برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
اونجا رو که گل بگیرن بهتر هست
یادتون نیست سر قضیه کاسیپن و فرشتگان هرکس زنگ میزد میگفت مجوز داره صبر کنین،چی شد؟
یا برای ثامن بیانیه داد،مصاحبه تلویزیونی کرد که ادغام میشه درست میشه، چی شد؟
حالا هر جا رو بخوان گل بگیرن چون وقتی مدیریت درستی روی وضعیت معیشت مردم نیست ما میخوایم نظارت درستی روی بانکها باشه؟ اون بانک سرمایه اون از بانک ... که بقیش رو نباید گفت اما در کل اینو بنده بخوبی میدونم که الان دیگه انصاف نیست با داشتن مجوز از بانک مرکزی و همچنبن شبکه شتاب که دیشب خود بنده باهاش خرید داشتم بخوایم با موسساتی که هنوز حتی مجوزی نگرفتند از جمله مهر اقتصاد یا ثامن یا فرشتگان مقایسه کنیم در مورد کاسپین تخلف شد و بانک مرکزی بدرستی اعلام نکرد چند شعبه و کدوم شعبه ها مجوز داره و مردم رو به اشتباه انداخت.
در مجموع اگر ایرادی وارد هست مطمئنا اول به خود بانک مرکزی و کسانی که قوانین بانک مرکزی رو بدرستی اجرا نمیکنن هست و بعد به بانکها و موسسات.
در کل وضعیت الان کشور جوری هست که نه در قسمت تولید شغل و کار برای مردمه بیکار فکری میشه و نه حتی بفکر مردمی هستن که با اندک پس اندازی میخوان جایی سرمایه گذاری کنن که بتونن تامین هزینه زندگی کنن و این واقعا شرم آوره که فقط یک قشر خاص چون حقوق بگیر هستن بفکر حقوق های میلیونی خودشون باشن و باقی مردم رو هم انگل جامعه بدونن مگر اینکه اون قشر مرفه بی درد باشه و ثروتمند که اونم از جایی نشات گرفته! وقتی اختلاف طبقاتی در یک کشور اینقدر زیاد باشه مشخص هست همچین مشکلاتی هم بوجود خواهد آمد منجمله بانکها و موسسات.
منتها چرا نمیخوان واقعیت ها رو بررسی و راه کار بهش بدن و از یه جایی واقعا قوانین رو اجرا کنن دیگه نمیدونم!!
شاید بانک مرکزی خوشش میاد مردم هر روز بریزن پشت در یه بانک مجوز دار یا موسسه مجوز دار و التماس پول خودشون رو کنن!!؟

fugudy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان یه سوال معنی قیمت آماری تو نمودار صندوق ها چیه؟
و چرا اختلاف قیمت صدور و ابطال در امین آشنا از همه صندوق ها بیشتره؟
به نظرم هرچی اختلاف بیشتر باشه موقع صدور و ابطال بیشتر به ضرر سرمایه گذار میشه

helllove11

Registered User
لایک‌ها
17
سلام، از دوستان کسی حساب شش ماهه تجارت 22 درصد داره؟ واسه من کم کرده 14.5 کرده تا بخوام برم ببینم چه خبره، بانک بسته شده بود. واسه شما هم کم کرده؟

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
سلام، از دوستان کسی حساب شش ماهه تجارت 22 درصد داره؟ واسه من کم کرده 14.5 کرده تا بخوام برم ببینم چه خبره، بانک بسته شده بود. واسه شما هم کم کرده؟
اره کم شده دیگه ، کلا تمام بانکا حداکثر ۱۵ میدن ، روزشمارم که۱۰ ، از اونور وام میدن با سود ۱۰۰۰ درصد[emoji55]

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
قبل از شش ماه کم کرده شود ؟

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
قبل از شش ماه کم کرده شود ؟
شیش ماهه ندارم صندوق دارم و کم کرده ، احتمالا تو قرار دادی که امضا میکنیم و نمیخونیم[emoji16] نوشتن اگر کم بشه کم میکنیم باید بری بپرسی اگر گفته باشن که میتونن کم کنن اگر نگفته باشن تا تموم نشه قراردادت باید بدن

milad p1

Registered User
لایک‌ها
52
حساب مدت دار تا وقتی که موعدش تمام نشده باشه که نباید کم بشه

sam_sami_2000

Registered User
لایک‌ها
70
لطفا حاشیه سازی و شایعه پراکنی حول بانک نکنید.
بانک آینده جزو بانک های رسمی و معتبر می باشد: http://cbi.ir/BanksInstitutions/BankInstitute.aspx
خبرگزاری های معلوم الحال !! تجمع مالباختگان افضل توس مشهد رو که مال یک ماه پیش هست نوشتن ورشکستگی بانک آینده. لطفا هر چیزی میشنوید رو باور نکنید و پخش نکنید.

geniuses

Registered User
لایک‌ها
456
سود مهر ماه (30 روزه) صندوق بانک گردشگری برای هر واحد برابر با 17,440 ریال معادل %21.22 سالیانه محاسبه شده و تا پایان وقت اداری فردا پرداخت خواهد شد. قول سود 22% از ماه آینده داده شده که احتمال رسیدن بهش با توجه به سود مهرماه زیاده، منتهی بایستی روزانه بازده صندوق چک بشه تا اگر افت زیادی پیدا کرد سرمایه رو به صندوقهای بهتر انتقال داد.

نرخ رسمی پیش بینی سود صندوق بانک شهر هم به 15% و صندوق بانک پارسیان به 19% کاهش پیدا کرده اند. با اینحال نرخ های رسمی صندوقهای بانک گردشگری، آینده و امین آشنا ایرانیان بانک حکمت ایرانیان همچنان 20% میباشند. (منبع)

Last edited:

esfahanweb

Registered User
لایک‌ها
97
در خدمت شما و دیگر مدافعان بانک آینده هستم ، البته تا قبل از عید نوروز
انشاءالله که حرف من غلط دربیاد ، کشور و مردم توان یک بانک ورشکسته را ندارند

لطفا حاشیه سازی و شایعه پراکنی حول بانک نکنید.
بانک آینده جزو بانک های رسمی و معتبر می باشد: http://cbi.ir/BanksInstitutions/BankInstitute.aspx
خبرگزاری های معلوم الحال !! تجمع مالباختگان افضل توس مشهد رو که مال یک ماه پیش هست نوشتن ورشکستگی بانک آینده. لطفا هر چیزی میشنوید رو باور نکنید و پخش نکنید.

geniuses

Registered User
لایک‌ها
456
دوستان برخلاف تبلیغات سنگینی که اینجا بروی سرمایه گذاری رو در صندوق بصورت اینترنتی میشه باتوجه به آشفته بازار تعاملات اینترنتی در ایران
تا حد امکان سرمایه گذاری در صندوق بصورت اینترنتی رو پیشنهاد نمیکنم . مگر بعدش برید سریع رسید و برگه سرمایه گذاری بگیرید .

این حرفا هم که میگن اعتبار صندوق ها بیشتر از بانک ها هست توجه نکنید . صد البته فعالیت یک صندوق در مقایسه با سرماگذاری های یک بانک و شرکت ها تابعه بانک یک مجموعه خرد حساب میشه
بطور مثال هیچ وقت صندوق امین آشنا اعتبارش از بانک حکمت بیشتر نیست و نمیتونه باشه .

در بین صندوق ها هم صندوق ها که بعد از صدور برگه سرمایه گذاری میدن انتخاب کنید تا حداقل یک سند و مدرک از پول خودتون داشته باشید​
اولا مهمترین نکته اینه که اگر شما محل بهتری با مجوز رسمی از بانک مرکزی یا سازمان بورس و اوراق بهادار (دو نهاد مالی اصلی کشور) با سود ثابت و ریسک اندک سراغ دارید، همگی خوشحال میشیم که معرفی بفرمایید.

پست های 2-3 ماه قبل رو که ببینید، همه صحبت از حسابهای 22 و 23% بانک آینده و گردشگری و قوامین و ... هست، هیچ کسی در مورد بانک قرض‌الحسنه رسالت و یا صنعت و معدن صحبتی نمیکرد، چونکه هدف این تاپیک اشتراک رایگان اطلاعات اعضا در مورد سود بیشتر هست. وقتی هم که در حال حاضر بهترین گزینه ها صندوقهای روزشمار بورسی با درآمد ثابت و سود ماهانه 20-23% هستند، طبیعیه که اینجا غالبا صحبت از اونها باشه، هیچ تبلیغات سنگینی در کار نیست. برگه مالکیت واحدهای سرمایه گذاری رو هم 100% صندوقها موظفند که ارایه بدند و اینکار رو هم انجام میدن. ولی در عمل امیدوارم که هیچ وقت مشکلی پیش نیاد، وگرنه این برگه ها ارزش خاصی نداره، مگر برای نشون دادن به دوربینها موقع تحصن جلوی بانک مرکزی، قوه قضاییه یا مجلس! حتی در حال حاضر عملا دفترچه ها از سیستم بانکی حذف شده و کلیه کارها با کارت ملی صورت میگیره، مگه اینکه فرد با هزینه خودش درخواست دفترچه کنه! با اینحال در صندوقهای بانک شهر و حکمت ایرانیان و همینطور پارسیان امکانات غیر حضوری خیلی خوبی ارایه میشه.

اعتبار هم کلمه ی مبهمی هست و غیر قابل اندازه گیری به شکل مطلق. چیزی که مشخصه سیستم حسابرسی صندوقها کاملا یکپارچه شده و اطلاعات کوچکترین تا بزرگترین صندوق به شکل روزانه و تا ریال آخر در چندین سایت رسمی سازمان بورس تهران درج میشه. مضافا شرکتهای حسابرسی معتمد بر کلیه ی ورودی و خروجیهای 100% صندوقها نظارت دایم دارند، همینطور کلیه ی حسابهای بانکی صندوقها باید به اطلاع سازمان بورس برسه و کوچکترین تغییر در فعالیت و نوع محاسبات صندوق باید ابتدا به تایید سازمان بورس برسه و در وبسایت صندوقها (بخش" مجامع صندوق") و همینطور یکی از جراید کشور درج بشه. از این نظر میزان شفافیت در عملکرد بانکها حتی به یکصدم صندوقها هم نمیرسه.
از این نظر ریسک اختلاس در کلیه صندوقهای مجاز بسیار نزدیک به صفره و از طرفی در صندوقهای با ضمانت نقد شوندگی بانکی خیال سرمایه گذار از دسترسی به اصل پول در اسرع وقت جمعه. تنها ریسک اصلی به شرایط بحرانی مثل جنگ و بحران سیاسی و ... برمیگرده که اوراق مشارکت با کاهش ارزش مواجه بشند که در این 5-6 سال فعالیت صندوقها هیچ وقت اتفاق نیفتاده.

Last edited:

geniuses

Registered User
لایک‌ها
456
در خدمت شما و دیگر مدافعان بانک آینده هستم ، البته تا قبل از عید نوروز
انشاءالله که حرف من غلط دربیاد ، کشور و مردم توان یک بانک ورشکسته را ندارند
خب چرا زحمت نمیکشید و منابع این پیش بینیهای نوستراداموسیتون رو ارایه نمیدید؟! در اینکه از بانک ملی گرفته تا توسعه و تعاون مشکل و انواع اختلاس ها وجود داره که شکی نیست، ولی اینکه میفرمایید بانک آینده از امروز در سراشیبی قرار گرفته قطعا نیاز به اسناد هر چند غیر رسمی یا صورتهای مالی یا موارد مشابه داره.

Last edited:

H.T.C

Registered User
لایک‌ها
1,331
درود
بالاترین سود برای صد میلیون کج پیشنهاد میدید؟
البته موسسه نباشه
سپاس

mohammad1.t

Registered User
لایک‌ها
36
از دوستان کسی اطلاع داره آینده ساز جدید باز می کنن هنوز یا نه؟ قابلیت واریز و برداشت داره؟
کلا یه حساب بلندمدت باشه ولی قابل برداشت و واریز فوری داشته باشه!
می خوام بخشی رو صندوق بذارم بخشی هم یکساله کنم!

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

geniuses

Registered User
لایک‌ها
456
از دوستان کسی اطلاع داره آینده ساز جدید باز می کنن هنوز یا نه؟ قابلیت واریز و برداشت داره؟
کلا یه حساب بلندمدت باشه ولی قابل برداشت و واریز فوری داشته باشه!
می خوام بخشی رو صندوق بذارم بخشی هم یکساله کنم!

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
بله، از طریق پیشخوان هم افتتاح حساب آینده ساز امکان پذیره با سود 15% و واریز اینترنتی و برداشت صرفا حضوری مانند قبل. البته اگر اینده ساز 23% دارید از قبل حتما به همین حساب اضافه کنید که فعلا بالاتر از 15% سود دریافت خواهید کرد که مقدار دقیقش رو از شعبه خودتون بپرسید.

salam2050

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
سلام
لطفا راهنمایی کنید
من حساب اینده ساز 23 درصدی دارم
چطور می توانم به حساب اینده ساز خود بوسیله
کارت بانک اینده ازطریق عابر بانک پول واریز کنم
به حساب سپرده اینده ساز
چون کارمند بانک اینده گفت باید از این طریق واریز کنی

montazeryy

Registered User
لایک‌ها
870
سود مهر ماه (30 روزه) صندوق بانک گردشگری برای هر واحد برابر با 17,440 ریال معادل %21.22 سالیانه محاسبه شده و تا پایان وقت اداری فردا پرداخت خواهد شد. قول سود 22% از ماه آینده داده شده که احتمال رسیدن بهش با توجه به سود مهرماه زیاده، منتهی بایستی روزانه بازده صندوق چک بشه تا اگر افت زیادی پیدا کرد سرمایه رو به صندوقهای بهتر انتقال داد.

نرخ رسمی پیش بینی سود صندوق بانک شهر هم به 15% و صندوق بانک پارسیان به 19% کاهش پیدا کرده اند. با اینحال نرخ های رسمی صندوقهای بانک گردشگری، آینده و امین آشنا ایرانیان بانک حکمت ایرانیان همچنان 20% میباشند. (منبع)
جالبه امروز اول نرخ 0.14% واسه روز 29 هم ثبت شد
بعد یهو غیب شد و به 0.07 کاهش پیدا کرد و واسه روز 30 هم 0.02 زدن!
خیلی جالبه قشنگ معلومه دستوری بوده!

mahs

Registered User
لایک‌ها
74
از سلام دوستان اهل فن

صندوق بانک شهر اسمش چیه؟ و ۱۰۰ کاراش مثل لوتوس اینترنتیه؟
واسه ۲۰ تومن پول کدوم بهتره؟

Last edited:

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
کارت به کارت مگه هزینش 500 تومن نیست ؟ یکبار 500 کم میکنه یکبار 700 من نمیدونم چرا اینطوریه

ehsanrf

کاربر حرفه ای نرم افزار
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
809
کارت به کارت مگه هزینش 500 تومن نیست ؟ یکبار 500 کم میکنه یکبار 700 من نمیدونم چرا اینطوریه
پلکانی هست
هرچی مبلغ بالاتر، کارمزد هم بالاتر...

بالا