برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

f3er

Registered User
لایک‌ها
165
سلام دوستان
کسی تا حالا ارز مسافرتی دریافت کرده?
تهران کدوم فرودگاه ها ارز میده?
برای تایلندارز مسافرتی ۱۰۰۰ یورو میدن?

Sent from my SM-G6100 using Tapatalk

سلام من گرفتم . فقط فرودگاه امام ***** میده . برای تایلند خبر ندارم 500 تا میده یا 1000 تا

behnam_tr2006

Registered User
لایک‌ها
1,047
سلام من گرفتم . فقط فرودگاه امام ***** میده . برای تایلند خبر ندارم 500 تا میده یا 1000 تا
یعنی فرودگاه مهراباد نداره?
برای کدوم کشور و چقدر گرفتید?
تو فرودگاه دادن ارز رو?

f3er

Registered User
لایک‌ها
165
یعنی فرودگاه مهراباد نداره?
برای کدوم کشور و چقدر گرفتید?
تو فرودگاه دادن ارز رو?

برای ترکیه 500 یورو دادن . فقط یدونه 500 تایی . شما قبلش باید برید بانک ملی یا سامان مبلغ ارز رو واریز کنی حواله اش رو با خودت میاری فرودگاه . بعد از گیت شعبه یانک هست بهت ارز میدن

behnam_tr2006

Registered User
لایک‌ها
1,047
برای ترکیه 500 یورو دادن . فقط یدونه 500 تایی . شما قبلش باید برید بانک ملی یا سامان مبلغ ارز رو واریز کنی حواله اش رو با خودت میاری فرودگاه . بعد از گیت شعبه یانک هست بهت ارز میدن
خیلی ممنون از راهنماییت دوست عزیز خیلی کمک کردی دمت گرم

f3er

Registered User
لایک‌ها
165
خیلی ممنون از راهنماییت دوست عزیز خیلی کمک کردی دمت گرم

فقط بهتون بگم هر کشوری که میخواهید برید یک مقدار ارز اون کشور رو بخرید . یوروتون رو تو فرودگاه های خارجی به هیچ عنوان تبدیل نکنید قیمتشون خیلی پایین تر از صرافی های داخل شهر هست .

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
سوال من اینه که با این وضعیت رشد لحظه ای قیمت سکه و ارز و افزایش صد درصدی و بیش از 100 درصدی قیمت ارز طی 6 ماه ، آیا هنوز هستند کسانی که دلشون به چندرغاز سود بانکی خوش باشه؟!
خیلی از افراد من جمله خود من فریب حرفهای این مردک دروغگو کلیدساز را خوردیم .فکر می کردیم بالاخره حرکتی میزنه و خریداران دلار و سکه را نقره داغ می کنه . حالا هم اینقدر قیمتها بالا رفته که سکه 2800تومنی خریدن واقعا ریسکه.اینها به کنار کم نیستند افرادی که سود ماهانه بانک خرج زندگیشون را میده و اصلا نمی تونند پول را به امید سود و با ریسک بالا از بانک خارج کنند .به نظر من شرایط فعلی و سکه 2800تومن نهایت 20درصد پول مردم از بانک خارج شده اگر روزی بالای 80 درصد اقدام به خروج پولشون از بانک ها کننده اون روز کالا مملکتی نخواهد بود یا ونزولا دوم خواهیم بود.

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
خیلی از افراد من جمله خود من فریب حرفهای این مردک دروغگو کلیدساز را خوردیم .فکر می کردیم بالاخره حرکتی میزنه و خریداران دلار و سکه را نقره داغ می کنه . حالا هم اینقدر قیمتها بالا رفته که سکه 2800تومنی خریدن واقعا ریسکه.اینها به کنار کم نیستند افرادی که سود ماهانه بانک خرج زندگیشون را میده و اصلا نمی تونند پول را به امید سود و با ریسک بالا از بانک خارج کنند .به نظر من شرایط فعلی و سکه 2800تومن نهایت 20درصد پول مردم از بانک خارج شده اگر روزی بالای 80 درصد اقدام به خروج پولشون از بانک ها کننده اون روز کالا مملکتی نخواهد بود یا ونزولا دوم خواهیم بود.
آخه سود ماهانه ای که خرج زندگی رو میداده الان قدرت خریدش از نصف هم کمتر شده. کسانی که سکه و ارز خریدند نه تنها زمینگیر نشدند بلکه اگه تا الان تریلیاردر بودن از این به بعد سوپرتریلیاردر هستند. منظورم 20-10 تا سکه و چند هزار دلار ارز نیست. منظورم کسانی هستند که چندین هزار سکه خریدند و چندین هزار دلار یا یورو جمع کردن.
همه خودتون استادید و بهتر از من میدونید که این گرون شدن ارز نه تنها قیمت تموم شده کالاها و خدمات رو میبره بالا ، بلکه سود هایی که بابت این افزایش قیمت نصیب یک عده خاص میشه ، نقدینگی رو چندین برابر میکنه و این خودش یک تورم وحشتناک ایجاد میکنه که اون تورم هم خودش قیمت ها رو باز بالاتر میبره.
یعنی چنان قیمت ها افزایش پیدا میکنه که طرف با اون سود ماهانه بانکیش اگه به طور مثال میتونسته خرج یک خانواده 3 نفره رو بده ، از این به بعد خرج یک نفر رو هم به زور میتونه بده.

amir_k2m

Registered User
لایک‌ها
509
آخه سود ماهانه ای که خرج زندگی رو میداده الان قدرت خریدش از نصف هم کمتر شده. کسانی که سکه و ارز خریدند نه تنها زمینگیر نشدند بلکه اگه تا الان تریلیاردر بودن از این به بعد سوپرتریلیاردر هستند. منظورم 20-10 تا سکه و چند هزار دلار ارز نیست. منظورم کسانی هستند که چندین هزار سکه خریدند و چندین هزار دلار یا یورو جمع کردن.
همه خودتون استادید و بهتر از من میدونید که این گرون شدن ارز نه تنها قیمت تموم شده کالاها و خدمات رو میبره بالا ، بلکه سود هایی که بابت این افزایش قیمت نصیب یک عده خاص میشه ، نقدینگی رو چندین برابر میکنه و این خودش یک تورم وحشتناک ایجاد میکنه که اون تورم هم خودش قیمت ها رو باز بالاتر میبره.
یعنی چنان قیمت ها افزایش پیدا میکنه که طرف با اون سود ماهانه بانکیش اگه به طور مثال میتونسته خرج یک خانواده 3 نفره رو بده ، از این به بعد خرج یک نفر رو هم به زور میتونه بده.
سکه یا طلا نمیتونه تضمین باشه که شما سرمایتون رو بتونید چند برابر کنید چون بالا پایین داره یهو دیدی فردا اینا یه کاری کردن که فلان چیزی که مردم روش سرمایه گذاری کردن بی ارزش بشه اما ارز میتونه تضمین باشه و واسه کسایی که بیکارن بدرد میخوره که صبح تا شب توی این یکی اون یکی صرافی دنبال خرید و فرپش باشن واسه منی که کاسبم مغازدارم بدرد نمیخوره

avan

Registered User
لایک‌ها
207
سکه یا طلا نمیتونه تضمین باشه که شما سرمایتون رو بتونید چند برابر کنید چون بالا پایین داره یهو دیدی فردا اینا یه کاری کردن که فلان چیزی که مردم روش سرمایه گذاری کردن بی ارزش بشه اما ارز میتونه تضمین باشه و واسه کسایی که بیکارن بدرد میخوره که صبح تا شب توی این یکی اون یکی صرافی دنبال خرید و فرپش باشن واسه منی که کاسبم مغازدارم بدرد نمیخوره
توی این 40 سال طلا اومده پایین؟

amir_k2m

Registered User
لایک‌ها
509
توی این 40 سال طلا اومده پایین؟
بالا پایین شده اما خب تا کی میتونه بره بالا این این دولت هرچیزی برمیاد چون اینا نمیخوان من یا تو براشون بزرگ بشیم اینو بدون اگه بدونن همین طلا یا ارز داره عده ای بزرگ میکنه که واسشون گرون تموم بشه جلوشو میگیرن

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
سال 88 قیمت سکه بود 240 تومن. الان داره میرسه به 3 میلیون تومن. حساب و کتاب نرخ افزایش قیمت سکه طی این 9 سال با خودتون!

behnam_tr2006

Registered User
لایک‌ها
1,047
بازنده های اصلی اونایی هستن که به چندرغاز سود بانکی اکتفا کردن از جمله خود من
همین چند ماه پیش سکه ۱.۵ پیش فروش میشد الان شده ۳میلیون
دو هفته پیش دلار ۶۵۰۰ بود میخاستم بخرم سستی کردم الان بالای ۹تومن هست

یا خدا ........مخ ادم سوت میکشه

Nima_20

Registered User
لایک‌ها
1,176
سال 88 قیمت سکه بود 240 تومن. الان داره میرسه به 3 میلیون تومن. حساب و کتاب نرخ افزایش قیمت سکه طی این 9 سال با خودتون!
سالیانه حدود 30 درصد
البته اونس تو این مدت از 900 رسیده 1300 (مسئولین بی تقصیرند)

هرکی تیر ماه سال 88 یک میلیون ت با سود 20 درصد تو بانک سپرده میکرد الان حدود 6 میلیون ت داشت

با یک میلیون میشد 1000 دلار یا 4.5 سکه خرید
http://www.asriran.com/fa/news/75905

rezamoghadam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
65
سلام خدمت همه بچه های بخش فروم سرمایه گذاری
دوستان یه 200 میلیون پول داریم با این اوضاع کاسبی و غیره دیدیم پولشو بذاریم بانک بخورم خیلی واقعآ بهتره
الان کدوم بانک به صورت روز شمار و حتی یک ساله بالاترین سود رو میده ؟
یا حتی مشاوره بدید به جز بانک چیکار کنه ادم
بانک باشه موسسه نباشه
تشکر ازتون

behnam_tr2006

Registered User
لایک‌ها
1,047
سلام خدمت همه بچه های بخش فروم سرمایه گذاری
دوستان یه 200 میلیون پول داریم با این اوضاع کاسبی و غیره دیدیم پولشو بذاریم بانک بخورم خیلی واقعآ بهتره
الان کدوم بانک به صورت روز شمار و حتی یک ساله بالاترین سود رو میده ؟
یا حتی مشاوره بدید به جز بانک چیکار کنه ادم
بانک باشه موسسه نباشه
تشکر ازتون
اگر به سودش نیاز ندارید حتما طلا بخرید نه سکه
چون سکه حباب داره و به زودی میترکه
اگرکه به سودش نیاز دارید الان فک میکنم بانک اینده سود ۲۱تا۲۲درصد میده بهتون روزشمار
یا صندوق امین اشنا که فعلا بالای ۲۲ هست

rezamoghadam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
65
سلام آقا تشکر ازت ممنون از راهنماییت واقعآ نمی ئونیم اصن تو این وضع چیکار باید بکنیم
خدا لعنت کنه که همه چیو همه کاری رو روی مردم بستن .

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,830
ادغام بزرگ در شبكه بانكي كشور

خبرهاي رسيده حكايت از ادغام بزرگ در شبكه بانكي دارد.

در اين ادغام يك بانك خصوصي درون يك بانك بزرگ ادغام خواهد شد.

منابع مطلع گفته اند که پای یک بانک بزرگ دولتی نیز به جمع بانک های ادغامی باز شده است.

البته در حال حاضر هیچگونه خبر رسمی در این خصوص به رسانه ها درز پیدا نکرده اما به نظر می‌رسد تا چند روز و یا هفته های آینده فرآیند این ادغام بزرگ آغاز شود.

بانک بزرگ جدیدی که اخیرا به مبحث ادغام ها اضافه شده است دارای سابقه طولانی در **** بانکی کشور است.

قرار است یکی از بانک هایی که بیش از ٦٠٠ شعبه در سراسر کشور دارد در این بانک ادغام شود.

http://bankemardom.ir/1397/04/12/98181/

kamran23

Registered User
لایک‌ها
341
دوستان این سامانه سجام چیه؟
فرد حقیقی که مثلا در همین صندوق های سود ثابت واحد داره هم باید در این سامانه ثبت نام کنه؟
خب یه بار تو همین صندوق امین اشنا تایید هویت شدیم دیگه! چند بار باید تایید هویت بشیم؟

بالا