برگزیده های پرشین تولز

راه های کسب درآمد از یوتیوب

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,247
بارار ایران هم میشه توش یه کارایی کرد..
مثلا یه کانال بزنی فقط صحنه های مهیج بازی ها رو توش بذاری.. با تدوین و صدا گذاری و موسیقی کلیپ درست کنی..از کلیپ های پر بازدید راجب گیم توی یوتیوب هم کلی میتونی استفاده کنی..
کاربر که زیاد جذب کردی محصول قیمت همکار گیر میاری و زیر قیمت عرف میفروشی به کاربرا..
کارت گرافیک..دسته..کی بورد و ماوس گیم..
میتونی بعد ها برای جذب بیشتر کاربر مسابقه بذاری ..
مثلا هرکی توی بازی نید فور اسپید توی فلان مپ بیشترین سرعت رو رفت و ...
.

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,247
یا مثلا یه کارت گرافیک میاد تو بازار ولی خودت به هر دلیلی نمیتونی بیاری بفروشیش..
میری یه توی یکی از سیستم های کلیکی عضو میشی و لینک یه محصول کارت گرافیک رو پیدا میکنی..
و لینک محصول رو توی کانالت معرفی میکنی
به ازای هر کاربری که روش کلیک کنه حدود 130 تومن برات محاسبه میشه..
2k کاربر جور کردن که چیزی نیست
اگه به فرض تعداد کاربرانت اینقدر بشن حدود 120 نفر که کلیک بکنن میشه 120*130 = 15600 تومن
که برای یه پست معرفی محصول نسبت به این تعداد کاربر بنظرم خیلی خوبه..

ماهی 40 تا پست اینطوری بدی میشه ماهی 600 تومن فقط از همین یک روش..
چندین حرکت دیگه هم میتونی کنارش بزنی

Last edited:

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,247
یوتیو به ازای هر هزار باردید حدود دو دلار میده..
ولی با وجود اون همه رقیب در عرصه جهانی و حق رعایت لایسنس موزیک و تصاویر ویدیویی بنظرم به نسبت کارش سخت تره

profosor_2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
به هر حال اگر کسی تو این زمینه استاد هست میتونیم با هم همکاری کنیم

ReZaTaK7

Registered User
لایک‌ها
148
سلام دوستان تاپک زیرخاکی حال میده بالا بیارم :D
خیلی از افراد با همین یوتیوب میلیونرشدن البته خارجیا :general107:مطالب متفاوت تو فضای نت منو خیلی گیج کرده
یکی نوشته با هزار بازدید 2 دلار درآمد داری یکی میگه 100هزار بازدید 10 هزار دلار درآمد داری خلاصه من حسابی گیج شدم
یکی از دوستان بیاد شفاف سازی کنه مسئله درآمد رو ممنون میشم
اینکه کدوم کشور رو به عنوان ای پی ثابتت استفاده میکنی تو درآمدت تاثیر داره یا بازدیدهات از اون کشور؟

Last edited:

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,247
سایت زیر به ازای هر هزار بازدید 5000 تومن میده..
اگرچه نسبت به یوتیوب که دو دلار میده کمتره..
ولی مزییت بزرگی که داره مشکل ساخت اکانت مالی و بخصوص لایسنس آهنگ و ویدیو در کلیپ هات رو نداری..
https://www.shabakema.com

Last edited:

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,247
تو نت یکی نوشته با هزار بازدید 2 دلار درآمد داری یکی میگه 100هزار بازدید 10 هزار دلار درآمد داری خلاصه من حسابی گیج شدم
اینکه کدوم کشور رو به عنوان ای پی ثابتت استفاده میکنی تو درآمدت تاثیر داره یا بازدیدهات از اون کشور؟
و یه موردی هم تو سایتا نوشته که من اینطوری متوجه شدم بنظرتون درست متوجه شدم؟
نوشته بود از تگ هایی که استفاده میکنید میزانی درآمد کسب میکنید مثلا اگه از تگ 17 دلاری استفاده کنید هر 13 بازدید از طریق اون تگ برای شما 1 دلار درآمد خواهد داشت اینطوریه؟یا اشتباه متوجه شدم ؟
سلام..
مخلصم..
هرچی میگم بر اساس تحقیقاتمه که مقدار زیادیش از همین تاپیکه....اگه نصفه ناقص هست باید ببخشی..

در مورد سوال اولت بستگی داره خودت چه روشی رو انتخاب کنی.. یه روش هست به ازای هر هزار بازدید دو دلار الی 4( یا فکنم 7) دلار بهت میده..

که این بستگی به عوامل زیر داره:

نوع کانالت (آموزشی..تفریحی..پزشکی و ..)

مدت زمان اون کلیپ.. مدت زمانی که مخاطب از کلیپ ها می بینه.. یعنی یک کلیپ 10 دقیقه یی رو چند دقیقش رو می بینه..

و میزان استفاده از آهنگ ها و ویدیو های کپی شده در کارت ..
. یعنی هوش مصنوعی داره و میفهمه اون قسمتی کلیپت رو از یک کلیپ دیگه توی یوتیوب کپی کردی..(دوستم میگفت حداکثر 15 ثانیه اجازه داری از یک آهنگ لایسنس دار در طول کلیپت استفاده کنی.. ) و این رو هم بگم تقریبا اصلا اجازه نداری از فیلم ها و کلیپ هایی که حق کپی رایت دارن استفاده کنی..باید کاملا تولید کننده واقعی باشی وگرنه حسابتو بلاک میکنه..(برای کلیپ هایی که بخوای باشون درآ»د زایی کنی این حساسیت رو داره وگرنه اگه یه کانال همینطوری بزنی کارت نداره.)

نوع دوم درآمد زایی بر اساس پورسانت از فروش تبلیغی هست که روی کلیپ هات گذاشته میشه..حالا بسته به شانست که کاربرا چقدر روی اون تبلیغ کلیک کنن و خرید کنن..ممکنه یکی دو خرید انجام بشه..ممکنه هزار خرید انجام بشه..البته اونم میتونی با تعیین نوع موضوع کانالت تعیین کنی چه نوع تبلیغاتی رو روی کلیپ ها بذارن که فروش بیشتری داشته باشی..

در مورد آیپی ثابت نمیدونم..ولی کشوری رو که از خودت معرفی میکنی و میگی ساکن اونجا هستی مهمه..چون تبلیغاتش بر اساس همکاری های فروش برای فروش به مردم همون کشوره.. مثلا شما اگه کشورت رو عراق بزنی..اونجا خرید اینتنتی کمه و مردمش هم به نسبت خیلی کشور های دیگه کمتر میرن یوتیوب و کلا درآمدت کمتر میشه نسبت به کشور های توسعه یافته..

در مورد تگ اطلاعی ندارم ولی روی جذب مخاطب توی سرچ هایی که میکنه مسلما به شدت موثره..

poverty

Registered User
لایک‌ها
438
سایت زیر به ازای هر هزار بازدید 5000 تومن میده..
اگرچه نسبت به یوتیوب که دو دلار میده کمتره..
ولی مزییت بزرگی که داره مشکل ساخت اکانت مالی و بخصوص لایسنس آهنگ و ویدیو در کلیپ هات رو نداری..
https://www.shabakema.com

سلام دوست عزیز
چه جوری میشه از این سایت درآمد کسب کرد؟

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,247
سلام دوست عزیز
چه جوری میشه از این سایت درآمد کسب کرد؟
توی خود سایت توضیح داده دیگه..
شما یه حساب کاربری میسازی و کلیپ میذاری توش.. به ازای هر هزار بازدیدی که اون کایپ داشته باشه به شما 5 تومن میده..
بجز چیزایی مثل سریال شهرزاد که حق کپی رایت دارن تو کشور..باقی چیزا رو هرچی خواستی میتونی بذاری..

hadimeta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
چیزی که متوجه شدم اینه که یوتیوب به ازای هر هزار بازدید ویدیو شما پول نمیده بلکه به ازای هر هزار بازدید کامل تبلیغ اول ویدیو یعنی اگه بیننده فیلم شما روی گزینه skip ad بزنه پولی به شما نمیرسه که نود درصد بازدیدکننده ها اسکیپ میکنن تبلیغ رو.

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,035
بنر هایی که در تصویر زیر هست خود یوتیوب میزاره یا ما هم میتونیم بزاریم؟
001200155008.png
0011001122.png

hadimeta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
چیزی که متوجه شدم اینه که یوتیوب به ازای هر هزار بازدید ویدیو شما پول نمیده بلکه به ازای هر هزار بازدید کامل تبلیغ اول ویدیو یعنی اگه بیننده فیلم شما روی گزینه skip ad بزنه پولی به شما نمیرسه که نود درصد بازدیدکننده ها اسکیپ میکنن تبلیغ رو.
خیر اینجور نیست که اگه کسی تبلیغات رو skip کنه محاسبه نکنه
تنظیمات مدت تماشای تبلیغ کاملا بستگی به خودتون داره، شما میتونید تنظیم کنید که یه تبلیغ ۱۰ ثانیه ای رو بزارید و کاربر هم گذینه ای برای skip کردن نداشته باشه و تا پایان تبلیغو اجبارا ببینه و یا میتونی جوری تنظیم کنی که فقط ۵ ثانیه اولو بتونه ببینه و بعد گذینه skip براش فعال شه
قبلا میشد از ۳ ثانیه، ۵، ۱۰، ۲۰ و ۳۰ ثانیه رو فعال کرد اما الانو نمیدونم
بنر هایی که در تصویر زیر هست خود یوتیوب میزاره یا ما هم میتونیم بزاریم؟
در مورد این تبلیغ به جز مورد بالا که دوستمون توضیح دادن یه نظریه دیگه هم من دارم اونم اینکه شما ممکنه با فیلتر شکن وارد شده باشی که اون برنامه میاد بدون تغییر در یوتیوب و با استفاده از مرورگر خودتون یه قسمت هایی از صفحه رو به صورت نامحسوس تبلیغ میذاره که بارها واسم پیش اومده حتی توی سایت خودم که با فیلتر شکن میرفتم اون تبلیغات میومدن در صورتی که بعد از off کردن فیلتر شکن اون تبلیغات دیگه نمیومد

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
آپ میکنم تا دوستانی که اطلاعات خوبی از یوتیوب دارن و میخان بدون هیچ چشم داشتی به این تاپیک کمک کنن، ازشون استفاده کنیم

برای شروع، اولین سوال
  • کسی میدونه که برای شروع یک کانال جدید (درصورتی که قبلا کانالی نداشته باشید) چطور عضو بگیریم؟ آیا شبکه یا سایت یا ابزاری برای درخواست به صورت کاملا رایگان وجود داره؟
دوستانی که توی یوتیوب فعلا هستن (اعم از کسانی که کانال دارن یا کسانی که فقط ویدیو میبینن و غیره)‌ در صورت تمایل اعلام آمادگی کنن تا یه کانال تلگرام برای این منظور بزنیم تا افراد بتونن همدیگه رو Subscribe کنن و یا بتونن از اطلاعات هم استفاده کنن (برای شروع بازدید اولیه، نه دور زدن و سوءاستفاده)
لطفا توی پ.خ اعلام آمادگی کنید تا تاپیک بهم نریزه

دوستانی هم که علم اینو دارن که از یوتیوب نمیشه کسب درآمد کرد، لطف کنن این پستو نقل نکنن و یا یوزر بنده رو تگ نکنن :general601:
باتشکر

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
آپ میکنم تا دوستانی که اطلاعات خوبی از یوتیوب دارن و میخان بدون هیچ چشم داشتی به این تاپیک کمک کنن، ازشون استفاده کنیم

برای شروع، اولین سوال
  • کسی میدونه که برای شروع یک کانال جدید (درصورتی که قبلا کانالی نداشته باشید) چطور عضو بگیریم؟ آیا شبکه یا سایت یا ابزاری برای درخواست به صورت کاملا رایگان وجود داره؟
دوستانی که توی یوتیوب فعلا هستن (اعم از کسانی که کانال دارن یا کسانی که فقط ویدیو میبینن و غیره)‌ در صورت تمایل اعلام آمادگی کنن تا یه کانال تلگرام برای این منظور بزنیم تا افراد بتونن همدیگه رو Subscribe کنن و یا بتونن از اطلاعات هم استفاده کنن (برای شروع بازدید اولیه، نه دور زدن و سوءاستفاده)
لطفا توی پ.خ اعلام آمادگی کنید تا تاپیک بهم نریزه

دوستانی هم که علم اینو دارن که از یوتیوب نمیشه کسب درآمد کرد، لطف کنن این پستو نقل نکنن و یا یوزر بنده رو تگ نکنن :general601:
باتشکر

برای شروع میتونید از عکس یه دختر خوشگل استفاده کنید برید توی ویدئوهای مردم کامنت بزارید تا شما رو فالوو کنن

دو سه ماه طول میکشه ولی دور و بر 5کا میشه ساب جمع کرد

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
برای شروع میتونید از عکس یه دختر خوشگل استفاده کنید برید توی ویدئوهای مردم کامنت بزارید تا شما رو فالوو کنن

دو سه ماه طول میکشه ولی دور و بر 5کا میشه ساب جمع کرد
ممنون
قبلا یه کانال داشتم که با یوزرش میرفتم توی ویدیوهای جدید کامنت میزاشتم و زیر همون کامنت هم لینک کانال یا ویدیومو میذاشتم
سر یک روز یوتیوب ساسپند کرد، شانس آورد اکانت اصلی نبود و زیر مجموعش بود
این کاری که شما گفتید تست هم کردید؟ خطری بابت بلاک شدن یا ساسپند و ... نداره؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
ممنون
قبلا یه کانال داشتم که با یوزرش میرفتم توی ویدیوهای جدید کامنت میزاشتم و زیر همون کامنت هم لینک کانال یا ویدیومو میذاشتم
سر یک روز یوتیوب ساسپند کرد، شانس آورد اکانت اصلی نبود و زیر مجموعش بود
این کاری که شما گفتید تست هم کردید؟ خطری بابت بلاک شدن یا ساسپند و ... نداره؟

توی کامنت هات لینک نزار

تشکر کن فقط
کامنت های تکراری هم نزار

در مورد ویدئو نظر بده

لینک بزاری ریپورت میشی

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,035
چرا هیچ کس پیدا نمیشه اشتراک یوتیوب بفروشه؟!
همه طور آدمی میشه پیدا کرد بجز این مورد :general208:

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,035

mghoochani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
دوستان ! اینطور که مشخص هست در یوتیوب به هر هزار بازدید کننده برای یک ویدئو مبلغی بین 2 تا 25 دلار میده . این مسئله رو من جاهای مختلف خوندم .
لطفا این ویدئو رو ببینید .
با سند و مدرک کامل مشخص هست که هر هزار بازدید این مبلغ پرداخت میشه !
البته نباید از این مسئله فراموش کرد که مبلغ پرداختی بر اساس تعدادساعت بیننده ای هم که ویدئو رو میبینه قابل بررسی هست !

امیدوارم سوال دوستان رو درست پاسخ داده باشم .
بالا