برگزیده های پرشین تولز

سرمايه گذاري روي سكه و طلا

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
دوستان موقع خريد سكه چي بخريم كه ارزش داشته باشه و چجوري سكه بخريم كه سرمون كلاه نذارن و سكه تقلبي بهمون ندن

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
دوستان موقع خريد سكه چي بخريم كه ارزش داشته باشه و چجوري سكه بخريم كه سرمون كلاه نذارن و سكه تقلبي بهمون ندن
سکه تمام خرید کنید سکه نیم و ربع حباب بیشتری نسبت به سکه تمام دارند
قیمت سکه همه جا مشخص هست پس بابت قیمت سرتون کلاه نمیره اما برای تقلبی نبودن سکه بهترین راه خرید سکه بانکی هست ( سکه بانکی داخل یک وکیوم قرار داره و بانک مرکزی این سکه رو تضمین کرده )

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
سکه تمام خرید کنید سکه نیم و ربع حباب بیشتری نسبت به سکه تمام دارند
قیمت سکه همه جا مشخص هست پس بابت قیمت سرتون کلاه نمیره اما برای تقلبی نبودن سکه بهترین راه خرید سکه بانکی هست ( سکه بانکی داخل یک وکیوم قرار داره و بانک مرکزی این سکه رو تضمین کرده )
اين وكيوم چجوري بايد باشه كه بفهميم اصله
بعدش درست كردن اين وكيوم خيلي كار ساده اي هست كسي كه بخواد راحت جعل ميكنه
بعدش چه سكه اي رو بهتر ميخرن
ممنونم از جواباتون

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
اين وكيوم چجوري بايد باشه كه بفهميم اصله
بعدش درست كردن اين وكيوم خيلي كار ساده اي هست كسي كه بخواد راحت جعل ميكنه
بعدش چه سكه اي رو بهتر ميخرن
ممنونم از جواباتون
الان سکه ندارم برات عکس بگیرم اما از عمو گوگل سوال کنی حتما برات میاره :D
درست کردن وکیوم کار ساده هست منتهی روی وکیوم ها اسم ، شماره تماس و ادرس مکانی که وکیوم رو انجام داده باید وجود داشته باشه ( درصورت هرگونه مشکلی اون شخصی که وکیوم کرده باید جوابگو باشد )
در تعداد پایین همه سکه ها قابلیت نقد شوندگی بسیار بالایی دارند اما در تعداد بالا سکه تمام یا امامی ملاک معاملات هست
بهتر از طلا فروشی یا صرافی های معتبر و شناخته شده خرید کنید تا نگرانی نداشته باشید

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
الان سکه ندارم برات عکس بگیرم اما از عمو گوگل سوال کنی حتما برات میاره :D
درست کردن وکیوم کار ساده هست منتهی روی وکیوم ها اسم ، شماره تماس و ادرس مکانی که وکیوم رو انجام داده باید وجود داشته باشه ( درصورت هرگونه مشکلی اون شخصی که وکیوم کرده باید جوابگو باشد )
در تعداد پایین همه سکه ها قابلیت نقد شوندگی بسیار بالایی دارند اما در تعداد بالا سکه تمام یا امامی ملاک معاملات هست
بهتر از طلا فروشی یا صرافی های معتبر و شناخته شده خرید کنید تا نگرانی نداشته باشید
خوب نوشتن ادرس و شماره تماس روي وكيوم كاري نداره الكي ميشه حتي شماره فلان طلا فروشي روش نوشت

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,248
توی بورس ظاهرا چند وقت پیش قابلیتی اضافه شد که میشه سکه آنلاین خرید و فکر کنم حتی یشه رفت تحویل گرفت ( آتی منظورم نیست ) کسی اطلاع نداره قضیه اش چیه ؟

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
ممنون از جوابتون
اين سوالم رو جواب ندادين چه سكه اي بخريم كه بعدا خوب ازمون بخرن؟

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
ممنون از جوابتون
اين سوالم رو جواب ندادين چه سكه اي بخريم كه بعدا خوب ازمون بخرن؟
نمیدونم چرا چند روز نمیتونستم در پی تی پست بزارم !!!!
سکه امامی یا اصطلاحا تمام سکه سال ضرب 86
توی بورس ظاهرا چند وقت پیش قابلیتی اضافه شد که میشه سکه آنلاین خرید و فکر کنم حتی یشه رفت تحویل گرفت ( آتی منظورم نیست ) کسی اطلاع نداره قضیه اش چیه ؟
اتی سکه مربوط میشه به بورس کالا
حداقل 10 ساله که این قابلیت وجود داره ( 8 ساله کار میکنم )
یک کدبورسی جدید درخواست میدهید و یکسری اصطلاحات رو هم باید بدونید چی هست ( دفترچه راهنما در اینترنت وجود داره ) در ادامه به اندازه مارجین برای خرید فروش پول به حساب واریز میکنید
اگر تمایل داشتید میتوانید در سر رسید معین سکه ها رو تحویل بگیرید یا سکه تحویل بدهید
اگر مورد دیگه ای هست بگو بلد باشم حتما راهنمایی میکنم

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,248
نمیدونم چرا چند روز نمیتونستم در پی تی پست بزارم !!!!
سکه امامی یا اصطلاحا تمام سکه سال ضرب 86

یک کدبورسی جدید درخواست میدهید و یکسری اصطلاحات رو هم باید بدونید چی هست ( دفترچه راهنما در اینترنت وجود داره ) در ادامه به اندازه مارجین برای خرید فروش پول به حساب واریز میکنید
اگر تمایل داشتید میتوانید در سر رسید معین سکه ها رو تحویل بگیرید یا سکه تحویل بدهید
ممنون اما اون فکر کنم آتی نبود

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
منظورشون گواهی سکه تحویل یک روزه هست که با کدآنلاین میشه خرید و 10تاش میشه یک سکه

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
نماد داره ؟ چحوری میخرن و تحویل میگیرن ؟
امین خان درست میگن من اصلا یادم به این مورد نبود
این لینک نماد معاملاتی هست http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=151311&i=18571988112728978
منتهی در طول این مدت استقبال خوبی ازش نشده نقدشوندگی پایینی داره
در مورد این گواهی یک نکته به ذهنم رسیده که هنوز در موردش تحقیق نکردم . فکر کنم گواهی سکه رو میشه به عنوان وثیقه نزد بانک گذاشت و وام دریافت کرد و از طرفی ارزش پولت نسبت به زمان باز پرداخت وام ثابت باقی بماند

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
کسایی که اتی سکه کار میکنند امروز رو به یاد داشته باشند
7/10/95 سررسید تیر و شهریور صف خرید شد
اگر امشب اونس رو به بالا حرکت کنه فردا هم صف داریم والی فردا 10 تومنی رو به پایین میشه گرفت منتهی برای افراد خیلی ریسک پذیر مناسب هست

mahmood0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام دوستان

به نظر شما سرمايه گذاري روي سكه بهار آزادي ارزش داره يا نه ؟

تعداد بالا منظورم نيست
8 تا 10 تا سكه

نظرتون چيه ؟
روزانه تا ۲.۲۵٪ سود تضمین شده سرمایه‌گذاری
Iranhyip.mihanblog.com

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
کسایی که اتی سکه کار میکنند امروز رو به یاد داشته باشند
7/10/95 سررسید تیر و شهریور صف خرید شد
اگر امشب اونس رو به بالا حرکت کنه فردا هم صف داریم والی فردا 10 تومنی رو به پایین میشه گرفت منتهی برای افراد خیلی ریسک پذیر مناسب هست
روز 7/10 بیشترین تعداد معامله اتی سکه در 4 سال اخیر بوده نزدیک به 12 هزار موقعیت جدید گرفته شد
امروز قیمت 1.200.000 هست یعنی چیزی حدود 170 هزار تومان نوسان که حتی در دوران م.ا هم چنین چیزی نداشتیم و احتمالا این روند باز هم ادامه پیدا میکند
حالا اگر دوشنبه اونس صعودی بشه و ارز نزولی بازار دیدن داره قدرت هرکس بیشتر باشه اون برنده بازی هست :D

saman19-6

Registered User
لایک‌ها
399
قیمت دلار در این لحظه به حدود 3800 رسید باتوجه به عدم افزایش انس قیمت سکه هم باید:1،090،0000 برسه . اما میبینم که باررسیدن به 1،114،000 دوباره داره تلاش میکنه بره بالا
کاملا میشه نتجیه گیری کرد که عده ای (رانت خوار و آقا زاده ) دارن تلاش میکن مقاوت 1،100،000 نشکنه و چون خرید عمده داشتن با پایین اومدن سکه مجدد دارن خرید مکنن تا ضرر نکن
و نزارن سطح مقاومتی شکسته بشه

Last edited:
بالا