوض کنه

بالا