برگزیده های پرشین تولز

روابط عمومی بازارچه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

lop_po206

Registered User
لایک‌ها
22
این شات هم پیشکش اون جمله قرمز:

:blink::blink::blink:
ایشون چیکارست؟
قرار بود با من هماهنگ کنی نه امیر
عجب گیری کردیما:wacko:

ايشون گفتن تو پيام خصوصي منم به ايشون پيام خصوصي دادم فکر کردم بايد به ايشون بگم و از طريق ايشون جلو برم اگه بخواي شاتش هم هست ميتونم بزارم ببينيد.
خوب من پخ ندادم خودت چرا پخ ندادي بگي کدوم رو انتخاب کردي؟

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
ايشون گفتن تو پيام خصوصي منم به ايشون پيام خصوصي دادم فکر کردم بايد به ايشون بگم و از طريق ايشون جلو برم اگه بخواي شاتش هم هست ميتونم بزارم ببينيد.
خوب من پخ ندادم خودت چرا پخ ندادي بگي کدوم رو انتخاب کردي؟

ای خداااااااا
عزیزم شما شاکی بودی
شما باید راه حل انتخواب میکردی
فکرکردم و فلان بدرد خودت میخوره من کاری به این کارا ندارم
آخرین راه حل این بود تا ساعت 4 برا من کد رهگیری بزاری که نزاشتی
شادمان باشی بزار ماهم به مشکلات زندگی شخصیمون برسیم

lop_po206

Registered User
لایک‌ها
22

ای خداااااااا
عزیزم شما شاکی بودی
شما باید راه حل انتخواب میکردی
فکرکردم و فلان بدرد خودت میخوره من کاری به این کارا ندارم
آخرین راه حل این بود تا ساعت 4 برا من کد رهگیری بزاری که نزاشتی
شادمان باشی بزار ماهم به مشکلات زندگی شخصیمون برسیم

من انتخاب کردم بين2 و 3 شما داري ميگي 4 من کي 4 رو انتخاب کردم خوبه خودت داري ميگي من شاکي بودم و من بايد انتخاب ميکردم من 2 رو ميگم خوبه؟
همون ديشب هم دو رو انتخاب کردم و به امير خان گفتم.

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
من انتخاب کردم بين2 و 3 شما داري ميگي 4 من کي 4 رو انتخاب کردم خوبه خودت داري ميگي من شاکي بودم و من بايد انتخاب ميکردم من 2 رو ميگم خوبه؟
همون ديشب هم دو رو انتخاب کردم و به امير خان گفتم.

بله حق انتخواب با شما بود ولی باید به من پخ میدادین نه به امیر خان
در کل وقت گذشته
عرض کردم حتی مدیر هم بگه پس بگیر نمیگیرم
چون دیگه نمیتونم تحمل کنم شما راحت هرکاری دوس داری بکنی

ehsan6811

Registered User
لایک‌ها
70
این گوشی چه موضوع شاخی شده مثل اینکه هیچ رقمه نمیخاد حل شه

طرف باتری میخاد شما به باتری براش بفرست نمیخاد گوشی رو پس بده

10 15 صحفه فقط برای گوشی رفته جلو اگه از اول با هم توافق میکردید بهتر بود تا اونجا که یادمه حمید گفت باتری رو تضمینی میده اگه از اول از خودش میخریدی دیگه این مشکلاتم نبود

joza

Registered User
لایک‌ها
30
من آقا داوود یعنی همون troy 2000 رو خیلی میشناسم بسیار بسیار انسان عزیز و محترمی هستند واقعا هم اون موقع که همه در به در دنبال بازی میگشتن ایشون شدیدا به بچه ها کمک کردن و با اینکه میتونستن خیلی بیشتر بازی هارو بفروشن ولی کلی به بچه ها حال دادن و وقت صرف کردن و در کل میتونم بگم یه جورایی فداکاری کردن اما مدتی هست که میبینم ای آقای Rezident Evil خیلی بی خود به ایشون بی احترامی میکنن و سعی در خراب کردن ایشون دارن و بدون هیچ دلیلی به ایشون توهین میکنن بچه هایی که troy 2000 میشناسن کاملا میدونن چطور انسانی هست.

حالا خواهش من از مدیران این هست که یا برخورد خیلی جدی بکنن با آقای Rezident Evil یا اگر کار ساز نیست با مشورت بین مدیران ایشون رو بن کنن.

با تشکر

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
این گوشی چه موضوع شاخی شده مثل اینکه هیچ رقمه نمیخاد حل شه

طرف باتری میخاد شما به باتری براش بفرست نمیخاد گوشی رو پس بده

10 15 صحفه فقط برای گوشی رفته جلو اگه از اول با هم توافق میکردید بهتر بود تا اونجا که یادمه حمید گفت باتری رو تضمینی میده اگه از اول از خودش میخریدی دیگه این مشکلاتم نبود

احسان جان دیگه تموم شد
من که هیچ مسئولیتی قبول نمیکنم
:)

milad-kh

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
H@/\/\ID
با من مشکلی نداری؟
مطمئنی؟

sinaeslami

Registered User
لایک‌ها
5
دوست خوبم، شما به عنوان یه فروشنده موظف هستی در مورد جنسی که میفروشی پاسخگو باشی. بنده نگفتم شما به عمد به ایشون DVD مشکل دار دادی یا هر چیز دیگه ای.. نگفتم شما دوباره برای ایشون بفرست و پولش رو هم پس بده! گفتم مشتریت رو راضی کن و این مشکل رو برای ایشون حل کن. دلیل اینکه من شما رو ( بعد از گذشت 5 روز - قبلا هم یک بار بهتون مهلت داده بودم تا مشکل رو حل کنین ) در این لیست قرار دادم این بود که متاسفانه شما هیچ علاقه ای به حل مشکل نداشتی و الان هم با این صحبت ها...
به نظر من یا شماره حساب ایشون رو بگیرید و پولشون رو پس بدید، یا بسته‎تون رو پس بگیرید و پولتشون رو پس بدین. که اگه راه دوم رو انتخاب میکنین هزینه ارسال پست هم به گردن شما خواهد بود به دلیل اینکه شما این جنس مشکل دار رو (اشتباها) فروختید و خریدار این وسط مجبور به هزینه ی اضافی کردن نیست.
(ضمنا ؛ اگه طی یکی دو روز آینده خریدار با شما کنار نیومد و علاقه ای به حل مشکل نداشت به من اطلاع بدین)
اگه سوالی داشتین میتونین با پی ام با من در تماس باشین.
من طبق 2 تا لینک زیر به ایشون گفتم که بسته رو برام بفرستن و پولشون رو پس بگیرن؟(حتی خیلی قبل تر ازین به ایشون گفته بودم که بسته رو بفرستن و پولشون رو پس بگیرن) ولی با اینکه این موضوع رو 10 بار اینجا و 10 بار توی پ.خ بهتون یادآوری کردم ولی شما باز هم همانند آدمهایی که نمیفهمند برخورد کردین و خودتون رو زدین به اون راه و باز به من میگین به دلیل اینکه علاقه ای به حل مشکل نداشتی.یعنی واقعا اگه من تو گوش خر هم این 2 تا لینک رو یک بار میگفتم حالیش میشد ولی نمیدونم چرا این همه به همکار بازارچه گفتم حالیش نشد و باز میاد میگه علاقه ای نداری به حل مشکل.
http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=3620350&postcount=2672
http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=3620540&postcount=2674

جناب troy2000 عزیز . شما حرفی رو نزنید که قادر به اثبات اون نیستید .
دیروز اینجا یکی از کاربر ها به اسم sinaeslami به مدت دو هفته محروم از فعالیت تجاری شد . ( با تصمیم همکار بازارچه ) من سینا رو مدتها است که می شناسم و اگر قرار بود رفاقتی برای کسی کار کنم دیروز خودم ایشون رو محروم نمی کردم .
شما یک مثال بیاورید که من رفاقتی کاری با کسی کردم یا به خاطر رفیق بودن و اینها از حقی چشم پوشیدم .
اگر نتوانید این مورد را ثابت کنید , اون موقع من به خاطر ایراد تهمت با شما برخورد خواهم کرد .

در این فروم من با هیچکس به مانند شما و رزیدنت اویل مدارا نکرده ام . که اون روز آخرین روز عمر من خواهد بود اگر بخواهم با شما دوستی یا رفاقتی داشته باشم . پس من اگر قرار بود رفاقتی برخورد کنم تا الان شما کلا در فروم وجود خارجی نداشتید .

در مورد جمله دوم . من 6 سال است در اینجا حضور دارم و حد اقل 3 سال مدیر و همکار بودم . من با 80% کادر مدیریتی , همکاران , ادمین ها دوست هستم و من به دوستیشون افتخار می کنم . اما با هیچکس فامیل نیستم , این مورد رو هم اگر اثبات کنید که من با کی فامیل بودم که اومدم اینجا ممنون می شوم .

یاد آور می شوم اگر نتوانید موارد تهمت زده شده را اثبات کنید من این حق را برای خودم محفوظ می دارم که با شما برخورد کنم .
خوب بهروز جان چون این همه مشکل توی بازارچه هستش و شما موفق به حل مشکل نشدی و چون زورت فقط به من میرسه و به خیلی از کسایی که خیلی چیزها با مدرک راجع به تو نوشتن و تو کوچیکترین حرفی برای دفاع از شخصیت خودت نزدی و میدونستی من بهت بی احترامی نمیکنم و صدام در نمیاد من رو محروم کردی و همه جا هم جاررر زدی که مثلا بگی داری خیلی کارها توی بازارچه میکنی و همون طور که اون لینک ها رو به تو هم نشون دادم و از ماجرا با خبر بودی باز به من میگفتی بزار بررسی کنم . نمیدونم منظورت از بررسی کردن این بود که این 2 تا لینک رو باز کنی و 2 خط رو بخونی که بفهمی من پیگیری میکنم ولی شاکی پیگیری نمیکنه و مقصر من نیستم؟

لول.. بابا نگو اینا ملت همه دارن خنده غش میکنن!:lol: یعنی شما به واسطه زد و بند با پایلوت مدیر نشدی :lol: نکته جالب اینه که کسی نگفته اختیار فروم دست مدیر ارشدش نیست ولی اینکه امثال تو بیان بگن رو هوا شدن مدیر بازارچه(!) جک ساله! شما میگی اثبات کنیم که چطور تو این فروم و از چه راهی به کجا رسیدی میخوای من برات اثبات کنم؟ فقط کافیه اون تاپیکی که توش فحاشی کردی به ادامین و مدیر کل فروم که زدی بودی تو گفتگوی ازاد بگی احسان برگردونه بعدش معلوم میشه کی از کجا به کجا رسیده!

چند بار این بحثو پیش کشیدم که اقا هر غلطی مدیریتی دوست دارید تو فروم بکنید ولی وقتی شروع کنید به سجاده اب کشیدن مطمئن باش من و امثال من نمردیم بیایم بگیم چه کارایی که نکردید! تو همون مدیری نبودی برای خود شیرینی تمام بخش هایی که بهت ربط نداشت میگفت منو مدیر کنید؟:lol: دور اول مدیریتت که بلطف گوساله اعظم و خالی بند بزرگ (که بن هم شد) جناب علیرضا شیرازی شدی مدیر یادت نرفته که! هر جایی گفتن مدیر میخوایم تو گفتی من هستم! از گفتگو آزاد تا اشتراک:lol: بعدشم که با تیپا از مدیریت انداختنت بیرون اون تاپیک رو زدی و اون توهین هارو نوشتی! فکرشم نمیکردی کسی از اون دوران بمونه که بهت جواب بده! از همون زمانم شروع کردی به لابی با بهمن! من پی ام یکی از همکارای همین بازارچه رو برات ملت بزارم که گفتن اقا این بهروز لابی کرده و ما هیچ کاره ایم! اول برای رد گم کنی شدی همکار شبکه! بعدش دیدی نون تو بازارچست شدی همکار بازارچه(بدون حتی 1 پیشنهاد از سمت یوزر ها! تاپیک همکار بازارچه ر و من خودم یادمه با حمید بحث کردم و همونجا قرار شد یوزر ها پیشنهاد بدن که حتی 1 نفر اسم تو رو نیورده بود! ) بعدش گفتن شما همکار کل بازارچه ای و بعدشم مدیر اینجا! یادت نرفته اون نظرات کارشناسی اول همین تاپیک رو:lol:

از این بعد خواستی خالی ببندی و سجاده اب بکشی یادت باشه همه ملنگ نیستن! ;)
وحید جان منظورت از علیرضا شیرازی iranexplorer هستش؟ وای خدای اگه اون باشه که خیلی ماجرا خنده دار میشه ، و هیچ کی به اندازه من نمیتونه ماجرا رو درک کنه و بخنده ، چون 3 سال از نزدیک باهاش در ازتباط بودم و دشمن مستقیم همدیگه بودیم و همیشه زیر پاهام لهش میکردم و گریه اش رو در میاوردم و کلا آدم نجسی بود.

sinaeslami از لیست محرومین فروش خارج شد (عنوان ایشون تا عصر برداشته میشه) و از این پس مسئولیتی در مورد شکایت شخص dadbak متوجه ایشون نخواهد بود. دلیل هم عدم پیگیری شکایت از طرف dadbak و اتمام فرصت 48 ساعته ای که من به ایشون برای پس فرستادن جنس معیوب داده بودم هست.

شما اول باید به ایشون فرصت میدادین که بسته رو برام بفرستن و وقتی که ایشون بسته رو برای من فرستادن و بعدش اگه من پول ایشون رو پس نمیدادم جلوی آیدی من مینوشتین محروم از فعالیت تجاری و این که میگم قبل از ارتکاب جرم بنده رو مجازات کردین و آبروی من رو بردین کار بسیار احمقانه ای بود که کاملا واضح هستش و توی این فرصتی 48 ساعته که شما به یوزر dadbak دادین شاید نتونستن پیام شما رو بخونن و بسته رو برای من پس بفرستن و شما بهتر بود من رو تا زمانی که ایشون بسته رو برای من پس بفرستن محروم میکردین.

Last edited:

sinaeslami

Registered User
لایک‌ها
5
دوست عزیز و مهربون من سرکار dadbak یا تمام بی احترامی هایی که شما به بنده کردین من در اولین فرصت این دیسک رو دوباره براتون ارسال میکنم ، چون میدونم که بی احترامی هایی که به من کردی از روی عصبانیت بوده و هیچ دشمنی با بنده ندارین و نمیخوام شما از دست من ناراحت باشین و از جنسی که بابتش پول دادین استفاده نکنید ، هرچند که من زیاد حرصتون دادم و این رو بدونید شما رو هم مثل اعضاء خانواده خودم میدونم و نمیخوام یه لحظه از چیزی ناراحت باشین و از همه اتقاقاتی که پیش اومد ازتون معذرت خواهی میکنم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا