برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری با سود بالا و مطمئن در شرکت Imperial-Investment

وضعیت
موضوع بسته شده است.

medusa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه عکس
دقت کنید

1st%20payment1.JPG

efsha-imperial

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود به همه دوستان بیدار
عزیزان در وبلاگ http://efsha-imperial.blogfa.com اطلاعات کامل و موثق و همراه با سند معتبری وجود دارد که ثابت میکند سیستم ایمپریال یه سیستم پونزی است و نیات پلید ایمپریالی های زالو صفت کاملاً تشریح شده است. در این وبلاگ شما با انواع پونزی ها آشنا خواهید شد و به این نکته پی خواهید برد که سیستم ایمپریال یه کمپانی نیست بلکه فقط یه سایته و دست یه سری از افراد سود جو چون حامد.. و رضا.. است که صرفاً برای منافع شخصی خودشون اقدام به ایجاد این سایت کرده اند. آنلاین یه کمپانیه هایپه ( البته از نوع خوش حسابش تا الان..) و گارانتی بانکی خودش رو فقط به افراد حقوقی میده و نمی اد با افراد حقسقس قرار داد ببنده و یه جوری میده که افراد دستشون جایی بند نباشه. گارانتی بانکی (GB) ایمپریال جعلی و کاملاً تقلبی است.

متاسفانه یه سری نامرد:f34r: ، زالو صفت از فقر اطلاعاتی مردم سو استفاده میکنن با وسط کشیدن این مدارک ساختگی و کاملاً جعلی سعی در رقم زدن فاجعه ای عظیم در صنعت نتورک ایران دارند.

این فاجعه عظیم رو به مردم ایران تسلیت عرض می کنم...:(:(:(

برای تکمیل اطلاعات خودتون و پی بردن به نحوه کار این سیستم پونزی شما رو دعوت میکنم به خوندن وبلاگ.

http://efsha-imperial.blogfa.com

پیشنهاد میکنم که وبلاگ رو کامل و با حوصله بخونید تا شاید شما هم مثل من از ایمپریالی بودن خود خجالت زده شید...

برای خودم متاسفم که یه روزی به این سیستم اعتماد کردم:(

در ضمن به وبلاگ نویسان ایمپریالی هم توصیه می کنم که فحاشی نکنند چون به دور از انسانیت هست. گر چه فکر نکنم که انسان باشند و فحاشیشون به همین دلیله. زالو صفت ها.....

هر کس اختیار داره تا خودش تصمیم بگیره.

بدرود..

medusa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود به همه دوستان بیدار
عزیزان در وبلاگ http://efsha-imperial.blogfa.com اطلاعات کامل و موثق و همراه با سند معتبری وجود دارد که ثابت میکند سیستم ایمپریال یه سیستم پونزی است و نیات پلید ایمپریالی های زالو صفت کاملاً تشریح شده است. در این وبلاگ شما با انواع پونزی ها آشنا خواهید شد و به این نکته پی خواهید برد که سیستم ایمپریال یه کمپانی نیست بلکه فقط یه سایته و دست یه سری از افراد سود جو چون حامد.. و رضا.. است که صرفاً برای منافع شخصی خودشون اقدام به ایجاد این سایت کرده اند. آنلاین یه کمپانیه هایپه ( البته از نوع خوش حسابش تا الان..) و گارانتی بانکی خودش رو فقط به افراد حقوقی میده و نمی اد با افراد حقسقس قرار داد ببنده و یه جوری میده که افراد دستشون جایی بند نباشه. گارانتی بانکی (GB) ایمپریال جعلی و کاملاً تقلبی است.

متاسفانه یه سری نامرد:f34r: ، زالو صفت از فقر اطلاعاتی مردم سو استفاده میکنن با وسط کشیدن این مدارک ساختگی و کاملاً جعلی سعی در رقم زدن فاجعه ای عظیم در صنعت نتورک ایران دارند.

برای تکمیل اطلاعات خودتون و پی بردن به نحوه کار این سیستم پونزی شما رو دعوت میکنم به خوندن وبلاگ.

پیشنهاد میکنم که وبلاگ رو کامل و با حوصله بخونید تا شاید شما هم مثل من از ایمپریالی بودن خود خجالت زده شید...

در ضمن به وبلاگ نویسان ایمپریالی هم توصیه می کنم که فحاشی نکنند چون به دور از انسانیت هست. گر چه فکر نکنم که انسان باشند و فحاشیشون به همین دلیله. زالو صفت ها.....

بدرود..

در کامنتی که در بلاگ شما گئاشتم همه موارد را توضبح ئتئم و شما دوست عزیز آن کامنت را پاک کردید .

این سایت جدید ماست تا چند روز دیگه بالا می یاد

www.bestmli.com

medusa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود به همه دوستان بیدار

بدرود..

در کامنتی که در بلاگ شما گذاشتم همه موارد را توضبح دادم و شما دوست عزیز آن کامنت را پاک کردید .

این سایت جدید ماست تا چند روز دیگه بالا می یاد

www.bestmli.com

behzad_vision

Registered User
لایک‌ها
121
به نظر قابل اعتماد ترین سایت در کلاهبرداری و دزدی در روز روشن همین سایت imperial investment هست.

medusa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
[
QUOTE=behzad_vision;1490843]به نظر قابل اعتماد ترین سایت در کلاهبرداری و دزدی در روز روشن همین سایت imperial investment هست.[/QUOTE]

حتما حق باشماست اگه می خواستم به هر شما باشم 1200 تو یه ماه در نمی یاوردم

اگه ممنکنه مدارکتون رو ارائه بدید . بی مدرک و با حرف که نمیشه یکی رو متهم کرد .

من مدارک رو در سایت قرار دادم

اینم سایت
www.imperial.persiangig.com

www.bestmli.com

www.network-marketing.persiangig.com

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
حتما حق باشماست اگه می خواستم به هر شما باشم 1200 تو یه ماه در نمی یاوردم

اینم سایت
دوست عزیز مگه 1200 تو ماه در نمیاری؟
پس چه اصراری داری هی اینجا پست میزنی؟
خب برو شما پولتو بگیر نیازی هم به پست زدن اینجا نیست

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543

اینم سایت
[/RIGHT]
www.imperial.persiangig.com

www.bestmli.com

www.network-marketing.persiangig.com
بابا چه مدركي رو قرار دادي؟!

اينها فقط تجربيات و تحقيقات شخصي شما هستند و مورد اطمينان بودن يا نبودن اين برنامه يه چيز ديگس...

Moein

Registered User
لایک‌ها
64
ما میگیم با هایپ مخالفیم، هی میان میگن این یکی مطمئن‌تره!
خدا میدونه تا کی باید این بحث‌ها تکرار بشه، دیروز سوئیس کش، امروز آنلاین کپیتال، فردا آسو کش و ...!

دوست عزیز، شما که عکس پولهایی رو که گرفتی میزاری اینجا هدفت چیه؟!
مگه ما گفتیم الان پول به کسی نمیده؟ همه می‌دونند که هایپ‌ها بین 0 روز تا چند سال پول پرداخت می‌کنند و بعد فرار می‌کنند!
اما موضوع اینه که امثال شما با این کار چند نفر ساده لوح رو جوگیر می‌کنن که بیاد تو این کارها! اگه تاپیک سوئیس کش رو هم بخونی، هرجا دلیل کم می‌آوردند از پولهایی که تا اون موقع گرفته بودند حرف می‍زدند در حالی که هیچ کس بهشون نگفته بود که شرکتتون پولی نمیده.
میدونی ماهی 50 درصد یعنی چی؟!
یعنی کسی که بتونه ماهی 50 درصد سود کنه در عرض 2 ماه پولش دو برابر میشه و اگه یه حساب کوچولو بکنی به طور تصاعدی زیاد میشه و اگه قدرت رشد تصاعدی بدونی:
با فرض سرمایه اولیه 1000 دلاری بعد از
1 سال شما حدود 130،000 دلار دارین
2 سال ---> حدود 17،000،000 دلار
3 سال ---> حدود 2،000،000،000 دلار
4 سال ---> بیش از 283،000،000،000 دلار
یعنی بعد از 4 سال با 283 میلیارد دلار سرمایه، شما ثروتمندترین انسان کره زمین هستید!!!

medusa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ما میگیم با هایپ مخالفیم، هی میان میگن این یکی مطمئن‌تره!
خدا میدونه تا کی باید این بحث‌ها تکرار بشه، دیروز سوئیس کش، امروز آنلاین کپیتال، فردا آسو کش و ...!

دوست عزیز، شما که عکس پولهایی رو که گرفتی میزاری اینجا هدفت چیه؟!
مگه ما گفتیم الان پول به کسی نمیده؟ همه می‌دونند که هایپ‌ها بین 0 روز تا چند سال پول پرداخت می‌کنند و بعد فرار می‌کنند!
اما موضوع اینه که امثال شما با این کار چند نفر ساده لوح رو جوگیر می‌کنن که بیاد تو این کارها! اگه تاپیک سوئیس کش رو هم بخونی، هرجا دلیل کم می‌آوردند از پولهایی که تا اون موقع گرفته بودند حرف می‍زدند در حالی که هیچ کس بهشون نگفته بود که شرکتتون پولی نمیده.
میدونی ماهی 50 درصد یعنی چی؟!
یعنی کسی که بتونه ماهی 50 درصد سود کنه در عرض 2 ماه پولش دو برابر میشه و اگه یه حساب کوچولو بکنی به طور تصاعدی زیاد میشه و اگه قدرت رشد تصاعدی بدونی:
با فرض سرمایه اولیه 1000 دلاری بعد از
1 سال شما حدود 130،000 دلار دارین
2 سال ---> حدود 17،000،000 دلار
3 سال ---> حدود 2،000،000،000 دلار
4 سال ---> بیش از 283،000،000،000 دلار
یعنی بعد از 4 سال با 283 میلیارد دلار سرمایه، شما ثروتمندترین انسان کره زمین هستید!!!

اگه کسی 50% سود در ماه بگیره :

1- در یک سال میشه 600%
2- 2 سال میشه 1200%
3-3 سال میشه 1800 %
4- سال 4 میشه 2400 %
اگه فرض بر 1000 دلار باشه که 50 % نمی ده ولی دوستمون اصرار داره میشه 24000 دلار

:cool::cool::cool:

Domain

Registered User
لایک‌ها
2
دوست عزیز مگه 1200 تو ماه در نمیاری؟
پس چه اصراری داری هی اینجا پست میزنی؟
خب برو شما پولتو بگیر نیازی هم به پست زدن اینجا نیست
جواب این دوستمون هم بده لطفاً ;)

marco250

Registered User
لایک‌ها
340
این Imperial Investment هم چقدر خوش اشتها است , سپرده های بالای 1000 دلار رو قبول می کنه که یکباره پول قلمبه در کوتاه ترین زمان جمع بشه و فلنگ رو ببنده.. :lol:

Moein

Registered User
لایک‌ها
64

1- در یک سال میشه 600%
2- 2 سال میشه 1200%
3-3 سال میشه 1800 %
4- سال 4 میشه 2400 %
اگه فرض بر 1000 دلار باشه که 50 % نمی ده ولی دوستمون اصرار داره میشه 24000 دلار

:cool::cool::cool:
شما که اینقدر IQ بالایی داری و سابقه عضویت توی انواع این شرکتها رو داری باید بدونی با فرض reinvest این تخمین رو زدم!
یعنی اگه هر پولی که بهت میده دوباره بزاری توی شرکت، بعد از 4 سال باید بشه 283 میلیارد دلار!!!

1000 دلار رو مثال زدم! اگه مشکلت رو حل میکنه یه صفر بزار جلوش!

medusa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما که اینقدر IQ بالایی داری و سابقه عضویت توی انواع این شرکتها رو داری باید بدونی با فرض reinvest این تخمین رو زدم!
یعنی اگه هر پولی که بهت میده دوباره بزاری توی شرکت، بعد از 4 سال باید بشه 283 میلیارد دلار!!!

و کصی بخواد 100000 دلار ثرمابه کنه

1- در یک سال میشه 600%
2- 2 سال میشه 1200%
3-3 سال میشه 1800 %
4- سال 4 میشه 2400 %
اگه فرذ بر 100000 دلار باشه ، میشه 2400000 دلار میشه .ریازی خوبههه؟؟؟؟؟:wacko::wacko::wacko::wacko:

Moein

Registered User
لایک‌ها
64
شما که اینقدر IQ بالایی داری و سابقه عضویت توی انواع این شرکتها رو داری باید بدونی با فرض reinvestment این تخمین رو زدم!

واضحتر از این هم میشه گفت؟!!:blink::blink::blink:

ahura_vgh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از یه طرف حق بهتون می دم شکاک باشید. از یه طرفم می گم مثل اون جغده توی چوبین شدین (من میدونستم که اینجوری میشه).
کسی که میاد همچین چیزی تایپیک میده خوب دنبال زیر مجموعه می گرده واسه سود بیشتر. چون سود پلن رو با هیچ سود دیگه ای نمی شه مقایسه کرد. پولش هم خیلی می چسبه(اگه در آورده باشید می فهمید چی میگم)
پس دلیل نمی شه کسی که میاد اینجا کارو معرفی میکنه خودش در نمیاره. یا اگه در میاورد اینجا نبود.
یه توضیحی میخوام راجع به سایتهای اینوست بدم. 99/99% این سایت ها مانی گیم هستن. مثل سایتی که جای سوئیس کش بالا اومده و سایت های دیگه. تنها 3 سایت اینوست هست که خروجی بانک داره. یکیش کپیتاله. فقط یک سایت هست که پول شما رو با سه گارانتی بانکی تضمین می کنه اونم باز کپیتاله. کدوم سایت اینوست تونسته با اسمارت کارت قرارداد ببنده؟ کپیتال این کارو کرده. کدوم سایت تونسته با مایکروسافت قرارداد ببنده؟
کدومشون از اتحادیه اروپا دیپلم افتخار گرفتن؟ و...
تو تایپیکی که از سوئیس کش هم اومده بود نوشتم. نه از چیزی حمایت می کنم نه می کوبم. فقط هر کاری می خواید بکنید با اطلاعات کامل و تحقیقات درست برید جلو. اگه خواستید می تونم کمکتون هم بکنم.
من خودم تو کپیتال سرمایه گذاری کردم. ولی از این طریق زیر مجموعه جذب نمی کنم. چون حوصله آدمای منفی باف رو می خواد که من ندارم.تجربه من هم تو زمینه نتورک و پرامیدال و ... هم زیاده که بر می گرده به سال 1342 :lol:
خلاصه اگه سوالی بود در این ضمینه ها در خدمتیم. شما هم اینقدر آیه یاس نخونید بابا تو هر تایپیکی که می بینی نوشتید واای ما می دونیم نمیشه بد بخت میشیم فلان میشه میمیریم می کشنمون:D
خلاصه با منطق جلو برید با دلیل و مدرک (زنده باد مفت خوری چون پولش حال می ده)

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
http://forum.persiantools.com/t16937.html
اين تاپيك براي معرفي سايتهاي كسب درامد از طريق HYIP است.
لطفا تاپيك ديگري در اين زمينه باز نكنيد.
تمام تاپيك هاي مشابه حذف خواهد شد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا