• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

rt912

Registered User
لایک‌ها
392
اينكه گفتن تورم 17 درصد منظورشون تورم نقطه به نقطه هست
البته در اقتصاد مقايسه نرخ بهره با تورم نقطه به نقطه خيلي هم غيرواقعي و اشتباه نيست اما در شرايط ثبات اقتصادي كه اين دو نرخ تورم نقطه به نقطه و معمولي خيلي به هم نزديك هستند نه هر وقت به نفع بانكها شد با نقطه به نقطه و هر وقت تورم معمولي كمتر شد با تورم معمولي
از طرفي نرخ تورم نقطه به نقطه احتمالا فقط تا خرداد ماه روند نزولي داره و تا آخر سال با توجه به روش محاسبه تورم ميتواند به حدود 30 درصد و تورم متوسط (تورم) به 25 درصد برسه
بنابراين شايد براي سال 92 به گفته وزير سود بانكي تا حدي جبران تورم رو كرد (البته از بعد اقتصادي و نه مردم) اما براي امسال پايين آوردن سودها فكر نميكنم خيلي جدي و عملي باشه

Last edited:

farzad.sadeshi4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
467
اخبار گفت قرار شده ازشنبه اجرا بشه!!!از بانکی های اینجا بخشنامه دستشنون رسیده؟

از شنبه لازم الاجراست

فردا آخرین سودی هست که میتونید با بالاترین نرخ یعنی 24.6 بلد مدت و 22.2 در دفترچه (عابربانک ) در بانک سینا سرمایه گزاری کنید

anybody

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
آقا منیکه دوهفته قبل حساب سه ماه اقتصاد نوین باز کردم.حالا سود 10 درصد بهم میدن یا باید تا این سه ماه بهم 23 درصد بدن؟

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
از شنبه لازم الاجراست

فردا آخرین سودی هست که میتونید با بالاترین نرخ یعنی 24.6 بلد مدت و 22.2 در دفترچه (عابربانک ) در بانک سینا سرمایه گزاری کنید
سینا چه سپرده ای رو 24 درصد میده؟22 درصدش تغییری نمیکنه؟روز شماره؟
من الان پول بزارم تو حساب سینا 6 ماه بعدش باید مقداری از پول رو بگیرم تکلیفش چیه؟

Last edited:

hamed_korn

Registered User
لایک‌ها
18
تکلیف سود روز شمار چی میشه؟
1.مثلا روز شمار 23% داشته باشیم از شنبه نرخش تغییر میکنه؟
2.اگه مثلا 3 ماهه 24% داشته باشیم بعد از 3ماه نرخ سودش چند درصد میشه؟

rt912

Registered User
لایک‌ها
392
بانك اينده هنوز كوتاه مدت 23 درصد داره؟
كوثر 24 درصد رو داره؟
اقتصاد نوين ميگن از حالا با نرخهاي قديم ديگه باز نميكنه! در حالي كه بايد از شنبه باشه

ahriman59

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
299
روز شمارهای قبلی که قاعدتا طبق نظر خود بانک مرکزی تغییری نمیکنند مگه این که سپرده رو کلا ببندین.یک ساله ها و ...هم تا آخر مدت قرارداد با همون نرخ قبلی سود رو میدن.تا سال دیگه ببینیم چه خوابی برامون میبینند....این وسط دوستانی که سپرده 3 ماهه رو به یک ساله ترجیح دادن کم کم متاسفانه باید فکر دعوا با بانک ها برای تمدید سپرده شون با نرخ قبلی باشن چون بانک میتونه خود بخود تمدید نکنه.بانک مسکن که به ما گفت بعد 3 ماه باید ببینیم اوضاع چطور میشه...بانک سرمایه و...رو خدا داند.

sa12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
روز شمارهای قبلی که قاعدتا طبق نظر خود بانک مرکزی تغییری نمیکنند مگه این که سپرده رو کلا ببندین.یک ساله ها و ...هم تا آخر مدت قرارداد با همون نرخ قبلی سود رو میدن.تا سال دیگه ببینیم چه خوابی برامون میبینند....این وسط دوستانی که سپرده 3 ماهه رو به یک ساله ترجیح دادن کم کم متاسفانه باید فکر دعوا با بانک ها برای تمدید سپرده شون با نرخ قبلی باشن چون بانک میتونه خود بخود تمدید نکنه.بانک مسکن که به ما گفت بعد 3 ماه باید ببینیم اوضاع چطور میشه...بانک سرمایه و...رو خدا داند.

روز شمارهای قبلی با نرخ جدید یعنی 10 درصد حساب میشه.

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
روز شمارهای قبلی با نرخ جدید یعنی 10 درصد حساب میشه.
روز شمارهای قبلی که قاعدتا طبق نظر خود بانک مرکزی تغییری نمیکنند
به گفته این دوستمون تغییری نمیکنه همون سود قبلیه

inspire

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
120
سلام من بانک صادرات بودم گفت روشمار 22 درصد به شرطی که زیر 10 تومن نیاد سپرده داریم و به کارت شتاب هم وصله از این موضوع خبری ندارید؟ و خیلی اصرار میکرد که زود باز کن که امروز فرداست که بخوان ببندن حساب رو
نظر شما چیه چون آینده هم حساب دارم خواستم ببینم رو کدوم سپرده بذارم

mkh58

Registered User
لایک‌ها
69
روزشمارها حتما تغییر می کند ولی حساب های ویزه که شرطی باز شده بودند بسته نخواهند شد
من کوثر یا گردشگری را شک ندارم باز خواهند بود ولی روزشمارهای عادی که شرطی نداشته اند حتما کم می شوند
حساب کوثر 6 ماهه بوده که بعد زا یک ماه حق برداشت داشته است لذا این حساب تا 6 ماه پابرجاست
گردشگری هم

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
سلام من بانک صادرات بودم گفت روشمار 22 درصد به شرطی که زیر 10 تومن نیاد سپرده داریم و به کارت شتاب هم وصله از این موضوع خبری ندارید؟ و خیلی اصرار میکرد که زود باز کن که امروز فرداست که بخوان ببندن حساب رو
نظر شما چیه چون آینده هم حساب دارم خواستم ببینم رو کدوم سپرده بذارم
به نظر من اگه 10 میلیون داری یه حساب 22 درصد تو بانک صادرات باز کن پول رو بذار اونجا اگه صادرات بازی درآورد پول رو انتقال میدی آینده اگه آینده هم دبه کرد که کلا میکشی بیرون از بانک ها. کاریه که خودم کردم.

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
بانک آینده همین الان زنگ زدم نرخ جدید کوتاه مدت رو گفتن همین الان شروع کردن بانکها:eek:
بانک دی هم گفته تا یکماه دیگه ما سود رو تغییر نمیدیم ولی بعد یکماه ممکنه کمی تییر داده بشه.یه جورایی داشت میگفت تغییر نمیدیم
گفتش بعد یکماه ممکنه کمی تغییر کنه.
دوستان شما هم به بانک دی یا هر بانکی که حساب دارین زنگ بزنین
021-28930

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
دوستان کسی تونسته از کوثر بپرسه خبو دقیقی بیاره چی میشه اون طرح ۶ ماهه روزشمار ۲۴ %؟

farzad.sadeshi4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
467
سینا چه سپرده ای رو 24 درصد میده؟22 درصدش تغییری نمیکنه؟روز شماره؟
من الان پول بزارم تو حساب سینا 6 ماه بعدش باید مقداری از پول رو بگیرم تکلیفش چیه؟

دوست عزیزم نه فقط بانک سینا . تمام بانکها وقتی با شما قرارداد میبندن یه تعهده و انجام میدن
از شنبه اون انجام تغییر سودها لازم الاجرا میشه
صبح بانک ما فوق العاده شلوغ بود
تا فردا حالا چه بانک سینا چه بانکه دیگه تا هنوز میتونن روی نرخ های قبل 22. و 24 سود بدن بیاید حسابتونو باز کنید
شما الان پول بزاری 6 ماه بعد برش داری طبق قرارداد سود تاریخ افتتاح حساب محاسبه میشه

یعنی مثلن بانک سینا بیای و بعد 6 ماه پولتو برداری 22.2 هست ولی دیگه از شنبه برای بین 3 تا 6 ماه 14 درصد و 6 تا 9 ماه 18 درصد فک کنم محسوب میشه

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
الان بانک دی گفتم که سود سپرده های کوتاه مدت که 20 هست 10 میشه گفتن تا یکماه تغییری ندارین بعد یکماه هر چی بانک مرکزی گفته.فکر کنم این یکماه همینطوری تمدید میشه.چون من یه هفته قبل که تو بانک دی رفتم دو روز پشت سر هم همشون اومدن برای افتتاح حساب چون اگه اینطوری باشه بانک ضرر میکنه یا همینطوری مثل با نک دی میپیچونه یا یه بانک دیگه یه جور دیگه اینا بلدن در ظاهر این کار رو کردن.
بعضی بانکها شاید اینکار رو بکنن ولی خصوصی ها نه فکر نکنم
الان سپرده های یکساله هم 22 درصد دارن میشن.تازه بانک ملت میگه اگه بعد شش ماه یه مقدار برداری تمام سپرده نیم درصد جریمه میخوره.ولی بانک پاسارگاد میکه همون قدری که میخوای برداری نیم درصد میخوره یا اینکه همون شش ماهه حساب میشه دقیق نمیدونم

amin66na

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
جناب farzad.sadeshi14 سلام، من یه حساب 22.2 درصد روزشمار مسکن با کف موجودی 10 م دارم، اونم شامل کاهش سود میشه؟ حساب رو قبل عید باز کردم.

amin66na

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
سلام، من یه حساب 22.2 درصد روزشمار مسکن با کف موجودی 10 م دارم، اونم شامل کاهش سود میشه؟ حساب رو قبل عید باز کردم.

بالا