برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی در مورد کسب درآمد اینترنتی

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
من عضو نشدم تو آنباکس تازه میخواستم عضو شم که این ارور رو میدهه.به نظر شما مشکل چیه؟
از قسمت فراموش کردن نام کاربری هم رفتم ایمیل رو میزنم میگه چنین ایمیلی ثبت نشده!!!!
جز نیوباکس که عضو شدم و آنباکس که فعلا نمیشه عضو شد سایت معتبر دیگه چیه؟

غیر از آنباکس سایت دیگه ای که تقریبا مشابه نئوباکس باشه سایت Icobux که این سایت هم سایت معتبریه. من خودم در این سایت تازه به زیر مجموعه گیری رسیدم. شرایط کاریش تقریبا مثل نئوباکسه یعنی چهار تبلیغ روزانه هر تبلیغ 1 سنت حداقل برداشت 2$ و خوبیش اینکه به آلرت پی و پی پال می تونی پولت رو انتقال بدی که البته حسابت باید ویرفای شده باشه.

برای آشنایی با برخی از سایت های معتبر به اینجا مراجعه کنید

Last edited:

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
برای عضویت در آنباکس این ارور رو میده باید چی کار کنم؟
You're IP is already being used so you're not permitted to signup again

احتمالا از ADSL استفاده نمی کنی؟
نوع اتصالت به اینترنت چطوریه؟ دایل آپ یا ADSL ؟ از چه شرکتی اشتراک گرفتی؟

معنی پیغامی که بهت داده اینه: IP شما (آی پی = آدرس محلی که شما از آن به اینترنت وصل شدی که برای هر نفر مختص خودشه) هم اکنون در حال استفاده است بنابراین شما اجازه ثبت نام مجدد ندارید. (یعنی یکنفر دقیقا با همین آی پی شما قبلا ثبت نام کرده)

در اینجا می تونی IP خودت رو ببینی اگه آدرسی که داره بهت میده آدرس خونتونه که معنی ارور اینکه قبلا ثبت نام کردی پس بهتر میل باکست رو چک کنی چون موقع ثبت نام از طرف سایت بهت ایمیلی جهت تایید یا ویرفای کردن ثبت نامت بهت زده می شه.
اما اگه آدرس نشون داده شده آدرس شرکتیه که ازش ADSL یا کارت اینترنت گرفتی رو نشون می ده احتمالا اون شرکت داره از روش شیرینگ بهت خدمات می ده که برای حل این مشکل هنوز فکری به ذهنم نمی رسه باید منتظر باشی اگه چیزی از حرفم نفهمید کلا بعدا قضیه رو توضیح میدم. البته می تونی با شرکتی که ازش خدمات گرفتی هم تماس بگیری و ازشون راهنمایی بخوای
اگه آدرسی که نشون داده شده مربوط به یک کشور خارجیه یعنی اینکه داری از قیلطر شکن یا چی چی پی ان استفاده می کنی که در این صورت بهتر بصورت معمولی کانکت بشی و دوباره برای ثبت نام در آنباکس اقدام کنی

Last edited:

hamid_shahrsaz

Registered User
لایک‌ها
370
ممنون پس خودمون میتونیم آلرت پی فعال کنیم.ایرانسل بدیم نمیشه؟آخه با IP ایران بری که تابلو هستش!

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
نئوباکس به تازگی یک قانون جدید نصب کرده که خیال خیلی ها رو که می خوان موقع مسافرت کوتاه مدت هم تبلیغات رو ببین راحت می کنه:

2.9.You can only use a maximum of 3 distinct computers in a 10 days period to view advertisements. Any attempt to use more than that in that defined period will cause an account suspension..

ترجمه: . شما فقط می توانید حدا اکثر از 3 کامیپیوتر مختلف در طول یک دوره 10 روزه برای دیدن تبلیغات استفاده کنید.هر گونه تلاش برای برای بیشتر از این مقدار در طول این دوره منجر به مسدود شدن حساب شما می شود.

(معنیش این مشه که اگه از سه کامپیوتر مختلف تبلیغ ها رو دیدن تا ده روز بعد نباید دیگه کامپیوتر رو عوض کنین)

Last edited:

part8

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حتما تا به حال به روش های مختلف کسب درآمد در اینترنت برخورد کرده و یا در آنها کار کرده اید؛ اما هیچ کدام از آنها نتوانسته اند راه مطمئن و سریعی پیش پایتان بگذارند تا بتوانید به درآمد دلخواه خود دست یابید. ممکن است شما نیز مثل من روشهای پرداخت در ازای کلیک را آزموده باشید و اگر سایت مربوطه خارجی بوده به شما پرداخت نکرده و اگر ایرانی بوده یا بعد از مدتی محو شده و یا با بهانه تراشی های واهی، شما را از سیستم بیرون انداخته! شاید هم بازاریابی مشارکتی برای فروش محصولات فلان سایت را امتحان کرده باشید و بعد از مدتی به این نتیجه رسیده باشید که حتی پول اینترنت تان هم در نمی آید!!
به هر حال شما می توانید همین امروز با این روشهای قدیمی خداحافظی کنید و وارد جدید ترین روش کسب درآمد از طریق اینترنت در جهان امروز شوید. روشی که اسپانسر آن کمپانی های غول جهان مثل نایک، تیسوت، جنرال موتورز، اچ پی، اپل و... هستند.
برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
حتما تا به حال به روش های مختلف کسب درآمد در اینترنت برخورد کرده و یا در آنها کار کرده اید؛ اما هیچ کدام از آنها نتوانسته اند راه مطمئن و سریعی پیش پایتان بگذارند تا بتوانید به درآمد دلخواه خود دست یابید. ممکن است شما نیز مثل من روشهای پرداخت در ازای کلیک را آزموده باشید و اگر سایت مربوطه خارجی بوده به شما پرداخت نکرده و اگر ایرانی بوده یا بعد از مدتی محو شده و یا با بهانه تراشی های واهی، شما را از سیستم بیرون انداخته! شاید هم بازاریابی مشارکتی برای فروش محصولات فلان سایت را امتحان کرده باشید و بعد از مدتی به این نتیجه رسیده باشید که حتی پول اینترنت تان هم در نمی آید!!
به هر حال شما می توانید همین امروز با این روشهای قدیمی خداحافظی کنید و وارد جدید ترین روش کسب درآمد از طریق اینترنت در جهان امروز شوید. روشی که اسپانسر آن کمپانی های غول جهان مثل نایک، تیسوت، جنرال موتورز، اچ پی، اپل و... هستند.
برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

سلام
به این جور سایت ها می گن سایت های شبه هرمی و طبق قوانین ایران فعالیت در این سایت ها جرم محسوب میشه

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
سلام
بنا به خواسته یکی از دوستان در این پست می خوام نحوه ایجاد حساب در بانک لیبرتی رزرو که با ایران هم کار می کنه رو به صورت تصویری آموزش بدم

1- وارد سایت لیبرتی رزرو شوید (ممکن است قیلطر یا مسدود شده باشد باید از چی پی ان یا قیلطر شکن استفاده کنید)

2-روی گزیه Create Account کلیک کنید (در شکل زیر مشخص شده)

gjnvsldyqw0h4aqfwjme.png

3- فرم ثبت نام رو مطابق شکل زیر کامل کنید و روی گزینه Agree کلیک کنید

yu0q8nxjyehba4id4ib.png

4- اگه فرم را درست تکمیل کرده باشید حساب شما ساخته می شود و به شما یه شماره حساب به همراه چند پسورد داده می شود (شکل زیر) کلیه این اطلاعات را در کامپیوتر خود ذخیره کنید. اطلاعات نشان داده شده بسیار مهم بوده و حتما باید این اطلاعات را به خاطر دادشته باشید و در جای امنی ذخیره کرده باشید.

kj1jv3m0mfzwre76fu0g.png

5- حساب شما ساخته شده اما هنوز فعال نشده است. شماره حساب شما (Account Nomber) به ایمیل شما ارسال شده (یک شماره که با حرف U آغاز می شود). شما باید ایمیل خود را چک کنید و شماره حسابتان را کپی کنید (در شکل مشخص شده این شماره حساب را نیز باید به خاطر بسپارید و درجای امنی از رایانه اتان ذخیره کنید)

p6k7npyt57kh0y7sjisp.png

sna5396vuur890et8s7v.png

6- دوباره وارد سایت بانک شده و روی گزینه log in در بالای صفحه کلیک کنید و اطلاعات خواسته شده رو وارد کنید (Account Nomber را از ایمیل و Password را از قسمت 4 به دست بیاورید)

2qfz3g17i9zs6ufc1lof.png

7- اگه اطلاعات رو درست وارد کرده باشید باید پیغام وردی ای ار که در فرم ثبت نام مشخص کرده بودید باید ببینید. با تایید پیغام ورود روی گزینه Continue کلیک کنید

azlxpmsec80bqpx86on.png

8- در صفحه بعد موجودی فعلی حساب خود را می بینید. روی گزیه login pin کلیک کنید سپس روی login کلیک کنید

ots4wc61tjbw3d1t77qw.png

9- حالا باید login pin خود را که یک عدد 5 رقمی است (قسمت چهار را ببینید) را وارد کنید

cmjh7c49nl4mdu93w1zm.png

10- در اولین ورود به حسابتان فرمی مانند فرم زیر به شما نشان داده می شود که با پر کردن آن حساب شما فعال خواهد شد. شما می توانید اظلاعات واقعی خود را وارد کنید.

cbk9t8wfaicjzl6i40q.png

11- با کلیک بر روی گزینه Submit در شکل بالا حساب شما فعال می شود و شما می توانید از حساب خود به راحتی استفاده کنید.

r2y54qlobi0rqjstnxf.png

Last edited:

maia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
به تازگی سایتی با عنوان روش های کسب درآمد از اینترنت راه اندازی کردم، خوشحال می شم ایرانیان عزیز در مورد این روش ها اطلاعات کافی داشته باشند
www.maia.ir

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
سلام
یه سوال مهم دارم شما توصیه میکنید اگه بنده 20 رفرال داشته باشم که هر روز میانگین کلیک آنها 2 یا 3 باشه بهتره؟
یا اصلا به قدری رفرال های کرایه ای را تعویض کنم که رفرالی با روزی 4 کلیک پیدا کنم؟
یعنی اگه شما 20 رفرال داشته باشید که میانگیت کلیک آنها 2 باشه و فعال باشند تعویض میکنید تا رفرال هایی فعال و با کلیک روزانه 3 یا 4 پیدا کنید؟
منظورم ررفرال های سایت معتبر آنباکس هستش Onbux

[خط فاصله]

سلام
اگه 20 ریفرال داشته باشی که میانگین کلیک هاشون بین 2 تا 3 باشه عالیه و نباید اون ها رو ریسایکل کنی

در آنباکس، من ریفرالی با میانگین زیر 2 رو ریفرال ضعیف میدونم این جور ریفرال ها اگه 2 روز پشت سر هم کلیک نکه ریسایکل میشه

ریفرال هایی با میانگینی بین 2 تا 3 رو ریفرال های متوسط می دونم این ریفرال ها اگه 3 روز پشت سر هم کلیک نکنن ریسایکل میشن

ریفرال هایی با میانگین بالا تر از 3 رو ریفرال های خوب میدونم این ریفرال ها اگه 4 روز پشت سر هم کلیک نکنن ریسایکل می کنم

برای تشخیص راحت تر این سه گروه از ریفرال هام از نوار های لایت استفاده م کنم و نقطه پایین اون رو روی 2 و نقطه بالای اون رو روی 3 تنظیم می کنم در شکل زیر می تونید تنظیمات من رو برای ریفرال های آنباکس ببینید

به این ترتیب این سه گروه با سه رنگ قرمز زرد و سبز مشخص می شن

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
نمي دونم اسم سايت leadadvertisers رو شنيديد يا نه؟ اين يك برنامه ي در آمدزايي فوق العاده منطقيه كه الان توي سايت هاي work from home همه ميگن اين بهترينه. به راحتي عضوش ميشيد و طي چند ماه حد اقل 200 ميليون تومن درمياريد تازه تو ايران ميشه با شبكه ي شتاب باهاش كار كرد.
چرا بايد در ptc ها عضو شويد و به دريافت چند cent براي کليک کردن قناعت کنيد در حالي که با LeadAdvertisers بسيار راحت تر مي توانيد روزي صدها هزار تومان در حساب بانکي عضو شتابتان داشته باشيد؟!
به جز يه ذره تبليغ اول كار روي فقط شش نفر، ديگه لازم نيست كار خاصي كنيد!براي اينكه متوجه بشيد چه قدر همه چيزش منطقيه، طرز كار و روش عضويتشو توي اين آدرس ببينيد:

http://poolopale.blogsky.com

فرصت رو از دست نديد!

خدا روزیت رو جای دیگه حواله کنه که کل فروم رو اسپم زدی و رفتی
قابل توجه دوستان فریب این جور تبلغات رو نخورین به طور خلاصه نحوه درآمد این فعالیتی که دوستمون تبلیغ کرده شبه هرمی هستش

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
سایت های ptc یا کلیکی مثل آنباکس این امکان رو به شما میدن که ازشون زیر مجموعه (یا ریفرال referral) کرایه کنی یعنی مثلا 25 سنت از شما می گیرن و به شما یک زیر مجموعه میدن (کلا یک بخش از سایت به سیستم اجاره زیر مجوعه اختصاص داره که می تونی در همون صفحه اول آنباکس قسمت referrals ببینیش)

حالا این زیر مجموعه ها کی هستن و چه کار می کنن؟

زیر مجموعه ها افرادی هستن که به تازگی در سایت ثبت نام کردن و حتی خودشون هم خبر ندارن که سایت فعالیشون رو به دیگران کرایه داده. یعنی چی؟
یعنی اینکه فرض کن من 25 سنت به سایت میدم و سایت هم شما ای که تازه وارد سایت شدی رو به عنوان زیر مجموعه من به مدت یک ماه قرار میده بدون اینکه شما چیزی بدونی در این مدت یکماه شما هرچی فعالیت کنی 50 درصدش به من هم میرسه (این به این معنی نیست که سایت درآمد شما رو به من میده بلکه یه این معنی که من فعالیت شما فعالیت من هم محسوب میشه انگار که خودمن دارم کلیک می کنم البته در حالت استاندارد فقط 50 درصد فعالیت و درآمد شما به حساب من میاد و اگه من نوع حسابم رو به گلدن ارتقا بدم 100 فعالیت شما فعالیت من هم محسوب میشه)
خوب نا گفته پیداست با کرایه کردن زیر مجموعه درآمد من ناگهان بیشتر میشه در حالت استاندارد شما می تونی تا 200 زیر مجموعه داشته باشی مطالب بیشتر در مورد ریفرال ها می تونی در لینک زیر بخونی توصیه می کنم حتما این مطلب روبخونی
در ضمن غیر از آنباکس، نئوباکس و کشیوم هم هستن که کاملا معتبر هستن اما با لیبرتی کار نمی کنن اما من الان مدت زیادی هستش که دارم با حساب آلرت پی به راحتی کار می کنم و خیالت از این بابت راحت باشه ولی اگه برای درست کردن حساب در این سایت ها مشکل داری توصیه می کنم حتما این مطلب رو بخونید

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
سلام

اگه شما هم جزو اون دسته از آدم های حساب گر باشید که برای هر کاری اول 2 2 تا 4 تا می کنن احتمالا تا حالا تلاش کردید میزان درآمدتون رو از این سایت ها محاسبه کنید

خوب من هم در این زمینه خیلی تلاش کردم به خصوص قصد داشتم پلن کسب درآمد از این سایت ها رو طراحی کنم تا بواسطه اون اولا تشخیص بدم که اصولا کار کردن و وقت گذاشتن در این کار به صرفه هست یا نه؟ ثانیا برآوردی نسبتا دقیق و واقع بینانه از درآمد روزانه ماهانه و سالانم از این سایت ها داشته باشم.

حقیقت اینه که به دلیل وجود متغییر های متعدد غیر ثابت مثل میانگین کلیک های زیر مجموعه ها میانگین تعداد ریفرال هایی که روزانه ریسایکل یا تمدید میشن و پارامتر هایی از این دست امکان تهیه چنین پلنی تنها بر پایه اطلاعات و مفاهیم ریاضی امکان پذیر نیست و در صورتی که به خواهیم پلن درستی داشته باشیم بیشتر از اون که کار ریاضی نیاز باشه کار آماری و اقتصادی لازم هستش

بگذریم.
برای شروع کارمون رو با محاسبه درآمد ماهیانه مون از سایت های کلیکی شروع می کنیم. اول لازمه که با تعریف درآمد ناخالص و درآمد خالص آشنا بشیم.

درآمد ناخالص به معنی تمام درآمد شما از سایت های کلیکی هستش، و درآمد خالص شما تقریبا همون چیزی هستش که به عنوان موجودی در مین بالانس شما وجود داره که در واقع برابر درآمد ناخالص به اضافه سرمایه گذاری مستقیم شما منهای هزینه های اجاره، تمدید و ریسایکل کردن زیر مجموعه ها و آپگرید کردن هستش که البته باید به این مقدار میزان برداشتتون رو اضافه و هزینه ای که بابت اینترنت و وی پی ان و انتقال پول متحمل شدین رو کم کنید

ساده ترین راه برای محاسبه درآمد ناخالصتون از سایت های کلیکی توجه به تعداد کلیک های انجام شده تا کنون هست که معمولا در قسمت اطلاعات اکانتتون می تونید اون ها رو پیدا کنید.

به عنوان مثال درآمد ناخالص من تا این لحظه (پنج شنبه، ۲۰ آبان ۱۳۸۹) از ۲ سایت معروف نئوباکس و آنباکس به شرح زیر هستش:
نئوباکس: (تاریخ عضویت Monday, June 14, 2010 برابر با دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۳۸۹)(تا این لحظه میشه 5 ماه) (نوع عضویت: استاندارد) (تعداد زیر مجموعه مستقیم فعال:9 نفر تعداد زیر مجموعه کرایه ای: 32 نفر)
aswf7zlo3z78v7qtoew.png

((6697/2)+657)/100=40.055$
نتیجه: 5 ماه فعالیت 40 دلار یعنی 8 دلار درماه

آنباکس: (تاریخ عضویت Thursday, July 15, 2010 برابر با پنج شنبه، ۲۴ تیر ۱۳۸۹) (تا این لحظه میشه 4 ماه) (نوع عضویت: استاندارد) (تعداد زیر مجموعه مستقیم فعال: 11 نفر تعداد زیر مجموعه کرایه ای: 178 نفر)
jo5j5vb5dpo5v9jz91y0.png

((18672/2)+501)/100=98.37
نتیجه: 4 ماه فعالیت 98 دلار یعنی 24 دلار در ماه

خوب نتایج نا امید کنندس. نه؟ تازه اگر بخوایم درآمد خالص رو حساب کنیم عملا یک چیزی هم بدهکار میشم

لابد با خودتون می گید این کار اصلا ارزش وقت گذاشتن نداره؟

خوب این احساس به این دلیل ایجاد شده که شما به میانگین درآمد ناخالص توجه کردید. در واقع شما از بین درآمد لحظه ای و درآمد متوسط فقط درآمد متوسط رو ملاک قرار دادید. در علم اقتصاد در صورتی که به این شکل عمل کنید خیلی زود ورشکسته می شید. مثلا اگر مدیر کارخونه فقط به درآمد متوسط خودش توجه کنه و به درآمد لحظه ای و نوسانات اون توجه نداشته باشه احتمال اون که با کمبود نقدینگی و متعاقب اون ورشکستگی مواجه بشه زیاده توجه داشته باشید که همواره شما باید به هر دو مفهوم توجه داشته باشید.

یک مثال می زنم تا قضیه جا بیافته: فرض کنید شما یک ماشین خیلی خوب و سریع دارید (یک سایت معتبر با سیستم درآمد زایی سریع) و قراره در یک مسابقه انفرادی یک مسیر مستقیم 1 کیلو متری رو با سرعت طی کنید (کسب درآمد داشته باشین) مسابقه شروع میشه و شما از حالت توقف به حرکت درمیان (در سایت ثبت نام می کنید) در لحظه اول سرعت شما صفر هستش و به مرور بیشتر و بیشتر میشه به طوری سرعت شما لحظه ای که از خط 200 متر رد میشید 150 کلیومتر در ساعت هستش خوب تا اینجا شما کاملا احساس رضایت دارین از کارتون و در برنده شدنتون شک ندارید. چرا؟ چون شما به این مطلب آگاه بودید که در شروع بازی باید فقط به افزایش هرچه سریعتر سرعت لحطه ای (یعنی سرعتی که کلیومتر شمار نشون میده) توجه داشته باشید نه سرعت متوسط. حالا بیام سرعت متوسط رو تا این لحظه نیگاه کنیم فرمول محاسبه سرعت متوسط همون فرمولی هست که ما برای محاسبه درآمد ناخالص متوسط استفاده کردیم (که نتیجش شد نئوباکس 9 دلار در ماه آنباکس 24 دلار در ماه) یعنی میزان جابه جایی تقسیم بر زمان سپری شده فرض کنید 200 متر اول رو در 10 ثانیه طی کرده باشین بنابراین سرعت متوسط شما برابر است با 200 تقسیم بر 360 (10 ثانیه 1/360 ساعت هستش. چون می خوایم سرعت رو برحسب کلیومتر بر ساعت بگیم باید زمان رو بر حسب ساعت بگیم) یعنی 0.5 کلیومتر بر ساعت!

قطع به یقین اگه کیلومتر شمار ماشین به جای سرعت لحظه ای سرعت متوسط رو بهتون نشون میداد و شما در رانندگی به هیچ چیز دیگه بجز اعدادی که ماشین نشونتون میداد توجه نمی کردید به این نتجیه می رسیدید که با 0.5 کلیومتر در ساعت اگه بایک دونده هم مسابقه بدید می بازید پس تمرز می کشیدید و بی خیال مسابقه می شدید

حلا ببینیم که داستان 24 دلار درماه که گفتیم از چه قراره. برای این منظور درآمد ماهیانم رو به صورت ماه به ماه می نویسم تا ببینیم آیا واقعا من درماه 24 دلار دآمد داشتم؟

ماه اول 1.8 دلار (6 زیر مجموعه کرایه ای)
ماه دوم 7.25 دلار (23 زیر مجموعه کرایه ای)
ماه سوم 29.3 دلار (78 زیر مجموعه کرایه ای)
ماه چهارم 60.32 (178 زیر مجموعه کرایه ای)

خوب همون طور که میبیند درآمد ناخالط لحظه ای من درماه چهارم 60 دلار بود که قابل مقایسه با 24 دلار نیست و تازه اگه با همین شتاب درآمدم افزایش پیدا کنه درماه پنجم 120 دلار کسب خواهم کرد و تازه این درحالی هست که من از نیترو استفاده نکردم (منظورم اینکه حساب رو شارژ نکردم تا از همون اولا درآمد بالایی داشته باشم)

خوب خوب خوب صبر کنید خوشحال نشید تمام این بحث هایی که تا این جا گفتیم مربوط به درآمد ناخالص بود درآمد خالص بحثی هست که اهمیت بیش تری داره. چرا؟

چون این درآمد خالصتون هست که ته حسابتون باقی می مونه و می تونید اون رو با خیال راحت از سایت خارج کنید. فعلا تا همین جا رو داشته باشید در قسمت های بعدی به بحث مهم درآمد خالص می پردازم حواهیم دید که به طور کلی کسب درآمد از سایت های کلیکی بسیار کند و بی ثبات هستش که ریسک های بالایی هم داره اما با تمام این تفاصیل ..... (ادامه دارد)

بالا