برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری بیت کوین : 100 درصد سود در 100 ساعت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,025
بغیر از فروش عنتر نتی دیگه چی هست؟ یه چیزی که مثل پی پال و... مسدود نباشه، خوب باشه زیرمجموعه میشم
این بیتکویین چه جوری نقد میشه؟

goldcom

Registered User
لایک‌ها
28
بغیر از فروش عنتر نتی دیگه چی هست؟ یه چیزی که مثل پی پال و... مسدود نباشه، خوب باشه زیرمجموعه میشم
این بیتکویین چه جوری نقد میشه؟
از سایت های صرافی آنلاین میتونی نقدش کنی
برای باز کردن حساب بیت کوین هم به سایت blockchain.info برو

morteza321

Registered User
لایک‌ها
14
سلام من در سایتش 0.008 میل ریختم چرا کمیسیون را نداد

morteza321

Registered User
لایک‌ها
14
آقای goldcom اثبات پرداختی ها باعکس بگذارید به همراه آدرس بیت کوین ؟ آدرس بیت کوین شما کدام است تا من ببینم پرداخت کرده یا نه ؟ فعلا کمیسیون را پرداخت نکرده اما سرمایه ام را در سایت نشان داد - من 3 سال هایپ کار می کنم من هم خودم همین اسکریپت دابلر بیت کوینی دارم همین مدل ایران چنجر است اما خارجی است

morteza321

Registered User
لایک‌ها
14
دیشب که سرمایه ریختم امروز صبح که بلند شدم آدرس بیت کوین برای سرمایه گذاری تغییر کرد ؟ برای شما آقای goldcom کمیسیون را پرداخت کرده عکس اثبات و آدرس بیت کوین خود را قرار دهید ؟

miladk2

Registered User
لایک‌ها
92
دیشب که سرمایه ریختم امروز صبح که بلند شدم آدرس بیت کوین برای سرمایه گذاری تغییر کرد ؟ برای شما آقای goldcom کمیسیون را پرداخت کرده عکس اثبات و آدرس بیت کوین خود را قرار دهید ؟
نگران نباش به حساب قبلیت ریخته میشه

morteza321

Registered User
لایک‌ها
14
یکی از کاربرهای انجمن دیگر می گوید الان 5 روزه تو سایت نوشته واریز شده ولی هنوز چیزی به حسابم در بلاک جین نیامده ؟ فقط الکی بزنید PAID وچیزی به حساب نیاید من چند ساله دارم کار هایپ را انجام می دهم این شیوه ها دیگه قدیمی شده پول مردم خوردن خیلی بده - به نظرم خود مدیر سایت goldcom است و داره کلاهبرداری می کندلیست سرمایه ها از خودشون هست خودشان در سایت می ریزند و شاید هم فیک باشه من خودم همین اسکریپت را دارم راحت می شه فیک رد کنم الکی می گویند پرداخت شده و یک گروه پشت این قضیه هستند ؟

goldcom

Registered User
لایک‌ها
28
یکی از کاربرهای انجمن دیگر می گوید الان 5 روزه تو سایت نوشته واریز شده ولی هنوز چیزی به حسابم در بلاک جین نیامده ؟ فقط الکی بزنید PAID وچیزی به حساب نیاید من چند ساله دارم کار هایپ را انجام می دهم این شیوه ها دیگه قدیمی شده پول مردم خوردن خیلی بده - به نظرم خود مدیر سایت goldcom است و داره کلاهبرداری می کندلیست سرمایه ها از خودشون هست خودشان در سایت می ریزند و شاید هم فیک باشه من خودم همین اسکریپت را دارم راحت می شه فیک رد کنم الکی می گویند پرداخت شده و یک گروه پشت این قضیه هستند ؟

یک کاربر ممکنه اشتباه کرده باشه .
یا شماره بیت کوینش رو اشتباه وارد کرده باشه .
شما اگه اطلاعی از بیت کوین و هش های بلک چین داشته باشید متوجه میشید که لینک اثبات هایی که اینجا گذاشتم واقعی هست

morteza321

Registered User
لایک‌ها
14
یک کاربر ممکنه اشتباه کرده باشه .
یا شماره بیت کوینش رو اشتباه وارد کرده باشه .
شما اگه اطلاعی از بیت کوین و هش های بلک چین داشته باشید متوجه میشید که لینک اثبات هایی که اینجا گذاشتم واقعی هست
فقط خدا کند که پرداخت کند من با مدیرش صحبت کردم گفت پرداخت می کنیم و جای نگرانی نیست امیدوارم این طوری باشد

goldcom

Registered User
لایک‌ها
28
فقط خدا کند که پرداخت کند من با مدیرش صحبت کردم گفت پرداخت می کنیم و جای نگرانی نیست امیدوارم این طوری باشد
من و خیلی از دوستان دیگه تو همین انجمن دریافتی داشتیم و مشکلی ازین بابت نیست

morteza321

Registered User
لایک‌ها
14
پس چرا سایتش کمیسیون ها و زیرمجموعه ها را پرداخت نمی کند ؟

goldcom

Registered User
لایک‌ها
28
پس چرا سایتش کمیسیون ها و زیرمجموعه ها را پرداخت نمی کند ؟
توجه

به دلیل اشکالی که در سیستم زیر مجموعه گیری ایران چنجر وجود دارد ، این قسمت موقتا غیر فعال شده است ، از همکاران عزیز تقاضا میکنیم با ورود به سایت بیت کوینکس 100 ، در این سایت ثبت نام کرده و اقدام به زیر مجموعه گیری کنند.

آدرس سایت :

http://bitcoinx100.com

http://iran-changer.com/affiliate

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا