برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

Bahram241

همکار بخش صوتی وتصویری - خودرو _ فروشنده معتبر
مدیر انجمن
همکار انجمن
لایک‌ها
948
دوست عزیز, الان که بانکها دارن سپرده هایی با سود بالا میدن, گذاشتن پول تو صندوق منطقی نیست
- صندوق مربوط به سازمان بورس است و اگر اتفاقی برای اون بانک بیافته, به احتمال زیاد پولتون شامل صندوق ضمانت بانک مرکزی نمیشه
- برخلاف سپرده های مدت دار که دقیقا مشخص هست چقدر سود میگیرید و بانک نمیتونه سود رو کم کنه, صندوق مثل سپرده روزشمار است و همیشه باید نگران کم شدن اون باشید
و همچنین احتمال افزایش نرخ سود هم وجود داره و شناوره.

amir_itc

Registered User
لایک‌ها
86
به نظر من اینکه صندوق معتبر هست یا خیر و یا سپرده بلند مدت بر میگرده به اعتبار بانک .نظر من اینه که مثلا صندوق بانک مسکن که دولتی هست و بیست درصد میانگین سود میده و هر وقت پولت یا قسمتی از پولت رو بخوای طی چند روز بر میداری بهتر از سپرده بلند مدت تو یه بانک با اعتبار کم هست.البته این نظر منه

Ebehrooz

Registered User
لایک‌ها
175
دوستای گرامی من نظر شخصی خودم روعرض می کنم فکر نکنم تمام بانکها چه دولتی وچه خصوصی وقتی پول روتوصندوق انها می گذارید تمام اون پول رو وارد بورس کنند
چرا چون بانکهای برای مقابله با بانک مرکزی به چنین کاری دست زد که بتواندسودبالا بدهد البته حالا که فشار کم شده دیگه مثل قبل بانکها نیاز به این کار ندارند
ودلیل دوم وقتی بانک توصندوق سود مثلا ۲۳ تضمین می کنه که می دهد
کاری به اونها ندارم که میگن بین ۲۰تا۲۳بانکهایی رومیگم که تاکیدمی کنن ۲۳درصد یا۲۲درصدقطعی خوب معلومه که بانک با ترفند بورس این پول می گیره ومثل قبل از کم کردن سودها سود را بدون فشار بانک مرکزی پرداخت می کنن

فرستاده شده از SM-G925Fِ من با Tapatalk

mehdi b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
دوستان قوامین هنوز 22 درصد یکساله باز میکنه؟ 80 تومن دارم مرددم تو صادرات یکساله 20 درصد باز کنم یا قوامین؟

azita57

Registered User
لایک‌ها
109
روز شمار بدون کف موجودی بالاترین سود رو کدوم بانک میده که حساب باز کنم

mehran_456

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
97
دوستان قوامین هنوز 22 درصد یکساله باز میکنه؟ 80 تومن دارم مرددم تو صادرات یکساله 20 درصد باز کنم یا قوامین؟
دوست عزیز قوامین شعبه هاش طرحای مختلفی دارن شما چند تا شعبه پرس و جو کن. مثلا تو شهر ما بالای 50 تومن 20 در صد یکساله و بالای 100 تومن 21 درصد یکساله باز میکردند. در حالی که دوستان تو همین تاپیک میگفتن بعضی شعبه ها بالی 50 تومنو 22 درصد یکساله باز میکردن. بستگی به شعبش داره. من از رییس شعبه شهر خودمون پرسیدم که چرا شما بالای ی 50 تومن 20 درصد باز میکنید و شعبه های دیگه 22 درصد گفت شعبه ما از سقف تعهدات سالانه خودش خیلی جلوتره برا همین 22 باز نمیکنیم. ولی در کل قوامین من خودم ازش راضیم. حالا دیگه خود دانی

mehran_456

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
97
روز شمار بدون کف موجودی بالاترین سود رو کدوم بانک میده که حساب باز کنم
سلام. فک کنم فعلا آینده بهترین شرایطو داره البته اگه هنوز حساب عیدانه باز کنن. یه سراغی بگیر. با حداقل یک میلیون 22 درصد سود روز شمار میده. ایران زمینم با حداقل صد هزار تومن که مسدود میشه روزشمار 18 میده

trex2008

Registered User
لایک‌ها
180
بانک ها شیفت عصر چه ساعتی هستن

pat7ick

Registered User
لایک‌ها
58
بانک قوامین برای مبالغ بالای صد تومن روزشمار 20 درصد گذاشته...

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk
برای 200تومان هم 21.5%روز شمار میده
اگر کسی با 200تومان شعبه ای میشناسه که بالاتر از 21.5% روز شمار بده اطلاع بده ترجیحا در اصفهان
کلا اگر شعبه ای از قوامین که بالاتر از 21.5% روز شمار بده معرفی کنید

همچنین پاسارگاد و ملی اگر بالاتر از 18% یکساله جایی میدن اطلاع بدید

cotgnx

Registered User
لایک‌ها
470
برای 200تومان هم 21.5%روز شمار میده
اگر کسی با 200تومان شعبه ای میشناسه که بالاتر از 21.5% روز شمار بده اطلاع بده ترجیحا در اصفهان
کلا اگر شعبه ای از قوامین که بالاتر از 21.5% روز شمار بده معرفی کنید

همچنین پاسارگاد و ملی اگر بالاتر از 18% یکساله جایی میدن اطلاع بدید
بالای 200 میلیون تومن یا 200 هزار تومن؟!!

ehsanrf

کاربر حرفه ای نرم افزار
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
809
دوستان یک سوال
اگه کسی دفترچه حسابی رو از دهه 60، 70 یا 80 داشته باشه
مثلا مال یه موسسه مالی و اعتباری که الان تبدیل به بانک شده
علی‌رغم اینکه سالیان سال گذشته و حسابش رو فراموش کرده، آیا می‌تونه به سپرده اش دسترسی داشته باشه!؟
حساب ها هم قرض الحسنه پس انداز هستن

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
بانک قوامین برای مبلغ بالای 50 میل ، یکساله 22 درصد

amgh

Registered User
لایک‌ها
388

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099

amgh

Registered User
لایک‌ها
388

دقیقا، جهانی شد [emoji3]، جالبه واسه خودشون هم همین مطالب فرستادم بخصوص بازرسی، اگر اسم بانک میبردن احتمال اینکه مبالغ پرداخت بشه زیاد میشد ، اون دوستمون گفتن بیخیال شین واسه یک روز اما الان بد جور رسانه ایی شد با یک پیام تو تلگرام
یک نفر گزارش داده بود بانک اینده هم فروردین ۳۰ روز حساب کرده، من روزشمار دارم و مبلغم متغیر هستش اگر کسی مبلغش ثابته یه حساب کتابی انجام بده ببینه درسته یا نه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Last edited:
بالا