برگزیده های پرشین تولز

راهنمای تحصیل در مالزی منتشر شد

vahid_persian

کاربر فعال مالتی مدیا
کاربر فعال
لایک‌ها
0
از دوستان کسی هست که این pdf تحصیل در مالزی رو داشته باشه ؟ اگر امکان داره آپلودش کنید چون لینک قرار داده شده dead link شده

avasat2002

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان عزیز
من در سایت ثبت نام کردم ولی نمیتونم راهنمای تحصیل در مالزی رو دانلود کنم! کی میتونه منو راهنمائی کنه؟

khfm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام به دوستان عزیز
مقاله تقریبا کامل بود ولی در مورد همه دانشگاهها ورشته های آنها و هزینه ثبت نام اگر بیشتر نوشته میشد خیلی بهتر بود:wacko::wacko::blink::rolleyes:

ali_oghabian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.
خسته نباشی.
دانشجوی ترم آخر لیسانس نرم افزار هستم و قصد دارم برای رشته های IT و یا Bio Informatic از یکی از دانشگاه های معتبر مالزی پذیرش بگیرم.
معدل ریز نمراتم 14.6 و معدل لیسانسم یحتمل 15 خواهد بود.
به زبان انگلیسی مسلطم ولی تا کنون جهت امتحانات TOEFL یا IELTS اقدام نکرده ام.
لطفا اگر میتوانید اینجانب را راهنمایی کنید.
با تشکر.

Yaser!

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام امكان داره عكسهايي از دانشگاه ها و امكاناتشون اگر داريد اينجاهم بزاريد

Fozool.khan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام به دوستان عزیز
مقاله تقریبا کامل بود ولی در مورد همه دانشگاهها ورشته های آنها و هزینه ثبت نام اگر بیشتر نوشته میشد خیلی بهتر بود:wacko::wacko::blink::rolleyes:

دوستان عزیز این سایت به نظرم فوق العاده جالب و کاربردی اومد ...
http://www.pnpars.com/
.... کسی اینجا هست که در رشته کشاورزی یا علوم دامی مالزی مشغول تحصیل باشه و بتونه اطلاعاتی در زمینه این رشته ها در مالزی به من بده ... ممنون میشم

qwerty1002

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام!

من برای دوره تحصیلات تکمیلی قصد رفتن به مالزی را دارم.
مقاله را خواندم ولی متاسفانه احساس کردم بیشتر تبلیغی است.
اگر امکان دارد از معایب مالزی هم بگویید.

mralikh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان راجع به دكترا در مالزي تو رشته دي بي اي( DBA) كسي چيزي ميدونه
ممنون ميشم اگه لطف كنيد :rolleyes:

rshahamiri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان خبر جدید.
من برای دانشگاه upm اقدام کردم و اونا درخواست منو رد کردند. بعد که پیگیر شدم گفتند که از این به بعد فقط از 12 دانشگاه اول ایران دانشجو قبول میکنند و این مسئله به علت فشار دولت ایران و جلوگیری از خروج دانشجویان ایرانی است. احتمالا بقیه دانشگاه های مالزی هم کم کم اینکارو انجام میدن.
یعنی دانشگاه آزادیها و دانشگاه های دولتی غیر معتبر دیگه برای این دانشگاه اقدام نکنید.

mhadaily1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

tanin edalati

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
فروم بسیار جالبیه . از دوستانی که جواب میدن خیلی ممنون :) دعای خیر هم فراموش نمیشود:D
من دانشجوی رشته کامپیوتر سمای رشت هستم و دو ترم دیگه درسم تموم میشه ( کاردانی )
دنبال کار معافی هستم . زبانم هم بد نیست . باز میخوام کلاس هم برم :p
یه چند تا سوال
1-موسسه معتبری سراغ دارید که از طریق اونا بشه اقدام کرد ؟
2- کی باید اغدام کنم ؟ بمونم درسم تموم بشه و معافی بگیرم ؟
3- من تو کار کامپیوتر و طراحی گرافیکی واردم و 5 ساله کار میکنم . فایده ای داره اونجا ؟
4- ما که فوق دیپلم داریم مثل بقیه باید واسه لیسانس بخونیم ؟
5-مشه جایی رو پیدا کرد و کار کرد که ماهی 500 هزینه تحصیل و زندگی در باید یا باید به فکر پشتیبانه در ایران بود؟
دم شما گرم
این هم دعای خیر : انشاالله همیشه سلامت ، پولدار ، آرام ، پر از احساس زیبا و شاد باشید:blush:
یه سوال مهم اینکه این فایل pdf رو نمیشه پرینت کرد ؟:blink:

mohsenz65

Registered User
لایک‌ها
1
دوستان خبر جدید.
من برای دانشگاه upm اقدام کردم و اونا درخواست منو رد کردند. بعد که پیگیر شدم گفتند که از این به بعد فقط از 12 دانشگاه اول ایران دانشجو قبول میکنند و این مسئله به علت فشار دولت ایران و جلوگیری از خروج دانشجویان ایرانی است. احتمالا بقیه دانشگاه های مالزی هم کم کم اینکارو انجام میدن.
یعنی دانشگاه آزادیها و دانشگاه های دولتی غیر معتبر دیگه برای این دانشگاه اقدام نکنید.

هر دم از این باغ بری...............
می رسد:D:D:D

tanin edalati

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینجا چرا تا ما اومدیم رفت تعطیلات:(

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
دوستان خبر جدید.

دولت ایران چه فشاری میتونه به یک دانشگاه در مالزی وارد کنه؟!
جذب دانشجویان خارجی بخصوص در مقاطع ارشد و دکترا از سیاستهای دولت مالزی هست و کلی هم بابت توسعه دانشگاههاش سرمایه گزاری کرده. اینکه دانشگاه آزاد احساس نگرانی کرده درست هست چون تقاضای ورودیش بخصوص در سطح ارشد افت کرده و بالطبع درآمدش هم کم شده ولی نمیتونه هیچ نوع فشاری به یک دانشگاه در یک کشور دیگه وارد کنه!

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
البته نا گفته نماند که وزیر علوم چند وقت پیش گفت که چرا دانشجوین ما می روند خارج؟ ما استاد از خارج می آریم! (لابد به خاطر اینکه دانشجو ها به دردسر نیوفتند!!!)
بعید نیست که در سطح وزارت خانه ها با هم هماهنگی کرده باشند که پذیرش دانشجو سخت تر شده باشه، بده بستون در سطح دولت ها پچیده است!
---
من نمی دونم **** یه چیز جالب می گفت ، می گفت من با فرار مغز ها مخالفم، چرا که اینهایی که می روند به خارج برای تحصیل ، اگر واقعا وطن رو دوست داشته باشند با وجود مشکلاتش بر می گردند و با علمشون کمک به پیشرفت کشور می کنند، عده ای هم می روند خارج که به مانند! اینها هم بهتر که بروند ، چون اگر هم اینجا به مانند دردی دوا نمی کنند! (قریب به این مضمون)
کسی روکه بزور نمی شه نگه داشت!

freexlander

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ba salam va tashakor az matalebetoon... pdf ersalitoon rajebe salaye ghable 2002 bood. man alan daneshjooye reshteye metalurji too torkie hastam. daneshgahe inja ham englisi zaban hastesh. pishdaneshgahi ham daram. moadelsehsam bad nist.16 he. alan age bekhab biam malezi too MMU too reshteye İT tahsil konam sharayetesh chie??? mishe hazineharo berooz begid chon yekam az 2002 ta alan hatman fargh karde. soale digam in bood ke man alan jozve mashmooline khoedmat hastam vali ba visaye daneshjooyi mitoonam 2 bar dar sal har bar 3 mah biam iran. mitoonam az marzaye iran be keshvaraye dige messe malezi safar konam??ya faghat mizaran biam torkie? mamnun misham ettelaate kafi dar ekhtiaram bezarid. in torkie dars khoondan kheyli sakhte!!! bayad dar beram!!!!!!!

بالا