برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

ehsan93

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
بانک گردشگری : نرخ سود یک ساله شده 25 درصد و روزشمار با کف حداقل 10 میلیونی 23 درصد. قبلاً 23/5 و 22 درصد بودن. اما این نرخ جدید شامل سپرده های قبلی نمیشه و اگر کسی این نرخ های جدید را می خواد باید دوباره سپرده گذاری کنه. من حساب کردم دیدم برای 20 میل تو یه سال فرقش میشه 300 هزار تومان. اما این سپرده فعلی ام رو باید باطل کنم که حدود40-230 تومان ضرر می کردم. بنابراین واسه 50-60 تومان فایده ای نداشت سپرده قبلی ام رو دست بزنم. ضمناً این نرخ جدید فقط تا آخر اسفند معتبره و رئیس شعبه گفت دوباره نرخ ها از اول فروردین به روال سابق برمی گرده

ahriman59

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
299
بانک گردشگری : نرخ سود یک ساله شده 25 درصد و روزشمار با کف حداقل 10 میلیونی 23 درصد. قبلاً 23/5 و 22 درصد بودن. اما این نرخ جدید شامل سپرده های قبلی نمیشه و اگر کسی این نرخ های جدید را می خواد باید دوباره سپرده گذاری کنه. من حساب کردم دیدم برای 20 میل تو یه سال فرقش میشه 300 هزار تومان. اما این سپرده فعلی ام رو باید باطل کنم که حدود40-230 تومان ضرر می کردم. بنابراین واسه 50-60 تومان فایده ای نداشت سپرده قبلی ام رو دست بزنم. ضمناً این نرخ جدید فقط تا آخر اسفند معتبره و رئیس شعبه گفت دوباره نرخ ها از اول فروردین به روال سابق برمی گرده

پس من که 4 روز پیش باز کردم برم ببندم ضرر نمیکنم.برم تبدیلش کنم به یک ساله.کلا کار مردم شده هر روز برن از این بانک و موسسه پول بگیرن بزارن توی اون یکی.هی سپرده ببنیدم هی باز کنیم.نه بخاطر 1-2 درصد بیشتر.بلکه بخاطر بی نظمی ها و قرارداد های مسخره بانک ها.الان سال دیگه نرخ های مصوب بانک مرکزی تغییر کنه خودش یه مکافاتی میشه اگه بلند مدت رو زودتر ببندیم که خودش یه داستان جدیدی میشه.خود بانک ها هم که بخودشون زحمت نمیدن نرخ ها رو برای مشتریان قبلی خود بخود آپدیت کنن.کلا بد جوریم سر کاریم.طلا و ارز و بورس و مسکن رو سقوط دادن که مردم برن سمت بانک ها گیج بخورن.بعد عید با افزایش قیمت بنزین و فاز 2 هدفمندی و قیمت های جدید آب و برق تورم دیدنیه.با بیشترین سود بانکی بازم 15 درصد داریم کمتر از تورم میگیرم و همش ضرره.

عاشق

Registered User
لایک‌ها
126
سود سپرده های کوتاه مدت .. گردشگری
6 ماهه 24.5 درصد ماه به ماه
9 ماهه 24.75
1 ساله 25
3 ماهه رو یادم رفته فکر کنم 24.25 باید باشه
دوستان به خاطر 1 درصد هی پول رو از یک بانک به بانک دیگه جابه جا نکنند .. مخصوصا که اگر زیر یک ماه پول رو خارج کنید هیچ سودی بهتون نمیدن .. و در واقع همون جریمه شما میشه .
به نظر من .. و فقط پیشنهاد هست .. و بازم میگم نظر من .. دوستان فعلا زیر 25 درصد هیچ بلند مدتی در جایی باز نکنند .. و همون طور که بانک گردشگری اول 23.5 میداد بعد بانک مرکزی 23 درصد داد و بقیه
شروع کردن به 23 درصد دادن ..حالا که 25 درصد رو شروع کرده بقیه همه 25 خواهند داد ..و در اون موقع رقابت روی بلند مدت خواهد شد ..

man_utd

Registered User
لایک‌ها
58
بهترین شرایط سود روز شمار به شرط یکماه رو کوثر داره که 24 درصد میده سود هم به همون حساب 24 درصد واریز میشه فقط بدیش اینه که موسسه است و عضو شتاب نیست.

ehsan93

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
بهترین شرایط سود روز شمار به شرط یکماه رو کوثر داره که 24 درصد میده سود هم به همون حساب 24 درصد واریز میشه فقط بدیش اینه که موسسه است و عضو شتاب نیست.
حساب روز شمار یعنی اینکه شما بالاخره هر روز می خوای از اون حساب استفاده کنی، نقل و انتقال و خرید و ... اما کارتش عضو شتاب نیست و بنابراین با کارت و اینترنت بانکش کاری نمیشه کرد و باید بری هی از شعبه پول برداری و واسه همین من فعلاً نرفتم سراغش!

man_utd

Registered User
لایک‌ها
58
حساب روز شمار یعنی اینکه شما بالاخره هر روز می خوای از اون حساب استفاده کنی، نقل و انتقال و خرید و ... اما کارتش عضو شتاب نیست و بنابراین با کارت و اینترنت بانکش کاری نمیشه کرد و باید بری هی از شعبه پول برداری و واسه همین من فعلاً نرفتم سراغش!

بله حق با شماست بنده چون موسسه است و عضو شتاب نیست و اینترنت بانک نداره فعلن قیدشو زدم.اما خوبیش اینه که بعد از یکماه هر موقع خواستی پولتو بکشی بیرون همون سود 24 درصد بهت تعلق میگیره.

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
در مورد سود کوتاه مدت 24 درصدی کوثر بنظرم چون تا آخر سال بیشتر نیست الان یه حساب باز کنیم با 10 هزار تومن بعد هر موقع خواستیم میتونیم افزایش موجودیش بدیم .

bikaran1384

Registered User
لایک‌ها
188
من حدود 100 میلیون 23.5% تو گردشگری دارم ایا نرخ سود خود به خود تغییر تغییر یا برم در بیارم دوباره بزارم ؟؟؟؟؟؟به نظرتون الان بهترین سود برای کدام بانکه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

rasoul2003

Registered User
لایک‌ها
10
اینترنت بانک بانک ملت با دستگاه توکن است؟

ahriman59

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
299
من حدود 100 میلیون 23.5% تو گردشگری دارم ایا نرخ سود خود به خود تغییر تغییر یا برم در بیارم دوباره بزارم ؟؟؟؟؟؟به نظرتون الان بهترین سود برای کدام بانکه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همین طوری که دوستان هم اشاره کردن خود بخود که هیچ وقت افزایش نمیدن اگه تازه حساب باز کردین و ضرر نمیکنین برین ببندین و دوباره باز کنین زحمتش با خودشون.اما اگه قبلا سود رو گرفتین الان ببندین شامل سود های زیر یک سال میشید.

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,808
بانک مرکزی نرخ سود سالیانه 25 درصد رو پذیرفت
اخبار20:30 شبکه دوم سیما تاریخ یک شنبه 18/12/1392
دکتر نیلی سرپرست پژوهشکده پولی و اعتبار بانک مرکزی
با اعلام قبول نرخ 23 درصد اوراق مشارکت و خارج شدن پول از حساب بانکها برای خرید اوراق و رقابت بانکها برای این موضوع و تورم 25 درصد سال 93 رسما افزایش نرخ سود سالیانه 25 درصد از طرف بانک مرکزی قابل قبول دانست و تایید کرد
سیف افزایش نرخ سود را رد کرد
در حالی که رییس کل بانک مرکزی روز گذشته با حضور در کمیسیون اقتصادی مجلس، هر گونه افزایش نرخ سود سپرده‌های بانکی را منتفی اعلام کرده و گفته که این موضوع در شورای پول و اعتبار نیز مطرح نشده است،اما رقابت بانک‌ها برای دریافت سپرده‌های مردم با نصب پوسترهای تبلیغاتی بر روی شیشه بانک‌ها و نصب بیلبورد در مناطق مختلف شهر و همچنین پرداخت تسهیلات با سودی بیش از نرخ مصوب ادامه دارد
از سوی دیگر گفته می شود که بخش اقتصادی بانک مرکزی بررسی‌های کارشناسی را با لحاظ نرخ تورم و اجرای فاز دوم قانون هدفمندی‌ یارانه‌ها در سال آینده انجام داده و تغییر نرخ سود را در دامنه‌ای مشخص تعیین کرده است، که بعد از تصویب شورای پول و اعتبار اعمال خواهد

پی نوشت: فعلا که بانکها در رقابت به سمت سود سالیانه 25 درصد در حرکت هستند

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
بچه ها من چند روزی نبودم چقد تغییرات داشته اینجا...!حدودا 8 صفحه تاپیک رفته جلو...
اقایون من الان تو بانک مهر اقتصاد سپرده روزشمار 20.2% دارم 11 میلیون رو تقریبا ماهی 183 تومن داره میده...
الان بیشترین سود روزشمار رو کدوم بانک یا موسسه داره میده؟؟؟
تا یک ماه میتونم پول رو بزارم باشه اما بعدش امکان داره واریز و برداشت داشته باشم...!
مشگلیم با شتاب نبودن و نداشتن کارت ندارم...
یه راهنمایی بکنید ممنون میشم...

kingil4

Registered User
لایک‌ها
335
اگه بیشتر از 2 ماهه که باز کردید ارزش نداره. چون خسارتی که می گیرند حتی بیشتر از اون 1.5 درصده که بیشتر می دهند.

مگر اینکه بخواهید مثلا در موسسه نور یا فرشتگان که برای یکساله 29 درصد می دهند حساب باز کنید.
موسسه فرشتگان علاوه بر 29 درصد سود ، از 2 روز پیش 0.5 درصد کل مبلغ سپرده را هم همون موقع افتتاح حساب نقدا بهتون میده (مثلا بعنوان عیدی میگن). مثلا برای 100 میلیون ، یکساله را 29 درصد با پرداخت ماهیانه میده و 500 هزار تومان هم همون موقع افتتاح حساب به حساب کوتاه مدتون واریز می کنه که می تونید برداشت کنید. توش هم من دیدم تقریبا شلوغ بود ، 5 تا مشتری داشت.
برای مجوز هم باید وارد بورس بشوند . موسسه نور که پذیره نویسی کرد دیروز و موسسه فرشتگان (آرمان) هم پرسیدم گفتند مجوز پذیره نویسی در بورس را گرفته و فروردین انجام میده

dostekhob

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
اکثر دوستان متوجه شدن ولی بعضی از دوستان ظاهرا سودهای بانکی رو که سالانه هست با ماهانه اشتباه گرفتن در حالی که اگر بانک یا موسسه ای سالانه 24 درصد هم سود بده سود ماهانه 2 درصد هست در ضمن راجع به ریسک هم حداکثر ریسک کار من یک درصد هست که اونم کاملا بعهده بنده است کسی از دوستان اگر تمایل دارند در خدمت هستم البته سودی که اعلام کردم حداقل ماهی 9 تا ده درصد هست که سالانه اون 108 تا 120 درصد حداقل . همراه با تنظیم قرارداد و تقدیم ضمانت آدرس ایمیل بنده در صورت نیاز [email protected]
سلام
گفتند ماهی 9 درصد که حدود سه میلیون و ششصد هزار تومان برای 40 میلیون ولی 22 درصد سالانه است که تقسیم
بر 12 ماه سال میشه بنابراین سودی که ایشون میده سالانه بیشتر از صد درصد میشه .[/q

PedramIderli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
40
سلام دوستان
در رابطه با سپرده های ویژه بانک سامان اطلاعی دارید؟

mehran_

Registered User
لایک‌ها
219
با اینکه توی گردشگری حساب دارم و ازش راضی بودم اما الان با این کارش کلا از چشمم افتاد! اینکه سود و برده بالا و این شامل حسابهای قبلی نمیشه!! به جای اینکه یه تشویقی اعتباری چیزی واسه مشتری های قدیمی قائل بشه، بدتر اونها رو از سود جدیدی که بانک مصوب کرده گذاشته کنار! یعنی این کار نوبره به قول معروف. ( باز به آینده که وقتی سود از 19% شد 20.5% اینو شامل همه ی حساب های جدید و قدیم خودش کرد )

rt912

Registered User
لایک‌ها
392
.
موسسه فرشتگان علاوه بر 29 درصد سود ، از 2 روز پیش 0.5 درصد کل مبلغ سپرده را هم همون موقع افتتاح حساب نقدا بهتون میده (مثلا بعنوان عیدی میگن). مثلا برای 100 میلیون ، یکساله را 29 درصد با پرداخت ماهیانه میده و 500 هزار تومان هم همون موقع افتتاح حساب به حساب کوتاه مدتون واریز می کنه که می تونید برداشت کنید. توش هم من دیدم تقریبا شلوغ بود ، 5 تا مشتری داشت.
فرشتگان كف مبلغش براي 29 درصد به اضافه نيم درصدش چقدره؟

بالا