• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
یه عده شایعه الکی میسازن
کجا پول فیش میگیرن ؟
دوست عزیز شما درست نخوندی؟ سوادت نم کشیده؟

گفتم کارمند بانک گفت فیش دوم رو درست ننویسی پولش رو باید بدی گرچه چیزی نگرفت ولی بعید هم نیست درآینده بگیرن.
شما یه کم حداقل درست بخون جملات رو.

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
آقا الکی شایعه درست نکنید. از صبح تا حالا 10 بار رفتم تو اینترنت بانک ملت ولی چیزی بایت کارمزد مانده گیری و صورت حساب کم نکرد.
آقا درسته،من اشتباه کردم و همین جا هم تاییدم میکنم، ممنون از توضیحی که دادید..
ولی در مورد سرویس SMS برای من قبلا فعال بود ولی حالا حدود1-2ماهه که غیر فعال هست و توی سایت هم رفتم زده امکان استفاده غیر فعال است.

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,400
دوستان من یه سپرده 24 درصد 3 ماهه تو بانک سرمایه باز کرده بودم امروز سر رسیدش بود رفتم بعد برگه سپرده رو دادم به کارمندشون زد تو سیستم گفتش سپردتون 1 ساله تمدید شده با نرخ 22درصد در صورتی که من درخواست تمدید شدن رو ندادم بعدش دیگه هیچی بهم نداد همون برگه سپرده 3 ماهه دستم هست چیکار کنم العان؟

Dante.ir

Registered User
لایک‌ها
149
دوستان من یه سپرده 24 درصد 3 ماهه تو بانک سرمایه باز کرده بودم امروز سر رسیدش بود رفتم بعد برگه سپرده رو دادم به کارمندشون زد تو سیستم گفتش سپردتون 1 ساله تمدید شده با نرخ 22درصد در صورتی که من درخواست تمدید شدن رو ندادم بعدش دیگه هیچی بهم نداد همون برگه سپرده 3 ماهه دستم هست چیکار کنم العان؟
2 حالت داره یا اینکه شما موافق سپرده گذاری جدید (1 ساله 22%) هستید, که دراینصورن نیازی نیست کاری کنید یا اینکه می خواید حسابتون رو ببندید که خوب باید بهشون بگید و حسابتون رو ببندند

Behzad M

Registered User
لایک‌ها
281
بانک مهر اقتصاد روزشمار چند درصد میده؟

omid arianpoor

Registered User
لایک‌ها
4,500
بله ...........
به دو میل و 600 ت من تقریبا 51 ت داده همین دو یا یک روز پیش.........
خب پس احتمالا شما چند روز قبل از اعلام سودای جدید حساب باز کردی واسه همون میزان سودت انقدره

navidkid

Registered User
لایک‌ها
498

sa12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
سپرده سه ماهه من را هم در بانک مسکن اتوماتیک به یکساله با نرخ 22 درصد تبدیل کردند ولی گفتند هر موقع قصد برداشت داشتی با نرخ 22 میتونی برداشت کنی در واقع یک نوع روزشمار با نرخ 22 درصد.

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,400
سپرده سه ماهه من را هم در بانک مسکن اتوماتیک به یکساله با نرخ 22 درصد تبدیل کردند ولی گفتند هر موقع قصد برداشت داشتی با نرخ 22 میتونی برداشت کنی در واقع یک نوع روزشمار با نرخ 22 درصد.
حتما مبلغتون بالای 10 میلیون بوده درسته؟

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
ساعت 7 عصر حواله پایا به حساب شتابی کوثر زدم ولی هنوز واریز نشده!!!پس کی میاد توی حسابم؟

rjhmk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
40
من قبل از تغییر سود روزشماربه 10 درصد،مقداری سپرده گذاشتم بانک مهراقتصاد بصورت روز شمار 23 درصد ( سپرده فجر) هنوز هم با باهمون 23 درصد بهم سود میده،احتمالا تا 6 ماه بعد ازافتتاح حساب روزشمار باهمون بهره قبلی سودمیدن بعدش به ده درصد کاهش میدن.بانک ملت هم من یه سپرده روزشمار 22 درصد داشتم که هنوز 22 درصد سود میده اونم احتمالا تا 6 ماه منتفی بشه.

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
پس از آغاز دریافت کارمزد از مانده گیری بر روی تمامی درگاه های بانکی و پرداخت، در آینده نزدیک خرید شارژ تلفن های همراه نیز مشمول کارمزد شود.

http://banker.ir/news/34070/کارمزد-بانک‌ها-از-خرید-شارژ-تلفن-همراه
بعد از یک مدت به دادن؛ همه عادت می کنند( کار مزد پرداخت قبوض و ...)
فقط کارمزد خرید( هم فروشنده صاحب pos و هم خریدار باید کار مزد پرداخت کنند) ؛ احتمالا تا یک مدت بعضی از فروشندگان دستگاه کارتخوان جمع میکنند به بهانه خرابی و یا قطع تلفن و... و مشتریها سرگردان و عابر بانکها شلوغ میشه باز به حالتن طبیعی بر میگرده

farzad.sadeshi4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
467
ساعت 7 عصر حواله پایا به حساب شتابی کوثر زدم ولی هنوز واریز نشده!!!پس کی میاد توی حسابم؟

فردا صبح ساعت 9
عزیز ساعت 5 عصر به بعد میوفته فردا
چون باید یکی باشه که تاییدش کنه . دیگه اونموقع کارمند نیست

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
چه ربطی داره،شما چجوری میگی؟؟؟
مگه حواله پایا،دستی هست که تایید بشه،من با اینترنت بانک فرستادم،طبق قانون هم حواله از ساعت 17:45 تا 19:45 بعد از ساعت 20 به بانک مقصد میرسه...
واونای که از19:45 تا 5:45 روزبعد ارسال بشه میره برای روز بعد...
اینم منبع:
http://www.banksepah.ir/default-1345.aspx

بالا