برگزیده های پرشین تولز

ساده و كم حجم ترين سيستم مديريت محتوا

artlar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من تست كردم .خيلي ساده و جذاب بود .اما مهمترين قسمتي كه من دوست دارم در سيستم هاي مديريت محتوا باهاش كار كنم . تغيير قالب و جابجا كردن متغيير ها در قالب هست.
اما هر چه تلاش كردم موفق نشدم فايل قالب رو پيدا كنم.
از داخل سيستم هم فقط عنوانها و فونت و اندازه قابل تغيير بود كه فايده نداشت.
بفرماييد اگر بخوام خودم يه قالب اچ تي ام ال طراحي كنم و بعد متغيير ها را اينكلود كنم بايد چيكار كنم
اين قالب فعلي خيلي بهم ريخته هست .

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,349
سيستم جالبيه ولي من در تست لوكال هاست مشگل نداشتم ولي روي هاست مجاني قر داد....
راستي فارسي ساز مناسب هم براش هست..

Persianit

Registered User
لایک‌ها
16
به نقل از Acaro :
كم حجم ترين سيستم مديريت محتوا بدون نياز به بانك اطلاعاتي MYSQL به صورت كاملا Flat فارسي شد. با حجمي معادل 600 كيلوبايت !!!

اين سيستم از قابليت هاي زيادي بهره مند است از جمله :

دريافت فايل
اخبار
مقالات
انجمن هاي بحث و تبادل نظر
مديريت كاربران
ويرايش متن و فايل ها توسط اديتور
امكان آپلود تصاوير و فايل ها بر روي سرور
آمار سايت
نظر سنجي
اطلاعات كاربري
امكان بلوكه كردن كاربران

با كنترل پنل مديريت و اديتور متني پيشرفته ... البته هنوز در سيستم نواقصي وجود دارد كه به زودي برطرف خواهد شد ... يكي از دلايلي كه استفاده از اين سيستم پيشنهاد ميشود راحتي كار و نصب آن حتي بر روي هاست هاي مجاني كه از PHP پشتيباني مي كنند است.

براي مشاهده اين سيستم از آدرس زير استفاده كنيد :

سيستم مديريت محتواي فارسي

لینکش خرابه

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
Notice: Use of undefined constant maket - assumed 'maket' in g:\program fileswork\apache group\apache2\htdocs\farsi\jdf.php on line 45

Notice: Undefined variable: result in g:\program fileswork\apache group\apache2\htdocs\farsi\jdf.php on line 180

Notice: Use of undefined constant maket - assumed 'maket' in g:\program fileswork\apache group\apache2\htdocs\farsi\jdf.php on line 45

Notice: Undefined variable: result in g:\program fileswork\apache group\apache2\htdocs\farsi\jdf.php on line 180

Notice: Undefined offset: 1 in g:\program fileswork\apache group\apache2\htdocs\farsi\data\class.php on line 148

من هروقت از jdf استفاده ميكردم همين مشكلو داشت ولي با اجازه نويسنده يكم توش تغيير مغيير دادم و درست شده .

كسي اگه فايلو خاست بگه بهش بدم

بالا