برگزیده های پرشین تولز

سایتی معتبر با درآمد بیت کوین بالا

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
ای بابا کاش 7 تا بالاتر میشد :general707: فقط 7تا :general208:
upload_2017-6-13_15-5-16.png

rezanahvi

Registered User
لایک‌ها
62
سلام؛ دوستان این سایتها مثل فری بیتکوین و فری داگ کوین چه جوری کسب درآمد میکنند؟؟؟ برام یه سئواله چرا صرفاً برای یک کلیک (کلیم) به ما مقداری بیت کوین . یا داگ کوین و .. میدند؟ منظورم اینه که عملاً با این کلیک ما چه کاری براشون انجام میدیم که مبلغی بهمون پرداخت میکنند؟

Web Man

Registered User
لایک‌ها
107
سلام؛ دوستان این سایتها مثل فری بیتکوین و فری داگ کوین چه جوری کسب درآمد میکنند؟؟؟ برام یه سئواله چرا صرفاً برای یک کلیک (کلیم) به ما مقداری بیت کوین . یا داگ کوین و .. میدند؟ منظورم اینه که عملاً با این کلیک ما چه کاری براشون انجام میدیم که مبلغی بهمون پرداخت میکنند؟
درآمدشون از تبلیغاتی که تو سایتشون هست بدست میارن+اگه دقت کنین فری بیت کوین یه قرعه کشی هفتگی هم داره که هر هفته برگزار میکنه و مقداری بیت کوین به همه میده بعضیا هم با واریز بیت کوین به فری بیت کوین،شانس خودشونو واسه برنده شدن تو قرعه کشی بالا میبرن و تو این قرعه کشی،فری بیت کوین هم یه سودی میکنه

sh_b_e_1365

Registered User
لایک‌ها
256
سایت های فاکت اکثرا اسکم نمیشن rapidleech معروف هم تو سایتش گفته که حالا حالا ها فری بیت کوین اسکم نمیشه
scamadviser.com تو این سایت ولی سایت رو الان معتبر نمیدونه
قضیه چیه !

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
عجب خوب بود حیف کم خریدم BCC نشون داده روی 0.06 مقاومت محکمی داره
upload_2017-8-17_20-43-49.png

sh_b_e_1365

Registered User
لایک‌ها
256

فایل های ضمیمه

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    230.2 KB · نمایش ها: 6

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
این دلیل نمیشه مهندس
خیلی از سایت های اسکم هم میزنه واریزی
ولی واریزی در کار نیست
bitminer.io
بله ولی واریز فری بیت کوین واقعیه
تاپیکش در بیت کوین تالک هم هیچ خبری از اعتراض نیست : https://bitcointalk.org/index.php?topic=319540.3000
برخی مانیتور ها فقط دنبال سود خودشونن من اصلا مانیتورها رو قبول ندارم

aryajv

Registered User
لایک‌ها
72
سلام من به این مسائل آشنایی ندارم ،
در واقع اینطوره که ما توی ی سایت والت بیت کوین درست میکنیم ،
از طریق کلیک کردن رو تبلیغات و... ی واحد پول دیگه دریافت میکنیم اونو exchange میکنیم به
بیت کوین بعد میتونیم از هر سایتی که بیت کوین ساپورت میکنه از این والت خرج کنیم ؟
درست؟

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
سلام من به این مسائل آشنایی ندارم ،
در واقع اینطوره که ما توی ی سایت والت بیت کوین درست میکنیم ،
از طریق کلیک کردن رو تبلیغات و... ی واحد پول دیگه دریافت میکنیم اونو exchange میکنیم به
بیت کوین بعد میتونیم از هر سایتی که بیت کوین ساپورت میکنه از این والت خرج کنیم ؟
درست؟
خیر من اینجا دو ارز معرفی کردم با دوسایت مختلف هر ارز کیف پول خودشو داره و البته در صرافی قابل تبدیل به هم هستن
شما کیف پول هر ارز را ایجاد میکنید و شروع میکنید به جمع کردن همون ارز اگه بیت کوین جمع کنید با فری بیت کوین که تبدیل نمیخواد
اگه داژ کوین جمع کنید با فری داژ کوین باید در صرافی به بیت کوین تبدیل بشه و یا برای خرج کردن به فروشگاه یا کسانی که داژ کوین قبول میکنن بدید (بدون تبدیل)

nima_fk

Registered User
لایک‌ها
6
سلام ادرس این سایتی که میگین چیه؟

بالا