برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بازار خودرو + اخبار و رویدادهای مربوط به خودرو

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
دوستان تو بورس کالا
1- اگر 48 ماهه گذشته قرعه کشی برنده شده باشیم میتونیم خودرو ثبت سفارش کنیم؟
2-اگر پلاک انتظامی فعال داشته باشیم و از بازار ازاد خریده باشیم چطور؟
تا اونجا که من متوجه شدم بورس کالا هیچ محدودیتی نداره غیر از اینکه از سال 98 به اینور اگر فاکتور خرید از خود شرکت خودروسازی بنامت صادر شده باشه نمیتونی شرکت کنی. اینکه چقدر در بازار ازاد خرید و فروش کردی یا پلاک فعال بنامت هست در بورس کالا مهم نیست.

Yossef

Registered User
لایک‌ها
408
برای هر کد ملی اجازه خرید 1 ماشینه یا محدودیت نداره؟ منظور مثلا خرید ماشین کارکرده هستش.

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
دوستان تو بورس کالا
1- اگر 48 ماهه گذشته قرعه کشی برنده شده باشیم میتونیم خودرو ثبت سفارش کنیم؟
2-اگر پلاک انتظامی فعال داشته باشیم و از بازار ازاد خریده باشیم چطور؟

برای هر کد ملی اجازه خرید 1 ماشینه یا محدودیت نداره؟ منظور مثلا خرید ماشین کارکرده هستش.
این پیغامی است که بعد ورود به پنل ebgo مفید میده

screenshot_2023-01-30_at_20-12-46_ebgo_-_خرید_خودرو_kf5y.png

davi12

Registered User
لایک‌ها
781
سلام
قبل عید شرکت ها می تونن افزایش قیمت بدن؟

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
دوستان این محدودیت پلاک فعال انتظامی خودروسازها برای خرید خودرو چی منظورشه؟ آیا منظورش هر فردی که پلاک فعال بنامشه هست یا فقط پلاک هایی مثل تاکسی، نظامی و ...؟
الان شخص عادی طی 48 ماه گذشته از خودروسازها خرید نکرده باشه، گواهینامه داشته باشه ولی خودرو شخصی با پلاک فعال عادی داشته باشه می‌تونه توی این طرح‌ها شرکت کنه یا نه؟
بدلیل اینکه در بخش نامه هاشون همیشه اینو نوشته: شرط دارا نبودن پلاک فعال خودروی سواری شخصی، پس فقط سواری شخصی رو شامل میشه مثلاً وانت یا تاکسی یا سنگین داشته باشی رو نمیگه و می تونی ثبت نام کنی.

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
بدلیل اینکه در بخش نامه هاشون همیشه اینو نوشته: شرط دارا نبودن پلاک فعال خودروی سواری شخصی، پس فقط سواری شخصی رو شامل میشه مثلاً وانت یا تاکسی یا سنگین داشته باشی رو نمیگه و می تونی ثبت نام کنی.
اره با پلاک تاکسی تونستم خرید کنم. این پلاک فعال انتظامی که میگن فقط مربوط به خودروی شخصیه.

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
سلام دوستان من یک ماشینی از ایرانخودرو برنده شده بودم که دعوت نامه اش تازه اومده هنوز می گن حدود یک ماهی می کشه که ماشین رو تحویل بدند حالا مدل ماشین 1401 می ده یا 1402؟

amirradan26

Registered User
لایک‌ها
1,478
آقا درآمد این ماشین سنگینا مثل دیما و کمپرسی بنز تقریبا چقدر هست؟ کسی ماشین سنگین داشته

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,490
سلام دوستان من یک ماشینی از ایرانخودرو برنده شده بودم که دعوت نامه اش تازه اومده هنوز می گن حدود یک ماهی می کشه که ماشین رو تحویل بدند حالا مدل ماشین 1401 می ده یا 1402؟
2
از توی پنلتون هم میتونید ببینید توی چه مرحله ای هست
آقا درآمد این ماشین سنگینا مثل دیما و کمپرسی بنز تقریبا چقدر هست؟ کسی ماشین سنگین داشته
ماشین سنگین دوتا داشته باشی خوبه.اگر یکی داشته باشی و پشتوانه نداشته باشی (حالا پول نقد یا ... ) میتونه جوری زمینت بزنه که کمر راست نکنی.
درامد دوتا ماشین سنگین با هم متفاوته.
اگر تجربشو نداشتید حتی بهش فکر هم نکنید.

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,996
تا حالا طرف سایت های گوهلتی نرفتم با اون رابط گاربری شخمیشون
این سایت کی**نخودر
زده صفر ریال!!
خب این یعنی چی؟
پس چرا دو روزه پشت تلویزیون ار و کوز میکنه که بیایین ثبت نامه؟
الان چطوری بفهمم چقدر پول برای هر ماشین میخواد گرو بگیره؟
اگه بهم نداد کی میتونم از گرو درش بیارم؟
1678554566225.png
دکمه سفارش رو میزنم میگه
در صورت افتتاح حساب وكالتي مربوط به ايران خودرو با موجودي و زمان اعلام شده در بخشنامه، امكان ثبت سفارش در سايت ميسر خواهد شد

والا تو هیچ جایی از کره زمین حتی تو مرکز تروریستی طالبان هم برید اینطوری ماشین نمیخرن
انحصار رو ازشون بگیرن انگار شلوارشون رو درآوردی...

رفتم تو سایت بانک ملی. اگه دکمه وکالتی شدن حساب رو بزنم. بعدا نخوام وکالتی باشه چطوری میشه لغوش کرد؟
اصلا نگفته چه مبلغی قیمت ماشینه چه مبلغی مسدود میشه. مردم چشم بسته ماشین میخرن؟؟؟

مثل گاو سرم رو انداختم رفتن دانشگوه و پادگان ، الان بگن برو اونجا مفتی بهت ماشین میدم نمیرم. هر کار گفتم برعکسش رو عمل کنید موفقید

Last edited:
بالا