برگزیده های پرشین تولز

سئوالات مربوط به نرم افزار پی پی سی

ArYaNLaNd

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
آها... راستی یادم رفت بگم! هارد ریستی که دوستم انجام داده، هیچ عکس یا فیلم یا شماره تلفنی رو پاک نکرده. فکر کنم روشش هم اینطوری بود که دکمه کم و زیاد کردن صدا رو با هم گرفت و بعدش دکمه قرمز زیر جاقلمی (Reset) رو فشار داد. دستگاه ریست شد اما بازم زبان آرژانتینی بود و همونطور که گفتم چیزی هم پاک نشده.
پس با این اوصاف که فرمودید، اون حرکت، هارد ریست نبوده! ممنون میشم اگه روشش رو بگید انجام بدم.

واقعا هم عذر میخوام که این سوالهای ساده رو مدام میپرسم... خب پاکت پی سی نداشتم دیگه! :lol:

سلام.

پس هارد ریست نشده.چون اگر هارد ریست بشه تمام اطلاعات روی گوشی (و نه مموری کارت) پاک میشه.
برای هارد ریست کردن دایموند باید اول قلم رو دربیاری سپس دکمه کم و زیادکردن صدای گوشی رو با هم بگیری بعد دکمه اینتر (همون کلید گرد وسط) رو بگیری .سپس با قلم در حالی که سه کلید دیگه رو گرفتی ریست کن .این عکسش:

htc_touch_diamond_hard_reset_soft_reset_5.jpg

دکمه ریست رو ول کن اما سه کلید دیگه رو نگهدار تا صفحه زیر رو ببینی:

htc_touch_diamond_hard_reset_soft_reset_4.jpg

وقتی این صفحه رو دیدی سه کلید دیگه رو هم رها کن و کلید زیاد کردن صدا رو بزن گوشی ریست میشه.

Don Bandini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب دیگه مطمئن شدم این گوشی کلا آرژانتینیه!!!
بعد از ریست هم باز همینطوری با همون زبون اومد بالا.

روی کارتنش هم آرژانتینی نوشته!
سی دی برنامه هاش رو هم میذاری که نصب کنی آرژانتینیه!
هیچ جاش هم گزینه تغییر زبان نداره حتی برای نصب برنامه...

جدی میگم... خیلی بد رفته روی مخم!!:(
اصلا به زبون آرژانتینی آلرژی پیدا کردم تو این مدت!:wacko:

راستی قیمت دست دوم این گوشی رو میدونید حدودا چنده؟ من از رفیقم 250 گرفتم. گفت که همین حدود هم مغازه دار ازش میخریده!
(یعنی راست گفته؟)

ArYaNLaNd

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
خب دیگه مطمئن شدم این گوشی کلا آرژانتینیه!!!
بعد از ریست هم باز همینطوری با همون زبون اومد بالا.

روی کارتنش هم آرژانتینی نوشته!
سی دی برنامه هاش رو هم میذاری که نصب کنی آرژانتینیه!
هیچ جاش هم گزینه تغییر زبان نداره حتی برای نصب برنامه...

جدی میگم... خیلی بد رفته روی مخم!!:(
اصلا به زبون آرژانتینی آلرژی پیدا کردم تو این مدت!:wacko:

راستی قیمت دست دوم این گوشی رو میدونید حدودا چنده؟ من از رفیقم 250 گرفتم. گفت که همین حدود هم مغازه دار ازش میخریده!
(یعنی راست گفته؟)

سلام.

خوب پس باید رام انگیسی نصب کنید.گوشیتون دایموند 1 هست یا دایموند 2؟ اگر دایموند 1 هست خیلی گرون خریدید چون نو گوشی رو گوشی شاپ زده 335 هزار تومن.که تازه معولا" 20 تا 30 تومن گرون تر میزاره قیمت رو.

Don Bandini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.

خوب پس باید رام انگیسی نصب کنید.گوشیتون دایموند 1 هست یا دایموند 2؟ اگر دایموند 1 هست خیلی گرون خریدید چون نو گوشی رو گوشی شاپ زده 335 هزار تومن.که تازه معولا" 20 تا 30 تومن گرون تر میزاره قیمت رو.
آقا گوشی رو پس دادم رفت. درست فرمودید دایموند 1 بود و واقعا داشتم گرون میخریدم.

به هر حال مرسی از توضیحات کامل و جامعتون. ایشالا حتما یه پاکت پی سی میخرم بازم مزاحمتون میشم.
البته این اطلاعات رو به همون دوستم انتقال دادم که خودش رامش رو بره عوض کنه تا زبانش برگرده به انگلیسی.

ممنون بابت همه چیز!

ArYaNLaNd

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
آقا گوشی رو پس دادم رفت. درست فرمودید دایموند 1 بود و واقعا داشتم گرون میخریدم.

به هر حال مرسی از توضیحات کامل و جامعتون. ایشالا حتما یه پاکت پی سی میخرم بازم مزاحمتون میشم.
البته این اطلاعات رو به همون دوستم انتقال دادم که خودش رامش رو بره عوض کنه تا زبانش برگرده به انگلیسی.

ممنون بابت همه چیز!

سلام.
خواهش میکنم اگر کاری از دستم بربیاد در خدمتم.موفق باشید.;)

kavehsurveyor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آیا برنامه ای هست که بشه screen پاکت پی سی رو به صورت همزمان روی پی سی دید یا captureکرد ؟
من برنامه ای می خوام که بتونی صفحه پاکت پی سی رو روی کامپیوتر داشته باشی و بتونی اونو به صورت movie ذخیره کرد
دوستان کسی سریال یا کرک برنامه HauteCapture رو داره ؟
ممنون

sahmada

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.
من دیکشنری روسی به فارسی پیدا کردم
Persian(Farsi)-Russian -LingvoSoft PhraseBook 2008 Russian <-> Persian (Farsi) for Pocket PC
مشکل اینه که باید کرک بشه.
کسی میتونه کمک کنه؟

لطفا ورژن کاملشو بنویس، بتونم پیداش میکنم برات.:)

musicjet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان یه نرم‌افزار واسه استفاده از وـــی‌پـــــی‌ان میخوام؟ چیزی سراغ دارید؟ بلوفایر رو دانلود کردم ولی ارور میده موقع کانکت شدن.
ممنون

salar68

Registered User
لایک‌ها
66
نرم افزاری هست بشه اس ام اس ها را کنترل کرد
یعنی بشه به صورت مخفی اس ام اس ها را ارسال کنه به شماره خاصی hd2

mohammad.kaveh

Registered User
لایک‌ها
4
والله یه نرم افزار بود که متن رو بهش می دادی بعد سر ساعتی که شما خواستی پیام رو ارسال میکرد اون به دردت نمیخوره ؟!

salar68

Registered User
لایک‌ها
66
والله یه نرم افزار بود که متن رو بهش می دادی بعد سر ساعتی که شما خواستی پیام رو ارسال میکرد اون به دردت نمیخوره ؟!
سلام

راستش یه نرم افزاری می خوام که اس ام اس های اینباکس را به صورت مخفیانه به شماره خاصی ارسال کنه
همچین نرم افزاری واسه سیمبین وجود داره

یا حتی کی لوگری که بر اساس اس ام اس کار کنه یا همچین چیزی می خوام

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20

ugi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام خدمت اساتید
من گوشیم جاما 101 هست و ایمیل هامو از طریق اوت لوک و اکتیوسینک تو موبایل می خونم. مشکل اولم اینه که هر ده روز یکی دو بار ایمیل ها و کانتکت ها از لپتاپ خونده نمیشه و ایراد میده که پیشنهاد میده همه رو پاک کنه و از اول برابرسازی کنه که یه ده بیست دقیقه طول میکشه و آخرین تغییراتم تو گوشی رو حذف میکنه (تو ایمیل و کانتکت) و باعث میشه یه سری تغییرات هم تو speed dial هم ایجاد بشه.
مشکل دومم اینه که از اینترنت لپتاپ نمی تونم استفاده کنم (یعنی چند روز اول بعد از تعویض ویندوز موبایل استفاده میشه و بعد قطع میشه) که بررسی کردم دیدم خود به خود پروکسی 127.0.0.1 تو گوشیم ایجاد شده و تیک خورده که تیک رو برمیدارم بازم حل نمیشه.
لطفا دوستان راهنمایی کنن. ممنون.

omid_lovely007

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
من یه youtube downloader برای گوشی htc ویندوز ورژن 6.5 میخوام
من هر چی یو تیوب دانلودر بود دانلود کردم اما هیچ کدومش عمل نکرد نصب میشه برنامه بالا میاد اما سرچ میکنی هر چیزو ارور مید
منون میشم کمکم کنید

omid_lovely007

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
من یه youtube downloader برای گوشی htc ویندوز ورژن 6.5 میخوام
من هر چی یو تیوب دانلودر بود دانلود کردم اما هیچ کدومش عمل نکرد نصب میشه برنامه بالا میاد اما سرچ میکنی هر چیزو ارور مید
منون میشم کمکم کنید

کسی نبود کمک کنه؟:hmm:

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
اقا کسی لینک ورژن جدید LingvoSoft با کرکشو نداره؟

j2j4k

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من یه i-mate jam داشتم خدا بیامرزدش. الان گوشی ترکیده و نمیشه درستش کرد!!از دفترچه تلفنش backup گرفتم(pim backup contact) آیا نرم افزاری هست که بشه تو ویندوز این backup رو باز کرد!!؟؟ کمکم کنید.واقعا به این تلفنها نیاز دارم!!

بالا