برگزیده های پرشین تولز

راه اندازی سایت انگلیسی

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,210
سلام
با این وضع اقتصادی و قیمت دلار، یک سایت خارجی با ماهی صد دلار درآمد یعنی حقوق اداره کار!
سوای نحوه کسب درآمد و مشکلات تحریم، اگر مقالات انگلیسی را به فارسی ترجمه کنیم و بعد سی - چهل درصد محتوا و نگارش را تغییر بدیم و در آخر بدیم مترجم به انگلیسی ترجمه شون کنه، میشه با این روش از گوگل بازدید گرفت ؟

پ.ن: البته بیشتر تو فکر زبان عربی یا ترکی بودم ولی به نظرم زبانی که خودت هیچی ازش حالیت نشه، سایت زدن با اون زبان جور در نمیاد

face

Registered User
لایک‌ها
15
سلام.
مترجم گوگل معلوم نی چی بده بیرون.
همون انگلیسی رو خودت بخون و باز نویسی کن.

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,210
سلام.
مترجم گوگل معلوم نی چی بده بیرون.
همون انگلیسی رو خودت بخون و باز نویسی کن.
منظورم مترجم گوگل نبود مترجم پولی و فریلنسری بود
مراحل به صورت کلی
مطلب سایت انگلیسی توسط خودم ترجمه بشه > 30 درصد تغییرات محتوایی و نگارشی > ترجمه دوباره به انگلیسی توسط مترجم

Last edited:

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
مشکلی نداره... گوگل اگر بتونبد مطلب رو خوب ترجمه کنید امتیاز بالایی به شما میده.. مهمترین نکته اینه که ایراد گرامری نداشته باشه ... توی زبان انگلیسی این نداشتن ایرادات گرامری فاکتوره اصلیه... مگر اینکه شما با لحن محاوره ای ترجمه کنید در اونصورت امتیاز شما دو برابر میشه

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,053
یعنی چی لحن محاوره یی؟؟

یعنی لحن حرفه یی و ادبیاتی مثل روزنامه ها و مجلات امتیاز کمتری نسبت به محاوره یی داره؟

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,210
مشکلی نداره... گوگل اگر بتونبد مطلب رو خوب ترجمه کنید امتیاز بالایی به شما میده.. مهمترین نکته اینه که ایراد گرامری نداشته باشه ... توی زبان انگلیسی این نداشتن ایرادات گرامری فاکتوره اصلیه... مگر اینکه شما با لحن محاوره ای ترجمه کنید در اونصورت امتیاز شما دو برابر میشه
یعنی با ۳۰ درصد تغییر متن گوگل نمی‌فهمه ما داریم کپی میکنیم ؟

abiabiabi

Registered User
لایک‌ها
4,890
کلا" انگلیسی زبان ها علاقه ویژه ای به انواع نون دارن شما هم که خودتون نونوایی دارین و سالها تجربه در نون دادن به مردم پس یه سایت راجع به انواع نون بزنین به نظرم به جای صد دلار ماهی هزاران دلار درآمد خواهید داشت

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,053
کلا" انگلیسی زبان ها علاقه ویژه ای به انواع نون دارن شما هم که خودتون نونوایی دارین و سالها تجربه در نون دادن به مردم پس یه سایت راجع به انواع نون بزنین به نظرم به جای صد دلار ماهی هزاران دلار درآمد خواهید داشت
گوگل به سایت های مرتبط با نون پول نمیده

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
ایرادات گرامری در زبان انگلیسی باعث افت میشه

mahdi000000

Registered User
لایک‌ها
435

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,210
به نظرتون همین مترجم هایی که توی پی تی هستن میتونن در حد قابل قبول (از دید گوگل) مطلب ترجمه کنند؟

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
یعنی چی لحن محاوره یی؟؟

یعنی لحن حرفه یی و ادبیاتی مثل روزنامه ها و مجلات امتیاز کمتری نسبت به محاوره یی داره؟
نه به این شکل نیست.. هر کدوم جایگاه خودشونو دارن... اما فکر میکنم هدف اینجا سایتی با موضاعات متنوع اما به شکل شخصی باشه... من از دید بهینه سازی گفتم .. چون در سرچ ارگانیک به زبان انگلیسی رقابت خیلی شدید و نزدیک هست و چون هدف کسب درامدم هست از سایت این رقابت سنگینترم میشه ... بنابراین گوگل به دنبال مطالب شخصی تر می گرده تا بهتر رتبه بده...

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
یعنی با ۳۰ درصد تغییر متن گوگل نمی‌فهمه ما داریم کپی میکنیم ؟
تعغیر متن رو باید از تگ های مطلب شروع کنید مطالب مرتبط با تگ h1 رو تا پنجاه درصد تعغییر بدید و بقیه تگ ها به ترتیب 20 و 10 درصد البته قاعده کلی نداره تا بشه برای همه موضوعات و نوشتار ها اونو بکار برد اگه بتونید مطلب 360 درجه بزنید که عالی هست نیاز به تعغییر کمتری دارید

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
مگه گوگل برای ایندکس کردن مطلب، ایراد گرامری رو متوجه میشه؟
مثل ما که درک میکنیم و یاد میگیرم به این شکل فعلا قابلیتش رو پیدا نکرده اما بشدت دارن روش کار میکنن فکر گوگل تو این زمینه هم به زودی انقلابی بپا کنه... اما ساختار زبان انگلیسی مدت هاست روش مطالعه و تحقیق شده و ساختارش کاملا چهارچوب بندی شده و گرامر این زبان هم به طبع تو این چهار چوب ها قرار میگیره.. بنابراین گوگل از این قواعد و نشانه گذاری ها برای تطبیق مطلب با این قواعد استفاده میکنه ... ضریب نفوذ بالایی داره برای درک زبان مادری خودش

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
مثل ما که درک میکنیم و یاد میگیرم به این شکل فعلا قابلیتش رو پیدا نکرده اما بشدت دارن روش کار میکنن فکر گوگل تو این زمینه هم به زودی انقلابی بپا کنه... اما ساختار زبان انگلیسی مدت هاست روش مطالعه و تحقیق شده و ساختارش کاملا چهارچوب بندی شده و گرامر این زبان هم به طبع تو این چهار چوب ها قرار میگیره.. بنابراین گوگل از این قواعد و نشانه گذاری ها برای تطبیق مطلب با این قواعد استفاده میکنه ... ضریب نفوذ بالایی داره برای درک زبان مادری خودش... شک نکنید

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,053
نه به این شکل نیست.. هر کدوم جایگاه خودشونو دارن... اما فکر میکنم هدف اینجا سایتی با موضاعات متنوع اما به شکل شخصی باشه... من از دید بهینه سازی گفتم .. چون در سرچ ارگانیک به زبان انگلیسی رقابت خیلی شدید و نزدیک هست و چون هدف کسب درامدم هست از سایت این رقابت سنگینترم میشه ... بنابراین گوگل به دنبال مطالب شخصی تر می گرده تا بهتر رتبه بده...
این نظریه و تئوری هست یا از جایی موسخ خوندید؟

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
به نظرتون همین مترجم هایی که توی پی تی هستن میتونن در حد قابل قبول (از دید گوگل) مطلب ترجمه کنند؟
من میگم میتونن.... منتهی کمی باید بیشتر به ساختار مطلب نویسی به زبان انگلیسی نزدیکتر بشن... اینکه مطلب رو چه جوری به مخاطب انگلیسی زبان و بعد گوگل بفهمونیم خودش یه نکته طلایی هست که کلید موفقیت سایت در رتبه رو بدست نویسنده و ادمین سایت میده

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
این نظریه و تئوری هست یا از جایی موسخ خوندید؟
از تجربه خودم در سئوی کلمات کلیدی بخصوص سئوی محتوا حدود ده سال و فرم همسایه پی تی به زبون انگلیسی که ده ساله درش عضوم و تبادل تجربیات:)

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
از تجربه خودم در سئوی کلمات کلیدی بخصوص سئوی محتوا حدود ده سال و فرم همسایه پی تی به زبون انگلیسی که ده ساله درش عضوم و تبادل تجربیات:)
اگه زبان انگلیسی خوبی دارین و وبمستری هم قبلا کردین در زدن سایت انگلیسی زبان تردید نکنید. اگه سایتتون شرایط همکاری با ادسنس رو داشته باشه درامد قابل توجهی خواهید داشت.

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,210
تعغیر متن رو باید از تگ های مطلب شروع کنید مطالب مرتبط با تگ h1 رو تا پنجاه درصد تعغییر بدید و بقیه تگ ها به ترتیب 20 و 10 درصد البته قاعده کلی نداره تا بشه برای همه موضوعات و نوشتار ها اونو بکار برد اگه بتونید مطلب 360 درجه بزنید که عالی هست نیاز به تعغییر کمتری دارید
ببخشید منظورتون از مطلب ۳۶۰ درجه چیه ؟

بالا