برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

mahs

Registered User
لایک‌ها
74
صندوق لوتوس چطوریه؟ کسی استفاده کرده؟
خرید و فروش واحدهاش بطور کامل اونطور که ادعا میکنن آنلاین کار میکنه؟
----
کسی پیشنهاد دیگه ای داره(غیر گردشگری و آینده که دارم)

Sent from my iPhone using Tapatalk

baktash70

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام دوستان..
آقا یه سوال..
الان من به صورت اینترنتی توی سایت امین آشنای ایرانیان که مال حکمته ثبت نام کردم..
اصلاعات شخصی و همراه اسکن مدارک شناسنامه و کارت ملی ضمیمه کردم و با نام کاربری و رمز وارد شدم
سیستم ساده ای داشت..
الان لازمه که بانک هم برم؟
یا ازقسمت صدور اینترنتی واحد بخرم؟
بعد به چه صورته این سرمایه گذاریش؟
مثلا واحدی 105 تومنه مبلغی که میزنم باید ضریبی از 105 باشه..مثلا 10 میلون و 500؟
یا مثلا امروز 2400 تو حسابمه برم صور اینترنتی و 2400 و واریز کنم و تموم؟
میشه کسی که در جریانه توضیح بده..ممنون..

geniuses

Registered User
لایک‌ها
456
صندوق لوتوس چطوریه؟ کسی استفاده کرده؟
خرید و فروش واحدهاش بطور کامل اونطور که ادعا میکنن آنلاین کار میکنه؟
----
کسی پیشنهاد دیگه ای داره(غیر گردشگری و آینده که دارم)

بله، در صورت درخواست User و Pass برای صدور و ابطال واحدها در صندوق لوتوس پارسیان در اختیارتون قرار میگیره.
صندوق بانک شهر و بانک حکمت ایرانیان هم صندوقهای با ضمانت نقد شوندگی بانکی و با قابلیت صدور و ابطال اینترنتی هستند. در کل برای بررسی تعداد افراد سرمایه گذار و حجم کل سرمایه ی صندوق و اطلاعات رسمی ضمانت اصل و یا سود سرمایه می تونید لیست کلیه ی صندوقهای دارای مجز رسمی از سازمان بورس و اوراق بهادار رو از اینجا مشاهده کنید: http://www.fipiran.com/Fund/MFComparing/3

geniuses

Registered User
لایک‌ها
456
سلام دوستان..
آقا یه سوال..
الان من به صورت اینترنتی توی سایت امین آشنای ایرانیان که مال حکمته ثبت نام کردم..
اصلاعات شخصی و همراه اسکن مدارک شناسنامه و کارت ملی ضمیمه کردم و با نام کاربری و رمز وارد شدم
سیستم ساده ای داشت..
الان لازمه که بانک هم برم؟
یا ازقسمت صدور اینترنتی واحد بخرم؟
بعد به چه صورته این سرمایه گذاریش؟
مثلا واحدی 105 تومنه مبلغی که میزنم باید ضریبی از 105 باشه..مثلا 10 میلون و 500؟
یا مثلا امروز 2400 تو حسابمه برم صور اینترنتی و 2400 و واریز کنم و تموم؟
میشه کسی که در جریانه توضیح بده..ممنون..

بله، این سیستم ساده در اکثریت صندوقهای معتبر بانکی (شهر، پارسیان، گردشگری، آینده، ملی و ...) استفاده میشه و طراحی یک شرکت واحد می باشه.

شما هر مبلغی رو که واریز کنید مثل تمامی صندوقها محاسبه می کنند که بیشترین تعداد واحد ممکن بر اساس NAV صدور روز درخواست با پول واریزی شما چه تعداده و مابقی رو به طور کامل به حساب شما ظرف یک روز کاری از طریق حواله پایا بر میگردانند. از این نظر بهتره که هر تعداد واحدی که مد نظر دارید، حدودا بر اساس قیمت صدور روز مقدار اندکی بیشتر واریز کنید در غیر اینصورت ممکنه 1-2 واحد کمتر براتون صادر بشه.

در صدور اینترنتی هم در تمامی صندوقها بهتره که با حواله ی اینترنتی مستقیما پول رو به حساب صندوق واریز کنید و شماره فیش مربوطه را در سامانه ثبت کنید بجای استفاده از کارتهای شتاب، به دو دلیل عمده:
1) صدور حداقل یکروز سریعتر انجام میگیره، چونکه تسویه حساب سیستم شاپرک با صندوقها همواره یکروز تاخیر داره!
2) در صورت نیاز پرینت حساب واریز به حساب صندوق همواره در دسترسه.

برای دریافت گواهی سرمایه گذاری با مهر و امضای صندوق هم نسبت به شهری که هستید بهتره با شماره ی 021-2771 داخلی 4 صحبت کنید تا نزدیکترین آدرس رو بهتون پیشنهاد کنند و یا ارسال از طریق پست پیشتاز.

Last edited:

lord_alone_dark

Registered User
لایک‌ها
205
بستگی به نوع حساب داره فکر کنم
من خودم حساب دارم تو اقتصاد نوین 2 تومن بلوکه بود سود 15 درصد روز شمار داشت الان شده 10 درصد و 2 تومن هم اتوماتیک ازاد شد
همکارم همون شعبه همین حساب داشت با یه اسم دیگه (فکر کنم سپرده سپند بود برای من یه اسم دیگه داشت سپردم) ولی شرایطش مثل من بود 2 تومن بلوکه و 15 درصد ماله ایشان مانده همون 15 درصد - خلاصه که معلوم نیست چه خبره
منم سپند دارم دست نخورده کوتاه مدت کارتی با بلوکه 2 تومن

baktash1370

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
بله، این سیستم ساده در اکثریت صندوقهای معتبر بانکی (شهر، پارسیان، گردشگری، آینده، ملی و ...) استفاده میشه و طراحی یک شرکت واحد می باشه.

شما هر مبلغی رو که واریز کنید مثل تمامی صندوقها محاسبه می کنند که بیشترین تعداد واحد ممکن بر اساس NAV صدور روز درخواست با پول واریزی شما چه تعداده و مابقی رو به طور کامل به حساب شما ظرف یک روز کاری از طریق حواله پایا بر میگردانند. از این نظر بهتره که هر تعداد واحدی که مد نظر دارید، حدودا بر اساس قیمت صدور روز مقدار اندکی بیشتر واریز کنید در غیر اینصورت ممکنه 1-2 واحد کمتر براتون صادر بشه.

در صدور اینترنتی هم در تمامی صندوقها بهتره که با حواله ی اینترنتی مستقیما پول رو به حساب صندوق واریز کنید و شماره فیش مربوطه را در سامانه ثبت کنید بجای استفاده از کارتهای شتاب، به دو دلیل عمده:
1) صدور حداقل یکروز سریعتر انجام میگیره، چونکه تسویه حساب سیستم شاپرک با صندوقها همواره یکروز تاخیر داره!
2) در صورت نیاز پرینت حساب واریز به حساب صندوق همواره در دسترسه.

برای دریافت گواهی سرمایه گذاری با مهر و امضای صندوق هم نسبت به شهری که هستید بهتره با شماره ی 021-2771 داخلی 4 صحبت کنید تا نزدیکترین آدرس رو بهتون پیشنهاد کنند و یا ارسال از طریق پست پیشتاز.
مرسی برادر..
فقط یه سوال میمونه..حداقل و حدااکثر که نداره؟
یعنی پول دستم اومد فردا 2500 بریزم دوباره 20 روز بعد 1 میلیون دستم اومد دوباره بریزم..
دیگه به نسبت مجموع کل واریزیم سود تعلق میگیره دیگه؟

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
عزیزان یکی از اقوام ( مقیم خارج از کشور ) پولشو 1 ساله در بانک ملی با سود 20 درصد خوابونده ( مبلغ حدود 4 میلیارد تومن )
آبان ماه هم 1 سال تموم میشه ! خیلی براش سخته که بخواد به بانک های خصوصی اعتماد کنه ! می خواستم بدونم بانک دولتی هست که بتونه با سود 20 درصد بخوابونه
یا صندوق مطمئنی که بتونه سود 20 تا 22 درصد بگیره به صورت ماهیانه یا 3 ماه یکبار و اینکه اصل پول تضمین میشه ؟!
بین بانک های خصوصی هم اگر سراغ دارید معرفی کنید

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
عزیزان یکی از اقوام ( مقیم خارج از کشور ) پولشو 1 ساله در بانک ملی با سود 20 درصد خوابونده ( مبلغ حدود 4 میلیارد تومن )
آبان ماه هم 1 سال تموم میشه ! خیلی براش سخته که بخواد به بانک های خصوصی اعتماد کنه ! می خواستم بدونم بانک دولتی هست که بتونه با سود 20 درصد بخوابونه
یا صندوق مطمئنی که بتونه سود 20 تا 22 درصد بگیره به صورت ماهیانه یا 3 ماه یکبار و اینکه اصل پول تضمین میشه ؟!
به نظر من همون بانک ملی 15 درصد تمدید کنه .بانکهای خصوصی تمام 15درصد هست صندوقم به نظر من برای این مبالغ بالا زیاد جالب نیست شما پول را بگذارید ملی سودش را هر ماه تو صندوق سرمایه گذاری کنید

• Like
Reactions: OVH

mahs

Registered User
لایک‌ها
74
به نظر من همون بانک ملی 15 درصد تمدید کنه .بانکهای خصوصی تمام 15درصد هست صندوقم به نظر من برای این مبالغ بالا زیاد جالب نیست شما پول را بگذارید ملی سودش را هر ماه تو صندوق سرمایه گذاری کنید

سرمایه بعضی از صندوقها بقدری بالا هستن که بنظر مشکل دار بنظر نمیان
بعد حسابرسی صندوقها بصورت مستقل انجام میشه بر خلاف بانکها

• Like

miladsa

Registered User
لایک‌ها
102
منم سپند دارم دست نخورده کوتاه مدت کارتی با بلوکه 2 تومن
درسته
ولی من همچین چیزی داشتم به اسم دیگه با 2 تومن بلوکه ،شد 10 درصد 2 تومن هم ازاد شد

حالا چه فرقی با سپند داشته خدا می دونه
شایدم شانسی هست :general208::general208::general208::general208:

Last edited:

pat7ick

Registered User
لایک‌ها
58
ملی تا 2-3 ماه پیش راحت با یک میلیارد 22% میداد الانم موعد سر رسید حتما به همون شعبه سر بزنید قطعا نرخ های که به شما میگن با منی که برفرض گذری رد میشم یا نهایت 100میلیون دارم زمین تا اسمون فرق خواهد کرد

قبلش 2-3 شعبه دیگه که اونجا حساب دارید و با چهره تان اشنا هستن هم سر بزنید وبرای 4میلیارد ببینید چقدر میدن حتما حضوری برید و ازمعاون یا رئیس بپرسید

lord_alone_dark

Registered User
لایک‌ها
205
گردشگری صندوق باز کنید.

• Like

ایران دوست

Registered User
لایک‌ها
178
از سپه هم یه آمار بگیر, سپه دولتیست و اکثر حسابهای ارگانها و شرکتهای دولتی اونجاست,بعد از اینا رفاه کارگران هم همینجوره,کلا حقوق و حسابهای تامین اجتماعی اونجاست,البته بعیده همون شعبه ملی بزاره پولو برداره!!! و احتمالا بیشتر هم بهش سود میده امسال!!!

• Like

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
گردشگری صندوق باز کنید.
دیروز صبح رفتم گردشگری افتتاح صندوق کنم که گفتن جلوشو بستن و به سقفش رسیده...
الان کجا مثل گردشگری صندوق خوبی داره دوستان؟
موسسه کوثر صندوق 22درصد داره بنظرتون میرزه برم؟

peyman110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
منم امروز رفتم به یکی از شعب گفتن دیگه صندوق نداریم

Fantasio

Registered User
لایک‌ها
76
لوتوس پارسیان صندوق خوبی بود قبلا. الآن نمیدونم وضعیت سود و غیره اش چطور باشه.

geniuses

Registered User
لایک‌ها
456
مرسی برادر..
فقط یه سوال میمونه..حداقل و حدااکثر که نداره؟
یعنی پول دستم اومد فردا 2500 بریزم دوباره 20 روز بعد 1 میلیون دستم اومد دوباره بریزم..
دیگه به نسبت مجموع کل واریزیم سود تعلق میگیره دیگه؟

خوشبختانه صندوق با ضمانت نقد شوندگی بانک حکمت با وجود سود بالاتر از 23% هیچ حداقل و حداکثری نداره. به علت روزشمار بودن اکثر صندوقها از جمله همین صندوق مورد نظر، شما میتونید هر روز نسبت به صدور و ابطال واحد ها اون هم بدون کسر کارمزد خاصی اقدام کنید که مزیت بسیار خوبیه نسبت به سپرده های یکساله با سود مشابه. البته بدون کارمزد بودن هر صندوق رو باید از ابتدا مطمین بشید چونکه بعضی صندوقها ممکنه کارمزد صدور و ابطال داشته باشند و یا حتی سود رو سه ماهه پرداخت کنند از جمله صندوق پیروزان بانک پارسیان که سودهارو سه ماه یکبار پرداخت می کنه.

دیروز 36 میلیارد و 351 میلیون تومان واحد صادر کرده اند (منبع)، هیچ روزی هم متوقف نبوده صندوق بانک گردشگری، حتما با تهران تماس بگیرید و یا به یک شعبه ی دیگه مراجعه کنید.

Last edited:

lord_alone_dark

Registered User
لایک‌ها
205
یک شعبه دیگه برو

geniuses

Registered User
لایک‌ها
456
وبسایتهای رسمی صندوقهای بانکی با قابلیت صدور و ابطال آنلاین:

1) بانک شهر (گنجینه زرین شهر) (20% سالیانه): https://ibshop.ir
2) بانک پارسیان (کلیه صندوقها از جمله با درآمد ثابت لوتوس و پیروزان) (20% سالیانه): https://lotusib.ir و https://lotusib.ir/login
اگر شخص حساب بانکی در بانک پارسیان داشته باشه فرم ثبت نام بسیار ساده خواهد بود، در غیر اینصورت وارد کردن کلیه ی اطلاعات درخواستی لازمه. مراجعه به شعبه برای دریافت رمز عبور صرفا برای بار اول اجباریه.

3) بانک حکمت ایرانیان (امین آشنا ایرانیان) (23% سالیانه): http://www.iafi.ir

Last edited:

irbroker

Registered User
لایک‌ها
253
وبسایتهای رسمی صندوقهای بانکی با قابلیت صدور و ابطال آنلاین:

1) بانک شهر (گنجینه زرین شهر) (20% سالیانه): https://ibshop.ir
2) بانک پارسیان (کلیه صندوقها از جمله با درآمد ثابت لوتوس و پیروزان) (20% سالیانه): https://lotusib.ir و https://lotusib.ir/login
اگر شخص حساب بانکی در بانک پارسیان داشته باشه فرم ثبت نام بسیار ساده خواهد بود، در غیر اینصورت وارد کردن کلیه ی اطلاعات درخواستی لازمه. مراجعه به شعبه برای دریافت رمز عبور صرفا برای بار اول اجباریه.

3) بانک حکمت ایرانیان (امین آشنا ایرانیان) (23% سالیانه): http://www.iafi.ir
امین آشنا بار اول حتما باید حضوری باشه :general602::(

بالا