برگزیده های پرشین تولز

زيرنويس گذاشتن بر روي فيلم و مسائل مربوط به آن

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
علي جون برو از سايت afterdawn.com بگيرش خوب !‌ يعني چي قاط زده !‌ اگر به سرورش وصل نميشه خوب احتمالا سرورش افتاده نه كه برنامه ايراد داشته باشه . اين برنامه خودش هيچ كاري نميكنه فقط يك client هست كه به يه سرور وصل ميشه و كلمه اي كه زدي رو سرچ ميكنه !‌

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
من قربون اون شكل ماهتم و اون سيبيلاي اويزونت اگه داري برام ايميل كن چون خيلي درگيرم كرده
ببين لينك فايله اينه http://www.allsubtitles.exits.ro/app/SubsFinder.zip ولي وقتي ميزني ميره يه چيز ديگه رو مياره

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از rmb_ali :
من قربون اون شكل ماهتم و اون سيبيلاي اويزونت اگه داري برام ايميل كن چون خيلي درگيرم كرده
ببين لينك فايله اينه http://www.allsubtitles.exits.ro/app/SubsFinder.zip ولي وقتي ميزني ميره يه چيز ديگه رو مياره
الان ندارمش علي جون . سر كارم . شب رفتم خونه چشم ( اگه تا اونوقت گير نياوردي !‌)‌

بعدشم اگر گير كردي اون اسم فيلم رو بهمراه پسوند زير نويس مثلاsub يا فرمتهاي معروف ديگه سرچ كن ( مثلا تو گوگل ) . تا جايي كه ميدونم سايتهاي زيادي هستند كه اينكارو ميكنند . اون نرم افزار كارش راحت تر كردن سرچه !‌

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
اره قربونتم بفرست رو ايميلم يا همين جا يه لينك بذار فقط لينك خودتو بزاري نه لينكه سايتشو ها دستت درد نكنه

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از rmb_ali :
اره قربونتم بفرست رو ايميلم يا همين جا يه لينك بذار فقط لينك خودتو بزاري نه لينكه سايتشو ها دستت درد نكنه
علی جون گذاشتمش اینجا !
http://home.ripway.com/2004-1/62186/SUBSFINDER.EXE
ایشالله بدردت بخوره !
سوال دیگه داشتی در خدمتیم !

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
ميشه يکم راجع به کار این برنامه توضيح بديد؟

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
از kazaa يا edonkey هم ميتوني بگيري

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از t_mohsen :
ميشه يکم راجع به کار این برنامه توضيح بديد؟
محسن جان . اين يك client هست كه اسم فيلمو ميگيره و اگر در سرورش فايل زيرنويس مربوط به اون فيلم موجود باشه ( با هر فرمتي هست ‌sub , srt , ssa,.... )‌ بهت ميگه و انتخاب ميكني كدوم رو دانلود كنه .
فايل زيرنويسه !

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
با عرض معذرت از سيبيلاي مبارك بايد عرض كنم براي من ايميل اين تاپيك نيومد براي همين اونجا مزاحمتون شدم دستتونم درد نكنه

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
اقا مثل اينكه سايت اين نرم افزار subtitle finder به دليل كپي رايت تخته شده نرم ازار ديگه ايي توي اين مايه ها نميشناسيد اخه ما خيلي تنبليم حال گشتن مستقيم رو نداريم البته نه اينكه خياي بي حس باشيم ها نه اخه يه عالمه فايل و يه ساعت دانلود ميكني با هر زيوني هست جز اوني كه ميخواي حسن اين نرم افزاره اين بود كه زبون خاصي رو ميگشت و پيدا ميكرد

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از rmb_ali :
اقا مثل اينكه سايت اين نرم افزار subtitle finder به دليل كپي رايت تخته شده نرم ازار ديگه ايي توي اين مايه ها نميشناسيد اخه ما خيلي تنبليم حال گشتن مستقيم رو نداريم البته نه اينكه خياي بي حس باشيم ها نه اخه يه عالمه فايل و يه ساعت دانلود ميكني با هر زيوني هست جز اوني كه ميخواي حسن اين نرم افزاره اين بود كه زبون خاصي رو ميگشت و پيدا ميكرد
تا جايي كه يادمه چند تا ديگه هم بود . ولي اين از همه بهتر بود . يعني ديگه صفحه خود نرم افزار هم باز نميشه ؟ توش كلي لينك و تبليغات برا همين موضوع داشت . يادمه سايتهاي با پسوند هاي عجيب و غريب !
نيگا ميكنم اگر به چيزي برخوردم بت ميگم .

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
اقا كسي تا به حال براي فيلم ها زيرنويس فارسي گذاشته منظورم فونت و ايجور چيزاس مثل اينكه مشكل فونت داره لگر كسي مطلبي داره ممنون ميشم بگه

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از rmb_ali :
اقا كسي تا به حال براي فيلم ها زيرنويس فارسي گذاشته منظورم فونت و ايجور چيزاس مثل اينكه مشكل فونت داره لگر كسي مطلبي داره ممنون ميشم بگه
ميدوني كه من گذاشتم !

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
به نقل از Kako :
ميدوني كه من گذاشتم !
ميدونم كه نميدوني من نميدونم كه تو گذاشتي :rolleyes: حالا اگه ميشه بگو بدونم كه چه جوري ميدوني كه من ميدونم :( آخه من كه نميدونم چرا تو نميدوني من نميدونم :blush: خلاصه بگو تا بدونيم :)

Monirzadeh

Registered User
لایک‌ها
35
من برنامه اش را دارم :thumbsup:
مشكلي هم باهاش ندارم فونتش هم مشكلي ندارد

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
چه برنامه ايي ..... لينكي اسمي چيزي بابا؟

Monirzadeh

Registered User
لایک‌ها
35
من امشب برایتان همین جا لینکش میکنم

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
اي ملت لينك چي شدددددددددددددددددددددددددددددددددد :eek:

بالا