برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری با سود بالا و مطمئن در شرکت Imperial-Investment

وضعیت
موضوع بسته شده است.

medusa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سوالات متداول

۱ - این شرکت به چه روشی کسب درآمد میکند؟

این کمپانی در تجارتهای پر سود از جمله فارکس و بورس اوراق بهادار و .... سرمایه گذاری میکند تا بتوند سود بالا پرداخت کند البته این شرکت در چهل رشته مرکب فعالیت می کند ولی برای اینکه اساس کار خود را فاش نکند تنها دو گزینه را برای سرمایه گذارهای خود مطرح کرده که یکی فارکس(بازاربورس ارز) و دیگری اوراق بهادار است .

۲ - آیا کار این شرکت یک بازی با پول است ؟

شرکت بیش از 6 سال است که بدون MLM و با نظارت مونتورینگها و ... فعالیت میکند و نیز حتی کمپانی به خاطر مسائل حقوقی در اتحادیه اروپا حاضر نشد ام ال ام را بر روی سایت اصلی خود قرار دهد و جالب انکه حتی کمپانی به خاطر پرداخت به موقع و بدون وقفه و انجام به تمام تعهداد به سرمایه گذارهای خود توانسته دیپلم افتخار از اتحادیه اروپا دریافت کند.

۳ - مدارک ثبت شرکت و تحت نظارت کدام سازمان کار می کند؟

اگر کمپانی ثبتی و قانونی نبود به هیچ عنوان نمی توانست حساب حقوقی برای خود باز کند با توجه به اینکه پشتوانه بانکی (گرانتی بانک) نیز صادر میشود و صد البته اگر زیر نظر هیچ سازمانی فعالیت نمی کرد ایا منطقی بود که بتواند گرانتی بانک صادر کند و یا تقدیر نامه از اتحادیه اروپا دریافت نماید

کمپانی legal هست یعنی ثبت شده و طبق قوانین اروپا فعالیت میکند بدون فرار از مالیات

4- از کجا مطمئن شویم که Imperial Investment بخشی از کمپانی Online Capital می باشد ؟

در اینجا می توان به چند نکته اشاره کرد شاید شما هم متوجه شده باشید که اگر به Online Capital ایمیل بزنید به شما جواب منفی خواهد داد و این جواب منفی را از Imperial Investment هم دریافت میکنید . کمپانی Online Capital به خاطر مسائل حقوقی که در اروپا و امریکا وجود دارد ام ال ام را بر روی سایت خود قرار نداده و امکان بازاریابی را در سایت Imperial Investment فراهم کرده است . ولی چند راه برای اینکه مطمئن شوید سایت Imperial Investment متعلق به کمپانی Online Capital میباشد وجود دارد.

الف - میلی که از طرف کمپانی Online Capital به ما داده البته بعد از پیگیری 1 ماهه و فرستادن حداقل 500میل از طرف ما به کمپانی .در این میل Online Capital رسما اعلام کرده Imperial Investment قسمتی از کمپانی Online Capital است .

(هرکسی تمایل به دیدن عکس این میل دارد با میل گروه ما ارتباط برقرار کند)

ب - شما می توانید حساب حقوقی کمپانی را از هر دو سایت استعلام بگیرید که خواهید دید هر دو یک شماره حساب و به نام حقوقی Online Capital می باشد که حواله های ما نیز به همین شماره حساب انجام میشود .یعنی ما به Online Capital پول میدهیم وپول به حساب ما در Imperial Investment واریز میشود .

5 - تا چه زمانی سود پرداخت می شود؟

قرارداد شما با کمپانی 300 روز میباشد با اینکه سود شما را کمپانی تضمین نکرده ولی با این وجود ارشیو 6 ساله کمپانی نشان دهنده ازاین است که تا به حال حتی یک مورد هم دیر کرد در پرداخت سودها وجود نداشته و صد البته وقتی پشتوانه کمپانی متشکل از بانکها باشد دیگر اصلا به این نکته نمی توان فکر کرد زیرا وقتی کمپانی با فارکس کار می کند با توجه به نفوذ خوب شرکت به راحتی می تواند تجزیه تحلیل های فارکس را از بانکها گرفته وبا پیش بینی دقیق به فعالیت خود ادامه دهد.

۶ - اگر این شرکت سود بالا می دهد چرا بانکها پول خود را در آنجا نمی گذارند تا سود بیشتری به مشتریان خود بدهند؟

همان طور که اشاره شد هیچ کمپانی اینوستمنتی سود شما رو تضمین نمیکند ولی بانکها سود را تضمین میکنند یعنی اگر اینوستمنتی سود شما رو تضمین میکرد دیگر اصلا بانکی وجود نداشت و همان طور که میدانید هر دو برای جذب سرمایه تلاش میکنند تا سود بالا ببرند و اگر بانکی اقدام به این عمل نماید دیگر مشتری نخواهد داشت چون تمام مشتریهای ان نیز در همان کمپانی سرمایه گذاری می کردند باید به این نکته اشاره کنیم که در ژاپن بانکها تنها 0.25 درصد اون هم سالیانه سود میدهند بنابرین تمام تلاش بانکها اوردن سود به پاین ترین حد ممکن است نه بالا بردن ان .

۷ - آیا این پول حلال است؟

اگر کمپانی سود شما را تضمین میکرد خیرو یک عمل نزول میشد ولی چون کمپانی سود را تضمین نکرده سوپاپی برای این نکته میباشد .همچنین چون خود کسی که تقاضای سرمایه گذاری میکند میزان سرمایه را مشخص میکند (یعنی شما ) بنابرین به میل خود نسبت به سپردن پوا خود به این شرکت اقدام کرده اید و اجباری در این کار نبوده و کمپانی نیازی به سرمایه گذاری شما ندارد . راحتتر بگوییم ما هر کدام میزانی پول داریم که نمیتوانیم خوب با آن در این بازار کار کنیم و سود بگیریم پس پول به دست کمپانی میدهیم که بهتر از ما کار میکند و سود میدهد و کار کرذ چند ساله و سابقه کاری کمپانی گواه این حرف است پس ما به کمپانی نیازمندیم نه کمپانی به ما .

تشخیص اینکه این درآمد حاصل از این کار حلال است یا حرام را به عهده خود شما میزایم چون مسائل دینی یک مورد فردی است .

medusa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من از یه چیزش این شرکت خوشم اومد اونم اینکه رزومه کارش رو داده .

اینم لینک برای دانود

1- رزومه اول

دوستانی که بلدن چک کنن

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
من از یه چیزش این شرکت خوشم اومد اونم اینکه رزومه کارش رو داده .

اینم لینک برای دانود

1- رزومه اول

دوستانی که بلدن چک کنن

برای چه مقدار سرمایه این شرکت گارانتی بانکی ارائه میکنه؟ و ما چگونه میتوانیم سرمایه گزاری کنیم؟
ممنون میشم اگر پاسخی دریافت کنم.

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
1- دوست عزیز راه سومی نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink:
نه عزیز
راه سومی برای این مورد نیست
به هر حال باز هم بعد از همه ی بحث ها مثل سری های پیش آرزو میکنم موقع بسته شدن سایت شما پول خودتونو گرفته باشید
ولی بدا به حال اونایی که اون موقع تازه پول گذاشته باشن

medusa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه عزیز
راه سومی برای این مورد نیست
به هر حال باز هم بعد از همه ی بحث ها مثل سری های پیش آرزو میکنم موقع بسته شدن سایت شما پول خودتونو گرفته باشید
ولی بدا به حال اونایی که اون موقع تازه پول گذاشته باشن

من 5000 $ 'گذاشتم و الان یکم از اصل پولم در عرض 2 ماه بیشتر در آوردم..

راستی من در مورد حرف شما رفتم تحقیق کردم حدود 60 شرکت هایپ و نتورک رو چک کردم ، همه روی share server بودن ... و هیچ کدام روی سرور اختصاصی نبودن

این حرف شما مثل اینکه :::من برای یه کار شبکه ، برای مثال شرکت سیسکو که بزرگترین شرکت تولید تجهیزات شبکه ست رو من کنار بزارم وخودم برم تجهیزات شبکه، برای کار خودم تولید کنم :: در نتیجه ::
1- من تخصص لازم رو ندارم
2- دارم وقتمو بیهوده تلف می کنم
3- بهتره از شرکت هایی استفاده کنم که تخصص این کار رو دارن

medusa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برای چه مقدار سرمایه این شرکت گارانتی بانکی ارائه میکنه؟ و ما چگونه میتوانیم سرمایه گزاری کنیم؟
ممنون میشم اگر پاسخی دریافت کنم.

سلام

حداقل اینکه به شما گارنتی بده مبلغ 40000 دلاره ضمانت نامه ها بسته به میزان سرمایه شما از 6 بانک معتبر دنیا برای شما ارسال میشود ( ضمانت نامه اصل پول شما به اضافه 8 درصد اصل پول شما را شامل می شود )

حتما باید توسط کسی که در شرکت سرمایه گذاری کرده است ، به عنوان سرمایه گذار معرفی شوید...:):):):)

medusa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
می خوام یه مطلب دیگه رو براتون توضیح بدم
به این 2 عکس نگاه کنید و دوستانی که بلدن نظر بدن

resume.JPG

brok.JPG

چه زمانی یه شرکت ، در فارکس حتی زمانی هیچ سودی نمیبره باز هم ضرر نمی کنه؟

چون اگه شما بخواهید در مثلا فارکس سرمایه گذاری کنید در بدو ورود broker مبلغی رو به عنوان کارمزد از شما دریافت می کنه ،پس اگر شما هیچ سودی هم نکنین چون broker مبلغی رو از شما گرفته شما متضرر شدین .

دور موارد رو خط کشیدم ....

medusa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به سه روش می توان نقد کرد

1-از طریق ای دلار (سرمایه گذاری جدید و تحویل گرفتن پول از سرمایه گذار)

2-از طریق حساب اینترنتی یا بانک اینترنتی ایگولد (در ایران خرید و فروش ایگولد بسیار رواج بوده و افرادی که تمایل به خرید و فروش ایگولد دارند بسیار میباشد)

3-از طریق حساب ارزی ( البته لازم بذکر است به دلیل اینکه تمام تبادلات مالی کمپانی زیر نظر معتبرترین بانک جهان یعنیbank of American انجام میشود و بانکهای امریکایی کشور ایران را قبول ندارند بنابرین حساب ارزی باید خارج ایران باشد البته در کشورهای اطراف ما بانکهای زیادی وجود دارد که می توان با مبلغ خیلی کم حساب باز کرد)

******* مدت قرار داد مورد 2 شرکت با ایگولد تمام شده و منتظر قرار داد جدید هستیم .

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
من 5000 $ 'گذاشتم و الان یکم از اصل پولم در عرض 2 ماه بیشتر در آوردم..

راستی من در مورد حرف شما رفتم تحقیق کردم حدود 60 شرکت هایپ و نتورک رو چک کردم ، همه روی share server بودن ... و هیچ کدام روی سرور اختصاصی نبودن

این حرف شما مثل اینکه :::من برای یه کار شبکه ، برای مثال شرکت سیسکو که بزرگترین شرکت تولید تجهیزات شبکه ست رو من کنار بزارم وخودم برم تجهیزات شبکه، برای کار خودم تولید کنم :: در نتیجه ::
1- من تخصص لازم رو ندارم
2- دارم وقتمو بیهوده تلف می کنم
3- بهتره از شرکت هایی استفاده کنم که تخصص این کار رو دارن
دوست عزیز البته بحث زیاد در رابطه با موضوع نیست
ولی وقتی ادعا میشه که این یک کمپانی هست اونوقت انتظارات فرق میکنه
وگرنه اگه ادعای اینکه این فراتر از یک سایت هایپ هست مطرح نبود خب رو هاستینگ هم باشه مشکلی نیست
ضمن اینکه داشت یه سرور اختصاصی هیچ ربطی به مثال سیسکو شما نداره
خود من برای سایتهام اگه سایت مهمی باشه سرور اختصاصی میگیرم
وقتی ادعای به این بزرگی میکنه پس باید چنین چیز هایی رو رعایت کنه
البته واسه من که واضح و روشنه که تکلیف این سایت چیه
واسه اونایی گفتم که فکر میکنن این سایت یک کمپانی آنچنانی هست

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
سلام

حداقل اینکه به شما گارنتی بده مبلغ 40000 دلاره ضمانت نامه ها بسته به میزان سرمایه شما از 6 بانک معتبر دنیا برای شما ارسال میشود ( ضمانت نامه اصل پول شما به اضافه 8 درصد اصل پول شما را شامل می شود )

حتما باید توسط کسی که در شرکت سرمایه گذاری کرده است ، به عنوان سرمایه گذار معرفی شوید...:):):):)
تا حالا کسی گرفته؟
آخه اکثر سایتها چنین اعدعایی میکنن ولی هیچ وقت کسی به چشم خودش نمیبینه

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
می خوام یه مطلب دیگه رو براتون توضیح بدم
به این 2 عکس نگاه کنید و دوستانی که بلدن نظر بدن

resume.JPG

brok.JPG

چه زمانی یه شرکت ، در فارکس حتی زمانی هیچ سودی نمیبره باز هم ضرر نمی کنه؟

چون اگه شما بخواهید در مثلا فارکس سرمایه گذاری کنید در بدو ورود broker مبلغی رو به عنوان کارمزد از شما دریافت می کنه ،پس اگر شما هیچ سودی هم نکنین چون broker مبلغی رو از شما گرفته شما متضرر شدین .

دور موارد رو خط کشیدم ....
میتونه فقط به اندازه کامیشن بروکر سود کرده باشه و بعد بسته شده باشه
میتونه مقدار کمی سود کرده باشه و یا مقدار کمی ضرر کرده باشه و با میزان swap هم میزان و خلاف علامت خودش یر به یر شده باشه
ضمن اینکه این ریپورت خیلی ناشیانه تنظیم شده
1- فارکس کارهای حرفه ای هیچ وقت در پریود های پایین وارد معامله نمیشن
و در پریود های هفتگی یا ماهانه و حتی چند ماهه معامله میکنن
و هرچی فارکس کار ناشی تر پریود معاملاتش کوتاهتره
شما میبینی که بعضی از معاملاتش بلافاصله یا در کمتر از یک ساعت بشته شده و بیشترینش نهایت 1 روز هست که نشونه ی بی تجربگی در این زمینس
2- استاپ لاس و تیک پروفیتش خیلی خیلی مسخره و ناشیانه ست شده
تو خیلی از معاملات اصلا ست نشده
همه اختلاف بیشت tpو sl یا هفتاد تاس یا 50 تا و به طور کلی همینجوری یه عددی وارد شده و مشخصه اصلا از روی محاسبات نیست
3- یهو در عرض نیم ساعت میبینی 7-8 تا ترید انجام داده
یا مثلا تا دیده یه معامله سود کرده سریع یکی عین همون بعدش باز کرده
یا بد تر و مسخره تر از اون تا یه معامله وارد ضرر شده سریع یه معامله خلاف اون باز کرده
ینی واقعا داره خندم میگیره از این ریپورت
حتی اگه یک روز فارکس کار کرده بدن چنین سوتی های عظیمی نمیدادن
4- مسخره تر از همه مدیریت سرمایش هست
اولا توی روز 10 ام ببینید 26 تا معامله کرده این ینی فاجعه خیلی از معاملات تکراری هست در یکی دو حالت مورد 3 که گفتم
یهو 10 تا معامله تو 1 ساعت انجام شده
مسخره تر از اون کنترل سرمایشه اون اولاش گیر داده به 400 لت
پآخراش همش 1000 لاته
توی روز 10 ام 26 تا هزار لات وارد معامله کرده بعضیاش که 1200 لاته حالا ما میگیرم اونم 1000
میدونی ینی چقدر؟
هر لات 100 هزار دلاره
ینی این شرکت توی یک روز 26 * 1000 * 100000 دلار وارد معامله کرده
ینی 2 میلیاردو 600 میلیون دلار تو یک روووووووووووز
آخه ملت من به کی بگم این سایت مردمو خر فرض کرده؟
ضمن اینکه اصلا کنترل سرمایه نکرده
یه فرکس کار حرفه ای خیلی کم پیش میاد که دو تا معاملشو با یه میزان سرمایه کار کنه
چون بسته به شرایط و موجودی حساب و ریسک کار طبق روششون هر دفعه یه میزان سرمایه به دست میادو با سود و ضرر بدست اومده سرمایه بالا پایین میشه اصلا امکان نداره اینجوری بشه

دوست عزیز
به خدا قسم واضح تر از این کلاهبرداری نمیشه کرد
خیلی مسخره ریپورت تنظیم کردن
انقدر واضحه که حد نداره
اگر من پسر خاله کوچیکمو میزاشتم پای چارت و میگفتم الکی کلیک کن مطمئنم نتایج خیلی عاقلانه تر از این میشد

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
میتونه مقدار کمی سود کرده باشه و یا مقدار کمی ضرر کرده باشه و با میزان swap هم میزان و خلاف علامت خودش یر به یر شده باشه
شما میبینی که بعضی از معاملاتش بلافاصله یا در کمتر از یک ساعت بشته شده و بیشترینش نهایت 1 روز هست که نشونه ی بی تجربگی در این زمینس
همه اختلاف بیشت tpو sl یا هفتاد تاس یا 50 تا و به طور کلی همینجوری یه عددی وارد شده و مشخصه اصلا از روی محاسبات نیست
یا بد تر و مسخره تر از اون تا یه معامله وارد ضرر شده سریع یه معامله خلاف اون باز کرده
اولا توی روز 10 ام ببینید 26 تا معامله کرده این ینی فاجعه خیلی از معاملات تکراری هست در یکی دو حالت مورد 3 که گفتم
پآخراش همش 1000 لاته
توی روز 10 ام 26 تا هزار لات وارد معامله کرده بعضیاش که 1200 لاته حالا ما میگیرم اونم 1000
میدونی ینی چقدر؟
هر لات 100 هزار دلاره
یه فرکس کار حرفه ای خیلی کم پیش میاد که دو تا معاملشو با یه میزان سرمایه کار کنه
چون بسته به شرایط و موجودی حساب و ریسک کار طبق روششون هر دفعه یه میزان سرمایه به دست میادو با سود و ضرر بدست اومده سرمایه بالا پایین میشه اصلا امکان نداره اینجوری بشه

دوست عزیز
به خدا قسم واضح تر از این کلاهبرداری نمیشه کرد
خیلی مسخره ریپورت تنظیم کردن
انقدر واضحه که حد نداره
اگر من پسر خاله کوچیکمو میزاشتم پای چارت و میگفتم الکی کلیک کن مطمئنم نتایج خیلی عاقلانه تر از این میشد
آقا دمت گرم

جدا از اطمينان يا عدم اطمينان به اين شركت خيلي مفيد واقع شدند اينا.

Domain

Registered User
لایک‌ها
2
...
خیلی قشنگ تحلیل کردی :)
ممنون ;)

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543

. . .

شرکت online-capital در سال ۲۰۰۱ در شهر وین اتریش شروع به فعالیت کرد در جهت جذب سرمایه برای کار در FOREX و بورس اوراق بهادار( توضیحات مربوط به آشنایی با FOREX داده خواهد شد ) که دراین امر بسیارموفق بوده .

. . .

. . .

ببخشيد، چطور ميگيد اين شركت در سال 2001 متولد شد؟!

شما ميتوني يه آدرس يا مدركي بدي كه ببينيم اين واقعآ در سال 2001 تأسيس شده؟

ركورد هوايز دومين شركت هم ميگه كه IP از تاريخ 2001/04 ثبت شده ولي من شك دارم...​

medusa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

1-در هیچ صورتی امکان نداره شما با یه بروکر کار کنی و commission شما مثبت یا 0 صفر باشه ..
لطفا تحقیق کنید.....

پآخراش همش 1000 لاته
میدونی ینی چقدر؟
هر لات 100 هزار دلاره
لطفا کل رزومه را دانلود کنید و بعد مطلب بذارید

دانلود رزومه برای شما

:cool::cool::cool:

من هم مثل شما فارکس کار می کنم ، همچین برداشتی نکردم ...... :blush::blush:

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261

1-در هیچ صورتی امکان نداره شما با یه بروکر کار کنی و commission شما مثبت یا 0 صفر باشه ..
لطفا تحقیق کنید.....

لطفا کل رزومه را دانلود کنید و بعد مطلب بذارید

دانلود رزومه برای شما

:cool::cool::cool:

من هم مثل شما فارکس کار می کنم ، همچین برداشتی نکردم ...... :blush::blush:
شما اگه فارکس کار میکردی :
1- میدونستی این درصد سود که میدن غیر عقلانیه
2- خودت کار میکردی و پولتو به یکی دیگه نمیدادی
3- حتما چنین برداشتی میکردی

شما فقط میخوای طرفداری الکی بکنی و ما هم هرچی بگیم گوش نمیدی
بیخیال ایشالا مثل سوئیس کش به موقعش میام پستای خودمو میکشم بالا تا ببینیم کی حق داشت
تا اون روز خدا حافظ

mahyar2020

کاربر فعال درآمد اینترنتی<br>فروشنده معتبر [<a tit
کاربر فعال
لایک‌ها
1
من كه به شخصه رئس جمهور يه كشور هم بياد يه همچين سايت (سيستم)هايي راه باندازه 1 دلار هم توش نمي زارم، حالا اين سايت كه جاي خود داره...

medusa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما اگه فارکس کار میکردی :
1- میدونستی این درصد سود که میدن غیر عقلانیه
2- خودت کار میکردی و پولتو به یکی دیگه نمیدادی
3- حتما چنین برداشتی میکردی

شما فقط میخوای طرفداری الکی بکنی و ما هم هرچی بگیم گوش نمیدی
بیخیال ایشالا مثل سوئیس کش به موقعش میام پستای خودمو میکشم بالا تا ببینیم کی حق داشت
تا اون روز خدا حافظ

1- درسته سود زیاد میکنه .و به مخیله ما این سود ها نمی گنجه.
2- هم فارکس کار می کنم و پول در می یارم و هم از کار های دیگه پول در می یارم . من امروز دومین 400 دلارمو گرفتم .
3- من تبلیغ نمی کنم فقط اطلاعات می دم

دوست من موفق باشی

medusa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من كه به شخصه رئس جمهور يه كشور هم بياد يه همچين سايت (سيستم)هايي راه باندازه 1 دلار هم توش نمي زارم، حالا اين سايت كه جاي خود داره...

هر کسی یه نظری داره ،،، من به نظر شما احترام می زارم . و کسی به زور کسی رو وادار به انجام کاری نمی کنه

:):):):):)

medusa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشيد، چطور ميگيد اين شركت در سال 2001 متولد شد؟!

شما ميتوني يه آدرس يا مدركي بدي كه ببينيم اين واقعآ در سال 2001 تأسيس شده؟

ركورد هوايز دومين شركت هم ميگه كه IP از تاريخ 2001/04 ثبت شده ولي من شك دارم...

لطفا ایمیل خودتو بده تا برات میل کنم :cool::cool::cool::cool:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا