برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

Subzero0

Registered User
لایک‌ها
413
دیروز تو یکی از شعب بانک آینده بودم کارمند بانک گفت سعی کن موجودی حساب آینده سازت زیر 50 میلیون نیاد چون یه تعداد از مشتریای بانک که موجودیشون کمتر از 50 تومن شده سود مبالغ واریزیشون کمتر از 20 درصد شده .
نمیدونم تا چه حد درسته ولی بهرحال گفتم درجریان باشین .
الان چند میدن بحساب بالای 100 تومن آینده

vpngator

Registered User
لایک‌ها
117

karbar20

Registered User
لایک‌ها
414
دیروز تو یکی از شعب بانک آینده بودم کارمند بانک گفت سعی کن موجودی حساب آینده سازت زیر 50 میلیون نیاد چون یه تعداد از مشتریای بانک که موجودیشون کمتر از 50 تومن شده سود مبالغ واریزیشون کمتر از 20 درصد شده .
نمیدونم تا چه حد درسته ولی بهرحال گفتم درجریان باشین .
من دو تا حساب آینده ساز دارم که یکیش کلا 20 میلیونه و 20 درصد سود میده بهم البته من گفتم بودم که سودش واریز کنند به خود حساب آینده ساز که متاسفانه به حساب معمولیم واریز میشه.
این احتمال هست که تو سر رسید جدید حساب ها این کار بکنند.

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
من دو تا حساب آینده ساز دارم که یکیش کلا 20 میلیونه و 20 درصد سود میده بهم البته من گفتم بودم که سودش واریز کنند به خود حساب آینده ساز که متاسفانه به حساب معمولیم واریز میشه.
این احتمال هست که تو سر رسید جدید حساب ها این کار بکنند.
ببینید تو سررسید یکساله حسابهای آینده ساز هر احتمالی وجود داره . کما اینکه من شهریور 96 که آینده ساز افتتاح کردم تا شهریور همین امسال سود 23 درصد روی اصل پول و سود 21 درصد روی مبالغ واریزی میگرفتم اما از شهریور امسال که سررسید حسابم بود هم سود اصل پول و هم سود مبالغ واریزی 20 درصد شد.

karbar20

Registered User
لایک‌ها
414
ببینید تو سررسید یکساله حسابهای آینده ساز هر احتمالی وجود داره . کما اینکه من شهریور 96 که آینده ساز افتتاح کردم تا شهریور همین امسال سود 23 درصد روی اصل پول و سود 21 درصد روی مبالغ واریزی میگرفتم اما از شهریور امسال که سررسید حسابم بود هم سود اصل پول و هم سود مبالغ واریزی 20 درصد شد.
برای منم مثل شما بوده ولی باید منتظر بود دید که سر رسید جدید حداقل موجودی 50 میلیون صحیح هست یا خیر
ولی برای منی که پول در جریانه و این حداقل موجودی امکان پذیر نیست.

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
دیگه باز نمیکنن حساب اینده ساز رو؟
و اینکه رمز پویا رو برای اینده رو فعال کردید؟ با این دستگا های پوز مانند تو که تو ساختما نها میزارن برای پرداخت قبوض که متعلق به بانک اینده هستش میشه فعال کرد رمز پویا رو؟
شماره تلفن حتما باید به نام خودت باشه ؟

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
برای منم مثل شما بوده ولی باید منتظر بود دید که سر رسید جدید حداقل موجودی 50 میلیون صحیح هست یا خیر
ببینید این قضیه ۵۰ تومن رو کارمند بانک با قطعیت نگفت. فقط گفت بعضی از مشتریها که موجودیشون زیر ۵۰ اومده سود مبالغ واریزیشون کمتر شده.
بعید میدونم تا سررسید یکساله حسابتون بخوان سودتون رو بیارن پایین.
و اینکه رمز پویا رو برای اینده رو فعال کردید؟ با این دستگا های پوز مانند تو که تو ساختما نها میزارن برای پرداخت قبوض که متعلق به بانک اینده هستش میشه فعال کرد رمز پویا رو؟
نه دیگه آینده ساز رو باز نمیکنن.
حتی سال دیگه هم فکر میکنم واسه تمدید حسابهای قدیمی شرایط جدیدی قرار بدن . مثلا کف مبلغ تعیین کنن، سود مبالغ واریزی رو کمتر کنن ، واسه قابلیت برداشت از حساب محدودیتهایی قائل بشن و یا ... .
اره رمز پویا فعال کردم.
با دستگاه پوز بعید میدونم بشه . اول نرم افزار ریما رو نصب میکنید و مراحل مقدماتیش رو انجام میدین بعدش واسه دریافت کد فعالسازیش به عابربانک مراجعه میکنید .
ضمنا شماره هم حتما باید همون شماره ای باشه که تو سیستم بانک به اسم شما ثبت شده.

karbar20

Registered User
لایک‌ها
414
نه حساب آینده ساز باز نمی کنند.
شما فقط فقط باید برید خودپرداز های بانک آینده رمز پویا را فعال کنید و شماره موبایلی را باید وارد کنید که تو بانک آینده برای اس ام اس برداشت از حساب رایتان میاید.
اگر هم ندادید باید برید داخل بانک فعال کنید.

karbar20

Registered User
لایک‌ها
414
حتی سال دیگه هم فکر میکنم واسه تمدید حسابهای قدیمی شرایط جدیدی قرار بدن . مثلا کف مبلغ تعیین کنن، سود مبالغ واریزی رو کمتر کنن ، واسه قابلیت برداشت از حساب محدودیتهایی قائل بشن و یا ... .
خدا کنه یک همچین چیزی نشه چون تنها بانکی که قابلیت برداشت و واریز داره با حداکثر سود مجاز بانک آینده هست و اون زمان که این حساب افتتاح می کردند به مشتری نیاز داشتند و الان فکر کنم به حداکثر مشتری رسیدند.

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
خدا کنه یک همچین چیزی نشه چون تنها بانکی که قابلیت برداشت و واریز داره با حداکثر سود مجاز بانک آینده هست و اون زمان که این حساب افتتاح می کردند به مشتری نیاز داشتند و الان فکر کنم به حداکثر مشتری رسیدند.
آره دیگه بانکها وقتی نیاز به نقدینگی دارن طرح های مشتری پسندی رو ارائه میدن اما وقتی سرمایه جذب کردن آروم آروم خدمات اون طرح رو کاهش میدن .
بانک ایران زمین اوایل سال 95 که من حساب باز کردم حساب کوتاه مدتش سود 18 درصدی روزشمار میداد . بانک قوامین هم کوتاه مدت روزشمار 18 درصدی با کف 2 میلیون ( اگر درست خاطرم باشه ) میداد .
پارسال حدود آبان یا آذر ماه بود که دیگه نمیشد اینترنتی پول به حساب آینده ساز انتقال بدی و حتما باید حضوری میرفتی شعبه . اون زمان من از متصدی بانک علت این مسئله رو جویا شدم گفت فشار بانک مرکزی باعث این مسئله شده . البته بیشتر از یکماه طول نکشید و مجددا همه چی به روال سابق برگشت . درکل منظورم اینه که بانک مرکزی هم تو کاهش خدمات بانکی بی تاثیر نیست .

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
ببینید این قضیه ۵۰ تومن رو کارمند بانک با قطعیت نگفت. فقط گفت بعضی از مشتریها که موجودیشون زیر ۵۰ اومده سود مبالغ واریزیشون کمتر شده.
بعید میدونم تا سررسید یکساله حسابتون بخوان سودتون رو بیارن پایین.

اره رمز پویا فعال کردم.
با دستگاه پوز بعید میدونم بشه . اول نرم افزار ریما رو نصب میکنید و مراحل مقدماتیش رو انجام میدین بعدش واسه دریافت کد فعالسازیش به عابربانک مراجعه میکنید .
ضمنا شماره هم حتما باید همون شماره ای باشه که تو سیستم بانک به اسم شما ثبت شده.
شماره تلفنم همون هست که تو بانک ثبت کردم منتها به نام خودم نیستش . یکی میگفت حتما باید به نام خودت باشه

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
شماره تلفنم همون هست که تو بانک ثبت کردم منتها به نام خودم نیستش . یکی میگفت حتما باید به نام خودت باشه
مشکلی نیست .
آخه سیستم بانک اینقدر گسترده نیست که از اپراتور مربوطه هم استعلام مالکیت خط رو بگیره .
سیستمشون فقط از ثبت احوال استعلام میگیره که هویت شخص بازکننده حساب تایید بشه ‌.
مهم اینه که از همون شماره ای که تو بانک براتون ثبت شده استفاده کنید .

ARIAEI

Registered User
لایک‌ها
51
سلام بله کد ملی صاحب خط باید با کد ملی صاحب حساب یکی باشه
بعد از اجرا شدن طرح رجیستری هر خط با کد ملی صاحب اون خط شناخته میشه و اطلاعات مشترکین اپراتورها هم در اختیار بانک مرکزی قرار گرفته

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
سلام بله کد ملی صاحب خط باید با کد ملی صاحب حساب یکی باشه
بعد از اجرا شدن طرح رجیستری هر خط با کد ملی صاحب اون خط شناخته میشه و اطلاعات مشترکین اپراتورها هم در اختیار بانک مرکزی قرار گرفته
سلام
این موردی که شما فرمودین واسه رمز یکبار مصرف هنوز اجرایی نشده .

یک کارشناس امور فنی بانکی اظهار داشت: مشتریان یک سال فرصت دارند تا سیم‌کارتی که شماره آن را در سیستم بانکی ثبت کرده‌اند اما مالک آن نیستند را به مالکیت خود در بیاورند وگرنه پس از گذشت این زمان دیگر قادر نیستند با آن شماره موبایل نسبت به دریافت رمز پویا اقدام کنند.
این کارشناس امور فنی بانکی اظهار داشت: ثبت‌نام برای فعالسازی رمز پویا در عابربانک‌ها قابل انجام است و در همان مرحله احراز هویت انجام می‌شود. اگر شماره موبایل درخواست‌ داده شده با شماره موبایل ثبت شده در اطلاعات بانکی مطابقت داشته باشد، کد فعالسازی برای فرد ارسال می‌شود، در غیر این صورت فرد برای اصلاح این اطلاعات هویتی باید به شعبه بانکی مراجعه کند.
هوشنگ ضروری با تاکید بر اینکه در حال حاضر در اختیار بودن شماره موبایل را مبنای کار قرار دادیم، گفت: مشتریان یک سال فرصت دارند تا سیم‌کارتی که شماره آن را در سیستم بانکی ثبت کرده‌اند اما مالک آن نیستند را به مالکیت خود در بیاورند وگرنه پس از گذشت این زمان دیگر قادر نیستند با آن شماره موبایل نسبت به دریافت رمز پویا اقدام کنند.

dsaipdsadsaewqk

Registered User
لایک‌ها
1,379

این قضیه صحت داره. حدود 1 ماه پیش از بانک بهم زنگ زدن گفتن سپرده 1 ساله ات داره تموم میشه اگر میخوای بهش اضافه کن بشه حداقل 50 تومن که سودش همین بمونه وگرنه کم میشه و کم هم شد.

dsaipdsadsaewqk

Registered User
لایک‌ها
1,379
الان کلا بانکی که سالانه 20% بده هست؟ فقط و فقط سپرده رسمی بانکی منظورمه و از بین بانک های معروف تر (کاری به زیان و بدهی شون ندارم). مثلا ملی-ملت-صادرات-تجارت-اقتصاد نوین-پارسیان-پاسارگاد-رفاه-سپه-سامان-کشاورزی؟ صندوق سرمایه گذاری و اوراق مشارکت و موسسه و بانک های ایران زمین-قوامین-خاورمیانه-دی-شهر-حکمت هم مد نظرم نیست. اگر از بین بانک هایی که گفتم کسی اطلاع داره 20% باز میکنن یا نه لطفا بگه و اینکه حداقلش چقدره. مرسی.

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
الان کلا بانکی که سالانه 20% بده هست؟ فقط و فقط سپرده رسمی بانکی منظورمه و از بین بانک های معروف تر (کاری به زیان و بدهی شون ندارم). مثلا ملی-ملت-صادرات-تجارت-اقتصاد نوین-پارسیان-پاسارگاد-رفاه-سپه-سامان-کشاورزی؟ صندوق سرمایه گذاری و اوراق مشارکت و موسسه و بانک های ایران زمین-قوامین-خاورمیانه-دی-شهر-حکمت هم مد نظرم نیست. اگر از بین بانک هایی که گفتم کسی اطلاع داره 20% باز میکنن یا نه لطفا بگه و اینکه حداقلش چقدره. مرسی.
رفاه
کف ۵۰ میلیون یکساله ۲۰ درصد میده
تا قبل از سررسید یکساله حساب بسته بشه نرخ شکست ۱۰ درصد حساب میشه
تجارت هم ۲۰ درصد میداد ولی اطلاع ندارم ایا کماکان اون طرحش پابرجا هست یا خیر

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,492
سلام.
بالاترین سود روزشمار مال کدوم بانکه؟
+