برگزیده های پرشین تولز

سئوالات مربوط به نرم افزار پی پی سی

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
متشکر
72.gif

ولی lexisgoo هم از لحاظ دامنه لغات و هم از نظز راحتی استفاده و امکانات بهتر از این بود :(

یک مشکل هم داره که صفحات بصورت لمسی قابل مرور نیست و فقط باید از همون نوار کنار صفحه استفاده کرد (یا جویستیک اگر داشته باشیم)

lexisgoo

مرسی که محبت دارین و پیگیری میکنید . والا من هم رو تو storage نصب میکنم و از همشون shortcut هایی هم در program file تشکیل میشه ! خلاصه اذیت کننده شده . مدام پیغام you are running low memory رو میده و ربطی هم به task manager نداره چون spb pocket نصب دارم و manager اش فعاله برنامه بیخودی نمیذارم باز بمونه.

short cut ها که حجمشون در سطح بایت هست. مطمعنید اونها باعث کم شدن مموری شدن؟!

دوستان من diamond برای خواهرم خریدم و عجب حماقتی کردم ! حداقل برا عدم توجه به باطری 900 میلی امپر فاجعه اش. بگذریم . کسی میدونه چرا زمان sms ها رو در inbox درست نشون نمیده و مزخرف مینیویسه ؟ sms رو مثلا ساعت 6 میفرستی بش . همون موقع میگیره ولی زمان رو مثلا میزنه 23:45 !!!!! چی کارش کنیم ؟!!!

رام جدید official رو نصب کردین؟
باطری + سرعت رو بیشتر کرده به مقدار محسوسی.

tnh_z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هم این هست هم این.
من دومی رو پیشنهاد میکنم.

سلام
با تشکر از شما دوست عزیز.
من نرم افزار را نصب کردم ولی خطای زیر را میده :

this application (callfirewall.exe) requires a newer version of the microsoft .NET compact framework than the version insalled on this device .

بنظر شما چکار باید کنم؟

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
سلام
با تشکر از شما دوست عزیز.
من نرم افزار را نصب کردم ولی خطای زیر را میده :

this application (callfirewall.exe) requires a newer version of the microsoft .NET compact framework than the version insalled on this device .

بنظر شما چکار باید کنم؟

شما باید ورژن جدید دات نت رو روی دستگاه نصب کنید

http://www.4shared.com/file/6446144...Handhelduserscom.html?dirPwdVerified=7f5aaf9b

tnh_z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما باید ورژن جدید دات نت رو روی دستگاه نصب کنید

http://www.4shared.com/file/6446144...Handhelduserscom.html?dirPwdVerified=7f5aaf9b

از شما و دوستمان علیرضا خیلی تشکر میکنم.لطف کردید.
برنامه را نصب کردم.وقتی شماره بلاک شده تماس میگیره حالتی شبیه به رد تماس براش پیش میاد یک بوق آزاد میزنه و بعد اشغال. اینطوری طرف فکر میکنه ما داریم رد تماس میزنیم در حالیکه من دنبال نرم افزاری میگشتم که اصلا مانع از خط دهی بشه.یک چیزی شبیه "دردسترس نبودن" . طوریکه طرف ما که شماره اش رو بلاک کردیم اصلا بوق آزاد نشنوه.

همچین نرم افزاری داریم اصلا؟

بعد میشه راهنمایی کنید و بگید این نرم افزار در مورد sms چیکار میکنه؟
من شماره ای رو بعنوان بلاک شده تعریف کردم ولی این شماره بازم میتونست پیام بفرسته و دریافت میشد .تنظیم خاصی داره ؟ من میخوام از شماره بلاک شده اصلا پیام دریافت نکنم .ممکنه؟

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
برنامه را نصب کردم.وقتی شماره بلاک شده تماس میگیره حالتی شبیه به رد تماس براش پیش میاد یک بوق آزاد میزنه و بعد اشغال. اینطوری طرف فکر میکنه ما داریم رد تماس میزنیم در حالیکه من دنبال نرم افزاری میگشتم که اصلا مانع از خط دهی بشه.یک چیزی شبیه "دردسترس نبودن" . طوریکه طرف ما که شماره اش رو بلاک کردیم اصلا بوق آزاد نشنوه.

همچین نرم افزاری داریم اصلا؟

بعد میشه راهنمایی کنید و بگید این نرم افزار در مورد sms چیکار میکنه؟
من شماره ای رو بعنوان بلاک شده تعریف کردم ولی این شماره بازم میتونست پیام بفرسته و دریافت میشد .تنظیم خاصی داره ؟ من میخوام از شماره بلاک شده اصلا پیام دریافت نکنم .ممکنه؟

برنامه ای که اینکارو بکنه فکر نمیکنم وجود داشته باشه. ولی یه راهی هست که قبلنا یادمه تو ایران جواب میداد واسه این کار: باطری رو در حالی که گوشی روشن هست در بیار. بعد دوباره بزار و روشن کن. یه زمانی این کار باعث میشد که پیغام در دسترس نیستو بده (یعنی باطری در آوردن بدون خاموش کردن). البته اینو رو گوشیهای غیر ppc من تست کرده بودم.

در مورد sms هم, لیست شماره های black list برای sms با call ها فرق میکنه. شما باید اول black list sms رو از تو home برنامه active کنید. بعد شماره هایی که میخواین بلاک شن رو تو sms black list اضافه کنید.

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
285
سلام

كسي فارسي ساز براي گوشي htc s710 داره ؟ يا مي تونه بگه چي كار كنم sms فارسي رو بتونم ببينم ؟

tnh_z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برنامه ای که اینکارو بکنه فکر نمیکنم وجود داشته باشه. ولی یه راهی هست که قبلنا یادمه تو ایران جواب میداد واسه این کار: باطری رو در حالی که گوشی روشن هست در بیار. بعد دوباره بزار و روشن کن. یه زمانی این کار باعث میشد که پیغام در دسترس نیستو بده (یعنی باطری در آوردن بدون خاموش کردن). البته اینو رو گوشیهای غیر ppc من تست کرده بودم.

در مورد sms هم, لیست شماره های black list برای sms با call ها فرق میکنه. شما باید اول black list sms رو از تو home برنامه active کنید. بعد شماره هایی که میخواین بلاک شن رو تو sms black list اضافه کنید.

ممنون دوست عزیز بابت توضیحاتت.

در مورد اس ام اس هر کاری کردم نشد.از ورژن 1.4 نرم افزار استفاده میکنم و تنظیماتش هم درست کردم ولی نشد و پیام کوتاه را دریافت میکنه.
بهرحال از زحمتتون ممنونم.

navid_k

Registered User
لایک‌ها
43
سلام دوستان

این دستگاه من اخیرا گاهی از stand by در نمیاد ، یا خودبخود ال سی دیش مثه حالت stand by خاموش میشه و دکمه ی پاور هم کاری از دستش بر نمیاد ، البته همچنان فلش میزنه . در نهایت تنها کاری که میشد کرد ریست نرم بود .
یک بار دیروز و یکبار هم امروز اینطور شد .
به نظر شما اشکال از سیستم عامل هست و باید رام رو عوض کرد ، یا چیز دیگه ؟

متشکر

navid_k

Registered User
لایک‌ها
43
آهان فراموش کردم بگم دستگاه چیه ، اگر اهمیتی داره دستگاه هم کروز هست
winking.gif

ehsan otd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
lexisgoo

short cut ها که حجمشون در سطح بایت هست. مطمعنید اونها باعث کم شدن مموری شدن؟!

رام جدید official رو نصب کردین؟
باطری + سرعت رو بیشتر کرده به مقدار محسوسی.
دوست عزیز سلام ببخشید که دیر به دیر میام بی ادبی نشه.
عرضم به حضورتون که کلا هیچی در مورد رام جدید که میگین نمیدونم. نه میدونم چیه نه میدونم کجای فرومه و نه تا حالا نصب کردم ! جسارتا زحمتتون نمیشه ازش لینک بدین ؟ و واقعا دوستان این رام جدید official رو بریا touch پیشنهاد میدین ؟

mamaloo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان

این دستگاه من اخیرا گاهی از stand by در نمیاد ، یا خودبخود ال سی دیش مثه حالت stand by خاموش میشه و دکمه ی پاور هم کاری از دستش بر نمیاد ، البته همچنان فلش میزنه . در نهایت تنها کاری که میشد کرد ریست نرم بود .
یک بار دیروز و یکبار هم امروز اینطور شد .
به نظر شما اشکال از سیستم عامل هست و باید رام رو عوض کرد ، یا چیز دیگه ؟

متشکر
مشکل شما از رام هست دوست عزیز

mehdioloumi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
[سلام
من براي تاچ دياموند خودم از شركت اچ تي سي زنگ زدم و برنامه ي فارسي ساز گرفتم. همون في جيبي عين هستش كه براي تاچ رفع باگ شده. اگه خواستي بگو برات ميلش كنم.

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
دوست عزیز سلام ببخشید که دیر به دیر میام بی ادبی نشه.
عرضم به حضورتون که کلا هیچی در مورد رام جدید که میگین نمیدونم. نه میدونم چیه نه میدونم کجای فرومه و نه تا حالا نصب کردم ! جسارتا زحمتتون نمیشه ازش لینک بدین ؟ و واقعا دوستان این رام جدید official رو بریا touch پیشنهاد میدین ؟

تو خود سایت HTC میتونین برین هست برای دانلود.

freidoon

Registered User
لایک‌ها
21

همچین نرم افزاری داریم اصلا؟​

قبلا که گوشی سیمبین داشتم برنامه ای داشتم که دقیقا همینکار رو انجام میداد.(اسمش متاسفانه یادم نیست) یه برنامه منشی تلفنی بود که با قسمت black list اش می شد همچین کاری کرد.نتیجه هم به این ترتیب بود که شخص تماس گیرنده دیگه بوق آزاد نمیشنید و یه راست با بوق اشغال مواجه می شد. (از لحظه وصل شدن تماس حدودا نیم ثانیه ای طول می کشید تا بوق اشغال شروع بشه.توی این مدت طرف یه جور خش خش می شنید ولی هیچ بوق آزادی نمیشنید)

با این اوصاف که چند سال پیش یه همچین برنامه ای برای سیمبین بوده فکر کنم با یه کم گشتن برای ویندوز موبایل هم پیدا بشه​

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
قبلا که گوشی سیمبین داشتم برنامه ای داشتم که دقیقا همینکار رو انجام میداد.(اسمش متاسفانه یادم نیست) یه برنامه منشی تلفنی بود که با قسمت black list اش می شد همچین کاری کرد.نتیجه هم به این ترتیب بود که شخص تماس گیرنده دیگه بوق آزاد نمیشنید و یه راست با بوق اشغال مواجه می شد. (از لحظه وصل شدن تماس حدودا نیم ثانیه ای طول می کشید تا بوق اشغال شروع بشه.توی این مدت طرف یه جور خش خش می شنید ولی هیچ بوق آزادی نمیشنید)

با این اوصاف که چند سال پیش یه همچین برنامه ای برای سیمبین بوده فکر کنم با یه کم گشتن برای ویندوز موبایل هم پیدا بشه​

اگه با سیستم منشی تلفنی کار میکرده که نباید همچین چیزی باشه واسه ppc ها. چون واسه ppc ها منشی تلفنی وجود نداره.

freidoon

Registered User
لایک‌ها
21
اگه با سیستم منشی تلفنی کار میکرده که نباید همچین چیزی باشه واسه ppc ها. چون واسه ppc ها منشی تلفنی وجود نداره.​

اوووم...متوجه نشدم چرا میگین واسه ppc منشی تلفنی وجود نداره.iSecretary رو که دیگه همه می شناسن​

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
اوووم...متوجه نشدم چرا میگین واسه ppc منشی تلفنی وجود نداره.iSecretary رو که دیگه همه می شناسن​

iSecretary در واقع کاری که میکنه اینه که از speaker گوشی استفاده میکنه و یه پیامی رو پخش میکنه از speaker برای کسی که زنگ زده. وگرنه منشی تلفنی داخلی نداره.

freidoon

Registered User
لایک‌ها
21
iSecretary در واقع کاری که میکنه اینه که از speaker گوشی استفاده میکنه و یه پیامی رو پخش میکنه از speaker برای کسی که زنگ زده. وگرنه منشی تلفنی داخلی نداره.​

ممنون بخاطر توضیحاتتون.:) من در واقع چون تازه یکی دو هفته است ppc گرفتم هنوز زیاد وارد نیستم;) و البته درست متوجه نمی شم چرا وقتی یه گوشی سیستم عامل داره نمی تونه منشی تلفنی داشته باشه؟ (هنوز همچین برنامه ای براش نوشته نشده یا اینکه اصولا همچین برنامه ای با ساختار ویندوز موبایل غیر ممکنه؟)​

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
دقیقا تنها نقطه ضعف ویندوز مبایل نسبت به سیمبین و جاوا همین مشکل انسورینگشه
از لحاظ سخت افزاری مشکل ضبط صدا رو داره

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
البته گیگاها گویا یه سریهاشون این قابلیت رو دارن.

بالا