• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
مگه ورود به اینترنت بانک ملت هم کارمزد داره؟؟؟؟
رفتم قبض پرداخت کنم،خودش بالای صفحه مانده را نشون داده(من نمیخواستم مانده را ببینم)دزدهای کثیف فکرکنم100 تومن کم کردند...واقعا خاک برسرمون که پولمون هم میدهیم دست این دزدا،درعوضش بجای اینکه بهمون سود و خدمات رایگان بدهند،ازمون کارمزد کم میکنند!!!!!!!!!!!!

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
این همراه بانک سپه رو نصب کردم رمز کلید تبادل رو هم گرفتم ولب اصلا پاسخی از مرکز نمیاد برای چی دوستان اینطوریه؟

-Arash-

Registered User
لایک‌ها
2,060
رفتم قبض پرداخت کنم،خودش بالای صفحه مانده را نشون داده(من نمیخواستم مانده را ببینم)دزدهای کثیف فکرکنم100 تومن کم کردند...واقعا خاک برسرمون که پولمون هم میدهیم دست این دزدا،درعوضش بجای اینکه بهمون سود و خدمات رایگان بدهند،ازمون کارمزد کم میکنند!!!!!!!!!!!!

در این مورد فکر نکنم اعلام موجودی اینترنتی کارمزد داشته باشه . تو لیست کارمزد دارها نبود

ولی بانک ملت کلا دزده . تنها بانکی که برای انتقال داخلی هم کارمزد میگیره . انگار لنگ 25 تومن مردم هستن

پناه ببر به پارسارگاد و ...

sa12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
بانکهای در پیتی که من تا حالا با هاشون کارکردم عبارتند از: سپه ،اقتصاد نوین و پارسیان . بانک سپه ادعاش میشه 70 سال قدمت داره تو سرش بخوره با این قدمتش .همه چیزش افتضاحه بانک قرون وسطی است. اقتصاد نوین میگه اولین بانک خصوصی جمهوری اسلامیست .کار به عمل بر آید نه به حرف. چند ساله در اقتصاد نوین حساب داشتم تا حالا نشده یک کار ساده بانکی رو بدون مشکل با این بانک انچام بدم! بانک خسیسی ایکه دریغ از ارسال یک پیامک برای مشتریان در هنگام تراکنش ها و برداشت و واریز ها .اطلاع رسانی صفر! پارسیان هم فقط یک مشت مشتری گردن کلفت خودشو راضی نگه میداره بقیه مردم پشیزی برای این بانک ارزش ندارند.

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
لایک‌ها
16,664
سپه که واقعا افتضاح : ))))

sa12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
بانک سپه سود سپرده ویژه 23 درصد

بانک ملی و سپه دروغ گو ترین بانکها ایران هستند . قبل از نوروز همین حساب سپرده ویژه( سود کذایی 23 درصد) رو در بانک سپه افتتاح کردم . سر یکماه وقتی دیدم از سود خبری نیست با کلی دعوا و مرافعه تونستم اصل پول خودم را بدون یک ریال سود از دست این دزد ها بگیرم.

Rivolta

Registered User
لایک‌ها
220
بانکهای در پیتی که من تا حالا با هاشون کارکردم عبارتند از: سپه ،اقتصاد نوین و پارسیان . بانک سپه ادعاش میشه 70 سال قدمت داره تو سرش بخوره با این قدمتش .همه چیزش افتضاحه بانک قرون وسطی است. اقتصاد نوین میگه اولین بانک خصوصی جمهوری اسلامیست .کار به عمل بر آید نه به حرف. چند ساله در اقتصاد نوین حساب داشتم تا حالا نشده یک کار ساده بانکی رو بدون مشکل با این بانک انچام بدم! بانک خسیسی ایکه دریغ از ارسال یک پیامک برای مشتریان در هنگام تراکنش ها و برداشت و واریز ها .اطلاع رسانی صفر! پارسیان هم فقط یک مشت مشتری گردن کلفت خودشو راضی نگه میداره بقیه مردم پشیزی برای این بانک ارزش ندارند.
تمام گفته هات درسته و تایید میشه .
البته بانک افتضاح بازم داریم که شما اسم نبردی منم نمی برم ... اما اشکال عمده اینه که پاسخگو نیستند , خودشونو مسئول نمی دونن
در مقابل مشتری , مگر مشتریهای خاص با سپرده های میلیاردی و ... هیچ نهادی اینجا پاسخگو نیست , بانکها هم مثل بقیه .
اگر اعتراضی هم داشته باشی به برخورد یک کارمند , عمرا" رئیس شعبه طرف مشتری عادی رو بگیره , بدهکارم میشی ....
جایی که مدیر یه مدرسه فکر میکنه امپراطوره و براحتی بسیاری را به سمت ترک تحصیل می بره و به هیچ ارگانی هم پاسخگو نیست و اموزش و پرورش منطقه هم 100 درصد طرف مدیرو می گیره , دیگه چه انتظاری میشه از بقیه داشت ..
به نظر من اینجا فقط مرده شورا و رفته گرا کارشونو درست انجام میدن و وظیفه شناسن .

man_utd

Registered User
لایک‌ها
58

واقعا اگه از اینترنت بانک کارمزد کم کنن دیگه گندشو در اوردن این ملت هم بخاطر بانکداری الکترونیکیش خوب بود که دیگه باید دورشو خط کشید.

sa12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
حال که بانکهای درپیتی را نام بردم. از بانک سامان بگم که بهترین بانکی بوده که تا بحال کار کردم. بیش از ده سال هست که در سامان انواع حسابها را داشتم نه خودم تا کنون مشکلی برام پیش آمده نه از کسی شنیدم که از بانک سامان بد بگه. مشتری مداری بانک سامان حرف نداره.براش مشتری گردن کلفت با یک مشتری ساده فرقی نمی کنه . خدمات بی نظیر اینترنتی و بانکداری الکترونیکی بانک سامان زبانزد عام و خاص است. اطلاع رسانی و خدمات برداشت و واریز با سرعت انجام می گیرد. به نظر من بانک سامان بانک نمونه ایران است. فقط سود بانکی اش کمه که همین باعث شده در بانکهای درپیتی حساب باز کنم.

farzad.sadeshi4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
467
بانک سامان و سینا بهترین بانکهایی هست که حساب داشتم
بانک سینا هنوز برداشت نکردم اس ام اسش میاد . کارمنداشم خوبن
پولدار و فقیر براشون فرق نداره

soshyan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
بانک پاسارگاد هم خیلی خوبه
خوش برخوردن کارمنداش
راستی بانکی هست که تو اینترنت بانکش شماره کارت کسی رو هم که واست پول ریخته رو بیاره-؟

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

mohammad59mm

Registered User
لایک‌ها
215
امروز اخبار گفت از امروز مانده گیری از هر طریق= 120 تومان . مویایل- اینترنت - دستگاه ................. با توجیه های مسخره.
چند روز پیش میدون انقلاب ، زده بود پرینت 200 تومن!!!!! فلشم رو دادم 4 تا پرینت بگیره ، بعد از پرینت گفت 1500 تومن میشه ، گفتم 4 تا 200 تومن که 800 میشه. گفت 700 تومن بابت اتصال فلش به سیستم!!!!!!!!

فکر کنم چند رور دیگه بخام یک کیلو گوجه بخرم، بگن 1000 تومن باید اضاف بدی برای وزن کردن و 1000 تومن هم بابت گذاشتن توی پلاستیک. 1000 تومن هم ورودی به مغازه. 1000 تومن هم بابت اینکه بهت جواب دادم کیلو چنده.

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
امروز اخبار گفت از امروز مانده گیری از هر طریق= 120 تومان . مویایل- اینترنت - دستگاه ................. با توجیه های مسخره.
چند روز پیش میدون انقلاب ، زده بود پرینت 200 تومن!!!!! فلشم رو دادم 4 تا پرینت بگیره ، بعد از پرینت گفت 1500 تومن میشه ، گفتم 4 تا 200 تومن که 800 میشه. گفت 700 تومن بابت اتصال فلش به سیستم!!!!!!!!

فکر کنم چند رور دیگه بخام یک کیلو گوجه بخرم، بگن 1000 تومن باید اضاف بدی برای وزن کردن و 1000 تومن هم بابت گذاشتن توی پلاستیک. 1000 تومن هم ورودی به مغازه. 1000 تومن هم بابت اینکه بهت جواب دادم کیلو چنده.
دقیقا همین قضیه هم هست رفتم بانک پول بریزم حساب مبلغ رو اشتباه نوشتم طرف گفت هزینه این فیش اضافه رو باید بدی گرچه نگرفت ولی صدرصد همینکارو بزودی انجام میدن.

__mahdi__

Registered User
لایک‌ها
243
این مانده گیری از طریق اینترنت بعیده . اخه وقتی وارد سایت میشی اتوماتیک مانده حساب رو میده و نیازی به مانده حساب گرفتن نداره . حالا منظور چیه ؟؟:general602:

cotgnx

Registered User
لایک‌ها
470

آقا الکی شایعه درست نکنید. از صبح تا حالا 10 بار رفتم تو اینترنت بانک ملت ولی چیزی بایت کارمزد مانده گیری و صورت حساب کم نکرد.

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
آقا الکی شایعه درست نکنید. از صبح تا حالا 10 بار رفتم تو اینترنت بانک ملت ولی چیزی بایت کارمزد مانده گیری و صورت حساب کم نکرد.
اون دوستمون اشتباه کرده بودن اینترنت بانک هزینه ای جز اینترنتی که دارید نداره.
اما اینترنت بانک هم الان هر بار وارد میشی یک اسمس میاد مطمئنا بعدا برای همین اسمس هم بعدا هزینه میگیرند.

من الان در 6 بانک حساب دارم هنوز هیچ بانکی ازم درخواست هزینه برای اسمس برداشت واریز نکرده جز بانک ملت
واقعا بانک ملت خیلی داره اذیت میکنه مشتری هاشو شما فقط سود پولی که توی قرض الحسنه هست حتی اگر در ماه 7 درصد هم حساب کنید حتی کسی که 200 هزار تومن هم توی حسابش داشته باشه باز هزینه اسمس خود حساب در میاد. دیگه این مسخره بازی ها چیه متاسفانه هر جوری بخوان به سرمون میارن و ملت ایرانی هم که اینجوری هستن که هر کی ازشون دزدی کرد اونهام از جای دیگه دزدی و جبران میکنن نه اینکه معترض باشن. و سر آخر اون بدبختی که درستکار یا ستش جایی نمیرسه هست که بیشترین ضرر رو میکنه.

farzad.sadeshi4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
467
یه عده شایعه الکی میسازن
کجا پول فیش میگیرن ؟

بالا