برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاران گولدن استار لطفاً بخوانند !!! مهم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Electronics Art

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
18
اين متن از يه فروم ديگه هستش :
-----------------------------------------------------

سلام.
من با ادمين فروم تماس گرفتم و موقعيت خود را گفتم.

من در ايران زندگي نمي كنم. بلكه در يك كشور اروپايي آلماني زبان زندگي مي كنم ولي خودم آلماني بلد نيستم چون موقتا اينجا هستم و به يك كشور ديگر انگليسي زبان خواهم رفت . از طريق آي پي آدرس من متوجه خواهيد شد.

خود من در اين سايت فقط 50 دلار داشتم. مي توانيد اين را در پستهاي قبلي من بخوانيد. در ضمن تا حال پست هاي الكي هم نداده ام . خيلي سعي كردم ته و توي اين سايت را در بياورم و ...

من يك ريفرال داشتم كه 1200 دلار سرمايه گذاري كرد و بيشتر او پيگير كارها بود در اصل او آلماني زبان بود . شماره تلفني كه در سايت داده شد و در Who is Domain هم وجود دارد را به او دادم تا تماس بگيرد.

او گفت در تلفني كه به آلمان داشت به او گفتند سايت www.golden-star.biz
Fake بوده و شماره تلفني كه موجود است مربوط به سايت نيست. ايشان گفتند پليس آلمان در حال پيگيري مساله مي باشد چون تماسهاي زيادي با اين شماره تلفن انجام شده.

در ضمن مكالمه به صورت پيغام نبوده Answering Machine و ريفرال من شخصا با طرف صحبت كرده است.

ريفرال من به من گفت ظاهرا بايد از اين سايت صرفنظر كرد چون مطالبي كه به او گفته بودند زياد اميدوار كننده نبود.

به هر حال اين اطلاعاتي بود كه من بدست آوردم و هيچ حدس و گمان و ... هم نميزنم.

با تشكر

Duddy

من كل حرفهايي رو كه طرفين زدند را نمي دانم ولي ريفرالم با من تماس گرفت و آنچه را كه در بالا ذكر كردم را به من گفت. در ضمن او كسي نيست كه به اين راحتي حتي از يك سنت خود هم بگذرد. چون مجددا با من تماس گرفت و از من كل اطلاعات صفحه Who is را خواست كه به او دادم.

ولي او راجع به برگشت پول خود خيلي ناراحت بود. در ضمن پليس آلمان احتمالا به خاطر شكايت شركتي كه داعما با شماره تلفن آنها تماس مي گيرند پيگير است. ولي باز من هيچ چيز ديگري نمي دانم.

با تشكر
Duddy

ali313

Registered User
لایک‌ها
0
زیر خون قمه ، زنجیر ، سینه ، لطم ، سیلی و ... جای
به نقل از Electronics Art :
اين متن از يه فروم ديگه هستش :
-----------------------------------------------------

سلام.
من با ادمين فروم تماس گرفتم و موقعيت خود را گفتم.

من در ايران زندگي نمي كنم. بلكه در يك كشور اروپايي آلماني زبان زندگي مي كنم ولي خودم آلماني بلد نيستم چون موقتا اينجا هستم و به يك كشور ديگر انگليسي زبان خواهم رفت . از طريق آي پي آدرس من متوجه خواهيد شد.
.
.
.
با تشكر
Duddy
دستت درد نكنه تو از همه ما مفيد تري خدا خيرت بده پيگيري كن تا دستگير بشن
اگه اين كارو بكني اسمتو در تاريخ ثبت ميشه
من يكي كه خيلي مخلصتم

Electronics Art

کاربر فعال
لایک‌ها
18
دستت درد نكنه تو از همه ما مفيد تري خدا خيرت بده پيگيري كن تا دستگير بشن
اگه اين كارو بكني اسمتو در تاريخ ثبت ميشه
من يكي كه خيلي مخلصتم

ممنون

والا من پيگيري ميكنم

ولي از يه نفر كاري بر نمياد

يا به ايگولد ميل ميزنم يا به سرور يا به ادمين و ....

نمي دونم ديگه چه كار كنم

كم كم دارم نا اميد ميشم

:( :( :( :( :(

ali313

Registered User
لایک‌ها
0
من پيشنهاد مي كنم همه زنگ بزنيم پليس آلمان يا به همون شماره تلفن گلدن استار . اينقدر زنگ بزنيم تا كلافه شن اونوقت خوب پيگيري مي كنن البته ميتونيم ايميل هم بزنيم كسي ايميل پليس آلمان رو داره؟

only-dollar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به همین خیال باشین تا دستگیربشن. شما چه ساده ه این روزی 100 تا هیپ میاد و بعد از مدتی کلاه برداری می کنن و هیچ وقت هم دستگیر نشدن. حالا اونوقت می خواید گلدن استار دستگیر شه. ( هه هه ) اونا از شما زرنگ ترن

Electronics Art

کاربر فعال
لایک‌ها
18
به نقل از only-dollar :
به همین خیال باشین تا دستگیربشن. شما چه ساده ه این روزی 100 تا هیپ میاد و بعد از مدتی کلاه برداری می کنن و هیچ وقت هم دستگیر نشدن. حالا اونوقت می خواید گلدن استار دستگیر شه. ( هه هه ) اونا از شما زرنگ ترن

اصلاً نمیدونستیم

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
بله. سايت syncinvest از سال 2003 کار میکرده و حدود 23 هزار تا عضو هم داشته. وقتی بست هیچ کی نتونست کاری بکنه.

tnh_z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mostafa_gm :
بله. سايت syncinvest از سال 2003 کار میکرده و حدود 23 هزار تا عضو هم داشته. وقتی بست هیچ کی نتونست کاری بکنه.

آقا مصطفي اين سايت كه هنوز كار مي كند syncinvest.com . منظور شما همين سايت است يا سايت ديگري است ؟

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از tnh_z :
آقا مصطفي اين سايت كه هنوز كار مي كند syncinvest.com . منظور شما همين سايت است يا سايت ديگري است ؟
درسته كار ميكنه. اما تا دو ما پيش يه هايپ خيلي معتبر با كلي عضو بوده اما الان شده موتور جستجو.

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يكي راه ايجاد حساب تو پي پالو بگه من محتويات ديتابيس گلدن استار رو بعد از اخرين اپديت ديتابيسش در 10 سپتامبر ميگم

گرو كشي نيست براي فهميدن دومي نياز به داشتن اولي دارم همين
قربون همتون

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
attachment.php

تصوير بالا مربوط به صفحه اول گلدن استار مي باشد كه در اخرين اپديت ديتابيش گذاشته شده البته در خود سايت غير قابل مشاهده است اگر دوستان لطف كنند طريقه افتتاح حساب پي پال از تو ايران بگن من ميتونم تصوير ساير صفحات رو هم برايتان بگذارم

فایل های ضمیمه

• tn.jpg
    tn.jpg
    3.9 KB · نمایش ها: 272

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ali313 :
راستش به نظر من اگر گلدن استار نمیخواست برگرده چرا سرورشو عوض کرده پیامی رو که براتون گذاشتم الکی نیست به خدا

و اصلا چرا این کارها رو کرده اگر گلدن استار میخواست کلاهبرداری کنه بره نمی اومد بگه هک شدم بعد سایتشو ببنده بره
سایتشو مثل همه هایپهای کلاهبردار دیگه میگذاشت باشه شما هم هی پول توش بریزی اونهم هر روز به یک دلیلی به شما پرداخت نمی کرد
من امیدوارم

only-dollar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ولی گلدن استار میلیاردر شد. گلدن استار هم یه سایت بود مثل بقیه سایت ها حالا هی بگین اس اس ال. این اس اس ال رو سالی 100 دلار میدن الان هر کسی می تونه بخره بندازه رو سایتش. هر سایتی هم که اس اس ال داشته باشه نشونه معتبر بودنش نیست.

ali313

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از princekin :
راستش به نظر من اگر گلدن استار نمیخواست برگرده چرا سرورشو عوض کرده پیامی رو که براتون گذاشتم الکی نیست به خدا

و اصلا چرا این کارها رو کرده اگر گلدن استار میخواست کلاهبرداری کنه بره نمی اومد بگه هک شدم بعد سایتشو ببنده بره
سایتشو مثل همه هایپهای کلاهبردار دیگه میگذاشت باشه شما هم هی پول توش بریزی اونهم هر روز به یک دلیلی به شما پرداخت نمی کرد
من امیدوارم
اميدوار نباش يه سري اتفاقا افتاده متاسفانه من نميتونم بگم
از گلدن خداحافظي كن
برادرانه بهت گفتم ;)

alinoroozi6158

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ali313 :
اميدوار نباش يه سري اتفاقا افتاده متاسفانه من نميتونم بگم
از گلدن خداحافظي كن
برادرانه بهت گفتم ;)
سلام
ميشه واقعيت رو بگيد(اگه احتمالا خبري داريد)
تا ما هم از سردر گمي بياييم بيرون.خواهش مي كنم با ما تعرف نكنيد ما تحملش رو داريم....

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
به نقل از princekin :
attachment.php

تصوير بالا مربوط به صفحه اول گلدن استار مي باشد كه در اخرين اپديت ديتابيش گذاشته شده البته در خود سايت غير قابل مشاهده است اگر دوستان لطف كنند طريقه افتتاح حساب پي پال از تو ايران بگن من ميتونم تصوير ساير صفحات رو هم برايتان بگذارم
پیپال افتتاح حساب از ایران نمیپذیره یعنی به ایرانیا حساب نمیده چون تحریم هستن
اگرم باز کنی بعد از چند بار وارد شدن اکانتت بسته میشه

Zoro

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از princekin :

من امیدوارم

شما که با princekin كار ميكنيد من شنيدم چند وقت پيش اونم يه چندروزي سايتش بالا نيومد درسته؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا