برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

Arash365

Registered User
لایک‌ها
2,434

keivanpro

Registered User
لایک‌ها
173
هیچ نکته منفی نداره ملت هم خبر ندارن اکثرا و نیز عده ای الکی از بانک آینده میترسن ، کسی هم ده درصدی دیگه باز نمیکنه همین یکماه پیش سپرده بیست درصدی باز میکردن ، گردشگری هم داره روزشمار پلکانی باز میکنه که تا هجده درصد هم سود میده ، تنها نکته منفی سپرده آینده ساز اینه که هر برداشت باید با دفترچه ات بری بانک ولی واریز از هر شکل میشه

من موقعی که می خواستم این حساب 21 درصد جدید را باز کنم درخواست دفترچه ندادم... با این حساب امکان برداشت از این حساب را نداریم؟

ahadtk

Registered User
لایک‌ها
205
من موقعی که می خواستم این حساب 21 درصد جدید را باز کنم درخواست دفترچه ندادم... با این حساب امکان برداشت از این حساب را نداریم؟
برداشت از این حساب فقط به صورت حضوری است و نیازی به دریافت دفترچه نیست

arash66_2m

Registered User
لایک‌ها
9
سلام. الان حساب جدید کدوم بانک باز میکنه با سود های بالای 20 درصد و خود 20 درصد ؟ و کف موجودی باید چقدر باشه ؟ قوامین تا اخر خرداد 20 درصد روزشمار رو هنوز داره برای بعد اون میخوام برنامه بریزم.
ممنون

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
سلام. الان حساب جدید کدوم بانک باز میکنه با سود های بالای 20 درصد و خود 20 درصد ؟ و کف موجودی باید چقدر باشه ؟ قوامین تا اخر خرداد 20 درصد روزشمار رو هنوز داره برای بعد اون میخوام برنامه بریزم.
ممنون
برای حساب های جدید یا قدیمی؟

arash66_2m

Registered User
لایک‌ها
9

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
ممنون
حساب آینده ساز 21درصده برداشت فقط از طریق شعبه واریز با اینترنت و...هم میشه .کارت نداره دفترچه داره
آینده کلا بانکی است که هر روز یک بازی در میاره مثلا یه زمانی واریز به حساب آینده ساز را بست و اجازه واریز نمی داد .برای همین ممکنه تا خرداد هم بازی در بیاره اما باز کردنش فعلا ضرری نداره تا خرداد ببینید شرایط به چه صورته

geniuses

Registered User
لایک‌ها
456
حساب آینده ساز 21درصده برداشت فقط از طریق شعبه واریز با اینترنت و...هم میشه .کارت نداره دفترچه داره
آینده کلا بانکی است که هر روز یک بازی در میاره مثلا یه زمانی واریز به حساب آینده ساز را بست و اجازه واریز نمی داد .برای همین ممکنه تا خرداد هم بازی در بیاره اما باز کردنش فعلا ضرری نداره تا خرداد ببینید شرایط به چه صورته
البته واریز رو صرفا از طریق پیشخوان بست برای چند هفته کوتاه در اوج گیر دادن های بانک مرکزی. هیچ وقت واریز از طریق تلفن بانک یا حضوری بسته نشده تا حالا حتی برای یک ساعت!

behzad_vision

Registered User
لایک‌ها
121
اگر نگاهی به تراز مالی بانک ها داشته باشیم به عمق فاجعه و ورشکستگی کامل بانک های کشور پی می بریم. بدهی 117 هزار میلیاردی بانک ها به بانک مرکزی. تراز منفی بانک ها، زیان انباشته، میزان بدهی بسیار بالاتر از سرمایه بانک. نمونه آن بانکی که سود بالا می ده و در همین انجمن صحبتش هست 6 برابر بدهی بیشتر از سرمایه اش داره. اگر توجه کرده باشید سرمایه های بزرگ و دارای رانت پول رو از صندوق ها و بانک ها بیرون کشیده و به سمت ارزهای خارجی بردند نه صرفا برای سفته بازی و سود بلکه برای امنیت سرمایه خویش.

arash66_2m

Registered User
لایک‌ها
9
این بانک هم برای خرداد اینا برنامه گذاشته یا چی ؟ فردا خودم میپرسم از بانک ببینم طرحی چیزی داره ...

ibest

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
11,872
سلام دوستان نظرتان در مورد این پست چیه!
صحت داره
برای ماه 7 پارسال هست
IMG_20180404_014556_710.jpgIMG_20180404_014558_297.jpgIMG_20180404_014600_458.jpg

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
این بانک هم برای خرداد اینا برنامه گذاشته یا چی ؟ فردا خودم میپرسم از بانک ببینم طرحی چیزی داره ...
همین الان 21 درصد باز می کنه که قابل افزایش است دیگه نیازی نیست برا خرداد برنامه ای بگذاره .خیلی بعیده بالای 21 داشته باشه
البته واریز رو صرفا از طریق پیشخوان بست برای چند هفته کوتاه در اوج گیر دادن های بانک مرکزی. هیچ وقت واریز از طریق تلفن بانک یا حضوری بسته نشده تا حالا حتی برای یک ساعت!
من که خودم نرفتم واریز کنم اما تو گروه بچه ها می گفتند کلا بسته بوده و حتی حضوری هم امکان واریز نبوده.

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
سلام دوستان نظرتان در مورد این پست چیه!
صحت داره
برای ماه 7 پارسال هست
مشاهده پیوست 1063481مشاهده پیوست 1063482مشاهده پیوست 1063483
عزیز اگر بخواهید با حساب کتاب وضعیت بانکها را بررسی کنید حتی بانک ملی هم ورشکسته است .اما نظر شخصی من اینه که بانکها به جز مهر اقتصاد که مجوز نداره حداقل تا پایان دولت حسن خط قرمز **** است و از هر طریق ممکن فعلا سر پا می مانند .اما عقل حکم می کنه که هیچ موقع بیش از 50 درصد کل سرمایه نقدی خودتون را در این بانکهای پر ریسک قرار ندهید.

این جدول ها و نمودارها هم بستگی به شاخصی داره که طرف مورد اندازه گیری قرار می دهد تازه اگر اطلاعات درست باشه .یعنی میشه شاخصهای دیگه را در نظر گرفت و این جدولها را نوشت که مثلا بانک صادرات را بدترین بانک ایران معرفی کرد .پس زیاد دنبال این جدول و نمودارها نباشید وضعیت کلی بانکها را نگاه کنید که فعلا همشون اوضاعشون خرابه

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
اگر نگاهی به تراز مالی بانک ها داشته باشیم به عمق فاجعه و ورشکستگی کامل بانک های کشور پی می بریم. بدهی 117 هزار میلیاردی بانک ها به بانک مرکزی. تراز منفی بانک ها، زیان انباشته، میزان بدهی بسیار بالاتر از سرمایه بانک. نمونه آن بانکی که سود بالا می ده و در همین انجمن صحبتش هست 6 برابر بدهی بیشتر از سرمایه اش داره. اگر توجه کرده باشید سرمایه های بزرگ و دارای رانت پول رو از صندوق ها و بانک ها بیرون کشیده و به سمت ارزهای خارجی بردند نه صرفا برای سفته بازی و سود بلکه برای امنیت سرمایه خویش.
همیشه این طور بوده که کله گنده ها رو کف قیمت دلار سکه جمع می کنند .بعد خبرش به امثال ما که رسید قیمت به شدت صعودی میشه .حالا اون کله گنده ها چه فروشنده باشند چه نگه دارند در هر صورت سود کردند.

arash66_2m

Registered User
لایک‌ها
9
همین الان 21 درصد باز می کنه که قابل افزایش است دیگه نیازی نیست برا خرداد برنامه ای بگذاره .خیلی بعیده بالای 21 داشته باشه

من که خودم نرفتم واریز کنم اما تو گروه بچه ها می گفتند کلا بسته بوده و حتی حضوری هم امکان واریز نبوده.
من رفتم پرسیدم یک ساله باز میکنن کارت 21 درصد با کف یک میلیون! کارت اخه قابلیت واریز و برداشت نداره که. اینکه سود این یک ساله به دفترچه ای واریز میشه که کوتاه مدت و 10 درصد سود داره ؟

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,546
صندوق توسعه صادرات آرمانی بازدهی 30 روزه تا 15 فروردین رو 1.97 درصد زده اما حساب کردم برای من حدود 1.67 حساب کردن !!!!

QfEpSoNQRPi96aJIoGxpWw.png

آپدیت: یه نگاه کردم فکر کنم متوجه شدم چی به چیه. اسفند 29 روز بوده، این 1.97 بازدهی 30 روزه هست پس یه روز از دوره قبلی هم حساب شده . بازدهی 15 اسفند 0.32 درصد بوده از 1.97 کمش کنیم میشه 1.66 درصد

Last edited:
بالا