• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سایت بکوریتی اسکم شده دیگر پرداختی ندارد؟

parsteam

Registered User
لایک‌ها
97
حقیقتش دودل بودم گفتم شاید برای مدیر بکوریتی اتفاقی افتاده، اما با اتفاقات روزهای اخیر مطمئن شدم حتی به سایت رسیدگی هم میکند! اما پول کاربران را واریز نمی کند!
کاربران لینکهایی خریداری کردند و در حالت منتظر تایید بود، اما پس از چند ساعت یا یک روز تایید می شد!!
آقای بکوریتی حتی شاید این تاپیک ها را هم خواندی اما نمیخوای پاسخی بدی
اون خریداران بی اطلاع چه گناهی دارند که لینک خریداری می کنند اما به خاطر اینکه چندماه پول نمایش دهندگان را واریز نکردی کدها را برداشتند و در نتیجه هیچ تبلیغ و لینکی نمایش داده نمیشه. هم به نمایش دهندگان داری ظلم و خیانت میکنی هم به تبلیغ دهندگان. امثال شما نت را به لجن کشیدن و باعث شدن افرادی که سالم فعالیت می کنند نتونند به خوبی کار کنند. پول حروم به هیچکس وفا نکرده

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
حقیقتش دودل بودم گفتم شاید برای مدیر بکوریتی اتفاقی افتاده، اما با اتفاقات روزهای اخیر مطمئن شدم حتی به سایت رسیدگی هم میکند! اما پول کاربران را واریز نمی کند!
کاربران لینکهایی خریداری کردند و در حالت منتظر تایید بود، اما پس از چند ساعت یا یک روز تایید می شد!!
آقای بکوریتی حتی شاید این تاپیک ها را هم خواندی اما نمیخوای پاسخی بدی
اون خریداران بی اطلاع چه گناهی دارند که لینک خریداری می کنند اما به خاطر اینکه چندماه پول نمایش دهندگان را واریز نکردی کدها را برداشتند و در نتیجه هیچ تبلیغ و لینکی نمایش داده نمیشه. هم به نمایش دهندگان داری ظلم و خیانت میکنی هم به تبلیغ دهندگان. امثال شما نت را به لجن کشیدن و باعث شدن افرادی که سالم فعالیت می کنند نتونند به خوبی کار کنند. پول حروم به هیچکس وفا نکرده
به نظر من هم همین تاپیک رو هم نگاه میکنه احتمالا
آقای محمد کریمی مدیر سایت بکوریتی بیا پول مردم رو پرداخت کن
خیلی از بچه ها تنها راه درامدیشون از همین سایت بوده و روش کلی حساب کرده بودند
شده حتی قسطی یا کم کم بیا پول مردم رو بده
فکر نکنی من فقط به خاطر خودم میگم . اصلا پول من رو آخرین نفر بده
این پولها خوردن نداره. یه جا دیگه ده برابر رو پس میدی
حتی اگه پولها رو هم خرج کردی بیا حداقل جواب ملت رو بده و بهشون شده کم کم پرداخت کن. هنوز دیر نشده.

ََA-brand

Registered User
لایک‌ها
258
سلام
دوستان با توجه به این که سایت بکوریتی طی مدت طولانی پرداختی نداشته و تسویه نمیکنه, بنده تصمیم گرفتم که از آقای کریمی شکایت بکنم
تا انشالله ببینیم مشکل چیه که ما اذیت میشیم این مدت
با یک وکیل صحبت کردم و توضیح دادم وضعیت رو. گفت حداقل ترین کار اینه که میشه درگاه بانکی سایت رو بست تا افراد بیشتری دچار ضرر و زیان نشن

با توجه به این که اطلاعات زیادی از این شخص متاسفانه نیست. لذا از تمامی هم انجمنی ها و کسانی که با این سایت کار کردن خواهشمندم که هر گونه اطلاعات از جمله نام و کد ملی و آدرس اگر دارن از طریق پیام خصوصی برای بنده ارسال کنن
با تشکر

parsteam

Registered User
لایک‌ها
97
سلام بهترین کار و کار درست هم همینه. این آقا خیلی راحت و بیخیال در سایت فعال هست و هرروز لینکهای جدید فروخته شده را بررسی و فعال می کند. متاسفانه اسکریپت بسیار پیشرفته! سایت هم ظاهرا اجازه حذف کردن سایت را نمیده. نتونستم سایت را حذف کنم تا خریداران جدید خرید نکنند و متضرر نشوند.
در دادسرای جرایم رایانه ای حتما نیاز به داشتن کد ملی و آدرس فرد نیست. اغلب افراد کدملی و آدرس فرد را ندارند. همین نام که در هویز دامین هست و آدرس سایت احتمالا کفایت میکنه. ظاهرا ایلام بودند.

see no evil

Registered User
لایک‌ها
31
از سایت بکوریتی کد نمایش دهنده گذاشتیم
بیش از یکسال هست

حالا هزینه رو میخوایم تسویه کنیم
بیش از ۱ ماه درخواست دادیم تسویه نکردن
پاسخگو‌ هم نیستن

سایت جمع شده یا نمیخوان تسویه کنن ؟؟؟

فایل های ضمیمه

• 9FC195E1-8646-46DA-ACB6-0AAF6BFF68DE.jpeg
    9FC195E1-8646-46DA-ACB6-0AAF6BFF68DE.jpeg
    56.6 KB · نمایش ها: 33
  • Like
Reactions: hsn

mohammadsaeed1

Registered User
لایک‌ها
152
سلام دوستان این سایت backority. ir اسکم شده دیگر پرداختی ندارد؟
وقتی بعد از فروش صحبتهایی در موردش شد شک برانگیز بود اما زیاد اعتنا نکردیم چون تا شهریور پرداختی داشت. اما جدیدا نه تنها پرداخت نکرده بلکه حتی نمیتوان درخواست برداشت جدید هم ثبت کرد و تیکت و پیام و ایمیل و تلگرام و واتساپ کسی جواب نمیده! اما فروش همچنان ادامه داره و مدیر سایت بکلینکهای خریداری شده را تایید می کند!
منتظر پاسخگویی مدیر سایت ببکوریتی هستیم
عرض ادب
من با صحبت های تمامی دوستان موافقم!
بنده محمدسعید مجمدکریمی هستم !
مدیر جدید سایت بکوریتی!
هرچقدر اینجا بگیم چه بر سر ما اومده (بهانه تراشی هستش )
مختصر چند نکته رو میگم و در پایان برای تسویه حساب خدمتتون میگم
تایمی که ما سایت بکوریتی رو خرید کردیم طبق اعلام مدیر سایت قبلی اقای فرضی گرامی:سایت نیاز به کارمند نداره یک نفره اداره میشه !
و ما با این تفاسیر خریدیم که هیچ نیازی به کارمند نداره ،هیچ دفتری و ....
در حالی که هرروز داستان درست میشد
تسویه های زودتر از موعد که با خیلی از کاربران کردند(یعنی یک کاربر بک لینک یکساله میخره بکوریتی تضمین میده بک لینک یکسال وجود داشته باشه،اگر نبود پول رو برگشت میزنه در حالیکه خیلی زودتر از موعد با فروشنده در تلگرام و واتس اپ تسویه حساب میشده)
سیستم تیکتی که داشتند و ارسال پاسخ به تیکت حداقل ده دقیقه نیاز به زمان داشت برای پاسخ دادن به یک تیکت بدون نیاز به بحث فنیش !
ما هرروز با داستان هایی مواجه بودیم که نه نیروی کافی داشتیم نه حتی اشنایی به پنل بکوریتی بعد از حدود 8 ماه نصف پنل بکوریتی برای ما نااشناست
بگذریم از این بابت اومدم این تاپیک یکی از کاربران برای من فرستادند.
*هرکدام از کاربران قصد شکایت دارند پیام ارسال کنند من خودم شخصا کد ملی ارسال کنم *
کاربرانی هم که فقط و فقط کاربرانی که وجه آزاد شده دارند یا در صف لطفا به پنل کاربری خود مراجعه کنند در قسمت مشخصات شخصی خود نام و نام خانوادگی خود را تغییر داده این مشکل از این بابت رخ داده که ما بکوریتی رو به یک سیستم جدید منتقل داده ایم و تنها اطلاعاتی که قابل جابجایی نبودند و در حین جابجایی با مشکل روبرو شده اند.نام و نام خانوادگی بوده همچنین در سیستم جدید ممکن هستش مشکلات و کم و کاستی وجود داشته باشد که به مرور مشکلات حل خواهد شد
سیستم سابق بکوریتی قابلیت اطلاع رسانی نداشته !
و خیلی مشکلات دیگر
پول هیچکدام از کاربران خورده نشده و نخواهد شد
اگر چه من با درامدی گرفتم و چیز که به من اعلام شد یک چهارم ان نیز نبود اما من هستم هیچ جا هم فرار نکردم
تمامی کاربرانی که پیش ما موجودی دارند تسویه خواهد شد
موردی بود در خدمتتون هستم

** هرکدام از دوستان پروفایل خود را ویرایش کرده و درخواست تسویه ثبت کرده خواهشا فقط با واتس اپ بنده تماس گرفته و نام کاربری خود را اعلام کرده ***
دوستان مبالغ مسدودی به هیچ عنوان تسویه زودتر از موعد نخواهند شد
در سیستم جدید قابلیتی پیاده شده که با تعهد شما به بکوریتی هیچ مبلغ مسدودی نخواهید داشت

Last edited:
  • Like

parsteam

Registered User
لایک‌ها
97
عرض ادب
مدیر جدید سایت بکوریتی!
تایمی که ما سایت بکوریتی رو خرید کردیم طبق اعلام مدیر سایت قبلی اقای فرضی گرامی:سایت نیاز به کارمند نداره یک نفره اداره میشه !
تسویه های زودتر از موعد که با خیلی از کاربران کردند(یعنی یک کاربر بک لینک یکساله میخره بکوریتی تضمین میده بک لینک یکسال وجود داشته باشه،اگر نبود پول رو برگشت میزنه در حالیکه خیلی زودتر از موعد با فروشنده در تلگرام و واتس اپ تسویه حساب میشده)
سیستم تیکتی که داشتند و ارسال پاسخ به تیکت حداقل ده دقیقه نیاز به زمان داشت برای پاسخ دادن به یک تیکت بدون نیاز به بحث فنیش !
ما هرروز با داستان هایی مواجه بودیم که نه نیروی کافی داشتیم نه حتی اشنایی به پنل بکوریتی بعد از حدود 8 ماه نصف پنل بکوریتی برای ما نااشناست
*هرکدام از کاربران قصد شکایت دارند پیام ارسال کنند من خودم شخصا کد ملی ارسال کنم *
کاربرانی هم که فقط و فقط کاربرانی که وجه آزاد شده دارند یا در صف لطفا به پنل کاربری خود مراجعه کنند در قسمت مشخصات شخصی خود نام و نام خانوادگی خود را تغییر داده این مشکل از این بابت رخ داده که ما بکوریتی رو به یک سیستم جدید منتقل داده ایم و تنها اطلاعاتی که قابل جابجایی نبودند و در حین جابجایی با مشکل روبرو شده اند.نام و نام خانوادگی بوده همچنین در سیستم جدید ممکن هستش مشکلات و کم و کاستی وجود داشته باشد که به مرور مشکلات حل خواهد شد
و خیلی مشکلات دیگر
اگر چه من با درامدی گرفتم و چیز که به من اعلام شد یک چهارم ان نیز نبود اما من هستم هیچ جا هم فرار نکردم

** هرکدام از دوستان پروفایل خود را ویرایش کرده و درخواست تسویه ثبت کرده خواهشا فقط با واتس اپ بنده تماس گرفته و نام کاربری خود را اعلام کرده ***
در سیستم جدید قابلیتی پیاده شده که با تعهد شما به بکوریتی هیچ مبلغ مسدودی نخواهید داشت
علت پاسخ ندادن به پیامها در تیکت و تلفن و ایمیل و تلگرام و واتساپ .... هم به خاطر مشکل اسکریپت سایت و نداشتن کارمند و ... بوده؟
هنوز که هنوزه به هیچکدام از پیامها پاسخ ندادید اما در این مدت فروش ادامه داشت و خرید تبلیغات ظرف حداکثر یک روز بررسی و تایید می شد!
شما موظف هستید درآمد را پرداخت کنید نه اینکه به شما در واتساپ پیام بدهند تا واریز کنید! برای اون مشکل هم باید در سایت و ایمیل اطلاع رسانی می کردید ، مگه چند نفر از کاربران این تاپیک را می بینند؟!
پروفایل ویرایش شده منتظر واریزی هستیم

3dboy1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
متاسفانه 4 ماهی هست هیچ واریزی نداشته
دوستان پیشنهاد و یا راه حلی اگر دارید بفرمایید تا بنده هم استفاده کنم

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
عرض ادب
مدیر جدید سایت بکوریتی!
و خیلی مشکلات دیگر

آقای کریمی بنده توی واتس اپ پیام دادم
لطفا این پول مارو سریعتر واریز بکنید.
حدود یک و ششصد وجه آزاد شده دارم و حدود 2 تومن هم وجه در صف.

parsteam

Registered User
لایک‌ها
97
عرض ادب
مدیر جدید سایت بکوریتی!
و خیلی مشکلات دیگر

پروفایل ویرایش شده و در واتساپ و ایمیل و تیکت و تلگرام و .... به شما پیام و اطلاع داده شده، اما بعد از گذشت یک هفته حتی پیام را باز نکردی و نخوندی ، واریز مبلغ که بماند ....

• Like
Reactions: ap3

parsteam

Registered User
لایک‌ها
97
اصلا برای کسی واریز کرده؟! لطفا اگر کسی دریافتی داشته اطلاع بده
بیشتر به نظر میاد دنبال وقت کشی و معطل کردن کاربران هستند تا واریز! حتی پیامها را نمیخونه (بهانه جدید: واتس اپ مشکل داشت به واتساپ دسترسی نداشتم)

3dboy1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بیش از 4 ماهه برای بنده هم واریز نکردند
در حدود 2500000 تومان وجه آزاد شده

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
اصلا برای کسی واریز کرده؟! لطفا اگر کسی دریافتی داشته اطلاع بده
بیشتر به نظر میاد دنبال وقت کشی و معطل کردن کاربران هستند تا واریز! حتی پیامها را نمیخونه (بهانه جدید: واتس اپ مشکل داشت به واتساپ دسترسی نداشتم)
نه واریز نکرده . اومد یه چیزی گفت و رفت.

parsteam

Registered User
لایک‌ها
97
نه واریز نکرده . اومد یه چیزی گفت و رفت.
حدس میزدم. شاید برای وقت کشی بود یا که کاربران کدها را برندارند. دیگر بعد از چند ماه بهونه اسکریپت و کارمند ... پذیرفتنی نیست. واتساپ و ایمیل هم مشکل دارند که جواب نداده و رسیدگی نکرده؟!

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
حدس میزدم. شاید برای وقت کشی بود یا که کاربران کدها را برندارند. دیگر بعد از چند ماه بهونه اسکریپت و کارمند ... پذیرفتنی نیست. واتساپ و ایمیل هم مشکل دارند که جواب نداده و رسیدگی نکرده؟!
مثل اینکه اونایی که براش تهدید هستند رو داره پرداخت میکنه!!!
توی گوگل بزن کلاهبرداری بکوریتی چند تا پست میاد بالا که قبلا این پستها فعال بوده اما الان همشون پاک شدند!
نمونه هاش:

• Like

parsteam

Registered User
لایک‌ها
97
مثل اینکه اونایی که براش تهدید هستند رو داره پرداخت میکنه!!!
توی گوگل بزن کلاهبرداری بکوریتی چند تا پست میاد بالا که قبلا این پستها فعال بوده اما الان همشون پاک شدند!
نمونه هاش:
ظاهرا بله وقتی بصورت عمومی در موردش صحبت میشه پیداش میشه
ظاهرا ما هم باید در سایتها در موردش بنویسیم و اطلاع رسانی کنیم تا واریز کند

• Like

parsteam

Registered User
لایک‌ها
97
فعلا که خوردی!
حتی با وجود اینکه در دو هفته گذشته کاربران پروفایل را ویرایش نکردند و پیام فرستادند و تماس گرفتند اما هنوز واریز نشده
اگر همین الان هم واریز نکنید باز هم فرق زیادی نمیکنه، خریداران قبل از اینکه تبلیغات نمایش داده بشه پول را به حساب این سایت واریز کردند، پول تا چند ماه یا یکسال مسدود بوده و بعد از اینکه آزاد شده 40درصد کارمزد!! کم می کنید و باید ارسال میکردید اما پس از گذشت چند ماه هیچ خبری نیست!

ali-joon

Registered User
لایک‌ها
28
به حرف نیست که به عمله تو حرف میگن پول کسی رو نخوردن
ولی تو عمل بقول دوستمون هیچ فرقی با خوردن نداره !

از همون اولش هم به این سیستم اعتمادی نداشتم
از کاربرای اولیه این سیستم هستم زمانی که هنوز شناخته نشده بود
مدیریت قبلیشون از طریق تاپیک های بنده که در مورد فروش بک لینک بود
چندین بار پیام داده بودن و پیشنهاد کرده بودن سایتشون رو امتحان کنم اما زیاد جدی نمیگرفتم
تا اینکه دیدم یکی از دوستام با سایت بکوریتی کار میکنه و تایید کرد که میشه اعتماد کرد
منم همکاری رو باهاشون شروع کردم از همون ابتدا چندین مورد انتقاد کرده بودم ولی مدیریت قبلی همیشه گارد میگرفتن
با اون مشکلات داغون اسکریپت و سرورشون که سرعت لود سایت هامون رو داغون میکردن
بک لینک رایگانی که از همه کاربران برای سایت خودشون دریافت میکردن
کسر کارمزد 25 درصدی که بعد ها شد 40 درصد
تسویه حساب بعد اتمام مدت زمان تبلیغات
و....

در کل بازم مقصر مدیریت قبلی هستن که بدون اطلاع کاربران و بدون تسویه حساب با کاربران سایتو واگذار کردن
بهتر بود قبل از اینکه سایتو واگذار کنن به کاربران اطلاع میدادن و باهاشون تسویه حساب میکردن
بعد کاربران اگه تمایل داشتن با مدیریت جدید همکاری رو ادامه بدن

حالا مدیریت جدید هم با بهونه های مختلف پول کاربران رو بالا میکشن
آخرش هم اسکریپت سایت یا خود سایت رو به شخص دیگه ای واگذار میکنن
چون با این شرایط زیاد نمیتونن ادامه بدن پول کاربران رو واریز نکنن کاربران کدها رو برمیدارن و
هیچ کاربر فعالی نباشه پس سفارشی هم صورت نمیگیره و به ضرر خودشون تموم میشه
حالا به فرض یه میلیون دو میلیون از هر کاربر خورده بشه واسه کاربران چیزی نمیشه
ولی اعتبار و سیستم خود بکوریتی با این کارشون از بین میره.

hsn

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
412
من الان داشتم نگاه میکردم خود سایت بکوریتی که از دسترس خارج شده و لینکش هم تو همه سایتها اتومات برداشته شده.بیچاره اونایی که بکلینک و رپورتاژ سفارش داده بودن تو این چند وقت اخیر

hsn

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
412
من الان داشتم نگاه میکردم خود سایت بکوریتی که از دسترس خارج شده و لینکش هم تو همه سایتها اتومات برداشته شده.بیچاره اونایی که بکلینک و رپورتاژ سفارش داده بودن تو این چند وقت اخیر
الان دوباره نگاه کردم اوکی شده سایتش :unsure:

بالا